Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » forum mostarskaraja.com » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

forum Mostarskaraja.com Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je danas (10.9.2016) na forumu Mostarskaraja objavio tamošnji administrator @root:

"Nisam se cuo sa Bingom odavno, tako da nije nista sigurno 100%, ali velike su sanse da ce tokom prve polovine sljedece sedmice ovaj site napokon skoncati svoje dugotrajne muke i prestati da postoji.

Tako, da ako vam trebaju neki kontakti (a slucajno ih dosad niste pokupili), vrijeme vam je da to uradite sto prije.

Velikoj vecini clanova, od kojih mnogi nisu vise ovdje aktivni (a nazalost neki ni medju nama), zelio bih da se zahvalim na druzenju, i sto su bili ljudi sa kojima se moglo druziti i dijeliti misljenja, radosti i tuge.
Onom malom broju clanova, koji su dolazili ovdje samo da raspiruju kavge i sire negativu i produbljuju podjele, bilo iz licnih/osobnih razloga, bilo volonterski, ili profesionalno za necije tudje ciljeve bi porucio da ce morati da nadju neku drugu platformu za sirenje svojih ideja, a nisam siguran kako ce to opravdati svojim stvarnim i/ili imaginarnim sefovima.

Volio bih reci da sam ponosan na svoj rad, lik i djelo otkako sam postao administrator, ali bi lagao i vama i sebi.
Nisam ponosan, ali nisam vam ni lagao, bar ne namjerno, bio sam shupak prema nekima, jedino mi je zao sto nisam bio veci supak i zgazio gamad kad je vrijeme bilo i bez usprijezanja.

Ako se nakon sljedece hefte vise ne sretnemo, ostajte u zdravlju !"

Tana, a i ostali, izgleda da se gasi još jedan Mostarski forum.....@rootov gornji post neèu komentirati jer nas ovdje ima koji smo tamo bili i pisali pa znamo kakva je situacija na Mostarskojraji.
U poèetku 2016 je ugasio Mostarski forum Nesvrstani.net i nebi volio da Moforaja doživi tu sudbinu. Trenutno nas je malo aktivnih ali ostat èemo na Moforaji da se i dalje družimo i pišemo......naravno, ako Tana ne odluèi drugaèije ! 07.gif 13.gif

Eto - volio bi èuti vaše mišljenje v vezi s ovim.....dogaðanjem na Mostarskim forumima.

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 09-10-2016 u 15:17.

09-10-2016 15:15 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...ne bi ni ja da komentarsishem Rotov post sa Mostarske raje ali bi Tani skreno paznju da ne poteze olahko sa ponudama moderatrima sa Mostarske raje jer ne zasluzuju da tu funkciju obavljaju na ovome forumu ,jer dobar dio njih je odgovorno za raspad foruma zbog svoga ne princiijalnog rada koji je rezultiro jednom takvom stanju o kojem pishe Rot i koji se iskljuciv pravda raspad foruma za loshe stanje foruma pojedinicma koji su uticali na loshu klimu na forumu

..tana pitaj publiku ako se odlucis za usluge nekih modera sa foruma mostarske raje ,jer moderi na tom forumu su bili najvecim djelom ne bas svi islamofobi koji su najvishe sankcionisali i kaznjavali ljude koji su se zalagali za pravdu i koji bi stali u odbranu Bosnjaka kao nacije i takvi ljudi bi bili izlozeni lincu i osudi i bili bi kaznjavani ,za razliku od onih koji su podrzavali ili opravdavali losha djela onih koji su pocinili zla po Bosni i Hercegovini ,ako imas one koji ne sankcionisu jedno takvo stnaje tada prvo odlaze oni koji nemaju zivaca da troshe svoje zivce na gluposti od koji nemaju nikakve koristi
..na kraju par ljudi sa kojima se i ne moze odrzati postojanje foruma ..na Forumu Mostarske raje vladalo je srbofilstvo i to ga je unistilo i otjeralo raju ..to je moje vidjenje i moje mishljenje i borio sam se protiv toga do zadnjeg dana i prije desetak dana se sam licno odjavio sa foruma na kojem nsam htjeo vishe da napsime ni slova pa makar taj forum postojao josh deset godina .,,na zalost nije opsto a ja sam se sklonio da ne smetam i da se moje prisutsvo ne smatra kamenom spoticanja radu foruma

