Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » forum mostarskaraja.com » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sad bi ti da kazes da je dosta kad ti kazes da je dosta
--ti si mene zakacio i kako sam kazes nisi mogo da presutish .. sad ja moram da napisem zadnji post jer sam ja prije tebe rekao da je bolje da se o tome ne pishe vishe a ti si opet htjeo da bude tvoja zadnja ili tvoj zadnji post

..pazi nesto

..za mene je vishe nebitno i bilo je nevazno od onog trena kad sam ja odlucio da budem Baniran ..opet ja o forumu ..izvini pasa

sta je tvoje vidjenje ili sta je tvoja istina

.. to moze da bude samo tvoje vidjenje ili tvoje mishljneje pa bilo kako da si ti to dozivio meni eto nije bitno i vidsh da te ne ubjedjujem u ono sto ti tvrdsih o forumu
..znaci ja respektujem tvoje vidjenje i tvoj dozivljaj
..jer ja to smatram da je to samo opet tvoj licni dozivlja ,ja imam svoj i ne bi ulazio u tvoj licni dozivljaj Foruma
--za mene je relevantno ono sto sam ja napiso a ne sta ti mislish o tome jeli laz ili je istina jer za to nemas nikakvi dokaza jer samo pricas svojim dpzivjajem ili nekim vrtualnim ubjedjenjem ..jeli problem ako ja pishem i vodism se istim onim za sta ti tvrdish da je istina ako ja mislim suprotno .ja mislim sve onako kako sam napisao ,sto se tebi ne svidja nije me briga ..ne mora ni da ti se svidja a mozes misliti i da ja laz ni to me nije briga i moj sud u ovome Forumskom sliucaju pripada samo meni i nije uopste vezan za tebe a ni za tvoju licnost pa prema tome neukusno je raspravljati o meni i o Forumu
...bice mi vazno kad o tome budu pisali oni koji misle kao ja i vec se javljaju a oni koji misle kao ti ,nema ih josh ,jedini si ti dao svoj stav i ja sutim na taj tvoj stav i jos moram da spustam glavu jer me ti nazivas lazovcinom i da sirim neistine kad kazes da nije istina to sto ja pishem ali me libo racku jeli zas tebe laz ..da budem opet seksualan odnosno malo vulgaran
..ja reagujem samo u onome segmentu tvoga navoda tamo gdje mene licno dotaknes i neke druge price o meni sto si vec ucinio sa onim seksualni zlostavljanjem odnpsno seksualnim konotacijama one forumasice ,pa sam moro da ti odgovorim i da ti obrazlozim jer si pogresno tendeciozno iznjeo neistinu a neznas i nije te briga zbog cega i na koji nacin sam reagovo na doticnu fororumasicu odnosno govance od lika zenske a znas da donosis sud,jer to nije bio moj seksualni nagon vec nacin da je ili da se odmakne od mene a ti ti to prezentujesh na svoj nacina da bude josh crnje po meni

..za razliku od tebe ja o forumu uopste ne diskutujem sa tobom i vidsi i sam i ja ne vidim razlog zasto ti diskutujes sa mnom o tome a ne vidim razloga zasto bi ja dalje disktovo sa tobom

..kazes da ne mozes da prisutish lazi i neistine --sad ako ti ne mozes da prisutish na moje mishljneje o forumu ..mogu li ja prsutiti tvoj komentar na mene na ono sto ja mislim o Forumu ..da ..mogu i evo upravo to i cinim

..sad je dosta kad ja kazem da je dosta

..sad ti mozes koliko hoces .

..ja vishe necu i govno mi ako ti odgovorim i na jedan tvoj post i ti uzivaj i dalje na Forumu na kojem ti smatras da ti odgovara

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 8, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2016 u 14:34.

