Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Humanitarna akcija "Ferije u BiH" » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Humanitarna akcija "Ferije u BiH" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo priblizava se ferije, neki su vec otputovali a neki ce uskoro. Mozemo iskoristiti priliku i sami direktno pomoci onima koji trebaju pomoc! Imate li vi koga da znate kome treba pomoci?

    http://www.novihorizonti.ba/ne-ignorisite-ovaj-apel-ova-djeca-su-gladna-danima-pomozite/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=Postcron.com

Rrecimo kada krenemo nazad uvijek se nadje nekoliko markica koje ne potrosimo pa ostaviti recimo nekome ko ce to iskoristiti ispravno.
Nas Ricina je prava osoba za takve stvari.


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-20-2016 20:54 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neda niko para pregledano 22 puta niko ni rijeci
sami odete i usrecite nekog gariba zar je to tesko
nema ustasko-cetnicko-balinskih prepirki pa nema ni komentara

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-21-2016 16:56 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Proshla je faza davanja. Ovo ti kazem bez apsolutne namjere da te , ili tvoju dobru namjeru , ponizim . Prodjoshe godine buraz. Stvarnost ulazi u zivalj.

06-22-2016 04:32 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Donekle opravdavam.

06-22-2016 04:33 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa pobogu ...glasajte. Glasaj narode ili umukni. Umuknite piz..a vam materina vishe.

06-22-2016 04:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..lijepo se covjek osjeca kad je humanost u pitanju i kad nekome barem jednu strucu kupish ili jedan sednvic ili jedan andol..ja drustvenim institucijama pa makar se one zvale i narodna kuhinja ne bi dao a niti dajem ni jednu kiflu a niti mislim davat

..zasto .politicari su pojeli milijarde dolara i maraka sto kroz svoje plate i svoje lopovluke i danas narodna kuhinja grca u svojim izdatcima da nahrani neki broj gladni usta ili oni koji nisu u stanju sebi obezbjediti neku nafaku pa makar ona bila i osnovna ..jesam za pojedinacnu pomoc ali drustvenim institucijama ne bi dao ni feninga pa makar taj fening isho u nesto sto je sveto ..ko voli finansirat drustvene organizacije nemam nista protiv i kazem aferim i skidam kapu ,ja licno nedam ..pod brojem 2 pola tih sticenika moze izaci na izbore i moglo je izaci na demonstracije na spanskom trgu kod mushice ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-22-2016 09:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne morate davati novac...mozete kupiti hranu...prodjete fejicevom i minimalno 5 ljudi trazi hranu...ne novac, nego hranu!!!

svaki dan, bukvalno svaki dan!!! kupim svaki dan nekome hranu...i pricam s ljudima....ima i ovih sto foluske bacaju ali ima i ljudi koji zaista nemaju sta da jedu...nedavno sam s zenom mojih godina pricala...ima sina od dvije godine...muz je fizicki maltretirao i nece niko da joj pomogne od isntitucija jer je romkinja...dok smo bile u prodavnici plakala je i nije bila bezobrazna...tjerala sam je da uzima voce,povrce...a ona je uzimala sve stidljivo i pomalo...generalizirati ljude i govoriti e sto ste glasali....(mislim da ovi sto prose) i ne znaju sta su izbori jer ih je zivot satrao i sve zato jer smo MI to dozvolili...sve dok ljudi ne pocnu brinuti jedni o drugima nema hajra ovdje...sve dok je vazno ko je jebeni srbin,hrvat i bosnjak nema hajra ovdje...ova zena nema zdravstvenu zastitu i svaki dopis socijalnom je zavrsio u korpi ili je zaboravljen jer je osoba zaduzena za to ZABORAVILA....citiram: ZABORAVILA!!! i onda ti kaze pa sta tebe briga moja, sto si se ti zadala, nisi normalna, znas koliko ih ima....koliko ih ima...bezbroj...znam!!! moja plata mi dovoljna ne bi bila da pomognem....ali koliko mogu dam....i ima ljudi sto dadnu...jucer penzionerka...kupila je muhajem breskve i fejicevom ih je razdjelila....po breskvu svakom ko je pitao....je li to teko...meni nije...pomoci dedi da predje ulicu....i kad te dedo upita a sto si mi pomoga'o(jer je covjek sokiran) znas da smo u kurcu!!!
izjave tipa...svi koji prose su navikli tako...sta su bola navikli!!!! ko je navikao!!! ne pricam sad ni o romima (koje svi degradiraju jer kao oni su naucili tako!!!) cuj naucili....svako zivo bice je isto i ima ista prava...sto je moje dijete superironije od onog sto prosi...nije...isto je...samo moje ima sta da jede a drugo nazalost nema........uh...mogla bih do sutra!!! tako da, ako dodjete vi iz dijaspore u Mostar pa makra na dva dana...kupite nekome hranu, ne morate davati novac!!!

