Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Osvanula nova » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj dobro...

nego jedno malo pitanje...

Da su se kojim sluèajem mladi izviðaèi odluèili da na istom mjestu (ja, na istom mjestu)
oboje zastavu BiH, ili ne do bog ljiljane, ili još gore ovo što vjetar predlaže

da li bi to isto osvanulo ko i ovo što je osvanulo, i koliko bi taj njihov rad trajao

i ko bi ga eventualno zaustavio ?



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-27-2016 13:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    21.gif 21.gif


      citat od vjetar:

    ..jeli to vrtish glavom shahari ili meni



Èime se to i ti iznenaðuješ nakon ovog:


      citat od alipasino:

        citat od makso:


      Ovo je upuceno @starom gradu, ali vrijedi isti odgovor kao ranije.
      Niti su svi srbi cetnici, niti svi hrvati ustasi, niti svi muslimani balije, niti svi dijasporci konjine.
      Odmah preko isiju
      16.gif


      Cao



    Nisu svi, ali on (@Stari Grad , op. ed.) jeste.
    Ne slusam ni ja sund, ako me nesto veze za Beograd od muzike, to je nase Sarajevsko dijete Milan Mladenovic i EKV.
    Nadovezao sam se zato sto je soson kao dokaz nacionalizma Marije Serifovic postavio video iz Zvijezda Granda.
    Tebi svaka cast, nemam protiv tebe nista, ovdje sam pisao u globalu.

      Jebo mu efendija Muhamed, soson Damir i takvi slicni njegovu dijasporu.
      Jos kad pocnu da kenjaju o vjeri i nacionalizmu na fejsu, odes na njihov profil, a zene im vise gole vec obucene.
      Oni zive lijepo, a po fejsu i forumima kenjaju i truju nas koji smo ovdje. Ma mrs hajvani jedni oni seratorski.


      citat od alipasino:

    Hebo ja miletu i radovanu mater onako po Sarajevski,

      a tebi (@Stari Grad) i Bakiru, sta imate dobro zensko u familiji,
      povedem sa sobom i citavu Becku filharmoniju, istu onu sto je kmecala u Ferdinandovu cast,
      kad ste takvi kao ti, efendija Velic, soson Damir i slicni proglasili Principa teroristom.


    Ajde sad nona i ne guzi mi se vise tu, idi kod Vasilija, rekao sam ti vec. 13.gif




I naravno, kao reakcija na handrenje onog lika:

      citat od makso:


    SG, nemoj se bola paliti toliko, nismo na fb

    Vidis da tvoj takmac vise ne dolazi na forum,
      dosao samo da se sa tobom sprda i ti nasjeo na njegovu igru


    Hajmo se centrirati na temu, a ne razvodnjavati



Nemoj se vjetre paliti toliko, nismo na fb.

Vidiš da se oni na brdu malo samo s nama šprdaju, ko onomade. Kad ti neko hebe ženu i familiju redom, to je šprdanje... naravno,

sve dok je po tvojoj guzici i istima, kad odgovoriš provrelima i sliènima
zapamti da te èeka prvo anti-šošon, a onda vrtoglav i patroniziranje. Ko da si mazlum.

Centriraj se na temu... na zadanu temu.

Zadano ti je da mašeš karanfilima dok te neko klepa po glavi, a neko ko to gleda i stoji
sa strane, pored tebe, ti maše glavom i snebiva se...

...što malo bolje ne mašeš.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-27-2016 u 13:54.

03-27-2016 13:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..imas pravo ,kriv sam ja sto oni crtaju shaharu i ona je zastava Hrvatskog naroda ,da ja nacrtam ljiljane u Hrvatskoj na Slijemenu iznad zagreba ili na Marijanu iznad Splita mene bi sigurno uitili jer je to zemlja Rvatskog naroda .ovako moram da da sutim dok me jebu i da im bacam karanfile jer doprinose pomirenju 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-27-2016 u 14:01.

03-27-2016 14:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jebat ga, kad se isti suknu na veležove igraèe nakon 2:1 gola za Velež pod Bijelim Brijegom,
onda su to samo

takmaci.

Poruka je - "ne sekiraj se i naguzi se malo bolje"

time æe te sigurno bilo ko više i cijeniti.

Još nešto, ja ne spomenuh ni Split ni Zagreb nego spomenuh Mostar, BiH i okolna mu brda,
nego baš to isto to brdo gdje je taj simbol postavljen.
Pošto se taj simbol smatra simbolom konstitutivnog naroda,
onda ne vidim zašto bilo koji narod, prvo bošnjaèki, pa onda svi ostali, ne bi mogli na istom mjestu
postaviti zastavu BiH, ili njen srednjovjekovni grb (kad i ako se on ne bi prihvatao kao grb ABiH, jer
je sad ona jedna od zaraæenih strana pod èijom zastavom su poèinjeni zloèini).

i zašto i jedan takav simbol treba da ima prednost nad državom BiH i njenim simbolima,
pa ona ne može da stoji uz takve simbole,
jer je to država ravnopravno svih ljudi
koji žive u njoj, a tako i njenih naroda ?



