Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » forum mostarskaraja.com » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Mislim da ces se sloziti sa mnom
    da te nervira covjek govno a ponasaju se kao "Rafaelo kuglice".


stecak , je li ti ovo meni "covjek govno" ?

09-13-2016 14:44 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Garinca ..sad si me bash obradovo kad si mi naveo ime Nika te forumasice

..hahaha ..kakve bolan crna dusha i seksualne kontoacije
--ta cura pa kasnije zena nije bolje ni zasluzila ..na taj nacin sam je moro grubo odmaknuti od sebe jer drugacije ili drugo nije davalo nikakve rezultate ..odgurno sam je od sebe da mi se skine sa vrata

..,pored molbi da me zaobidje i cak sam upozoravo administratore da je opomenu na sto su se oni bili oglushili i okretali su glavu na njene bezobrazluke jer bila je ko priljepak i ko proljev dosadna i nastojala je da me isporvocira i da joj kazem josh ruznije stvari od toga sto sam joj rekao

..jer cij njen je bio da me Administratori Banoiraju jer to je bila njena urota ili zavjera ,jeli smislila to sama ili u dosluhu sa nekim drugim nije me bila briga ali jedno zanm da joj je to bio dio nekog plana

,nisam nasjeo na takvu pricu a jesam joj odgovorio na njen bezobrazluk koji je opet ponavljam bila zasluzila ..vjerovatno bi je i ti tako fin i kulturan nesto skreso u facu

...mala je bila jako namazana svim bojama i jako bezobrazna i kao prvo nekulturna ,jedno seljance i pokondireno cobance ..mada ne djelim ljude po mjestu zivljenja ili mjestu rodjenja ,ali takav primitivizam i nekulutura se samo srecu u takvim mjestima zivljenja ili rodjenja jer drugacije nije mogla ni na uciti a bezobrazluk i kultrua se ne radjaju sa covjekom vec se gradi

..ne zelim vise nista da kazem na tu temu ..samo cu ti reci da nije joj nije bilo maslo za ramazana sto bi rekli stari ljudi jer dushe i postova joj je izbijala neka mrznja prema svemu onome sto nije njeno i takve je odgvore dobila ne samo od mene vec i od mnogi a ja sam je dozivljavo tako bash kao sto sam dozviljavo i forum

..samo sam htjeo da ti odgvorim na taj dio posta da ti odgovorim a na ostalo ne zelim i ne bi da ti dajem priliku da sa tobom disutujem bilo o cemiu kad se radi o forumu Mostarska raja ili da se tebi ko nesto moram pravdati ili ubjedjivati za ono sto ja mislim da je tako

..ne moramo se slagati i tebi tvoje a meni moje mishjenje i eto te tamo ,lagano me zaobidji i dskutuj malo i sa ostalima o tome forumu ja sam svoje mishljenje dao bezpotrebe se natezati sa tobom i svaka diskusija me dovodi u bezvoljnost i apatiju na takvu temu ,to je moje mishljenje i mishljnje vecine a to sto nas trenutno troje misl tako je opet vishe od tebe samoga trenutno koji misli kao ti

..ako tvoje mishljenje vrijedi za trojicu ili za za tri hiljade pa ti mislish da si ti u pravu i pored tolikoga broja ljudi onda to moze da bude samo tvoj problem ili samo tvoje mishljenje koje ja opet za razliku od tebe uvazajem i ja te ne mislim ubjedjivati jeli jaje bjelo ili je crno ..

..ziv ti meni bio

..srdacan pozdrav i u zdravlju i rahatluku ti meni bio

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2016 u 18:57.

09-13-2016 18:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od STECAK:

      Mislim da ces se sloziti sa mnom
      da te nervira covjek govno a ponasaju se kao "Rafaelo kuglice".


    stecak , je li ti ovo meni "covjek govno" ?




Ne ,ni pod kojom tackom Bila je opcenita misao ili "mostarski citati".

