Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » Slijetanje na Mjesec » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Slijetanje na Mjesec Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pojavom interneta smo svjedoci raznim teorijama zavjere, raspravama o bitnim dogaðajima kroz ljudsku historiju.

Od toga kako je nastao život, ima li Boga, pa do teorija da je Zemlja ipak ravna ploèa 07.gif

u zadnje vrijeme je i mnogo rasprave da je prevara stoljeæa - lažirano slijetanje na Mjesec.

ova animacija je na tu temu, izaziva smijeh na lice:



a tu je i rasprava sa prof. Velimirom Abramoviæem, lažno sletanje na Mesec:

    https://www.youtube.com/watch?v=Epz-pYA4ocM

___________________________________________________________________

    04-15-2016 15:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Opasno je dovoditi u pitanje ono sto SVAKO zna da je istina...

    04-15-2016 16:30 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Haidar:

      Opasno je dovoditi u pitanje ono sto SVAKO zna da je istina...


    što, jes to ti bio tamo pa vidio.. 35.gif

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    04-15-2016 17:46 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..moja nena je i tada govorila da nisu nikad sletili na mjesec

    ..sto se tek danas o tome pishe

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-15-2016 u 21:35.

    04-15-2016 20:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja stvarno mislim da lazu i da nisu bili na mjesecu. mozda nekad kasnije ...

    puno stvari se ne slaze. sjene se cudno ponasaju. na mjesecu je jedini izvor svjetla je sunce i moze biti jedna i samo jedna sjena. na snimcima se vidi dvostruka i trostruka sjena. tesko je to svariti.

    cak ima jedan snimak gdje se viori zastava americka. samo ne znam od cega se viori i zasto se mrda ikako. nemam na mjesecu nista sto bi izazvalu viorenje zastave.

    itd .. sumnjivo u najmanju ruku

    s druge strane kao kontra argument: da su izrezirali snimke na mjesecu valjda bi mislisli o tome: svjetlo, vjetar i te tako ocigledne stvari ....
    ta nije ga ivica i marica reziro neko neko ko dooobro zna sta radi

    e hajde sada budi pametan

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    04-15-2016 22:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      ja stvarno mislim da lazu i da nisu bili na mjesecu. mozda nekad kasnije ...

      puno stvari se ne slaze. sjene se cudno ponasaju. na mjesecu je jedini izvor svjetla je sunce i moze biti jedna i samo jedna sjena. na snimcima se vidi dvostruka i trostruka sjena. tesko je to svariti.

      cak ima jedan snimak gdje se viori zastava americka. samo ne znam od cega se viori i zasto se mrda ikako. nemam na mjesecu nista sto bi izazvalu viorenje zastave.

      itd .. sumnjivo u najmanju ruku

      s druge strane kao kontra argument: da su izrezirali snimke na mjesecu valjda bi mislisli o tome: svjetlo, vjetar i te tako ocigledne stvari ....
      ta nije ga ivica i marica reziro neko neko ko dooobro zna sta radi

      e hajde sada budi pametan


    Koliko su satelita izgubili ....brOka jedna ..

    Institut za istrazivanje ruda i gubljenje vremena...

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    04-15-2016 22:50 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "We live in an infinite universe with infinite scalar boundaries. There is no beginning and no end."

    – Nassim Haramein

    ___________________________________________________________________

      04-16-2016 02:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      04-16-2016 21:42 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2847
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jesu li sletili ili ne, mozda nije bitno pitanje.

      Namecu se sljedeca pitanja i zakljucci.

      Sa danasnjom tehnologijom, sigurno bi mogli da se spueste na mjesec.