09-15-2016 00:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prazne rijeci...nista drugo...ni na koji nacin nisi odgovorio na pitanje kako je moguce biti na jednom forumu deset godina , napisati 20000 postova i na kraju ga nazivati cetnickim kada te neko naruzi zbog vulgarnog izrazavanja o zenama...i onda nazivati tog istog covjeka cetnikom , tako da te taj covjek na kraju banira...to su neistine na koje sam ja reagovao i uvjek cu reagovati...zaletio si se vjetre...mislio si da ce se onaj forum SRVARNO ugasiti , pa si pozurio da guzicom zatvoris vrata i da se ovde pohvalis kako si to ucinio zbog visih moralnih razloga...na to ja reagujem...nista vise...
ps. sto se tice toga na kome forumu cu ja pisati...to je moja licna stvar...i ja sam vec odavno clan i ovoga foruma...i pisem i na njemu...i pisat cu onda kad zelim da pisem i osjecam potrebu za tim...u svakom slucaju , ja nisam ovde kao neki predstavnik onog drugog foruma (gluho bilo) nego kao ravnopravan clan ove forumske zajednice...

ovo je definitivno moja zadnja na ovu temu...

09-15-2016 08:21 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    makso, citas li pp-jeve? ne bi reko :)


jok ja 16.gif

do mene 14.gif 21.gif

pardonifikacija

10.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

09-15-2016 12:54 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od tana:

      makso, citas li pp-jeve? ne bi reko :)


    jok ja 16.gif

    do mene 14.gif 21.gif

    pardonifikacija

    10.gif


I sad vracam pardon...
Nemam nista u pp 14.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

09-15-2016 12:56 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    prazne rijeci...nista drugo...ni na koji nacin nisi odgovorio na pitanje kako je moguce biti na jednom forumu deset godina , napisati 20000 postova i na kraju ga nazivati cetnickim kada te neko naruzi zbog vulgarnog izrazavanja o zenama...i onda nazivati tog istog covjeka cetnikom , tako da te taj covjek na kraju banira...to su neistine na koje sam ja reagovao i uvjek cu reagovati...zaletio si se vjetre...mislio si da ce se onaj forum SRVARNO ugasiti , pa si pozurio da guzicom zatvoris vrata i da se ovde pohvalis kako si to ucinio zbog visih moralnih razloga...na to ja reagujem...nista vise...
    ps. sto se tice toga na kome forumu cu ja pisati...to je moja licna stvar...i ja sam vec odavno clan i ovoga foruma...i pisem i na njemu...i pisat cu onda kad zelim da pisem i osjecam potrebu za tim...u svakom slucaju , ja nisam ovde kao neki predstavnik onog drugog foruma (gluho bilo) nego kao ravnopravan clan ove forumske zajednice...

    ovo je definitivno moja zadnja na ovu temu...







..gornji dio posta necu komentasirati jer se stalno ponavljash i vec si to pisao par puta jedno te isto i sto tebi nije jasno zaboli me ,vec sam ti to reko a ti stalno ko maxim po diviziji i vec sam dao dovoljno jasan odgovor i nemam ti sta drugo reci i nemam sta drugo ni da kazem i sve sto sam imao vec sam napiso ,ako ti se ne svidja i ako tebi nije sve jasno ma bolan tvoj problem ne misim te ni ubjedjivati jer sam to rekao i prije i sada i u buduce i dok sam god ziv ako treba ..za mene Cetnicki za tebe nije sjedi pishi i uzivaj mislim da nisi toliko lud da ce neko od raje ili onih koji tamo dolaze pomisliti zasto ti sjedish ili sta ti trazish na tome forumu ako sam ja napsio da je Cetnicki ,jer tvoj ugleda nece srusutu moja konstatacija ili moja ocjena tog foruma
..sto bi tebe bolio moja osuda ili moje mishjenje o nekom forumu ili nekim elektronskim novinama koje citamo ili koje sami pishemo ..prdjesh na drugu stranicu ili okrenes drugi list forma ili novina i boli te guzica
.Cetnicki Vojvoda je u Srbiji predsednik a Vucic njegov ucenik i desna ruka u ratu pa se ne stide svoje ideologije i u takvij drzavi zivi sedam osam miliona ljudi od koji je vise od 50 posto koji su ga izabrali bas takvoga i sta je sad uvredno ako je kazem da u Srbiji vole i glasaju za Cetnike ,jeli to nekoga vrijedjajer ihi ne boli ih sto im je predsednik Cetnik i josh se mnogi ponose sa tim i danas je to sasvim normalno i mnogi se ponose kad mu neko kaze da je cetnik ,cetnistvo je danas postalo COOL kao i ustastvo jer sasvim normalno se pishe hvali i pjeva o tome i niko nikoga ne kaznjaje i ne osudjuje ..ali ti meni sad dosho drzat pridike i kritike kako ,zasto i zbog cega

