Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » Slijetanje na Mjesec » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Niðe blage veze ... 21.gif

    Ovo je bilo èisto maltretiranje èovjeka u godinama, koja poèinje salvama uvreda i optužbi od strane senzacionalistièkog "reportera" - obiènog ljige i lešinara (osvjedoèeno u snimku)
    koji ne bira sredstva i išao bi i preko mrtvih leševa da doðe do onog što je on u svom umu i namjeri zacrtao.

    Bilo ko ko iole razumije i èuje šta i kako je izgovoreno u ovom video snimku, kome i od koga,
    kao i na kakav naèin, i smatra da je to ok (u ime tzv. slobode govora, a ovo s tim nema blage veze),
    može sebi postaviti jedno jednostavno pitanje - kako bi bilo da su uloge zamijenjene i kako bi njegova
    "psiha" reagovala na isto.
    Još nešto - ako i imamo u vidu kako je Aldrin na kraju reagovao, prije svega je zakonski i pravno regulisano
    kako se ovakve stvari (koje ovaj reporter radi i govori) klasifikuju i tretiraju, o moralnoj strani i naèinu
    kojim on nastupa i da ne govorimo.

    Nije mi jasno kako i s koje strane bilo ko ko do sebe samog imalo drži može odobravati ovakvo nešto
    i imati simpatiju za takav nastup. Jedno je zastupati svoj stav, drugo je raditi ovakve stvari.


    -
10.gif

04-27-2016 20:58 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Haidar:

        citat od Haidar:

        https://www.youtube.com/watch?v=wptn5RE2I-k


      mozda bi se ovo moglo staviti i na onu temu, "Kko me to mozes pitati"... 11.gif


    Ono malo psihologije sto poznajem mi kaze da se, izmedju ostalog, mozda radi o nedostatku valjanih argumenata... Jer znamo kada ljudi prelaze na pesnice... 18.gif
    Nista ne tvrdim, ali slika kaze sama za sebe...

    I jos vice cudi da to dolazi od jednog covjeka koji je "hodao po mjesecu"... Zar nisu takvi ono izabrani, topp-noch, krema dela krema 11.gif , ljudi koji su sposobni da u teskim situacijama kontrolisu svoje emocije i daju se na posao argumentima i cinjenicama... Onako, znanstveno... 05.gif


nije ti baš uspjelo, probaj ponovo.. 19.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

04-27-2016 23:28 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od Haidar:

          citat od Haidar:

          https://www.youtube.com/watch?v=wptn5RE2I-k


        mozda bi se ovo moglo staviti i na onu temu, "Kko me to mozes pitati"... 11.gif


      Ono malo psihologije sto poznajem mi kaze da se, izmedju ostalog, mozda radi o nedostatku valjanih argumenata... Jer znamo kada ljudi prelaze na pesnice... 18.gif
      Nista ne tvrdim, ali slika kaze sama za sebe...

      I jos vice cudi da to dolazi od jednog covjeka koji je "hodao po mjesecu"... Zar nisu takvi ono izabrani, topp-noch, krema dela krema 11.gif , ljudi koji su sposobni da u teskim situacijama kontrolisu svoje emocije i daju se na posao argumentima i cinjenicama... Onako, znanstveno... 05.gif


    nije ti baš uspjelo, probaj ponovo.. 19.gif


Ne kontam drug... 14.gif
Sta mi ima uspjeti ili ne... 14.gif

04-28-2016 09:06 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobro ga je starina zavalio...pozlatila mu se desnica... 02.gif

04-28-2016 20:57 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mogla je I ljevica.... 05.gif Razumijem. stariji je chovjek. 10.gif

04-28-2016 23:56 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovaj tip je zasluzio i desnicu i ljevicu 01.gif
sto se tice same teme , da li su ljudi bili na mjesecu...ovo je kao prica o tome da li postoji bog...svak iznosi svoje "dokaze"...i za i protiv...i tesko da ce neko nekoga ubjediti u valjanost svoje teze...ono sto je interesantno je da "bezboznici" uglavnom vjeruju da se bilo na mjesecu , a vjernici suprotno...agnostici se dvoume...

