Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » plesaci-pretuceni-u-mostaru- » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

plesaci-pretuceni-u-mostaru- Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/plesaci-pretuceni-u-mostaru-napadaci-i-na-engleskom-trazli-pare/136844


Joj

da nije zalosno bilo bi smjesno.

-dajte pare
-(bez reagovanja)
-give us money
-mi smo plesaci
-hebem vam mater balijsku
-sta je to balija, mi smo iz beograda
-(jos gore, degenek)

29.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

10-26-2015 14:31 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta zna dete sta je 300 kila

10-26-2015 14:49 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja predlažem sljedeæi naslov texta

Dinaroidne glavonje prematili srbe jer su zamijenjeni za engleze a mislilo se da su balije iako su bili siromašni plesaæi

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

10-26-2015 15:15 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..opet blajburg nered pravi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-26-2015 15:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zato treba prvo na karate, pa tek onda na èasove plesa

___________________________________________________________________

    10-26-2015 15:22 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..utoka je tu zakon ..sprasish im par kommanda u znak upozorenja..bjeze ko zecevi

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-26-2015 u 15:34.

    10-26-2015 15:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    izgleda da su ovi srbijanci pravo dezinformisani glede meda i mlijeka i textura kože u Mostaru

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    10-26-2015 15:29 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija
    pokretac teme Thread Started by makso

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nego cudi me da im niko nije rekao gdje su i sta su.

    Obicno kad si u novom gradu, raspitas se gdje se izlazi, gdje su belajim gdje su sumnjive cetvrti...

    Bilo ko ih je mogao izvijestiti da je staro Velezovo, mjesto za skupljanje mladih u zap. Mostaru, ali da izvor tucnjava i problema, i da ne idu u kasne sate ako nisu u pratnji domicilnih osoba.

    Glede desavanja na starom velezovom.... bez komentara. Mislim da to generalno ne odgovara gradjanima na zap. strani. Tesko je pustiti djete da izadje znajuci sta se sve moze desiti. A bilo ko da dodje sa strane, najebo je.

    Mislim da se cak degeneci i omladina iz zap. Hercegovine, ukratko svi koji nisu odatle. Huliganizam i tacka, vjerovatno nije na nacionalnoj osnovi, ali je bas smjesno tuzan dogadjaj. Neko drugi bi popio degenek samo uz manje price 29.gif

    Inace u svijetu, huliganizam je nesto vise prislo marginalnim cetvrtima, nego mjestima za elitno okupljanje omladine, ali je u nas sve naopako

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    10-26-2015 16:34 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ali stvarno, u nas se nije uopste pisalo o ovome. Zbog cega je proslo neopazeno?
    Inace mediji imaju mogucnost da nanjuse problem i jad (ko tesko taj smrad nanjusit), ali nisu se puno ovim bakcali i usta ispirali!?
    Nije valjda sto se radilo o "strancima" iz Srbiju...?
    Da su se lokalci pomlatili, sukob na nacionalnoj, kada nastrada treci, vanzemaljac, nije zanimljivo...
    Mozda nisu ni znali sta su? Ako su prvo na hrvackom rekli daj pare, bili su ignorisani. Onda englestina. Ne upali. Pa su onda pomislili da su balije, i na kraju jadni srbijanci na.ebase dobro...

    Stvarno, sta je ovde motiv? Ja znam, za rat je dovoljno jedno, ali moze li biti u pitanju samo pokusaj pljacke?

    10-26-2015 16:39 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..motiv moze da bude sve ,od povoda da se na buku otme koja marka pa sve od nekih mladalacki hirova ..kad se spominje balijska ili cetnicka mater onda se jasno zna motiv ,to onda po meni mrznja na ncionalnoj osnovni ..ako maturanti gimnazije pjevaju mi smo ustase onda nije tesko zakljuciti u kojem okruzenju zive gradjani Mostara

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    10-26-2015 17:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija
    pokretac teme Thread Started by makso

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja mislim da nije nacionalni motiv u ovom slucaju.

    Vjerovatno neki lokalni silni momci, koji se uvjek grebu za pare, a kad su pod gasom jos zahebanija stvar.
    Huligani zeljni problema, kad nanjuse drugu naciju, ili drugi sexualni poriv, eto im motiva za belaj.


    To se nekada davno desavalo i bilo je skoro normalno. Sjecam se jednom dosli neki momci na neku izlozbu u X osnovnu. Bili su mozda 1,2-3 srednje. Lokalni siledzija, tad je bio 7 razred, iz cista mira poceo saketati jednog od momaka koji su dosli na izlozbu. To je skoro ista prica, samo sto je bilo u sred bijela dana, u dvoristu skole, tu su nastavnici, pa neka normalna raja.

