Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Porezna uprava FBiH blokirala ra » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Porezna uprava FBiH blokirala raèune mostarskih bolnica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Mi ovoga èasa ne možemo operirati, ako nam se dogodi da neki pacijent treba hitnu operaciju mi ga moramo voziti u Tuzlu ili u Zagreb, to je naše trenutno stanje", kazao je dr. Kvesiæ

Porezna uprava Federacije BiH blokirala je raèune Sveuèilišne klinièke bolnice (SKB) u Mostaru i Regionalnog medicinskog centra (RMC) dr. Safet Mujiæ u tome gradu

    zbog poreznih dugovanja
, zbog èega su zaustavljene operacije te je ugroženo pružanje medicinskih usluga u tim zdravstvenim ustanovama.

"Ako se ne naðe razumijevanje, doæi æe do zatvaranja bolnica jer neæemo moæi nabavljati lijekove ni ostalu potrebnu opremu", kazao je dr. Zlatko Guzin, direktor RMC dr. Safet Mujiæ komentirajuæi trenutnu situaciju u toj bolnici.

Inaèe, bolnice u Federaciji BiH grcaju u dugovima jer Zavodi za zdravstvo ne uplaæuju svote novca dovoljne za njihovo funkcioniranje.

    http://www.klix.ba/vijesti/bih/porezna-uprava-fbih-blokirala-racune-mostarskih-bolnica-zdravlje-pacijenata-ugrozeno/160705049

___________________________________________________________________

    07-05-2016 13:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Golemo se igraju sa narodnim strpljenjem.

    07-10-2016 05:37 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Shtaq Guzina kaze .... Kako ga nije stid. Pacijenti kupuju lijekove za sebe.. kad mogu...Pichka mu materina. Oprosti mi Zijada, ali tako je.

    07-10-2016 05:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovakve teme bi trebale da dominiraju na ovom forumu. To shtto mi seremo iz daleka ...druga liga.

    07-10-2016 05:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com