04-29-2016 08:56 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Ja vjerujem Rusima da emeri nisu bili na mjesecu a to su potvrdili i mnogi i ljudi iz apolo programa da je sve bila laz i holivudska rezija ,neki su od tih ljidi i misticno nestajali .kad sve to slozim blize sam da nevjerujem vec da vjerujem da su bili ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-29-2016 09:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad su u pitanju americki kauboji onda im bas nista ne vjerujem 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-29-2016 09:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    ovaj tip je zasluzio i desnicu i ljevicu 01.gif
    sto se tice same teme , da li su ljudi bili na mjesecu...ovo je kao prica o tome da li postoji bog...svak iznosi svoje "dokaze"...i za i protiv...i tesko da ce neko nekoga ubjediti u valjanost svoje teze...ono sto je interesantno je da "bezboznici" uglavnom vjeruju da se bilo na mjesecu , a vjernici suprotno...agnostici se dvoume...


Ova je dobra 10.gif

Mozes li mi malo objasniti razliku izmedju bezboznika i agnostika?????

Nisam ti ja da valja potkovan sa tim stvarima. Sorry
16.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

04-29-2016 09:58 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hocu recu, ne znak koji sam ja qurac, ili u koju grupu spadam....

Danas kada imamo satelite na svakoj cosi, i kada saljemo ekspedicije na Mars...
Ne vjeruje se u slijetanje na Mjesec
A vjeruje se u Uskrsnuce Krista (itd.... Mojsija, abrahama/ibrahima, itd...)
14.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

04-29-2016 10:00 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od garinca:

      ovaj tip je zasluzio i desnicu i ljevicu 01.gif
      sto se tice same teme , da li su ljudi bili na mjesecu...ovo je kao prica o tome da li postoji bog...svak iznosi svoje "dokaze"...i za i protiv...i tesko da ce neko nekoga ubjediti u valjanost svoje teze...ono sto je interesantno je da "bezboznici" uglavnom vjeruju da se bilo na mjesecu , a vjernici suprotno...agnostici se dvoume...


    Ova je dobra 10.gif

    Mozes li mi malo objasniti razliku izmedju bezboznika i agnostika?????

    Nisam ti ja da valja potkovan sa tim stvarima. Sorry
    16.gif


u najkracem...ateista je ubjedjen da boga nema...vjernik je ubjedjen da boga ima...agnostik vise vjeruje da ga nema ali nije bas ubjedjen i volio bi da posjeduje jace dokaze da ga nema...otprilike tako...

04-29-2016 11:52 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OK

jasno

ali si upotrijebio rijec bezboznik pa si me dodatno zbunio 13.gif

Znaci bezboznici su iskljucivo ateisti?

Odoh guglati

10.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

04-29-2016 13:55 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

makso, ateista je manje više èvrstog uvjerenja da je Bog kategorija koja je izmišljena i nepotrebna.

Agnostik ostavlja prostora da postoji nešto iznad nas i otvoren je za razlièite moguænosti, ali nije vjernik niti je religiozan u bilo kom smislu.

"Bezbožnik" je malo teška rijeè, pa je generalno makar ja ne bih koristio ni za ubjeðene ateiste, a mislim da pogotovu pametniji religiozni ljudi to ne bi isto uèinili.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-30-2016 u 03:10.

04-29-2016 18:17 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hu jebote

Ja se konto bogumilom, pa ne valja

Govore mi da sam çafir, ateist, a ispade na kraju da sam agnostik

13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

04-30-2016 00:27 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Popio pivu sa jaranima i pos'o kuci ,
zapnem za sto i spotaknem se ali ostanem na nogama .Jarani mi svi rekose
a jesi pijan (vise od tri ih bilo)
sta cu, ja se stanem valjati po podu.
Ispade tako pijandura.