09-13-2016 22:13 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    Garinca ..sad si me bash obradovo kad si mi naveo ime Nika te forumasice

    ..hahaha ..kakve bolan crna dusha i seksualne kontoacije
    --ta cura pa kasnije zena nije bolje ni zasluzila ..na taj nacin sam je moro grubo odmaknuti od sebe jer drugacije ili drugo nije davalo nikakve rezultate ..odgurno sam je od sebe da mi se skine sa vrata

    ..,pored molbi da me zaobidje i cak sam upozoravo administratore da je opomenu na sto su se oni bili oglushili i okretali su glavu na njene bezobrazluke jer bila je ko priljepak i ko proljev dosadna i nastojala je da me isporvocira i da joj kazem josh ruznije stvari od toga sto sam joj rekao

    ..jer cij njen je bio da me Administratori Banoiraju jer to je bila njena urota ili zavjera ,jeli smislila to sama ili u dosluhu sa nekim drugim nije me bila briga ali jedno zanm da joj je to bio dio nekog plana

    ,nisam nasjeo na takvu pricu a jesam joj odgovorio na njen bezobrazluk koji je opet ponavljam bila zasluzila ..vjerovatno bi je i ti tako fin i kulturan nesto skreso u facu

    ...mala je bila jako namazana svim bojama i jako bezobrazna i kao prvo nekulturna ,jedno seljance i pokondireno cobance ..mada ne djelim ljude po mjestu zivljenja ili mjestu rodjenja ,ali takav primitivizam i nekulutura se samo srecu u takvim mjestima zivljenja ili rodjenja jer drugacije nije mogla ni na uciti a bezobrazluk i kultrua se ne radjaju sa covjekom vec se gradi

    ..ne zelim vise nista da kazem na tu temu ..samo cu ti reci da nije joj nije bilo maslo za ramazana sto bi rekli stari ljudi jer dushe i postova joj je izbijala neka mrznja prema svemu onome sto nije njeno i takve je odgvore dobila ne samo od mene vec i od mnogi a ja sam je dozivljavo tako bash kao sto sam dozviljavo i forum

    ..samo sam htjeo da ti odgvorim na taj dio posta da ti odgovorim a na ostalo ne zelim i ne bi da ti dajem priliku da sa tobom disutujem bilo o cemiu kad se radi o forumu Mostarska raja ili da se tebi ko nesto moram pravdati ili ubjedjivati za ono sto ja mislim da je tako

    ..ne moramo se slagati i tebi tvoje a meni moje mishjenje i eto te tamo ,lagano me zaobidji i dskutuj malo i sa ostalima o tome forumu ja sam svoje mishljenje dao bezpotrebe se natezati sa tobom i svaka diskusija me dovodi u bezvoljnost i apatiju na takvu temu ,to je moje mishljenje i mishljnje vecine a to sto nas trenutno troje misl tako je opet vishe od tebe samoga trenutno koji misli kao ti

    ..ako tvoje mishljenje vrijedi za trojicu ili za za tri hiljade pa ti mislish da si ti u pravu i pored tolikoga broja ljudi onda to moze da bude samo tvoj problem ili samo tvoje mishljenje koje ja opet za razliku od tebe uvazajem i ja te ne mislim ubjedjivati jeli jaje bjelo ili je crno ..

    ..ziv ti meni bio

    ..srdacan pozdrav i u zdravlju i rahatluku ti meni bio




Jaoo ,@vetre sta napisa na lijepu i finu osobu,qq QQQQ.
Pa ,dze ce ti dusa Alija ?

