Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Kad smo bili mladi! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    fino receno refleksija

    ali mi koji pamtimo "bolja vremena" malo drugacije gledamo na stvari.
    mi imamo gomilu lijepih stvari da se sjecamo ...


a razumijem....i iskreno lijepo mi je cuti sve te price....mislim da je ova moja generacija koja je sad u tridesetim godinama (btw....meni ima 6 godina stalno 30 godina) hahaha i voli cuti sve te price....vec generacije poslije ne vole slusati mene a kamoli price od prije rata....mislim isto kao da pricas o vanzemaljcima....jer nemaju pojma kako je prije bilo...ja se iskreno trudim da i ove nove generacije poksusam razumijeti...da ne budem cangrizava zenturaca...i jedina stvar koju ja kod sebe nisam promijenila od mladosti...izlazim u pubove, odem na dobar koncert....mislim da cu to raditi i s 50 02.gif i tog dijela sebe se ne bih nikad odrekla a i ima i dalje mladje raje u kojima sebe vidim 01.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    01-05-2017 10:56 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te
    pokretac teme Thread Started by pasha

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    svaka generacija ima neki svoj imidz i prepoznatljivi pecat koji oznacava to vrijeme
    nasa generacija je generacija roka hipi frizura i konstantnog ratovanja sa starim kako ce nas oshisati...
    generacija minica i bikinija golisavih zena i B. Dugmeta, R. Corbe...
    prije nas opet frizure i suknje do koljena i balade
    a ove nove mobili i REP i niko nije nikoga razumio i protivio se novim trendovima
    ja sa svojom djecom na skijanje pa i ekstremno ako hoce a slushamo REP i zabavljamo...
    kada legnu ja sebi navijem nesto iz naseg doba... 18.gif 18.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    01-05-2017 21:29 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com