    Ovi huligani iz teksta su vjerovatno potomci (ne od krvi) ovih jakih momaka iz X osnovne. Umjesto 13, njima je 30 godina, zeljni belaja i glume frajere.

    Kad je frajer zeljan belaja, trazi najmanju priliku. Sada im je lako, jer ako opale po nacionalnoj, onda su sigurno nekaznjeni. Izivljavaju se koliko hoce pa onda hajmo kuci.

    To je nekako "Fenomen omladine koja se (ne)stidi svog identiteta". Identitet je kriza, bezparica, socijalna ugrozenost, marginalnost, huliganstvo, neskolovanost, nekultura, neodgoj. Nacionalizam je samo razlog, motiv koji traze da iskale svoj bijes i frustriranost


    MIslim da ovdje na forumu mnogi grijese(grijesimo) kad samo udarimo na ustase/cetnike/balije.
    Prave ustase, cetnici i balije zive u velelepnim vilama, vozaju skupa auta i cesto se vidjaju i provode medju sobom.
    Ova bagra, je tipicna huliganska bagra koja je mutirala u nasim specificnim okolnostima i koja se retroalimentira pocetnickim, proustaskim i probalijskim motivima. (stavio sam namjerno pocetnik, jer oni su niko i nista)

    Problem je na nivou koji treba rjesavati na nacin koji ne odgovara nacionalnim vodjama. Nacionalne vodje vise vole ovce u torovima i ponekad napuckaju svoje pse. Ovi jadni nasilni momci se veoma lako pretvore u borbene pse ("ispiranjem mozga", sg. dixit)

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    10-26-2015 19:45 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od makso:

      Ja mislim da nije nacionalni motiv u ovom slucaju.

      Vjerovatno neki lokalni silni momci, koji se uvjek grebu za pare, a kad su pod gasom jos zahebanija stvar.
      Huligani zeljni problema, kad nanjuse drugu naciju, ili drugi sexualni poriv, eto im motiva za belaj.


      To se nekada davno desavalo i bilo je skoro normalno. Sjecam se jednom dosli neki momci na neku izlozbu u X osnovnu. Bili su mozda 1,2-3 srednje. Lokalni siledzija, tad je bio 7 razred, iz cista mira poceo saketati jednog od momaka koji su dosli na izlozbu. To je skoro ista prica, samo sto je bilo u sred bijela dana, u dvoristu skole, tu su nastavnici, pa neka normalna raja.

      Ovi huligani iz teksta su vjerovatno potomci (ne od krvi) ovih jakih momaka iz X osnovne. Umjesto 13, njima je 30 godina, zeljni belaja i glume frajere.

      Kad je frajer zeljan belaja, trazi najmanju priliku. Sada im je lako, jer ako opale po nacionalnoj, onda su sigurno nekaznjeni. Izivljavaju se koliko hoce pa onda hajmo kuci.

      To je nekako "Fenomen omladine koja se (ne)stidi svog identiteta". Identitet je kriza, bezparica, socijalna ugrozenost, marginalnost, huliganstvo, neskolovanost, nekultura, neodgoj. Nacionalizam je samo razlog, motiv koji traze da iskale svoj bijes i frustriranost


      MIslim da ovdje na forumu mnogi grijese(grijesimo) kad samo udarimo na ustase/cetnike/balije.
      Prave ustase, cetnici i balije zive u velelepnim vilama, vozaju skupa auta i cesto se vidjaju i provode medju sobom.
      Ova bagra, je tipicna huliganska bagra koja je mutirala u nasim specificnim okolnostima i koja se retroalimentira pocetnickim, proustaskim i probalijskim motivima. (stavio sam namjerno pocetnik, jer oni su niko i nista)

      Problem je na nivou koji treba rjesavati na nacin koji ne odgovara nacionalnim vodjama. Nacionalne vodje vise vole ovce u torovima i ponekad napuckaju svoje pse. Ovi jadni nasilni momci se veoma lako pretvore u borbene pse ("ispiranjem mozga", sg. dixit)
    hahah to je isto ko Ivica i Marica. Kriva vjeshtica ...De bola. Ovi huligani su tvorevina drushtva. De mi majke ti reci kada je bilo ovakvo razbojnishtvo ubiljezeno kad smo mi bili u Mostaru prije rata ? Bilo je ali je odmah pochinitelj ili pochinitelji ^Blagonarodno sprovedeno u bajbuk^Bilo je bitaka u disku , nekim kafichima i to je to. Na ulici razbojnishtava ili otimachine tashni .....vema rijetko.