09-13-2016 22:22 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jebes vishe merhamet moj Mahire

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-13-2016 22:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako mozes ikako da mi ne kazes da se i ti slazes sa ovim gore sto sam napiso ..ne pije mi vode kad se neko slaze sa mnom 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-13-2016 22:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mogu li da vas zamolim da postedite ovu temu od debata u vezi onog foruma i bilo kojih diskusija
tema je namijenjena za pitanja clanova foruma
hvala na razumijevanju!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-13-2016 23:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uz duzno postovanje zenskom rodu a i "formuli 1" ako joj je otac kako neko rece
jer znam da je osoba (barem po njegovim postovima) 1/1 ,taj zenski lik
nije nista nego - govnence.
Haj da se ne prebiraju vise clanovi tog foruma dok se ne organizuje kolektivni izbjeglicki kamp i prihvatni centar
i ne ukljuce u rad i zivot u novoj sredini,pa onda sa diskusijom-ovako nije mostarski ,"na podu je a mi ga marisemo".
Nebo gori oluja se sprema

09-13-2016 23:06 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja sam to sinoc javno rekao i otvorio dushu za sve ove godine koje sam proveo tamo i odma sam jutros bio Baniran ,mada sam ja to javno trazio vishe puta ali su cekali da im javno kazem da su cjelo ovo vrijeme bili srbofilski forum a Rot nas naziva gnjidama koje su uspjele da razbiju forum ,na moj odgovor sinoc njemu o uzrociam raspada reagovo je Banom ,,hvala mu sto me Baniro jer meni kao normalnom covjeku koji voli svoju zemlju i svoj narod nije mjesto na tom forumu i ne zelim da budem clan takvog foruma ,odnosno clan te druzine koja vodi taj Forum ..zbog toga su se i raspali i mnogi normalni su vec odavno napustili dobrovoljno ili prisilno ,Baniranjem
Ovo ti je malo patetichno. Dobro bola ...znamo da volish svoju otadzbinu ...ohladi. Banirali te I shta??? Ne jedi se chovjeche. 01.gif

09-14-2016 06:32 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    @vjetre u pravu si 1000% a moje bitisanje na tom cetnickom forumu je prestalo onda kad sam cuo komentare od jednog supka u stilu da sam u najmanju ruku "koljac srpske nejaci" a prenio sam text S. Berica Srbina pisca u sarajevskom "Oslobodjenju" a sve o poslijeratnom cetnikovanju Srba sa ove i one strane Drine .
    Istoga ne poznajem bas pravo al' sam ga poznavao "kao kroz maglu" i znam da je iz mesanog braka,rodjak mog starog komsije (mama po imenu muslimanka).
    Znam da ga je"natjeralo" na takvo reagovanje sto je mislio da je teks moj a ne srbina iz Sarajeva .Poslije mi se isti zgadio kao uvlakac i "dobronamjernik" a u stvari klasika mostarskog supka.
    I stvarno mi nije jasno ,kod pojedinaca kako reaguju kad se upucuju kritike u pravcu istocnih komsija kod kojih i slepac vidi njihove "dobre " namjere prema BiH. jednostavno ,ti likovi stavljaju nacionalno ispred drzavnog -tu je problem a problema nema (kad Bobi ne drema)jer Bosna i Hercegovina i njeni patroti treba da pice i gaze sve uslje iz bilo kojeg soja .
    Ima i onih ,filandri, koji takticki sebe predstavljaju "patriotama" .
Eto ti si uvek u pravu. Svi koji misle drugachije su chedomiri ....Jelde. Bitisanje se zavrshilo sa tom rechenicom pod navodnicima....ma hajde....nisi mogao prechi preko toga. Pa zar si toliko osjetljiv ???

09-14-2016 06:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    ovo je najbolji forum

    Mozemo se hebavati do mile volje a nema bannova 13.gif 13.gif 10.gif


    P.S.
    koliki nam je odziv ovdje, momentalno imamo vise moderatora nego clanova sto pisu.

    Sada bi vi da jos uvozite moderatore
    13.gif 13.gif

    P.S.2
    Stvarno mi je zao sto je lose vrijeme za forume. Gase se jedan za drugim 16.gif 21.gif
Ma samo pisni I imaj drugachije mishljenje od " Vidzenijih " forumasha....ZIK. Dodushe ovaj forum je ok.

