Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Postoji li jedna/jedan/jedno cinjenica, ideja, vjerovanje, zakon bilo koje vrste... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Postoji li jedna/jedan/jedno cinjenica, ideja, vjerovanje, zakon bilo koje vrste... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... koji kada bi se pokazalo da nisu tacni/lazni/izmisljenji, (a da ste vi bili sigurni u njih, mislili da znate, da je to samo tako), koji bi okrenuli citav vas svijet, razmisljanje, poimanje, naopako, naglavacke, itd itd...

Znaci, sta bi vas moglo natjerati (jedna stvar), da se pokaze neistinito, da promijenite CITAVO razmisljanje koje imate, koje ste naucili u skoli, od popa ili hodze, roditelja, citav spektar programiranja od rodjenja pa na ovamo...

Koja bi to bila jedna stvar?

03-02-2016 14:15 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bio je vidljiv samo dio pitanja. Prije nego sam otvorio temu "proèitah" nastavak kao da li postoji ijedno vjerovanje, ideja, zakon radi kojeg nije ko nevin izgubio glavu.......Ali i ovo pitanje je dobro.
Od 1970 ne mijenjam stav. A da se pojavi Gospodin, onako opipljivo, promijenio bih stav.....

03-02-2016 14:37 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da Rocket Man rodi dvojke 18.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pravimostarac dana 03-02-2016 u 19:52.

03-02-2016 19:51 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

RE: Postoji li jedna/jedan/jedno cinjenica, ideja, vjerovanje, zakon bilo koje vrste... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Haidar:



    Znaci, sta bi vas moglo natjerati (jedna stvar), da se pokaze neistinito, da promijenite CITAVO razmisljanje koje imate, koje ste naucili u skoli, od popa ili hodze, roditelja, citav spektar programiranja od rodjenja pa na ovamo...

    Koja bi to bila jedna stvar?



To bi bio nauèni dokaz o tom da ufurani ne postoje.

Šta fali katiheti/katehezi ili mejtefu ? Saznaš i više nego što ti treba...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-02-2016 u 20:22.

03-02-2016 20:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Papa kaze da vecina donatora daruje crkvi dzavolji izmet,novac stecen na ljudskoj krvi
Papa ima bozju zadacu,ne smije obeshrabriti manjinu ljudskog roda,pravednike koji nisu
moralno posrnuli,ljude koji razlikuju dobro od zla,ne ide da saopsti da je Kijamet-dan blizu

03-02-2016 21:59 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bilo je jasni dokaza da bog postoji samo su ih ljudi negirali ..oni postoje i danas i covjek ne zeli da ih vidi i da kaze da je to to ..bilo sta da covjeku spustish na zemlju kao dokaz opet bi se neko nasho i reko de ti nama josh dokaza pa cemo tek onda vjerovati u to sto nam spustas ili cime nas ubjedjujes ,ja mislim da je nemoguc tako nesto jedinstveno spustiti za sve ..ako bi postojalo tako nesto onda mi kazite kakav bi svjet bio ili na sta bi licio a prvo sto bi nestalo bila bi nada jer covjek bi stalno ocekivo da mu bozasntvo mora spusti ono sto mu treba ,sjedio bi i ceko kao kreten nadajuci se u to sto mu je receno

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-03-2016 00:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Kur an ima dosta dokaza na sva ta pitanja ,samo je potrebno citati

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-03-2016 00:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338
pokretac teme Thread Started by Haidar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni bi bilo dovoljno da je zemlja ravna, i da je centar svega...

03-03-2016 11:25 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad smo veæ kod toga, dobro je proèitati komentare ispod èlanka... kao i èlanak...


    http://news.discovery.com/space/astronomy/1-in-4-americans-dont-know-earth-orbits-the-sun-yes-really-140214.htm




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-03-2016 16:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam

na Ameriku su nabasali vikinzi prije spanaca, ali u svakom udzbeniku za osnovce pise da je Kolumbo
kome vjerovati....istoriji ili povijesti

ne znam sta kazu Skandinavski udzbenici...

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

03-04-2016 05:47 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Skandinavija isto u svome skolskom programunkaze da je to bio Kolumbo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-04-2016 12:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6168
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vikinzi nisu ostavili pisanog traga, ai kada su dosli do kanade nisu se vise vratili

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

03-04-2016 14:32 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vikinzi su ostavili naselja, habitate na New Foundland, Cape Breton i unutar zaljeva St Lawrence river

500 godina prije KK, znaci KK nije "otkrio" ameriku

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

03-04-2016 14:46 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koje jos cinjenice nauka sakriva ili lazno prikazuje pitanje je sad 11.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pravimostarac dana 03-04-2016 u 16:41.

03-04-2016 16:39 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vikinzi mislili da su na grenlandu ili islandu 13.gif

KK je mislio da je dosao u Indiju 13.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

03-04-2016 16:50 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad svijet proguta laž o onome što je oèigledno i što može razumijeti
kakp tek guta laži o onome što ne razumije

može se slobodno reæi da je današnja nauka u službi korporacija i kapitala a ne u službi slobodne misli

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

03-04-2016 17:00 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Vikinzi mislili da su na grenlandu ili islandu 13.gif

    KK je mislio da je dosao u Indiju 13.gif


eto vjetra i tebe pa branite "svoje'" pustolove 13.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

03-04-2016 17:02 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    koje jos cinjenice nauka sakriva ili lazno prikazuje pitanje je sad 11.gif




..zato skandinaija u svom skolskom programu ne spominje nigdje Teslu vec Tomasa Edisona kao glavnog pronalazaca na polju struje ..pa sam ja moro da se dopisujem sa danskim uciteljima i reko im na kraju da pojma nemaju i da ponovo moraju da idu u skolu ..onda sam sve da isprintam tesline patente i poslo kcerkinom ucitelju ..reko mu sve sto ima u kuci da mu je to tesla Izmislio pa cak i sijalicu dok je radio za Edisona koju je Tesla izmislio a on potpiso kao pronalazac ,samo sto je Tesla radio za njega ..tako da nekad istorju pishu politicari

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-04-2016 18:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

'ta ce vikinzi

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-05-2016 08:22 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ispravka krivog navoda kod @vetra
Tesla je izmislio sijalicu ali onu flurescentnu onu dugu ,
gdje elektroni "idu,lete" velikom brzinom s kraja na kraj te tako
stvaraju svijetlost.T Edison je izmislio onu klasicnu sijalicu.
Tesla je dosta svojih patenata prodao Edisonu ,jer trebao je
placati racune i svoje experimente.

03-05-2016 22:40 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com