Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » forum mostarskaraja.com » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sarajlija ba:

    Taèno je to, vjetre što kažeš !
    Ja isto više neèu zalaziti tamo jer su i mene proganjali zbog mog stava oko Bosne.
    Ali ja sam ipak odluèio da odem fino, pa sam im za rastanak postavio ovu od meni drage Nede ! 07.gif

      BXrqPEspdO4


    .......inaèe, volim i ja njih tamo.....k'o Bajro mater........! 19.gif 13.gif 13.gif





..Garinca evo pa prosudi sam

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-12-2016 23:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da nisi morebit trazio od drugarice/forumasice mindje .
kad te dvojica ili pak trojica (nekada) na onome forumu uzmu u "masinu" ne gine ti baniranje .Kao sto sam i prije govorio tamo "znaju i prije nego sto ces reci sta mislis ",trpaju ti da si ovo ili ono rekao , ovako si kazao onako si rekao ,ovo si mislio i na kraju -ne vjeruj svemu onome sto mislis .
Neka od forumasica je tamo Zidovka , za nekoga Jevrejka a za bosanske /palestince Cifut bas kao i za velikosrbe iliti cetnike su muslimani -pa balije .I tako se doticnom nije svidio naziv Zidov za drugaricu Zidovku jer ko biva to je uvredivo ali Jevrejka po "istocnoj verziji "je ko biva pravilno i taj lik koji sebe cas predstavlja nekakvim izdrndanim konjem pa poslije pozeli da je kauboj nametne "svoju volju" volju naroda ako nemoze kako ja(mi) kazemo bit ce rat .I bi rat i poginu samo usamljeni @vetar-ali ne lezi vraze (dragi citaoce ) admin je uzeo enciklopediju i nasao da su Jevreji nista drugo do Zidovi i Zidovi da su Jevreji a u nekim slucajevima i Cifuti -sto bi se slobodnoumno prevelo skrtica-Kir Jana .
kakvo rusenje foruma , Bing trazi prijevremene izbore ,kao Vucic da ucvrsti i prosiri vlast .Bajram Serif Mubarek Olsun braco muslimani
11.gif

09-12-2016 23:50 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    @vjetre u pravu si 1000% a moje bitisanje na tom cetnickom forumu je prestalo onda kad sam cuo komentare od jednog supka u stilu da sam u najmanju ruku "koljac srpske nejaci" a prenio sam text S. Berica Srbina pisca u sarajevskom "Oslobodjenju" a sve o poslijeratnom cetnikovanju Srba sa ove i one strane Drine .
    Istoga ne poznajem bas pravo al' sam ga poznavao "kao kroz maglu" i znam da je iz mesanog braka,rodjak mog starog komsije (mama po imenu muslimanka).
    Znam da ga je"natjeralo" na takvo reagovanje sto je mislio da je teks moj a ne srbina iz Sarajeva .Poslije mi se isti zgadio kao uvlakac i "dobronamjernik" a u stvari klasika mostarskog supka.
    I stvarno mi nije jasno ,kod pojedinaca kako reaguju kad se upucuju kritike u pravcu istocnih komsija kod kojih i slepac vidi njihove "dobre " namjere prema BiH. jednostavno ,ti likovi stavljaju nacionalno ispred drzavnog -tu je problem a problema nema (kad Bobi ne drema)jer Bosna i Hercegovina i njeni patroti treba da pice i gaze sve uslje iz bilo kojeg soja .
    Ima i onih ,filandri, koji takticki sebe predstavljaju "patriotama" .







