Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Inicijativa za Stolac: U re » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Inicijativa za Stolac: U režiji HDZ-a ponovo se priprema izborna kraða u Stocu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Inicijativa za Stolac: U režiji HDZ-a ponovo se priprema izborna kraða u Stocu

    https://www.klix.ba/vijesti/bih/inicijativa-za-stolac-u-reziji-hdz-a-ponovo-se-priprema-izborna-kradja-u-stocu/170216062


Sta drugo ocekivati od ustaske stranke HDZ - stranke koja je kriva za genocid Bosnjaka na prostoru Hercegovine 21.gif

Dok god ta ustaska stranka postoji u BiH nece biti mira jer ne odustaju od "zapocetog" genocida i etnickog ciscenja 21.gif

02-16-2017 17:50 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nazalost neki nikada nece doci svijesti a i ovako im odgovara

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

02-16-2017 19:15 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nije ni Bakiru mrsko sto je Stolac njihov ,ne jebe ga se za Mostar a sto bi mu Stolac nesto znacio

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-16-2017 19:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hajde sad meni neko objasniti

Kako se moze napraviti izborna kradja u 2017g ??

Na svako glasacko mjesto mogu se poslati delegai i interventori. Imamo svi mobitele, lako sve snimiti i kasnije predociti

Ako udje 130 ljudi na glasacko mjesto ne moze biti vise od 130 listica. Usput delegati imaju uvid u glasacke spiskove. ako je izaslo npr 20 ljudi jedne narodnosti, ne moze njihova stranka imati 6o glasova

Ako se hoce, moze se

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-16-2017 20:32 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Teško...

kod nas su ljudi podvojene liènosti, pa... 02.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-16-2017 20:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bogami Makso u ovom postu pricas koda si sa grane pao nedaj boze
Dvadeset godina glasaju za HDZ mrtvi iz Hercegovine u Hrvatskoj
Bunili su se Stocani milion puta ali izborna komisija u kojoj su Covicevi i Dodikovi ljudi baci zalbu
u smece

02-16-2017 20:49 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako je tako Boza pa neka objave te spiskove umrli i oni koji su na glasackim listicima

..ja mislim da je najveci problem sto nashi ljudi ne izlaze na izbore a dosta ih nije prijavljeno vishe u Stocu ili u opstini Stolaca .onda ti ne prijavljeni ne glasaju ni u Mostaru ili glasaju za SDA 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-16-2017 23:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

HDZ pravi godinama biracke spiskove,navodno da ce sada na ovim ponovljenim izborima biti
prisutni posmatraci iz OHR-a

02-16-2017 23:19 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja nestp ne vjerujem da se SDA puno trudi oko Stoca

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-16-2017 23:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovaj problem je lako rijesiti. Neka svako glasa na onoj adresi gdje je zivio/la 1991. godine 10.gif

Ako neko iz dijaspore nije u mogucnosti glasati, nema problema, od 1000 glasova na primjer, bice dovoljno 100 glasova, ali to ce makar biti legitimni i vazeci glasovi.

02-16-2017 23:34 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..nije ni Bakiru mrsko sto je Stolac njihov ,ne jebe ga se za Mostar a sto bi mu Stolac nesto znacio


upravo tako. jebe se njh za mostar i hercegovinu. ne da su nas jednom izdali nego minimum 3 puta.
sto za vrijeme rata, sto poslije rata

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-16-2017 23:50 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bacaju raji prasinu u oci

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-17-2017 00:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Bogami Makso u ovom postu pricas koda si sa grane pao nedaj boze
    Dvadeset godina glasaju za HDZ mrtvi iz Hercegovine u Hrvatskoj
    Bunili su se Stocani milion puta ali izborna komisija u kojoj su Covicevi i Dodikovi ljudi baci zalbu
    u smece
Hahahah a nema Srba I Muslimana na spiskovima???? De bolan Boza smanji nacionalistichki naboj. Svi lazu na svoj nachin. Allliii muslimani manje .... Jelde?????