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-27-2016 14:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne mozes ni ti to da trazis ,jer Bosna je i Hrvatska i Srpska i svako ima pravo na zastavu svoje drzave ,to jeste Hrvatske i Srbije ,dok je Srbija drzava Srpskog a Hrvatska Hrvatskog naroda ,jer ostali i nema u ustavu tih zemalja dok u Bosni ima..zato nemas ustavvno prao da ih natjeras da crtaju zastavu BiH ,Zato ja predlazem da se ncrta Turska zastava ,jer kad su nas ubijali govorili su nam da smo Turci ..mozda mi i neznamo da smo Turci i mozda bi trebali da budemo ako vec do sada nismo bili

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-27-2016 u 14:22.

03-27-2016 14:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja bi vrlo rado platio od svojih para da neko nacrta mjesec i zvjezdu na fortici tri puta vecu vrec sto je njihova shara ,pa nek se malo raja sprdaju na facebooku i sa tom zastavom 02.gif da malo doprinesem pomirenju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2016 14:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne odgovaram ti u išèekivanju glavomaha...

govore narodu u BiH da smo Turci i danas, nisu samo onda govorili.

Poviri na bilo koji link na fb ili na youtube-u, to æeš stalno vidjeti.

Jedan glas koji to osuðuje (ako ikad) na sto onih koji tako govore.

Èast normalnim ljudima, samo su danas u velikoj manjini - medijalno.

I ima i s drugih strana psovanja majke i nacije, to se isto vidi na tim socijalnim medijima, toliko
da se èovjeku duboko sve gadi.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-27-2016 14:23 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja bi vrlo rado platio od svojih para da neko nacrta mjesec i zvjezdu na fortici tri puta vecu vrec sto je njihova shara ,pa nek se malo raja sprdaju na facebooku i sa tom zastavom 02.gif da malo doprinesem pomirenju


što na fortici, što ne bi na planinici ?

ja bi dao zauzvrat da se na fortici nacrta šahovnica. Pošto se žale na fb da je pogrešna boja prve
kocke na šahari, to bi onda mogli ispraviti na fortici.

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-27-2016 u 14:25.

03-27-2016 14:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne na planininici ,tamo je vec zapishan grm i tamo ne smijesh ni da se pojavis jer je to treci entitet 13.gif ne mozes ti pishat kud ti hoces ..na fortici zabog toga jer cim otvore oci da ih doceka mjesec i zvjezda ili zelena ili crvena , 02.gif koju vishe vole ..dacu da se kupi ona farba koja mjenja boju u toku dana 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-27-2016 u 14:35.

03-27-2016 14:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kazu raja da nista ljepse nema u centru dva kad se raja bude uz ezan iz sjevernog logora 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2016 14:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    Ne na planininici ,tamo je vec zapishan grm i tamo ne smijesh ni da se pojavis jer je to treci entitet 13.gif ne mozes ti pishat kud ti hoces ..na fortici zabog toga jer cim otvore oci da ih doceka mjesec i zvjezda ili zelena ili crvena , 02.gif koju vishe vole ..dacu da se kupi ona farba koja mjenja boju u toku dana 02.gif


pošto ima dosta brda oko Mostara, bio bi dobar prijedlog da se na jednom od njih
(neutralno okrenutom) postavi natpis "Èevrti Entitet"
s potpisom
"svi mi kojima je sve ovo odavno doku...ilo".

Mada vjerujem da, i kad i ako bi osvanuo, da bi isti bio u sekundi proglašen antiustavnim, a naravno i u neskladu s Dejtonom.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-27-2016 u 14:43.

03-27-2016 14:42 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..iskoristio bi i ja svoje ustavno pravo jer na zastavi federacije imamo i mjesec i zvjedzu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2016 14:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja bih postavio simbol plemena

šošona

"kad mogu sva druga plemena, može i moje"...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-27-2016 15:08 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja cjelo vrijeme pokushajem da srocim jednu muslimasnku deklraciju u kojoj bi naveo da su muslimani BiH i Jugosalvije krivi za veliki rat na balkanu jer smo mi htjeli muslimansku drzavu na Balkanu ..da smo krivi za granatiranja jer su muslimni uvjek pucali prvi po Srbima i Hrvatima i da su nam oni samo uzvracali iz straha i da je neko slucajno poginuo od neke vase granate ili snajpera i da to nije bila ni srpska ni hrvatska namjera ..to sto smo bili u logorima je tacno ,ali tamo smo imali hotelski smjestaj i da su nas tamo smjestili da nas neki ekstremisti ne bi slucajno poobili jer u tim logorima smo bili jako sigurni i zbrinuti ,pa su nas onda udobnim autobusima vozili do nashi destinacija po njemackoj svedskoj danskoj i Norveskoj ,neke od nas nisu stigli prebaciti na sigurno jer im je nedostajalo autobusa bio veliki problem da nas u josh vecem broju poshalju vani ..mi muslimani priznajemo da smo mi srushili sami sebi stari most i da smo sami sebe granatirali po Markalam i Tuzli ,nasa artiljerija je namjerno gadjala svoj narod da izazove nato intervenciju po srbima i po hrvatima ..na kraju izvinite nam braco srbi i braco hrvati i jebo on mater ko nas zavadi .,ako ima josh kaka predlog neka dopuni ovu moju deklaraciju pa da je zvancino potpishemo u cilju pomirenja i da sve Haske osudjenike oslobodimo njihove krivice jer smo mi sve to izmislili i ti ljudi leze nevini po zatvorima .........