.. 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-12-2016 23:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sarajlija ba:

        citat od vjetar:

      ..Sarajlija ja sam dao svoje mishljnje ,pa mozes odma da udarish po meni 02.gif


    ....što se tièe mišljenja u pravu si pa nemam zbog èega udarati po tebi......! 07.gif 13.gif 13.gif
    ....inaèe, eno te je @root banirao tako da sam tamo jutros vidio samo ovo:

    This post by "vjetar" (Juèe, 22:18) has been deleted by user "root" (Danas, 05:16)

    This post by "vjetar" (Juèe, 22:47) has been deleted by user "root" (Danas, 05:16)

    This post by "vjetar" (Juèe, 23:03) has been deleted by user "root" (Danas, 05:16)

    Preskoèi informacije o korisniku

    root

    SPRETNI

    "root" is male

    Posts: 3,525

    Send private message

    2,449

    Danas, 01:37
    Opet te uhvatila sracka.
    OK, baniran si.
    :chelo:




Garinca evo ti josh midlsjnja

..sreca pa nema vie raje na foruu a inace dobio bi na stotine odgovora istih kao sto sam ih ja napisao a ti se mene svezo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 00:29.

09-12-2016 23:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam ja i one kuravele sto jedva cekaju da kazu "Od stoljeca sedmog tu zive Hrvati".
Jes' al' u kurcu.
Onda su faraoni i Egipcani (i ovi danasnji egipatski muslimani) izbjeglice iz BiH ,
neka to ce Sence i dokazati i preokrenuti historiju naopacke ,kome ga vise palamutite .

09-12-2016 23:56 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Da nisi morebit trazio od drugarice/forumasice mindje .
    kad te dvojica ili pak trojica (nekada) na onome forumu uzmu u "masinu" ne gine ti baniranje .Kao sto sam i prije govorio tamo "znaju i prije nego sto ces reci sta mislis ",trpaju ti da si ovo ili ono rekao , ovako si kazao onako si rekao ,ovo si mislio i na kraju -ne vjeruj svemu onome sto mislis .
    Neka od forumasica je tamo Zidovka , za nekoga Jevrejka a za bosanske /palestince Cifut bas kao i za velikosrbe iliti cetnike su muslimani -pa balije .I tako se doticnom nije svidio naziv Zidov za drugaricu Zidovku jer ko biva to je uvredivo ali Jevrejka po "istocnoj verziji "je ko biva pravilno i taj lik koji sebe cas predstavlja nekakvim izdrndanim konjem pa poslije pozeli da je kauboj nametne "svoju volju" volju naroda ako nemoze kako ja(mi) kazemo bit ce rat .I bi rat i poginu samo usamljeni @vetar-ali ne lezi vraze (dragi citaoce ) admin je uzeo enciklopediju i nasao da su Jevreji nista drugo do Zidovi i Zidovi da su Jevreji a u nekim slucajevima i Cifuti -sto bi se slobodnoumno prevelo skrtica-Kir Jana .
    kakvo rusenje foruma , Bing trazi prijevremene izbore ,kao Vucic da ucvrsti i prosiri vlast .Bajram Serif Mubarek Olsun braco muslimani
    11.gif




..hvala na ceatitkama


..meni da stave suknju na Bahluk ja bi mislio da je zensko

gdje mi god ispane prilaika ja trazim mindje .moje je da pitam njihovo je da daju ili da ne daju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 00:05.

09-13-2016 00:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma to si ti @vetre umislio da te se covjek svez'o ,il' su pocele duge skandinavske noci pa bi ti koga da "prigrlis" da imas cakulati od 4 popodne tj sumraka pa do spasavanja od zene negdje oko mitnajta .
Covjek jednu a ti stoi jednu pa vidis da covjek ima 227 posta a ti cepas devet tisuca i trista ,pa se poslije pitas okle 20 iljada postova .