..ovo vishe pishem radi Tane da ne uzima admine sa tog foruma jer su mu uravo oni dohakali i doprinjeli raspadu istog a ne pojedini clanovi kao sto se to zeli reci u ovom gore saopstenju
'
...sve je ovo moje licno mishljnje na koje imaju pravo i ostai clanovi koji bitisu na ovpme i na forumu mostarskaraja ..vjerovatno ce se mnogi sloziti sa ovim sto ja pisem a vjerujem da ce biti i pojedinaca koji se nece sloziti sa ovim sto ja mislim ,ne misli se ni raspravjati a mozemo sacekat i misljenje ostalih pa neka se uzme misjljenje vecine a na kraju neka Tana sam odluci o uslugama modera sa onog foruma u raspadu

..sto se tice njihova clanstva nemam nista protiv jer clanovi mogu biti svi bez obzira sa kojeg foruma dolazili .pa cak i sa onoga koji dolaze iz ravnogorskog cetnickog foruma ako se pridrzavaju pravilnika ovoga foruma .tako da mi je sasvim sve jedno ako se neki moder sa tog forima registruje kao clan ,,toliko od mene

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-10-2016 u 23:12.

09-10-2016 23:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Sarajlija ja sam dao svoje mishljnje ,pa mozes odma da udarish po meni 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-10-2016 23:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6168
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjetre, pa ovaj forum je i nastao kao rezultato toga sto si opisao

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

09-11-2016 01:26 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta da ti kazem ...... nemam komentara. stvarno im zelim srecu da im se to ne dogodi.

ako se ipak dogodi svi clanovi su dobro dosli na moforaja.com

sto se tice admina i moderatora - ne odlucuje tana o tome sam. zna se kako ide proces.
neko ih mora preporuciti prvo, i onda se raspravlja na donatorima.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-11-2016 05:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Sarajlija ja sam dao svoje mishljnje ,pa mozes odma da udarish po meni 02.gif


....što se tièe mišljenja u pravu si pa nemam zbog èega udarati po tebi......! 07.gif 13.gif 13.gif
....inaèe, eno te je @root banirao tako da sam tamo jutros vidio samo ovo:

This post by "vjetar" (Juèe, 22:18) has been deleted by user "root" (Danas, 05:16)

This post by "vjetar" (Juèe, 22:47) has been deleted by user "root" (Danas, 05:16)

This post by "vjetar" (Juèe, 23:03) has been deleted by user "root" (Danas, 05:16)

Preskoèi informacije o korisniku

root

SPRETNI

"root" is male

Posts: 3,525

Send private message

2,449

Danas, 01:37
Opet te uhvatila sracka.
OK, baniran si.
:chelo:

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

09-11-2016 08:48 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

:) dobar root gasi forum ali prije da se osveti ovima sto ih nevoli pa banira 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-11-2016 12:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja sam se namjerno nasro sinoc barem da ima razloga da me Banira jer do sada nije imo priliku da satare nas gube kao sto je napis u svome postu ,obicno su zrtve Baniranja bili oni za koje je znao da su Bosnjaci i imo je dva arshina za clanove prema vjerskoj i nacionalnoj propadnosti ili onima koji su branili nesto sto je sasvim ispravno i sasvim normalno .ako bi neki Srbi srao mnogo puta se moderi nisu ni ogasavali i pravili se da ne vide i ne cuju dok bi ostali cim kazu i deseti dio necega loshega odma bi primjenjivali silu u vidu Bana ..zbog takvi neprincipialni stvari form se survo u ambis i nije mi ga kao takvoga nimalo zao i rekao sam da se ponosim ako sam doprinjeo rushenju istoga ..


..sto Hara iz Mostara rece ovaj forum je i nasto zbog onoga sto sam ja napiso i trajalo je sve do njegova gasenja ,ako se ugasi 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-11-2016 12:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da znam kada je forum nastajao tada je bio mesindzer chat gdje smo se culi i davali svoja misljenja
da tada je nastao ovaj forum posli mjeseci glodjanja i svadja

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-11-2016 12:50 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..pasa nasto je tada kad se tamo nije moglo reci realno da su Bosnjaci stradali a da nisu bili krivi ,jer to sto su stradali uvek se htjelo reci da su i oni krivci za svoje stradanje od Cetnika i svako sranje po cetnicima smatrano je fudamentalizmom i taj forum je stajao na braniku velikosrpske politike pod maskom Mostarskaraja a imo je za cilj da se javno odbrani ili zabrani osuda zlocina ,svako ko je mislio drugacije bio je kaznjavan od strane onih koji su ga vodili ..zbog toga je Pasa i nasto ovaj forum ,tako ja barem mislim da Tana sigurno zna josh bolje u to sam sigurna i u to vjerujam ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-11-2016 u 18:03.