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2016 15:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    ja bih postavio simbol plemena

    šošona

    "kad mogu sva druga plemena, može i moje"...


    -


..zavadices se sa Amerikancima ,jer su soshoni u rezervatima

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2016 15:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Idioti...a idiotski mi je kontru bacat...takve reakcije se i ocekuju...u svakom slucaju "crkava mi grad"...a i nije mi jasna pompa oko podjele/jedinstva...Mostar je davno podjeljen samo sto se sad javno prica o tome...po facebooku u forumima doduse...lijep i suncan dan danas...lijepo je u parku gledat sviju curu kako se igra...zivjeli:)

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    03-27-2016 15:31 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Refla onda im treba bacati karanfile ,ja mislim da idiot samo razumije tuk na utuk i tako bi se trebalo ponasati prema njima

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-27-2016 15:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      Idioti...a idiotski mi je kontru bacat...takve reakcije se i ocekuju...u svakom slucaju "crkava mi grad"...a i nije mi jasna pompa oko podjele/jedinstva...Mostar je davno podjeljen samo sto se sad javno prica o tome...po facebooku u forumima doduse...lijep i suncan dan danas...lijepo je u parku gledat sviju curu kako se igra...zivjeli:)


        citat od vjetar:

      ..ja cjelo vrijeme pokushajem da srocim jednu muslimasnku deklraciju u kojoj bi naveo da su muslimani BiH i Jugosalvije krivi za veliki rat na balkanu jer smo mi htjeli muslimansku drzavu na Balkanu ..da smo krivi za granatiranja jer su muslimni uvjek pucali prvi po Srbima i Hrvatima i da su nam oni samo uzvracali iz straha i da je neko slucajno poginuo od neke vase granate ili snajpera i da to nije bila ni srpska ni hrvatska namjera ..to sto smo bili u logorima je tacno ,ali tamo smo imali hotelski smjestaj i da su nas tamo smjestili da nas neki ekstremisti ne bi slucajno poobili jer u tim logorima smo bili jako sigurni i zbrinuti ,pa su nas onda udobnim autobusima vozili do nashi destinacija po njemackoj svedskoj danskoj i Norveskoj ,neke od nas nisu stigli prebaciti na sigurno jer im je nedostajalo autobusa bio veliki problem da nas u josh vecem broju poshalju vani ..mi muslimani priznajemo da smo mi srushili sami sebi stari most i da smo sami sebe granatirali po Markalam i Tuzli ,nasa artiljerija je namjerno gadjala svoj narod da izazove nato intervenciju po srbima i po hrvatima ..na kraju izvinite nam braco srbi i braco hrvati i jebo on mater ko nas zavadi .,ako ima josh kaka predlog neka dopuni ovu moju deklaraciju pa da je zvancino potpishemo u cilju pomirenja i da sve Haske osudjenike oslobodimo njihove krivice jer smo mi sve to izmislili i ti ljudi leze nevini po zatvorima .........


    Stoji reflo to što ti pišeš, u stvarnosti je Mostar - da ne kažemo podijeljen, nego grad sa svim udvojenim, paralelnim institucijama... i jeste idiotizam...

    ali ima itekako i ovog što vjetar piše, na žalost.



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-27-2016 15:46 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ja samo vidim da se ne isplati biti fin prema idiotima .treba vracati vishe istom mjerom ..ako pjevas ustaske pjesme ili cetnicke ,zapjevajmo i mi nashu dzihadisticku i kazi javno da smo i mi dzihadisti i da cemo nabijati na kolac ,ako njihoa zvona zvone ,odavi i ti ezan na sto decibela pa neka im ushi pucaju ..onda kad njima zasmeta onda cemo sjesti i pricati

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-27-2016 u 15:57.

    03-27-2016 15:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zasto mi treba da "objasnjavamo" razloge i ostale trice ,zasto je i iz kojih
    poriva hrvatski nacionalni korpus dozvolio da se na Planinici istice simbol
    jednog naroda a ne i ostala dva konstitutivna ,odgovor moze da iznese samo
    jedna osoba -Dragan Cavic .On kao njihov vodja stoji iza tog projekta
    pa neka ga i objasni cemu to vodi.

    03-27-2016 15:58 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Stranica (18): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com