02-17-2017 07:26 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U toj tvojoj jurnjavi teranja muslimana a bogami u zadnje vrijeme svih Bosnjaka niz ravne kotare
ti si zadnja osoba u istoriji ovog Foruma koja bi mogla drzati nakve moralne pridike bilo kome po
pitanju nacionalnog naboja
Posta vec belosvetski fenomen kako ti regenerises te otrove pa navuces maskirni jugo bajrak
i onda ne prezas da ih ispljunes cak ni po partizanskoj bluzi,jelde vazno je da se ispod te bluze
krije osunecen Hasim

02-17-2017 10:53 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jtgA0jvhp2A




Cepaj brale... Nema nama izlaza. Zato samo cepaj, tko peva zlo ne misli (barem dok peva 13.gif 13.gif )
Kasnije kad pocne case razbijati, bjeeeeeeeziiiiii

11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-17-2017 15:39 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Boza:

      Bogami Makso u ovom postu pricas koda si sa grane pao nedaj boze
      Dvadeset godina glasaju za HDZ mrtvi iz Hercegovine u Hrvatskoj
      Bunili su se Stocani milion puta ali izborna komisija u kojoj su Covicevi i Dodikovi ljudi baci zalbu
      u smece
    Hahahah a nema Srba I Muslimana na spiskovima???? De bolan Boza smanji nacionalistichki naboj. Svi lazu na svoj nachin. Allliii muslimani manje .... Jelde?????



Ko se najviše sam izjašnjavao ko Jugosloveni i ostali od sve te tri "nacije" (poserem im se sad svima
lijepo u taj "veliki pojam"), a ko se listom izjašnjavao i izjašnjava pogotovu danas
kao pripadnik iskljuèivo i jedino svoje nacije, a nakon toga i samo nakon toga sve ostalo ?

"Muslimani", kako ste ih vi prekrstili i nazvali lažu najviše. Posebno, i u tom su majstori, na svoju štetu.

Ovo što je Boza rekao je istina, koliko se ja sjeæam, a nije uplitao SDA u prièu nego je rekao "Stoèani".



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 02-17-2017 u 16:56.

02-17-2017 16:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo jedna europska

    NZOf47Iv2Zo


Malo kasnije cu napraviti jednu prikladnu uporedbu
11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-17-2017 20:28 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Totalno sam protiv etnickog inzinjeringa, ali minimalno ono st oje tvoje, to je tvoje, i onda nema boga...
O tome sam govorio un nekim ranijim analizama i kako su bosnjacke vodje zapustile bosnjacki narod inace, a pogotovu hercegovinu.
Sve se svikalo u trokut Sa-Ze-TZ i buducu fildzan drzavicu. Izbjeglice i raseljeni iz BiH su se smjestile u i oko Sarajeva, uglavnom. Useljenici (Sandzaklije uglavnom) isto tako. Ostala mjesta sa prijeratnom vecinom su zapustena. U ratu je odbranjena dolina Neretve i prodana juzna hercegovina, a poslije rata se nista nije uradilo da bi prosperirala herojska dolina Neretve, a jos manje da se povrati izgubljena juzna hercegovina...

Npr, Jajce, kraljevski bosanski grad. Kolijevka SFRJ. Etnicki sastav je bio slican sastavu u Stocu. Cak je bilo male bosnjaka nego u Stocu. HV je povratila Jajce (zauzela, oslobodila, zovite kako hocete), i u pocetku su vladali slicni zakoni i tretmani kao u Stocu npr. Prodje 20 godina, bosnjaci se vratise u Jajce velikim brojem, i sad vidim da na izborima nije vise hr nacelnik
14.gif
Znaci na fini nacin, svi na svoje, opet se povratila ta neka vecina, i tako da je na novim mapama trecega izostavljeno Jajce.

Zar se nije moglo osigurati odrziv povratak u Stolac???? Zar nije moglo Sarajevo pomoci u povratku?
Da su se svi stocani vratili na svoje ne bi sada govorili o mrtvima na birackim spiskovima.

Zar se nije isto desilo u Mostaru. Mostar samo moze spasiti kada se penzionisu skandinavci i kad se vrate u mostar i pocnu glasati. Zalost sto djeca tih dijasporaca (i unuci) nece ici u Mostar osim 2 hefte julija/avgusta

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-17-2017 20:42 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Aaaa, vjetre, kako te prozva makso... 02.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-17-2017 20:45 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nema mene sta prozivati

..ja glasujem svaki put u centru dva i tamo se nalazim na birackom spisku

..sto nas je malo sta ja tu mogu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-17-2017 21:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com