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-22-2016 12:31 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i..Refla li pare ili jare isto je ,svako ko bi me upitao na ulici da mu kupim da jede kupio bi mu deset puta vishe i tu mi nije zao ,za drustvenu instittuciju nedam ni pola feninga ..Dodik ..Izetbegovic ..Covic koliko su nakrali mogli bi svaki od njih drzati po jednu narodnu kuhinjui da je sami finansiraju od para i biznisa u koji su otvorili a ne vidim da to rade ..zbog toga nedam .ne moze narod na svojim plecima nositi lijecenje ni gladna usta a oni da kradu

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-22-2016 u 13:47.

    06-22-2016 13:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Refla ko ima stan i televizor zna svako kad su izbori

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-22-2016 13:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ko prosi nije mi ga zao a radno sposoban ..na ekonomijama oko Mostara ima posla da glave ne mozes da dignes i moze se zaraditi i do milja maraka ..moj komshija svaki dan on i zena idu i nije im tesko ..drugi kupi staklene boce iz kon tejnera pa ih malo opere i prodaje u vrapcicima na pijaci pa zaradi sebi i djeci i na tome standu nadju se i neke cipele ili patike koje je neko bacio pa se i one prodaju ..lakse sjesti na musalu i cekati koji fening kupit burek za 2 marke i hajmo kuci na spavanje ..nedam ako nije bogalj

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-22-2016 u 23:03.

    06-22-2016 13:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Refla jesi li kad srela u fejicevoj ili na musali da sjedi cvjek na ulici ili zena sa plakatom gdje pishem trazim posla da radim ..ja mislim da bi takvoga svaki dan neko iznajmio da mu ocisti avliju od korova i poshisa ogradu ili ocisti stan ..takav bi bio bi placen za to sto uradi i imo bi pune ruke posla

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-22-2016 14:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te
    pokretac teme Thread Started by pasha

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Proshla je faza davanja. Ovo ti kazem bez apsolutne namjere da te , ili tvoju dobru namjeru , ponizim . Prodjoshe godine buraz. Stvarnost ulazi u zivalj.


    slazem ssa tobom u potpunosti, prosla je faza kada se davalo uzivo novac...
    to nije tema ove akcije da se daje novac nekom ko ce da trosi kako hoce i kada dodje da da garibima ono hadzijski se isprsi evo iskupili za sirotinju a on vozi mercedes od humanitarnih para...
    namjera mi je animirati ljude sa potrebom da im se pomogne kao sto stoji u prvom postu
    svako ima jednu ili vise takvih pa prilika je da razmjenimo iskustva i mozda pomognemo kome treba
    ono sto ne traze posla i slicno nije tema!
    u svakom drustvu ima ljudi kojima treba pomoc pa cak i u norveskoj bogatoj!

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    06-23-2016 20:46 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te
    pokretac teme Thread Started by pasha

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da ste otvorili adresu koja je gore u prvom postu shvatili bih ste!

    1
    NE IGNORIŠITE OVAJ APEL: Ova djeca su gladna danima, pomozite…
    Posted by: Administrator in Islam, Islamske teme 14. Maj 2016. 27,055 Views

    Uslovi u kojima žive i odgajaju se ova djeca su jadni. U vrijeme društvenih mreža i njiove dominacije, moramo iskoristiti taj naèin da doðemo do ljudi koji su u moguænosti pomoæi ovoj porodici!
    POMOZIMO PORODICI ILIC KOJA ZIVE U JAKO TESKIM USLOVIMA POKAZIMO SVOJU HUMANOST POMOZIMO OVOJ NAPACENOJ DJECICI

    MITAR I RUZA ILIC JASENICE-SREBRENIK-BiH
    POTREBNA HRANA POD HITNO ZA OVU
    PORODICU
    BUDIMO HUMANI
    HUMANITARNA ORGANIZACIJA
    “BUDIMO LJUDI”
    SREBRENIK-BiH
    Adresa porodice
    previle-jasenice-opcina Srebrenik
    tel-00387-62-010-415
    Za više info. se obratite ovoj OSOBI
    Pogledajte slike ispod i sve æe vam biti jasno…

      http://svjetlo-dunjaluka.com/wp-content/uploads/2016/05/sr1.jpg

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    06-23-2016 20:50 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ja sve razumijem ,glad ociju nema ,ali ne mogu razumiti ako roditelj ima jedno djete pa zasto pravi drugo pa trece i onda mu se omaklo i cetvrto ..sta onda jarane , napravio sirtinju ...nema posla nema hrane nema odjece ..kako nahranit troja ili cetvera usta i jos babu i majku a niko ne radi.ja sam primjetio sto su ljudi siromasniji sve vishe i vise prave djecu ..kaze dao ga bog ,ja kazem izvadi kurac na vrijeme ga pa nece ni bog davat ..dao ti bog pamet pa misli glavom a ne kurcem ..ima sad milion razloga da covjek da neku pomoc a ima isto tako milion da neda ..ja nedam zbog toga sto je su ova djeca trebala da budu briga drustva a ne briga ljudi dobr volje ..vjerovatno da grjeshim u mishljenju ali ne mogu da ja svojim milosrdjem perem savjest politicara ..