..sa njim covjek nikako zavsiti ..lakse bi te na ledjima nosio ..hahaha


..zadnje dvije recenice tvoga posta moram da ti komentarishem i neka mi bude malo govance ,ne smeta

..ako si cito moj psot ja sam ti fino rekao ovo ..da ne kazes posle par godina ili mozda zelis reci sada dok na pocetak recenice stavjac prefiks rjeci i pocinjes sa PS..STO ZNACI PAZI SAD .pa mozda goces reci da ti ja mozda sugerishem ili mozda ja branim ili odredjujem na kojem ces ti forumu da pishes i nije me uopste briga jesli ti clan ili od kada si clan na ovome Forumu i koliko pishesh i kad pishes

..ja sam ti lijepo pozelio da Uzivash na bilo kojem forumu sto se mene tice ..Sto znaci da ti je skroz bio suvishan ovaj zadnji posti ,ako se nije opet radilo kao mnogo puta do sada da tvoj bude zadnji ..hahaha

.ti uzivaj i dalje na Forumu na kojem ti smatras da ti odgovara

..to je bila moja poruka upucenja licno tebi da ti pozelsim svaku srecu u pisanju na tome ili bilo kojem Forumu na kraju i nije sadrzavala nikakvu smetnju za mene ili moju licnu sugestiju gdje ces ti da pishes i gdje ces ti da budes clan i hoces li da budes .valjda se razumijemo ??? kad nesto napisehmo..

..sad mi stvarno govno ko kuca ako kazem bilo sta


..bas stvarno da vidim hoces li ti dati obecanje dato u gornjem postu
___________________________________________________________________ 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2016 u 16:37.

09-15-2016 14:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... da vam tana kaze .. obojica ste nekarakteri 05.gif

po nekoliko puta ste rekli "e sad od mene dosta na ovu temu" .... i prekrsili svoju rijec.

salu na stranu mislim da nema smisla ovdje raspravljati o susjednom forumu, i dogadjajima sa istog.
evo proslijedili smo informaciju, razmjenili misljenja,i sve preko toga pocinje da lici na trac i licne obracune.

slazemo li se?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-15-2016 18:22 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja sam sebi dodjelio govance jer sam prekrshio obecanu rjec 02.gif

..znam da je degutantno i zavrshio bi davno odma posle posta koji je donjeo Milija i bio mi je dovoljan samo komentar koji sam dao ,sve posle toga je bilo suvisno ..sad kad te neko prozove za neke clanice forma onda sam moro malo da proshirim ,vishe sam piso o tome vec sto sam o forumu ..on se svezo kako me nije stid reci tako nesto o tamo nekom forumu .

..ja necu sigurno 01.gif i ne mislim odgovarat ni ako se ponovo javi bilo ko

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2016 u 20:09.

09-15-2016 19:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dakle ovdje se mozete glodjati do mile volje promijenit cu joj ime u "tema sa pitanja clanova na raspali"

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-15-2016 20:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5949
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

....dobro si uradio pasha.....! 07.gif
....ja sam pogriješio što nisam odmah otvorio novu temu kad sam prenjeo onaj post od tamošnjeg admina roota.....ali, šta je - tu je, ti si pasha sad to popravio ! 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

09-15-2016 20:59 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nisi ti nista pogrjeshio Sarajlija .ti si samo to prenjeo kao agencisku vjest ili kao obavjestenje .

..ja sam to prihvatio i razvio temu do Rapali 02.gif

..ja volim zagovnat temu i poznat sam po tome ..sreca pa nema Starog Grada

..gorilo bi odavno ovde

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2016 21:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

fala pasha sto si odvojio temu.

prebacujem na svastaru, kao zasebnu temu "mostarskaraja.com".

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-15-2016 22:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I jest ona "mostarska raja "svastara sve je (bila) samo nije ono sto treba .
@vetra smo poslali kao naseg "trojanskog konja" 07.gif ubacio se u njihove redove i
rasturio ih do -kako se ono kaze -do helenejs
Borio se kao lav ,ali oni su jos uzgor
Dzekna jos nije crkla , a kad ce jos se nezna 07.gif

09-16-2016 00:18 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com