09-13-2016 00:04 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dvojica iza karasa i jedan van karasa ,pa ti gledaj sta ces reci. 07.gif

09-13-2016 00:07 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja saM PRIZNO DA IMAM PEDESET TISUCA SVE PO HILJADU 02.gif

....SKONTO SAM JA STA ON HOCE DA KAZE SA TIH DVADESET TISUCA 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-13-2016 00:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Dvojica iza karasa i jedan van karasa ,pa ti gledaj sta ces reci. 07.gif




..JA CEKIM BEZ KASTRASA 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-13-2016 00:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja jos nisam ni na dvi i pol hiljade i osamsto.
Vjerovatno , kako ja razumijem kad je rijec o brojanju postova da se htijelo reci " da covjek moze i sa malo postova toga puno reci " ili nesto tako .Ovaj @garinca mi dodje, po broju postova , bas kao i ja ujutro- nebi iz mene izvukao kljestima rijec a ne post.

09-13-2016 00:16 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od HaraIzMostara:

    vjetre, pa ovaj forum je i nastao kao rezultato toga sto si opisao





..EVO JOS JEDNOG POTVRDNOG MISHLJENJA ONOGA O CEMU JA PRICAM

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 00:18.

09-13-2016 00:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Ja jos nisam ni na dvi i pol hiljade i osamsto.
    Vjerovatno , kako ja razumijem kad je rijec o brojanju postova da se htijelo reci " da covjek moze i sa malo postova toga puno reci " ili nesto tako .Ovaj @garinca mi dodje, po broju postova , bas kao i ja ujutro- nebi iz mene izvukao kljestima rijec a ne post.



..Ja radim po zadatku da pishem rushim forume i mene placaju zbog toga i onda mi kazu sad neka te baniraju zavrsio si misiju 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-13-2016 00:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..posto se ovde cetnistvo i ustastvo sankcionisu nemam potrebu da rushimo ovaj Forum i dobio je prolaznu
ocjenu
..jer ovaj forum je kazu zeleni sto meni u velikoj mjeri odgovara 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 00:25.

09-13-2016 00:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pregrij'o im se cincilator i otislo sve u pisu masinu .
Ma jok foliraju ,rastanak,bidaji ,vratite mi moga bijeloga konja, Boskooooooooo, neeeee,
i ponovo u brazdu
Meni je pravo bilo zabavno citati"prepisku" dvojice clanova jednog velikosrbina i jednog uljudnog , smirenog , promicurnog ,nadasve pametnog "tamo" clana koji je ovoga velikosbina dotukao do nogu da je ovaj dobio lancani popizditis ocajnog velikosrbina .Kakvi krimi romani, Agata je mala beba kako je (svemisecini ovaj mesanac) "upucao" laznoga Batu.

09-13-2016 00:30 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da ces se sloziti sa mnom
da te nervira covjek govno a ponasaju se kao "Rafaelo kuglice".

09-13-2016 00:34 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..potpuno se slazem

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 00:50.

09-13-2016 00:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..osjetim ljigavce i ono kad osjecam kako mi klizi iz ruke kao jegulja i treba mi smokvin list da se rukujem sa takvima

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 01:35.

09-13-2016 00:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    .cemu ponavljanje i stavljanje u prvi plan moji 20 000 postova ,ja kazem da sam ih napisoa 50 000 i sta sa tim zelis reci ..jeli to moja mana ili velicina

    ..ja sam samo reko moje licno mishljenje i moj licni dozivljaj a kao potvrda moga razmishljanja su odobravanja ljudi koji kazu da sam 100 posto pa cak i hiljadu posto u pravu

    ..sad sa tobom diskiutobvati i dalje siiriti pricu o foruu mostarska raja i to josh preko stranica drugoga foruma je po meni trla baba dlan da joj pordej dan i skroz mi je degutsantno i nije mi bila namjera da to radim ovde

    ..kad si me vec prozvo i dosho muhajem ili sa ciljem uravo ovde da branish tekovine tog foreuma onda cu da ti obrazlozim par tvojih krivi navoda