Naravoucenije ; nije sve onako kako mislis da jeste ilitiga- 'ta ima ti da mislis kad okolina misli za tebe. 13.gif 13.gif
Normala za nase podneblje .Zato narod i ne misli svojom tintarom kad ima "svoju" partiju. 21.gif

04-30-2016 01:50 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Hu jebote

    Ja se konto bogumilom, pa ne valja

    Govore mi da sam çafir, ateist, a ispade na kraju da sam agnostik

    13.gif 13.gif


nema veæeg seljakluka od toga kad ti neko lijepi etiketu, eto on zna šta si ti ili šta sam ja. 29.gif
a najiskrenije si rekao da ni sam ne znaš šta si. kako bi sam sebe odredio.

ja mislim da je upravo to najzdravije stanje i osjeæanje. ne znati se svrstati. to je ljudski.

za mene je recimo bolesno stanje, biti doktor medicine i biti religiozan. licemjerstvo, level pro.

___________________________________________________________________

    04-30-2016 02:02 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:



      nema veæeg seljakluka od toga kad ti neko lijepi etiketu, eto on zna šta si ti ili šta sam ja. 29.gif


    pa onda u sljedeæem pasusu zaljepi etiketu:


        citat od green:
      za mene je recimo bolesno stanje, biti doktor medicine i biti religiozan. licemjerstvo, level pro.


    i on govori o seljakluku, etiketama, licemjerstvu....duša draga

    13.gif koka

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    04-30-2016 03:09 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:



      nema veæeg seljakluka od toga kad ti neko lijepi etiketu, eto on zna šta si ti ili šta sam ja. 29.gif
      a najiskrenije si rekao da ni sam ne znaš šta si. kako bi sam sebe odredio.

      ja mislim da je upravo to najzdravije stanje i osjeæanje. ne znati se svrstati. to je ljudski.

      za mene je recimo bolesno stanje, biti doktor medicine i biti religiozan. licemjerstvo, level pro.




    Nidze veze , de bogati objasni ovo "doktor i biti religiozan" kako i zasto nebi islo zajedno.
    Dze je kvaka (ne Bora ,znam gdje je on )

    04-30-2016 03:39 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od STECAK:

      Dze je kvaka (ne Bora ,znam gdje je on )


    proèitaj životopis Ibn Sinee Avicene, pa æe ti biti jasno

    pitaš u èemu je kvaka?

    zamisli da si ljekar, a moraš trpiti šizofrenije tipa:

    - tijelo šehida sporije truhne, ustvari prvih 40 dana nikako ne truhne, a iz usta šehida se širi ljepši miris nego da si ušao u najveæu parfimeriju u Parizu

    - kad ti muha govnara upadne u èorbu, ne treba je vaditi, nego još dublje potopiti u tanjir. jer na lijevom krilu je bolest, na desnom krilu muhe je lijek za tu bolest. (Muhammed a.s.)

    - meleci su živog Muhammeda podigli na sedmo nebo i gore je operisan, odstanjen mu je komadiæ srca koji je odgovoran za mržnju. poslije toga je ponovo vraæen na Zemlju i njegovo srce nikoga nije moglo mrziti

    je li treba još kvaka ili je dosta? ako nije dosta, da malo naðem i kršæanskih šizofrenija sa interneta, a ove napisane sam lièno èuo od vjerskih poglavara tora u kojem sam roðen. za kršæanske moram malo da guglam po internetu jer nisam imao nijednog fratra ili popa komšiju. (osim one da je Eva nastala od Adamovog rebra)

    ___________________________________________________________________

      04-30-2016 09:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5943
      Location: U podrumu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od makso:

        Hu jebote

        Ja se konto bogumilom, pa ne valja

        Govore mi da sam çafir, ateist, a ispade na kraju da sam agnostik

        13.gif 13.gif


      ....Makso, bola - po onome kako razmišljaš i pišeš na forumu ja sam siguran da si ti bogumil....! 07.gif
      ....to ti je najbolje od svega onoga što govore o tebi i zato se drži toga što jesi - ostani bogumil....! 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      04-30-2016 10:10 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com