Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Inicijativa za Stolac: U re » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto se tice ovoga gore sasvim je u pravu ,ja sam isto napiso da nam niko nije kriv u stocu i da nema ljudi da glasaju jer nisu tu i prijavljeni su na drugim adresama odnosno u Mostaru ,sto se tice tih stocana oni ne glasaju cak ni u Mostaru ,tako da je 2 0 za HDZ sto se tice stocana .
..bosnjaci sami sebi sjeku granu na kojoj sjede i niko im za to nije kriv ,najveci krivac i najveca smutnja BiH je Bakir izetbegovic .zvani Jajara

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-17-2017 21:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..stari nama niko nije branio da imamo dva pasosa pored Danskih ,Svedski i Norveski .svako je mogo da izvadi licnu kartu u Mostaru i da se pojavi na glasanju ..sto nisu to treba da se pitaju oni koji to ne zele da odu na glasanje za razliku od Hrvata koji dodju iz cjele evrope da glasaju za Mostar ili Stolac .sigurno da ih angazuje HDZ a bosnjake nema ko da organizuje i slaba nam je domoljubnost i znamo samo dobro ..bla bla bla

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-17-2017 21:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja bih volio da cujem misljenje jednog magistra Magistra glede ove situacije. On bi to onako fino i objektivno objasnio 02.gif

02-17-2017 23:14 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..stari nama niko nije branio da imamo dva pasosa pored Danskih ,Svedski i Norveski .svako je mogo da izvadi licnu kartu u Mostaru i da se pojavi na glasanju ..sto nisu to treba da se pitaju oni koji to ne zele da odu na glasanje za razliku od Hrvata koji dodju iz cjele evrope da glasaju za Mostar ili Stolac .sigurno da ih angazuje HDZ a bosnjake nema ko da organizuje i slaba nam je domoljubnost i znamo samo dobro ..bla bla bla


Kakvo glasanje, to ti Hrvat samo napise. Treba ti 1000 glasova? Ma nema problema, on to samo napise. Treba ti magistarska diploma...ma nema problema, iDJes nonamo u skutoriju i kupis kakvu god zelis diplomu 21.gif

02-17-2017 23:16 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..za vrijeme Tite se ishlo pod diplomu i broj prekucane shasije u skutoriju to nije nista novo

..kanimo se mi skutora vec kako angazovat Bosnjake da glasaju u stocu ..to mene birne

..jedino da se ja odjavim iz Mostara i da odem glasat u Stolac

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-17-2017 u 23:24.

02-17-2017 23:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..za vrijeme Tite se ishlo pod diplomu i broj prekucane shasije u skutoriju to nije nista novo

    ..kanimo se mi skutora vec kako angazovat Bosnjake da glasaju u stocu ..to mene birne

    ..jedino da se ja odjavim iz Mostara i da odem glasat u Stolac




Lako je to rijesiti...neka svi glasaju na onoj adresi gdje su zivjeli 1991.

Ne znam sta drugo reci, ovo ostalo ce sve biti lopovluk...ili divlji zapad, a tu su ustase eksperti 10.gif

02-17-2017 23:36 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na ovoj temi sam sa vjetrom

Glede glasanja i adresa, ne ide:
evo sto
Proslo je 26 godina
Uzraslo je hrpa novih biraca, a pomrlo starih.

Kazemo '91. koliko je bilo raje sto su se doselili izmedju 2 popisa???
Svugdje na svijetu cenzus ide dinamicno. Sistem prijave i objave.
Sada u 21 vijeku... sve digitalizirano.... Ne znam ko kome glumi

Ko meni brani da glasam u Mostaru?

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-18-2017 02:02 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..prvo i prvo nastala je totalna apstinencija od glasanja ,razloga ima mnogo a jedan od njih je taj sto narod vise ne vjeruje da im bilo ko moze pomoci pa glaso ili ne glaso ..sto po meni nije tacno i tako 20 godina izlaznost na biracka mjesta je nesto preko pedeset posto ,sto nije dovoljno da se vlast promjeni iz temelja ..desiti ce se jednog dana i izbori u Mostaru i opet ljudi nece glasati ,barem sto se tice Bosnjaka ..pa ce onda opet na kraju roncat i jabavat mater Ljubi Beslicu i HDZu sto su opet na vlasti ..kad bi Bosnjaci svi izasli u Mostaru imali bi apsolutnu vecinu po broju glasova ,ne moraju glasat svi za SDA ,barem ovi sto ne izlaze na izbore .ima tu josh demokratski stranaka za koje se jos uvjek moze glasat sa ciljem da se srushi vlast HDZa ,pa posle neka prave koalcije ili neka bude svako za sebe nije bitno ..svaki covjek vec danas moze da provjeri dali se nalazi na birackom spisku u opstini u kojoj je prijavljen ..ako ti ne izlazis zadnji 20 godina sigurno da ce te neko zbrisati sa liste ako to neko zeli pa i sam HDZ i umjesto tvoga imena dopisat neku baba Simu koja je davno umrla ili nekog Jozu koji vec odavno zivi u Splitu ..taka nam je situacija u Stocu i Mostaru nimalo bolja

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-18-2017 02:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo pocimlje, pardon pocima, izborna shega u stocu.