    ..ja akceptiram tvoj dozivljaj i tvoj dozivljaj o tome forumu i cemu kritike ina racun moga mishljenja o tome forumu gdje ja kazem da je taj forum bio pro srpski ili veliko srpski i kakve to ima veze sa mojim brojem poruka ja tebi kazem da sam napisao 50 000 postova a ne 20 000 kao sto ti to zelis da ko nesto mene mininimizras sa tim postovima a ja kazem da sam ih imao 50 000 ne vidis gdje Rot kao admin meni kaze da imam kretensko mishljenje i da se trebo obnracunati sa pojedincima i gdje nas je trebo strati kao gube ..jeli to po tebi OK ..ja kazem da si bio malo veci Cetnik vec sto si bio pocetnik mogo si såasiti forum

    ..k je rot da stavlja anketu i izlaze mene lincumedju pet clanova foruma da glasaju hocu ko je za to da se ja Bniram i da sam ja uzrok raspadu fruma ..to ne vidis ili ne zelis da vidis ,vec meni prisgivash ono sa cime sam ja uvrjedio Rota ..ja sam mu nudio da me Banira za sta nije imo Muda a ni sonava p pravilniku a znao je postaviti anketu i staviti moje ime bez bilo kojega povoda ..sad je trebam kao da budem fin i da ne uvrjedsim njegovu sujetu .to sto on mene to nema veze i to je skroz nevazno

    ..eto ja sebe spustam na josh nizi nivo od onoga koji ti zelish da mi ko nesto kazes sa tim postovima pa pishe velikim slovima jeli ja to trebam biti zahvalan nekome sto mi je omogucio toliki broj postova


    ..repliciraj stecka i ostale koji su se slozili o svemu o cemu sam ja pisao ,njih nisi htjeo da uzmes da njima repliciras vjerovatno nisi htjeo zbog manjeg broja postova bice tvoj odgovor ..hahaha


    ..sto bas mene izabra za sagovornika i onoga kome se ti zelis obratiiti . 02.gif pored svih ostaih koji misle kao ja ,misle li svi da je Rot pocetnik ili Cetnik nije me briga

    ..ja ovde ne dajem mishljenje da bi se neko slozio sa onim sto ja mislim ili sto ja pricam ,isto tako me nije briga dali ti mislish jeli Forum bio veliko srpski ili srbofilski ili je bio Cetnicki ..jer to je opet tvoj dozivljaj o kojem ja ne zelim da diskutjem ili da te ubjedjujem ..

    ..evo ti Stecka i Sarajlije ako ti trebaju da braniss svoje mishljenje o tom forumu ili da uh ubjedjudjes u ono sto ti mislish ako ti je stalo do toga obrati se malo njima jer su dovoljno rekli da sam u pravu na ono sto ja mislim


tebi se obracam zato sto si TI napisao prvi post o ovome...ti si poceo prvi o stanju na forumu "mostarska raja" a ne stecak ili sarajlija...i to sto vas trojica imate isto misljenje ne mora znaciti da ste vi u pravu...nije vas tri hiljade...
zasto poengtiram ovih 20000 postova ?
da li ti to nije jasno?
pa covjece dobri...kakvo je to licemjerje biti na jednom forumu vise Godina , dopisivati se sa clanovima , zajebavati , prepirati , smijati se i kenjcijati u 20000 postova i onda kada te neko naruzi zbog vulgarnog muskosovinistickog istupa , nazivati tog moderatora pocetnikom i cetnikom i nazivati cijeli forum cetnickim itditd...vidis li ti koliko je to licemjerno ? zasto nisi napustio taj cetnicki forum onda kada su tana i masa drugih to uradili ? kako si se mogao sa tim nazovi cetnicima (za mene to oni definitivno nisu) slagati oko npr putinove politike i okivati putina u zvijezde...i zmiriti na to da su putin i njegova administracija najveci politicki sponzori mile glavonje i historijski gledano jedni od najvecih neprijatelja bosne i hercegovine i bosnjackog naroda...
i ova prica o nekakvim clanovima koji ce sada pohrliti sa MR na MF i kao pitanje tani da li bi ih on primio i kao da ce neki moderatori vamo pohrliti...WTF...o cemu covjece pricas...

