Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Dolarko i marko » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Dolarko i marko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zabrinjaje me kurs moje najdraze valute ,koju tako ljubomorno volim i cuvam da to granici sa samim razumom.Neko skuplja postanske markice, slike igraca , salvete ,klikere ,i statijaznam a ja skupljam samo zelembace $$$ one sto ih ogavna ,drska i arogantna Amerika stampa i samo stampa .Do koliko cu dogurati , ne znam samo hocu da jednom 'vidim " da je prestigla Euro. 13.gif 13.gif 13.gif
kakva su vasa ljubavna iskustva sa straNJ skim valutama , soldima , krunama ,kunama ,macama , rubljama ,vesom,serpskim dinarima i tolarima . U stvari pitanje glasi kojoj valuti vjerovati ,jer svicarac je napuhan pa narod pade u bandak vracajuci kredite,dolar lagano dodje do izjednacenja sa eurom (zasto) a danas je u odnosu na euro pao u nekoliko dana za deset bosanskih markica .Zasto ovo talabasanje sa valutama, da li je to ljeto i turizam ili, ili vi znate odgovor.

05-04-2015 23:22 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..moje iskustvo mi govori da su samo moje pare one koje ja licno potrosim na sebe u sebe i poda se .cuvati ih u duseku i pratiti kurseve valuta je djavolji poso jer po te pare doce uvjek covjek u bjelom jal doktor jal konobar ...mozda se na kraju i zaslade i zetovi

..ako bash zelish da poentiras na duze staze kupuj uncu po uncu zlata 04.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 05-04-2015 u 23:45.

05-04-2015 23:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by STECAK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

unca zlata je 31.gram pa kako sa tolikim polugama od zlata da manevrisem a u nasim
bankama nema depozit boxeva pa da ih tamo pohranim na "sigurno".
Da je Ljubljanska banka "ziva" e tamo bi ih valjalo ostaviti ,oni su do balcaka posteni 13.gif

05-05-2015 01:12 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zavarish u cjev i u zemlju 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-05-2015 01:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vi ste svi nevjernici i bezbožnici. Zlato,srebro, svila i kadifa je djelo šejtanovo i time nas on kuša i mami u helaæ i džehenem. Pa vi sad gledajte šta i kako......

05-05-2015 08:17 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zato ja nemam lancic oko vrata 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-05-2015 12:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by STECAK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh,kad se samo sjetim onih sto su "prevrtali" marke i dolarke iz "ITA"
to su poslije postali najjaci i najpametniji i najkomletniji bojovnici ,
valjda iz prakse ,znalo se nabrzaka razmisljati a to se steklo brzom promjenom valutnog kursa u glavi.
Jebes papir i olovku , "digitron" (ike digitron),sve iz glave , mozgalo se na 0C ili na 42C,kisa, vjetar ,
sunce snijeg cap,cap.

05-05-2015 12:23 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by STECAK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kontam ,nesto, da ovo nesto crkavice u lovi i zlatue poluge odnesem u
Saudijsku A. tamo mi nekako naj sigurnije od uroka .

05-05-2015 12:26 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nije im ni tamo sigurno

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-05-2015 12:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com