09-11-2016 12:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@vjetre u pravu si 1000% a moje bitisanje na tom cetnickom forumu je prestalo onda kad sam cuo komentare od jednog supka u stilu da sam u najmanju ruku "koljac srpske nejaci" a prenio sam text S. Berica Srbina pisca u sarajevskom "Oslobodjenju" a sve o poslijeratnom cetnikovanju Srba sa ove i one strane Drine .
Istoga ne poznajem bas pravo al' sam ga poznavao "kao kroz maglu" i znam da je iz mesanog braka,rodjak mog starog komsije (mama po imenu muslimanka).
Znam da ga je"natjeralo" na takvo reagovanje sto je mislio da je teks moj a ne srbina iz Sarajeva .Poslije mi se isti zgadio kao uvlakac i "dobronamjernik" a u stvari klasika mostarskog supka.
I stvarno mi nije jasno ,kod pojedinaca kako reaguju kad se upucuju kritike u pravcu istocnih komsija kod kojih i slepac vidi njihove "dobre " namjere prema BiH. jednostavno ,ti likovi stavljaju nacionalno ispred drzavnog -tu je problem a problema nema (kad Bobi ne drema)jer Bosna i Hercegovina i njeni patroti treba da pice i gaze sve uslje iz bilo kojeg soja .
Ima i onih ,filandri, koji takticki sebe predstavljaju "patriotama" .

09-11-2016 17:23 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja sam to sinoc javno rekao i otvorio dushu za sve ove godine koje sam proveo tamo i odma sam jutros bio Baniran ,mada sam ja to javno trazio vishe puta ali su cekali da im javno kazem da su cjelo ovo vrijeme bili srbofilski forum a Rot nas naziva gnjidama koje su uspjele da razbiju forum ,na moj odgovor sinoc njemu o uzrociam raspada reagovo je Banom ,,hvala mu sto me Baniro jer meni kao normalnom covjeku koji voli svoju zemlju i svoj narod nije mjesto na tom forumu i ne zelim da budem clan takvog foruma ,odnosno clan te druzine koja vodi taj Forum ..zbog toga su se i raspali i mnogi normalni su vec odavno napustili dobrovoljno ili prisilno ,Baniranjem

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-11-2016 u 20:35.

09-11-2016 18:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Taèno je to, vjetre što kažeš !
Ja isto više neèu zalaziti tamo jer su i mene proganjali zbog mog stava oko Bosne.
Ali ja sam ipak odluèio da odem fino, pa sam im za rastanak postavio ovu od meni drage Nede ! 07.gif

    BXrqPEspdO4


.......inaèe, volim i ja njih tamo.....k'o Bajro mater........! 19.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

09-11-2016 18:43 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo je najbolji forum

Mozemo se hebavati do mile volje a nema bannova 13.gif 13.gif 10.gif


P.S.
koliki nam je odziv ovdje, momentalno imamo vise moderatora nego clanova sto pisu.

Sada bi vi da jos uvozite moderatore
13.gif 13.gif

P.S.2
Stvarno mi je zao sto je lose vrijeme za forume. Gase se jedan za drugim 16.gif 21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

09-12-2016 11:17 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...bièe bolje, Makso - ne beri brigu....! 07.gif

PS - neka moderatara...da paze ovo malo nas što još bitišemo na forumu....! 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

09-12-2016 11:27 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..uzroci za loshe dane za sve forume leze u Facebooku i pametnim telefonima .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-12-2016 u 11:41.

09-12-2016 11:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja sam se namjerno nasro sinoc barem da ima razloga da me Banira jer do sada nije imo priliku da satare nas gube kao sto je napis u svome postu ,obicno su zrtve Baniranja bili oni za koje je znao da su Bosnjaci i imo je dva arshina za clanove prema vjerskoj i nacionalnoj propadnosti ili onima koji su branili nesto sto je sasvim ispravno i sasvim normalno .ako bi neki Srbi srao mnogo puta se moderi nisu ni ogasavali i pravili se da ne vide i ne cuju dok bi ostali cim kazu i deseti dio necega loshega odma bi primjenjivali silu u vidu Bana ..zbog takvi neprincipialni stvari form se survo u ambis i nije mi ga kao takvoga nimalo zao i rekao sam da se ponosim ako sam doprinjeo rushenju istoga ..