      Zbog cega niko nije ponovio put na mjesec????? Ni Rusi ni Ameri

      Previse rude i previse gubljenja vremena, ali niko da ode ponovo na mjesec

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      04-17-2016 11:37 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..nepotrebno je sletanje na mjesec ..temperatura je minus 250 stepeni ..radijacija povecana sto bi ugrozilo zivote astronauta ..danas se moze sletiti bez ikakvi problema ..da su Rusi htjeli oni bi to ucinili davno ,bilo je dosta dokaza i to od strane visoki americki duznosnika i ljudi koji su radili na tom projektu apolo koji su kasnije iznosili cinjenice o tome da je to slijetanje lazirano ..neki glavni ljudi iz tog projekta apolo kasnije su nestajali i dozivljavali misterizone smrti koe nisu objasnjene ni do dan danas ..vjerovatno su bili glavni akteri tog laznog slijetanja ..
      ..za mene najveci dokaz tog slijetanja taj da prilikom slijetanja svemirskog broda na samu povrshinu mjeseca digla bi se tolika prasina koja se nebi slegla za sedam dana i aposlutnoi se nebi vidilo nista jer raketnoi moptori stvaraju toliki potisak da se aposlutno ne bi vidilo nista od mjeseceve prashine sa povrshine ..tako da je slijetanje na mjesec studijska tvorevima

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-17-2016 12:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Haidar
      SexNepoznat



      Poruka: 338

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pravimostarac:

            citat od Haidar:

          Opasno je dovoditi u pitanje ono sto SVAKO zna da je istina...


        što, jes to ti bio tamo pa vidio.. 35.gif


      Nisam ni mogao... I ovde, kao i u mnogim drugim slucajevima, mozes samo vjerovati ili ne...

      Ili, ukljuciti kriticko razmisljanje, dovoditi u pitanje opstepoznate istine, mozda cak, samo mozda, zaviriti dublje u zeciju rupu...

      04-18-2016 08:36 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nije bilo spuštanja na Mjesec, zemlja ravna ploèa, evolucija izmišljotina...Nije bilo niti rata u Yugi, laže ciga, laže pjesma, laž je sve na svijetu.

      04-18-2016 08:42 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      I sve pomislim ovo ne može biti istina, ovo je neka zajebancija kad vidim široke narodne mase kako ozbiljno uzeli neozbiljnu spiku. Kažu Gospodin ustao od mrtvih. Ni kurac ne može ustati kad umre. A kurac vam je ,to valjda vjerujete, stvarnik vaš, naš, moj...Sve može "ako vjeruješ". Sve može samo kurac ne može. Mada se kaže "kurac može" što u biti znaèi da ne može. Uglavnom stvar je zajebana.

      04-18-2016 09:43 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..nemoj ti da pocjenjujes kuirac ..kurac napravi najslozeniju mashinu to jest covjeka

      ..bez kurca nema stvaranja


      ..ima i ona mostarska ..hocu govno ..to znaci necu 02.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-18-2016 u 09:49.

      04-18-2016 09:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nisi me dobro shvatio.....i ja isto govorim. Kurac je jedini dokazani Stvarnik a sve ostalo je nešto mutno.....Uostalom istoèni narodi slave falus i prave toteme u obliku kurca. P.S. Izvinjavam se damama na upotrebi našeg narodnog izraza za penis, falus......

      04-18-2016 09:54 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..ne zovu ga ni dame izmedju sebe kad pricaju drugacije vec narodnim jezikom

      ..kazu i one boli me kurac 02.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-18-2016 10:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Opazio sam da dame nemaju kurac ( èas izuzecima) ali imaju muda koja danas nedostaju muškarcima. Znaju reæi što misle i stoje uspravno. Sonja, Nataša, Vedrana, Svetlana......

      04-18-2016 10:20 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sto se tice da li je amerika u stanju sa moralne strane da sve to izmisli i podvali - apsolutno DA.

      i vece stvari su oni slagali i obmanjuju javnost. nikakvo cudo.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      04-18-2016 18:57 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Haidar
      SexNepoznat



      Poruka: 338

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

        Nije bilo spuštanja na Mjesec, zemlja ravna ploèa, evolucija izmišljotina...Nije bilo niti rata u Yugi, laže ciga, laže pjesma, laž je sve na svijetu.


      Nadam se da si nesvjesno ovo troje postavio u istu recenicu 02.gif
      A i ako nisi, zaprdi mu ga...

      04-19-2016 09:06 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pravimostarac:

            citat od Haidar:

          Opasno je dovoditi u pitanje ono sto SVAKO zna da je istina...


        što, jes to ti bio tamo pa vidio.. 35.gif
      Koja glupost. Jesi ti bio ikad u Parizu ?

      04-22-2016 22:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      Stranica (8): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com