Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Autoput kroz Hercegovinu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni se èini da je nažalost (opet se nadam da nemam netaène informacije) jedna važna poluga
u onemoguæavanju ovog Pirijinog plana bio i Branko Mikuliæ u Sarajevu.

Izmeðu Pirije i Bijediæa je, što potvrðuje to što pišeš, nastao slijedom ovih dogaðaja raskol, i
Pirija je o Bijediæu nakon svega ovog imao jasnu ocjenu.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-05-2017 22:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

......direktor „Autocesta“ Ensad Kariæ (SDP) istièe da je cijena 1.000 metara autoputa u Federaciji izmeðu šest i deset milijuna KM, ovisno od strukture terena, u praksi se pokazalo da kilometar modernog puta u BiH može dostiæi i cifru od oko 40 milijuna maraka, èime nosi „titulu“ najskupljeg u Europi.

Najbolje o tome svjedoèi vrijednost kreditnog ugovora za dionicu Vlakovo – Tarèin, koja premašuje 400 milijuna eura. Od tog iznosa trebalo bi biti izgraðeno oko 20 kilometara puta na poddionicama Suhodol – Tarèin, Lepenica – Suhodol i Vlakovo – Lepenica. Za svaku dionicu sklopljen je poseban ugovor, a „najteži”, i to èak 182 milijuna eura, je onaj za Vlakovo – Lepenica dužine 10 kilometara...

182 miliJona eura za 10 km puta......rekoh ja nece mimo pazarica....dok dodje to Mostara ...nestalo para...rat u Evropi..

joj jes se neko napleho.. koka

ovo je iz 2013 znaci prije 4 godine puta inflacija .... 250 miliJona eura...brat bratu ...

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pravimostarac dana 02-06-2017 u 04:43.

02-06-2017 04:42 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..neko rece na forumu gradi put od svoji para pa makar bio kilometar ali neka je tvoj ..autoputevi se nude da bi ti ih kasnije oteli i postali njihovi ,jer i to je samo jedan vid binzisa ulaganja u trece zemlje ..onaj ko te zaduzuje on ti ga na kraju i kupuje ,uzme te na kamati i uzme ti put koji ce on naplacivati u sledecih 50 godina .


E'o

Nova zaduženja....

No, poznato je da se gotovo sve dionice autoceste koje su sada u izgradnji financiraju kreditima Europske investicijske banke (EIB) i Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD). Direktor „Autocesta“ je ovaj tjedan ( 2013), potpisujuæi još jedan ugovor o kreditu od 25 milijuna eura, potvrdio da to poduzeæe s EBRD-om implementira projekte vrijedne 205 milijuna eura.

I dok u Vladi FBiH i „Autocestama“ poskupljenje kilometra autoputa uglavnom pravdaju rastom cijena nafte, bitumena i drugih materijala, nitko ne spominje ogromne troškove i „penale“ nastale zbog toga što sredstva dobivena od meðunarodnih kreditora, iako povuèena, godinama nisu upotrijebljena, ali ni jedan od razloga zašto cijena autoputa u našoj zemlji svake godine enormno raste. Za sada nitko ne spominje odgovornost onih koji su doveli u pitanje ovaj projekt, ali i zadužili i konstantno zadužuju državu i graðane...


A EU ce to naplatit u naturi..

Sve ce sume posjeci od jahorine do zelngore i treskavice...i gdje god ima dunum sume posjecice ga...jer nista vise nije ni ostalo u BiH samo sume...

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-06-2017 04:50 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako nista nije ostalo u BiH osim suma ,
ostale su stranke a njih sve treba posjeci
rafalno.

02-06-2017 05:33 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sume su sitna stvar da bi se namirivali krediti za auto put ,jer iz tih suma se namiruju lokalni mocnici i sverceri ,najveci je belaj kad dodju rate za naplatu kredita za bilo sta sto si se zaduzio ,poshlaju ti racun a ti se cesi po glavi ,onda neko predlozi pa imamo auto put hajmo ga dati u koncesiju na 99 godina i tu cemo namiriti kamatu za kredite koje smo podizali ,druga transah kredita ce biti da im vratimo i dio glavnice koju su nam dali za autocestu ..tako da nikad mozda ni tad necemo vratiti kredit za autoput ,ti krediti su perpetumobile iz kojeg nece ni jedna drzava moci da izadje na kraj ..sta ce biti posle kad nebudemo imali sta vishe prodati to neznaju ni veliki strucnjaci ekonomije a ne obican narod ..sto bi sad Bakir ili Dodik razbijali svoju glavu i ne spavali kako vratii zaduzenja i sta cemo prodat kad nebudemo imali sta prodat ,posle mene potop i neka je meni danas fino i dobro a za ostalo me boli neka stvar..samo nas svjetski rat moze spasiti da svjet krene iz pocetka .mislim da bi i posle svjetske kataklizme neko donjeo neki ugovor sacuvan na nekoj disketi da smo se negdje tamo zaduzili i trazili bi da im se namire dugovanaja ..Jugoslavija se raspala ali odma po raspadu razrezali su nam dug po Republikama i zaduzili nas sa Jugslovenskim dugom ,sad bi neko rekao sta ja danas imam sa Jugolavijiom drzavom koja ne postoji sto bi bilo sasvim logicno da dug koji je drzava imala se otpishe ,jes sipak ,oni su se ogradili i tada gdje semo poptisivanjem tih zaduzenja morali staviti i republicki potpis na taj krediti ,da se danas zovemo tunguzija mozda bi pravno zaobishli taj dug ..ovako je svako zadrzo naziv svoje republike i dug ti je automatski nametnut i posto validan .
..mi smo dobro naivni po pitanju svjetskih lihvara ..haj danas natovari sleper tresanja i odvezi ga u njemacku na pijacu pa ga prodaj i zaradi pare ,pa cak i da platish njemcima porez nece ti dozviliti da zaradish jer ako zaradish neces morati uzeti krediti od Evropske Banke i pravit ces od svoji para puteve a ne od njihovi koje neces moci nikada da vratish ..to je poenta cjele ove prica i poenta svjetetske ekonomije je zasnovana samo na prevari a nikako na prodaji i trgovini i razmjeni dobara ,na takvoj ekonomiji zvanoj trzisna ekonomija niko vishe ne gradi zaradu i suficite jedne drzave i sve se svodi na ucjene prevare i izrabljivanje kako radne snage tako dobara i novca ..evo ti pare vrati mi glavnicu i kamatu a nedam ti izvoz u moje zemlje ,naravno da ces krepat za 20 godina i da cu od tebe napraviit modernog roba koji nece biti okovan lancima a koji ce cjeli svoj zivot klecati i moliti da zaradi koru hljeba da nije gladan ni zedan i da ima gace na guzici ,sve ostalo ti ne treba jer ti treba samo pidzama i radno odjelo i sutra robe vidimo se u od 6 do 6 navecer ,posle onda josh negdje trkni posle posla da bi zaradio koju paricu da bi mogo otic u Bosnu da pojedes cevape i provozash svoga miljenika kroz svoju carshiju da te drugi mrze i da ti se dive