Nego pitam se ja glede naslova teme: Izborna kradja HDZ....



Zbog cega se nitko iz nehrvatskih stranaka ne predstavi? Zbog cega inicijativa trazi od bosnjaka da bojkotiraju izbore? Ko ce onda imat pravo sutra da kuka zbog nezastupljenosti itd...


nasa posla

Znam ja nas, hebo ti nas

21.gif 16.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-19-2017 12:46 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako ce se neko predstaviti kad su pomeli sve kandidate Incijative za Stolac
Bili ti glaso kada ti je jedina opcija HDZ-ov Kandidat za gradonacelnika?

02-19-2017 14:33 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

npr za Matu 11.gif

Pa se onda vidi u sljedece 4 godine ima li razlike izmedju nezavisnog kandidata ili hdz kandidata

Vijece je isto vazno.
Tu se dijele pare. Nije isto projekat izgradnje spomenike/dzamije/crkve kao vodovoda/dalekovoda ili privrednih poticaja

Nisam najupuceniji o listama inicijative 16.gif nisu pomeli stranku, nego samo nekoliko ljudi sto su bili na vrhu liste, cini mi se

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-19-2017 14:57 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Evo pocimlje, pardon pocima, izborna shega u stocu.



    Nego pitam se ja glede naslova teme: Izborna kradja HDZ....



    Zbog cega se nitko iz nehrvatskih stranaka ne predstavi? Zbog cega inicijativa trazi od bosnjaka da bojkotiraju izbore? Ko ce onda imat pravo sutra da kuka zbog nezastupljenosti itd...


    nasa posla

    Znam ja nas, hebo ti nas

    21.gif 16.gif






..sve je to Bakirovo maslo ,ne izlaskom na izbore on daje legitimitet vice postojecoj vlasti u Stocu koja je vladala i do sada ..koju i mu klinac Stolac neka tamo vukojebina kad ga ni Mostar ne interesuje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2017 15:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ljudi moji Bakir je najvece zlo Bosnjackog naroda koji mu se mogo desiti svih ovi godina posle rata

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2017 15:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kako javljaju velik je odziv biraca u Stocu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-19-2017 15:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kandidat Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) BiH Stjepan Boškoviæ ubjedljivo vodi u utrci za naèelnika Opæine Stolac, potvrðeno je za Klix.ba u štabu HDZ-a BiH.

    https://www.klix.ba/vijesti/bih/prvi-rezultati-izbora-stjepan-boskovic-iz-hdz-a-bih-ostaje-nacelnik-stoca/170219093

___________________________________________________________________

    02-19-2017 23:13 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kako moze vodit .znaci opet Bosnjaci nisu izasli na izbore .

    ..bice opet neko drugi kriv 21.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    02-19-2017 23:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ispade da su Bosnjaci glasali za Stjepana Boskovica po broju osvojeni glasova prema do sada nesluzbenim podacima ,on je osvojio 4200 glasova dok je njegov protukandidat isto Hrvat osvojio oko 3000 glasova ,od ukupnog broja biraca ispalo je da su i Bosnjaci glasali za Hrvatskog predstavnika ..

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    02-20-2017 00:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..dosho iz Zenice da strajkuje u Sarajevu i pri tome blokiro ulicu i promet ..strajkuj materi koja te rodila tako glupa ..kad dodju izbori tad vas nema ili glasate za vlasto kojoj se danas zalite ..sta ocekujes od te vlasti da ti da neko platu ,dace ti po ushima i karinu da izbijes sebi oci a ji bi im dao pendrek po ledjima jer ugrozajes saobracaj
    ..ko je sad kome kriv u Stocu tako ce sutra da bude u Mostaru i svim gradovima BiH ..hrvati sa stakama i u kolicima izlazili na izbore u Stocu a Bosnje ispijali kahve i sad bi da im neko da vlast ,nece moci ove noci i strajkujte do mile volje

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    02-20-2017 13:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/izbori-u-stocu-hdzu-bih-49-inicijativi-za-stolac-40-posto-glasova/187538


    Evo rezultata...


    Sa bojkotom je samo 700 glasova manje od hdz 16.gif Da nema bojkota bila bi jos manja razlika, a da su izasli svi, tko zna koji bi rezultat bio

    Ovako samo cestitati pobjedniku i priznati poraz...
    21.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    02-20-2017 14:14 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..tako ce desiti i u Mostaru ,niko nam nije kriv vec sami sebi

    ..vec sutra ce neko izaci na ulice da strajkuje ,kao oni zi zeljezare zenica

    ..usranu metlu u ruke pa sve po glavi ,glasaj majmune i ne moras da strajkujes

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    02-20-2017 16:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com