09-13-2016 11:55 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    Garinca --na tom forumu sam banran samo jednom na sedam dana ne zbog seksualni aluzija ili konotacija .to lazes ili si krivo obavjesten
    ,vec sam baniran odnosno stavjen na hladjenje zbog rjeci Zidov ..Cifut ili Jevrej u nekom kontekstu price koja je ishla vishe kao zajebancija ili sala ..pa se jedan clan zenskog foruma naso uvrjedjen ,.pa su onda drukatori forumski mene osudili kao nekoga ko propagira antisemitizam a forumsku islamofobiju niko da osudi na tom forumeu ..nidje veze ..sto je opet bila samovolja tog istog Rota gdje je bio osudjen od strane forumasa za moje hladjenje ..znaci da nije bilo osnove za moju suspenziju po pravilniku vec je bio samo jedan obican linc i njegov licni hir

    . ..navodish mi neke zenske clanice forua --kojem sam ja to clanu zesnksog Foruma mostarska raja uputio seksualne aluzije ili konotacije ..de bidi konkretan da mozemo pricati i o tome ..nije srpski cutati

    .ja vrlo dobro znam sve teme na kojim sam ja piso i diskutovo

    ..ako je zelis otvoriti te seksualne aluzije za to nisam bio Baniran nikada niko me nije zbog toga diro..iznsish laz

    ..bujrum ja sam spreman i o tome pricati ako te bas interesuje ta tema 02.gif samo nemoj iznositi povrsnu pricu i lazne konotacije na moj racun da sam bio suspendovan zbog toga

    ..Garinca nosi mi tu suplju ja sam je stit do jaja i nemozes je meni prodavayat pod muda za bubrege

    ..pricaj srpski da te ceo svet razume ..jer ja taj jezik vrlo dobro znam i razumem

    ..bio sam ja ovde kod Tane na Hladnjenu ak0 te interesuje moja biografija ,sedam dana zbog seksualnih konotacija a ne tamo ..hahaha
    ..malo si pobrko loncice ili djelno ..to je bilo na zahtjev zenskog clana foruma ..nije mi zao i ne ljutim se na Tanu a ni na ovaj forum ..haha

    ..mozda sam i zasluzio a prije jesam nego nisam 11.gif jesam li ja to drzavni ili forumski neprijatelj broj 1 ..ili rusitelj foruma kao sto me Rot zeli prikazati ..hahaha

    ..da sam ga bogdo ja srushi ..ne bi zelio da se umislim u ono za sta me Rot optuzuje ..da sam bogdo i pojebo pola forumasica i nto mi ne bi bilo mrsko za to sto me ti optuzujesh 04.gifkao sto me ti optuzujes za seksualne konotacije zenskog clana foruma i to samo jednog ..sitnica


to je bilo prema clanici foruma "Crna dusha" ili black soul , kojoj si ti uputio vrlo ruzne sexualne aluzije a na sto je reagovao i njen otac , clan foruma (mislim da se radi o "formuli 1")...tada si dobio suspenziju...sa tom istom clanicom JA sam imao debelu svadju zbog njene islamofobije...sigurno se toga sjecas...svadjao se jesam sa njom ali mi nikada na pamet nije palo da je seksualno prozivam...niti mi je palo na pamet da je zovem cetnikushom...
a zasto mi nije palo na pamet...zato sto nije svak ko pati od islamofobije ujedno i cetnik (pod uslovom da je srbin)...i nije svak ko SE BOJI radikalnog islama ustasa(pod uslovom da je hrvat)...a cini mi se da ti tu stavljas znak jednakosti...
i nije svak ko ne voli stanje u bosni i hercegovini cetnik i ustasha (pod uslovom da je srbin i hrvat)...

09-13-2016 12:05 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com