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-06-2017 15:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad bi ovo sad sto sam napiso iznjeo u Parlamentu neke drzave odma bi me istjerali i iznjeli ko Pernara i proglasili ludim 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-06-2017 15:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bolje biti malo lud nego malo pametan.... 13.gif

legendarna izjava športskog komenatatora Ive Tomiæa .....poznatog po rimama poput one ...mala varka Mlinariæa Marka..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-06-2017 16:46 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..najgolemija izjava je bila od Mirka Kamenjasevica kad je prenosio velezovu utakmicu

..kaze mirka ..javljamo se iz Mostara kisha pada velikom bzrinom a vjetar pushe do koljena

..pa onda druga ..go go ,kurac go ,nije go ..bjezi mali u pizdu materinu ne vidim nista

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-06-2017 u 19:46.

02-06-2017 19:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kada ce taj autoput

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

02-06-2017 23:54 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    kada ce taj autoput


u Limburgu mjesecu kad se majmuni budu šišali.. 19.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-07-2017 00:27 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

200 miliona eura za 10 km asfalta... 13.gif 13.gif
prodali struju, uništili jezero.. 13.gif
berberi još sunete .... 13.gif




08.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-07-2017 00:39 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragance je prije nekoliko mjeseci tu dzadu nazvao ZELENOM TRANSVELZALOM koja treba da
poveze Muju sa barkom u Neumu pa treba pitati one koji se lizu s njime jeli tada samo iskocio
iz pastete ili cera musle niz ravne kotare

02-07-2017 00:47 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Boza e je li starinska kad bi se djeci reklo u Limburgu mjesecu kad se majmuni budu šišali.. 19.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-07-2017 00:57 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam to govorio svojoj djeci uz obavezno kupiæu ti.. šaremo mašala...

pa bi me gledali..ono je li babo sav svoj...ili se prehladio.. 24.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-07-2017 00:58 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Dragance je prije nekoliko mjeseci tu dzadu nazvao ZELENOM TRANSVELZALOM koja treba da
    poveze Muju sa barkom u Neumu pa treba pitati one koji se lizu s njime jeli tada samo iskocio
    iz pastete ili cera musle niz ravne kotare


ma ja..samo malo okrznula treæi...koji treæi..entitet...propa pinka...kamo penezi....suze ronim a one same padaju ili tako nekako ...Doris Dragoviæ nekad pjevaèica a danas.....

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-07-2017 01:03 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jasta je nego mostarska starinska 10.gif
Igrala je i ona HA OTOPLI
Mere i ona HA TE VIDIM BUBLA TI JE SIRA
Kasnije je mladzarija sve to osunetila i nazvala SUPLJOM

02-07-2017 01:06 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Talijanska kompanija za gradnju puteva, iz Parme, izrazila interesovanje za gradnju kompletnog koridora 5C autoputa.

Ova talijanska kompanija postoji od 1910. godine i posluje u 44 države svijeta.
U toku su pregovori i izgleda su Talijani najozbiljniji kandidat za izvoðaèa radova na autoputu.

___________________________________________________________________

    02-07-2017 10:05 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://bljesak.info/rubrika/business/clanak/talijanski-pizzarotti-zeli-graditi-koridor-5c/185957


    tako je greem

    evo linka

    daj im nek rade i nek naplacuju 300 godina. Oni trose one naplacuju

    10.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    02-07-2017 10:36 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma svima, samo jok nasim lopovima....(kako ovo grozno zvuci, ali istina)...nazalost!

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    02-07-2017 11:17 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hapaju i oni ito naveliko,pa od njih su tkz nasi naucili,pogotovo Tale

    02-07-2017 11:33 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com