    ..sto Hara iz Mostara rece ovaj forum je i nasto zbog onoga sto sam ja napiso i trajalo je sve do njegova gasenja ,ako se ugasi 02.gif


Interesantno je da ovo pise clan foruma "mostarska raja" koji je na tom forumu imao najvise postova....Preko dvadeset hiljada postova...da ponovim PREKO DVADESET HILJADA POSTOVA..

forum "mostarska raja" nije bio cetnicki forum...mozda je u nekom pocetku prije mnogo Godina preovladavala to neko velikosrpstvo (nije ni cudo s obzirom da je forum nastao iz necega sto se zvalo "serbian caffe")...posljedica toga je bilo odvajanje clanova foruma i stvaranje ovog foruma...fine... vremenom se forum "mostarska raja" ocistio od ekstremnih clanova...zadnjih 4-5 Godina nije bilo nikakvih takvih tendecija...cak sta vise srpski clanovi foruma (zao mi je sto moram tako pisati , ali ne moze se drugacije nakov ovakvih objeda) su bili u manjini...

nazivati roota cetnikom je bezobrazluk...i ne sluzi vam to na cast...root nikada nije banirao po nacionalnom kljucu...i ako pogledate istoriju baniranja vidit ce te da je vise clanova srpskog porjekla banirano nego nesrba...

ti si vjetre opomenut jednom ili suspendovan zato sto si uputio nedolicne rijeci (seksualne aluzije) jednom zenskom clanu foruma...a ne zato sto si branio nekakvo bosnjastvo...i tvoja zadnja "kriza" je isto bila uzrokovana slicnim istupom , gdje si izrekao krajnje ponizavajuce misljenje o nekoj zeni iz nekog novinskog clanka...dakle niko te zbog bosnjastva nije banirao...nego zbog uzasnih uvreda koje si uputio rootu zbog prozivanja na racun ti tvojih muskosovinistickih komentara...kazem opet , nisi baniran zbog bosnjastva nego zbog vulgarnosti...a da te neko htio banirati zbog bosnjastva ne bi ti napisao 22000 postova...

i jako je pretenciozno misliti da forum pada zbog Tebe...golemo je to...a ja cu ti samo reci na to "nidje veze"...

dakle , lako je udarati po onom koji lezi...ali takvi se ljudi u mostaru nikada nisu smatrali frajerima ili lafovima...

09-12-2016 16:48 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.cemu ponavljanje i stavljanje u prvi plan moji 20 000 postova ,ja kazem da sam ih napisoa 50 000 i sta sa tim zelis reci ..jeli to moja mana ili velicina

..ja sam samo reko moje licno mishljenje i moj licni dozivljaj a kao potvrda moga razmishljanja su odobravanja ljudi koji kazu da sam 100 posto pa cak i hiljadu posto u pravu

..sad sa tobom diskiutobvati i dalje siiriti pricu o foruu mostarska raja i to josh preko stranica drugoga foruma je po meni trla baba dlan da joj pordej dan i skroz mi je degutsantno i nije mi bila namjera da to radim ovde

..kad si me vec prozvo i dosho muhajem ili sa ciljem uravo ovde da branish tekovine tog foreuma onda cu da ti obrazlozim par tvojih krivi navoda

..ja akceptiram tvoj dozivljaj i tvoj dozivljaj o tome forumu i cemu kritike ina racun moga mishljenja o tome forumu gdje ja kazem da je taj forum bio pro srpski ili veliko srpski i kakve to ima veze sa mojim brojem poruka ja tebi kazem da sam napisao 50 000 postova a ne 20 000 kao sto ti to zelis da ko nesto mene mininimizras sa tim postovima a ja kazem da sam ih imao 50 000 ne vidis gdje Rot kao admin meni kaze da imam kretensko mishljenje i da se trebo obnracunati sa pojedincima i gdje nas je trebo strati kao gube ..jeli to po tebi OK ..ja kazem da si bio malo veci Cetnik vec sto si bio pocetnik mogo si såasiti forum

..k je rot da stavlja anketu i izlaze mene lincumedju pet clanova foruma da glasaju hocu ko je za to da se ja Bniram i da sam ja uzrok raspadu fruma ..to ne vidis ili ne zelis da vidis ,vec meni prisgivash ono sa cime sam ja uvrjedio Rota ..ja sam mu nudio da me Banira za sta nije imo Muda a ni sonava p pravilniku a znao je postaviti anketu i staviti moje ime bez bilo kojega povoda ..sad je trebam kao da budem fin i da ne uvrjedsim njegovu sujetu .to sto on mene to nema veze i to je skroz nevazno

..eto ja sebe spustam na josh nizi nivo od onoga koji ti zelish da mi ko nesto kazes sa tim postovima pa pishe velikim slovima jeli ja to trebam biti zahvalan nekome sto mi je omogucio toliki broj postova


..repliciraj stecka i ostale koji su se slozili o svemu o cemu sam ja pisao ,njih nisi htjeo da uzmes da njima repliciras vjerovatno nisi htjeo zbog manjeg broja postova bice tvoj odgovor ..hahaha


..sto bas mene izabra za sagovornika i onoga kome se ti zelis obratiiti . 02.gif pored svih ostaih koji misle kao ja ,misle li svi da je Rot pocetnik ili Cetnik nije me briga

..ja ovde ne dajem mishljenje da bi se neko slozio sa onim sto ja mislim ili sto ja pricam ,isto tako me nije briga dali ti mislish jeli Forum bio veliko srpski ili srbofilski ili je bio Cetnicki ..jer to je opet tvoj dozivljaj o kojem ja ne zelim da diskutjem ili da te ubjedjujem ..