09-14-2016 06:42 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    Mogu li da vas zamolim da postedite ovu temu od debata u vezi onog foruma i bilo kojih diskusija
    tema je namijenjena za pitanja clanova foruma
    hvala na razumijevanju!




..ja bi to Paha volio da se ta debata ne vodi ovde jer nema nikakve potrebe ,ali padobranci se ubacuju
..posto se za mene kace moram odgovoriti . bez obzira kacili se ne kacili ja im vishe ne mislim odgovarati

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-14-2016 14:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..ja sam to sinoc javno rekao i otvorio dushu za sve ove godine koje sam proveo tamo i odma sam jutros bio Baniran ,mada sam ja to javno trazio vishe puta ali su cekali da im javno kazem da su cjelo ovo vrijeme bili srbofilski forum a Rot nas naziva gnjidama koje su uspjele da razbiju forum ,na moj odgovor sinoc njemu o uzrociam raspada reagovo je Banom ,,hvala mu sto me Baniro jer meni kao normalnom covjeku koji voli svoju zemlju i svoj narod nije mjesto na tom forumu i ne zelim da budem clan takvog foruma ,odnosno clan te druzine koja vodi taj Forum ..zbog toga su se i raspali i mnogi normalni su vec odavno napustili dobrovoljno ili prisilno ,Baniranjem
    Ovo ti je malo patetichno. Dobro bola ...znamo da volish svoju otadzbinu ...ohladi. Banirali te I shta??? Ne jedi se chovjeche. 01.gif




..ja se ne zalim a ne placem ,ja sam licno to trazio javno vishe puta da me Baniraju

..ako ne vjerujesh meni pitaj Sarajliju .

..kako da te neko Banira

..prekrshis pravilinik i eto Bana . 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2016 u 17:48.

09-14-2016 14:19 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od pasha:

      Mogu li da vas zamolim da postedite ovu temu od debata u vezi onog foruma i bilo kojih diskusija
      tema je namijenjena za pitanja clanova foruma
      hvala na razumijevanju!




    ..ja bi to Paha volio da se ta debata ne vodi ovde jer nema nikakve potrebe ,ali padobranci se ubacuju
    ..posto se za mene kace moram odgovoriti . bez obzira kacili se ne kacili ja im vishe ne mislim odgovarati


vjetre , moram te opet podsjetiti da si ti zapoceo ovu pricu o "mostarskoj raji"...a "padobranci" (iliti ja) smo ti samo odgovorili na jedan dio neistina...
alli OK...postujem i tvoju zelju da ne ne nastavimo sa ovom polemikom kao i pashinu da ovo nije mjesto za takvo sto...ja sam svakako rekao sto sam imao reci o ovome...

09-14-2016 16:31 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od garinca:

          citat od STECAK:

        Mislim da ces se sloziti sa mnom
        da te nervira covjek govno a ponasaju se kao "Rafaelo kuglice".


      stecak , je li ti ovo meni "covjek govno" ?




    Ne ,ni pod kojom tackom Bila je opcenita misao ili "mostarski citati".


OK , hvala na odgovoru...

09-14-2016 16:33 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odlicno. dakle svi se slazemo da smo zavrsili na temu mostarskaraja.com

slazem se da nije mjesto na ovoj temi da se gadjamo dogadjajima sa susjednog foruma.

idemo dalje moforaja.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-14-2016 16:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

makso, citas li pp-jeve? ne bi reko :)

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-14-2016 17:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

          citat od pasha:

        Mogu li da vas zamolim da postedite ovu temu od debata u vezi onog foruma i bilo kojih diskusija
        tema je namijenjena za pitanja clanova foruma
        hvala na razumijevanju!