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-23-2016 u 21:54.

    06-23-2016 21:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..lijepo se covjek osjeca kad je humanost u pitanju i kad nekome barem jednu strucu kupish ili jedan sednvic ili jedan andol..ja drustvenim institucijama pa makar se one zvale i narodna kuhinja ne bi dao a niti dajem ni jednu kiflu a niti mislim davat

      ..zasto .politicari su pojeli milijarde dolara i maraka sto kroz svoje plate i svoje lopovluke i danas narodna kuhinja grca u svojim izdatcima da nahrani neki broj gladni usta ili oni koji nisu u stanju sebi obezbjediti neku nafaku pa makar ona bila i osnovna ..jesam za pojedinacnu pomoc ali drustvenim institucijama ne bi dao ni feninga pa makar taj fening isho u nesto sto je sveto ..ko voli finansirat drustvene organizacije nemam nista protiv i kazem aferim i skidam kapu ,ja licno nedam ..pod brojem 2 pola tih sticenika moze izaci na izbore i moglo je izaci na demonstracije na spanskom trgu kod mushice ..
    10.gif

    06-23-2016 22:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..ja sve razumijem ,glad ociju nema ,ali ne mogu razumiti ako roditelj ima jedno djete pa zasto pravi drugo pa trece i onda mu se omaklo i cetvrto ..sta onda jarane , napravio sirtinju ...nema posla nema hrane nema odjece ..kako nahranit troja ili cetvera usta i jos babu i majku a niko ne radi.ja sam primjetio sto su ljudi siromasniji sve vishe i vise prave djecu ..kaze dao ga bog ,ja kazem izvadi kurac na vrijeme ga pa nece ni bog davat ..dao ti bog pamet pa misli glavom a ne kurcem ..ima sad milion razloga da covjek da neku pomoc a ima isto tako milion da neda ..ja nedam zbog toga sto je su ova djeca trebala da budu briga drustva a ne briga ljudi dobr volje ..vjerovatno da grjeshim u mishljenju ali ne mogu da ja svojim milosrdjem perem savjest politicara ..
    10.gif

    06-23-2016 23:02 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako chesh da pravish djecu ...malo promisli glavurdom. Ako si u shvedskoj its ok. Zemlja sredjena . Ako si u BiH....kupi bola kondom ili ga vadi na vrijeme , shto Vjetar napisa. Jedino ako su poslushnici Erde....e onda udri mushki. Majne veze shto si sirotinja I bijeda. Sve che to zapad pozlatiti. 01.gif

    06-23-2016 23:06 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...za sirotinju skup kurton i kosta 3.5 marke tri komada 02.gifali brate znash izvadit ..iskaci u rastanima 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-24-2016 01:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te
    pokretac teme Thread Started by pasha

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobro ispravno zboris vjetre puses u pravom smjeru
    Namece se pitanje, ako ima troje djece...
    Jedno mu je od boga dato jer nema vise sredstava...
    Pa mozemo mirno gledati kako dvoje skapava jer nije na vrijeme iskocio...
    Nije niko trazio hiljade maraka u oitanju su par kesa fasunka...

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    06-24-2016 12:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    o Tito dragi...zasto imamo u x zemalja koje su u ekonomskom i socijalnom kolapsu istu, preslikanu situaciju po pitanju djece....i ja sama kazem koji k...ih prave...ali ekonomski i socijalni uslovi daju odredjene posljedice...neimastinu, pojavu bolesti,gladi itd....to je nasa realnosti...ja zivim normalno, radim i ja i suprug (sto je danas rijetkost)....imamo jedno dijete...ne planiramo drugo u ovakvoj drzavi radjat...jer i sad da krenu promjene na bolje moje dijete ih nece ni osjetit ni docekat...tako da ja licno sve vise naginjem tome da odemo iz Bosne i Hercegovine...prije sam govorila..radimo i ja i ti i mozemo dijetetu priustiti normalan zivot...da u ekonomskom smislu ali iskreno u bilo kom drugom mislim da je nemoguce da moje dijete lako opstane u ovoj dzungli...i ne zelim da dozivljava stvari koje sam rastuci u ovom gradu dozivljavala....tako da....vec sam na 70% nagela da palim odavde!!!

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      06-24-2016 14:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com