..evo ti Stecka i Sarajlije ako ti trebaju da braniss svoje mishljenje o tom forumu ili da uh ubjedjudjes u ono sto ti mislish ako ti je stalo do toga obrati se malo njima jer su dovoljno rekli da sam u pravu na ono sto ja mislim

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 01:21.

09-12-2016 23:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Velikosrpsto je samo "lagana " rijec za Cetnistvo koje se provlaci i do dana danasnjeg kroz bilo koji oblik komunikacije onih kojma su cilj rusenje svega gdje moze doci do dominacije "Turaka".
Svi oni koji su bili (i ostali ) patriote ove zemlje proglasavaju se ako ne Ustasama (pominjuci im djedove )ili pak
zelenotranzvezalistima ali nikako im se nedaje za pravo da vole i budu u svojoj Bosni i Hercegovini ,vec ih(nas ) se salje u Turkmenistan.
Ja mislim da je @vetar povezan sa onim disidentom iz USA i od njega je dobivao sve naputke i lovu da razvali taj portal-treba to provjeriti
Ma kakvo cetnistvo toga "tamo" nikada nije bilo ,u stvari tamo cetnistvo umire zajedno sa umiranjem njihovih clanova .

09-12-2016 23:16 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Garinca --na tom forumu sam banran samo jednom na sedam dana ne zbog seksualni aluzija ili konotacija .to lazes ili si krivo obavjesten
,vec sam baniran odnosno stavjen na hladjenje zbog rjeci Zidov ..Cifut ili Jevrej u nekom kontekstu price koja je ishla vishe kao zajebancija ili sala ..pa se jedan clan zenskog foruma naso uvrjedjen ,.pa su onda drukatori forumski mene osudili kao nekoga ko propagira antisemitizam a forumsku islamofobiju niko da osudi na tom forumeu ..nidje veze ..sto je opet bila samovolja tog istog Rota gdje je bio osudjen od strane forumasa za moje hladjenje ..znaci da nije bilo osnove za moju suspenziju po pravilniku vec je bio samo jedan obican linc i njegov licni hir

. ..navodish mi neke zenske clanice forua --kojem sam ja to clanu zesnksog Foruma mostarska raja uputio seksualne aluzije ili konotacije ..de bidi konkretan da mozemo pricati i o tome ..nije srpski cutati

.ja vrlo dobro znam sve teme na kojim sam ja piso i diskutovo

..ako je zelis otvoriti te seksualne aluzije za to nisam bio Baniran nikada niko me nije zbog toga diro..iznsish laz

..bujrum ja sam spreman i o tome pricati ako te bas interesuje ta tema 02.gif samo nemoj iznositi povrsnu pricu i lazne konotacije na moj racun da sam bio suspendovan zbog toga

..Garinca nosi mi tu suplju ja sam je stit do jaja i nemozes je meni prodavayat pod muda za bubrege

..pricaj srpski da te ceo svet razume ..jer ja taj jezik vrlo dobro znam i razumem

..bio sam ja ovde kod Tane na Hladnjenu ak0 te interesuje moja biografija ,sedam dana zbog seksualnih konotacija a ne tamo ..hahaha
..malo si pobrko loncice ili djelno ..to je bilo na zahtjev zenskog clana foruma ..nije mi zao i ne ljutim se na Tanu a ni na ovaj forum ..haha

..mozda sam i zasluzio a prije jesam nego nisam 11.gif jesam li ja to drzavni ili forumski neprijatelj broj 1 ..ili rusitelj foruma kao sto me Rot zeli prikazati ..hahaha

..da sam ga bogdo ja srushi ..ne bi zelio da se umislim u ono za sta me Rot optuzuje ..da sam bogdo i pojebo pola forumasica i nto mi ne bi bilo mrsko za to sto me ti optuzujesh 04.gifkao sto me ti optuzujes za seksualne konotacije zenskog clana foruma i to samo jednog ..sitnica

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 01:33.

09-12-2016 23:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com