    10-26-2015 23:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija
    pokretac teme Thread Started by makso

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

          citat od makso:

        Ja mislim da nije nacionalni motiv u ovom slucaju.

        1.To se nekada davno desavalo i bilo je skoro normalno. Sjecam se jednom dosli neki momci na neku izlozbu u X osnovnu. Bili su mozda 1,2-3 srednje. Lokalni siledzija, tad je bio 7 razred, iz cista mira poceo saketati jednog od momaka koji su dosli na izlozbu. To je skoro ista prica, samo sto je bilo u sred bijela dana, u dvoristu skole, tu su nastavnici, pa neka normalna raja.

        3. To je nekako "Fenomen omladine koja se (ne)stidi svog identiteta". Identitet je kriza, bezparica, socijalna ugrozenost, marginalnost, huliganstvo, neskolovanost, nekultura, neodgoj. Nacionalizam je samo razlog, motiv koji traze da iskale svoj bijes i frustriranost

        2.Problem je na nivou koji treba rjesavati na nacin koji ne odgovara nacionalnim vodjama. Nacionalne vodje vise vole ovce u torovima i ponekad napuckaju svoje pse. Ovi jadni nasilni momci se veoma lako pretvore u borbene pse ("ispiranjem mozga", sg. dixit)


      hahah to je isto ko Ivica i Marica. Kriva vjeshtica ...De bola. Ovi huligani su tvorevina drushtva (3). De mi majke ti reci kada je bilo ovakvo razbojnishtvo ubiljezeno kad smo mi bili u Mostaru prije rata ? (1)Bilo je ali je odmah pochinitelj ili pochinitelji ^Blagonarodno sprovedeno u bajbuk(2)^Bilo je bitaka u disku , nekim kafichima i to je to(1). Na ulici razbojnishtava ili otimachine tashni .....vema rijetko.



    Moj prowleru.
    Smanji gas i citaj malo bolje.

    Dao sam jedan primjer a i ti si ga potvrdio (1)
    Prije je bio bajbok a danas nacionalne vodje stite 'pochinitelje' (2)

    Huligani su tvorevine drustva (3). To sam isto ja rekao ali prosto prosirenom recenicom.

    Budi mi dobar i laganini

    25.gif 25.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    10-26-2015 23:49 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od makso:


      Moj prowleru.
      Smanji gas i citaj malo bolje.

      Dao sam jedan primjer a i ti si ga potvrdio (1)
      Prije je bio bajbok a danas nacionalne vodje stite 'pochinitelje' (2)

      Huligani su tvorevine drustva (3). To sam isto ja rekao ali prosto prosirenom recenicom.

      Budi mi dobar i laganini

      25.gif 25.gif


    Blago nama i vama sa ovom omlaTinom... Ali nije dijete krivo... Bilo bi cudno da je suprotno s obzirom u kakvoj okolini i ambijentu je iznik`o. Temelji su im truHli, zidovi od blata, a slamarica nad glavom...

    10-27-2015 10:49 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija
    pokretac teme Thread Started by makso

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo ga opet

      http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/mostar-pretucen-mladic-ispred-nocnog-kluba/137349


    Sta sad bi??
    Je li sad po nacionalnoj osnovi???

    Ili je bilo "mater ti ultrasko cetnicko balijsku"

    14.gif 14.gif 21.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    10-30-2015 21:53 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od makso:

      Evo ga opet

        http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/mostar-pretucen-mladic-ispred-nocnog-kluba/137349


      Sta sad bi??
      Je li sad po nacionalnoj osnovi???

      Ili je bilo "mater ti ultrasko cetnicko balijsku"

      14.gif 14.gif 21.gif


    do 3 i 45 u noænom klubu
    'ta neæe na prvu smjenu u predionicu nego oko 1 na FUKA ili VUKA

    ovo ti je

    ni svijesti ni materije

    13.gif

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pravimostarac dana 10-31-2015 u 02:42.

    10-31-2015 02:37 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    'ta ce ,
    lik prati europski trend a
    ujedno i Mostar,drzi ,
    na europskom nivou.

    10-31-2015 04:27 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..to je samo josh jedan statisticki podatak za policiju da je u Mostaru josh uvjek daleko manje takvi slucajeva vec u gradovima EU .. 19.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    10-31-2015 14:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com