      ..ja bi to Paha volio da se ta debata ne vodi ovde jer nema nikakve potrebe ,ali padobranci se ubacuju
      ..posto se za mene kace moram odgovoriti . bez obzira kacili se ne kacili ja im vishe ne mislim odgovarati


    vjetre , moram te opet podsjetiti da si ti zapoceo ovu pricu o "mostarskoj raji"...a "padobranci" (iliti ja) smo ti samo odgovorili na jedan dio neistina...
    alli OK...postujem i tvoju zelju da ne ne nastavimo sa ovom polemikom kao i pashinu da ovo nije mjesto za takvo sto...ja sam svakako rekao sto sam imao reci o ovome...





..Zapoceo je Sarajlija jer donjeo post od Rota da i ja tebe podsjetim ,ja jesam posle dao komentar a ti se primio na mene pa se ja moro Braniti ,kao i uvjek ..hahahah

..ne bitno skroz i bolje zavrsiti na ovome

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2016 u 18:00.

09-14-2016 17:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

            citat od pasha:

          Mogu li da vas zamolim da postedite ovu temu od debata u vezi onog foruma i bilo kojih diskusija
          tema je namijenjena za pitanja clanova foruma
          hvala na razumijevanju!




        ..ja bi to Paha volio da se ta debata ne vodi ovde jer nema nikakve potrebe ,ali padobranci se ubacuju
        ..posto se za mene kace moram odgovoriti . bez obzira kacili se ne kacili ja im vishe ne mislim odgovarati


      vjetre , moram te opet podsjetiti da si ti zapoceo ovu pricu o "mostarskoj raji"...a "padobranci" (iliti ja) smo ti samo odgovorili na jedan dio neistina...
      alli OK...postujem i tvoju zelju da ne ne nastavimo sa ovom polemikom kao i pashinu da ovo nije mjesto za takvo sto...ja sam svakako rekao sto sam imao reci o ovome...





    ..Zapoceo je Sarajlija jer donjeo post od Rota da i ja tebe podsjetim ,ja jesam posle dao komentar a ti se primio na mene pa se ja moro Braniti ,kao i uvjek ..hahahah

    ..ne bitno skroz i bolje zavrsiti na ovome



01.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-14-2016 22:52 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

            citat od pasha:

          Mogu li da vas zamolim da postedite ovu temu od debata u vezi onog foruma i bilo kojih diskusija
          tema je namijenjena za pitanja clanova foruma
          hvala na razumijevanju!




        ..ja bi to Paha volio da se ta debata ne vodi ovde jer nema nikakve potrebe ,ali padobranci se ubacuju
        ..posto se za mene kace moram odgovoriti . bez obzira kacili se ne kacili ja im vishe ne mislim odgovarati


      vjetre , moram te opet podsjetiti da si ti zapoceo ovu pricu o "mostarskoj raji"...a "padobranci" (iliti ja) smo ti samo odgovorili na jedan dio neistina...
      alli OK...postujem i tvoju zelju da ne ne nastavimo sa ovom polemikom kao i pashinu da ovo nije mjesto za takvo sto...ja sam svakako rekao sto sam imao reci o ovome...





    ..Zapoceo je Sarajlija jer donjeo post od Rota da i ja tebe podsjetim ,ja jesam posle dao komentar a ti se primio na mene pa se ja moro Braniti ,kao i uvjek ..hahahah

    ..ne bitno skroz i bolje zavrsiti na ovome


zajebi tu pricu drugar...nisam se ja primio "na tebe" , nego na ono sto pises...dakle , nije ovo nista licno , nego jednostavno na neke stvari koje ti pises ne mogu da ocutim...a pogotovo kada vrijedjas ljude koji to ne zasluzuju...a to sto je sarajlija prenio rootov post to nije bio nikakav razlog da reagujem...ja sam reagovao kada si ti poceo sa svojim teorijama i pishanju po forumu i ljudima na njemu sa kojima si se druzio tolike godine...jasno mi je da si ti tvoje djelovanje na tom forumu htio da prikazes kao "herojsku borbu za zastitu interesa bosnjackog naroda"...ali avaj...nije to bas cijela istina...zato sam reagovao...

a sad je stvarno dosta...

09-14-2016 23:57 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com