Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Inicijativa za Stolac: U re » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Bakir pomoci nece pomoci nikome osim sebi i ja to znam a bog je ljude obdario umom i culima vida i sluha pa svako moze sebi da pomogne i zbog toga ti bog nece poslati konjicu koja ce narod spasiti da mu bude bolje ako sam sebi ne pomogne ,na ovome slucaju izadji na izbore i glasaj protiv ako ti nije dobro sa ovima ,ako ti je sasvim svejedno ili ti je dobro ostani kuci i cekaj kad ce ti Bakir donjeti peceno pile za rucak ili ako ti je dobro sa Bakirom ti glasaj za njega da ti bude jos bolje ,ja izadjem na izbore i glasam po svojoj savjesti i po onome sto vidim cujem i razumijem jer me bog obdario da vidim da nista ovo nevalja i da svojim glasom operem svoju savjest da kazem da sam uradio nesto i da posle ne kazem mogo sam a nisam ..izlazak na izbore je demokratsko pravo hoces li izaci ili ne ..


Mozda ljudi nemaju alternativu za koga da glasaju... Nacionalna homogenost hrvata, jer je jedna velika vecjina na politickoj crti desno od Dzingis Kana, nije upitna.

Ja u biti mislim da su to sve gluposti, jer se sve svodi na to posrano nacionalno, ali je na zalost, to zivot ljudi koji bitisu dole.

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-22-2017 13:16 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nemam ni ja alternativu najidealniju pa izadjem i glasam ,biram od dva zla ili ono malo manje dok ne dodje bolje

..moro se prvo napraviti tocak da bi se pokreno tehnoloski razvoj svjeta ,tako je i sa izborima ..izadji glasaj i malo pomalo doces do necega sto ce donjeti neko bolje vrijeme u drustvu ili drzavi ,ovi je prave 25godina i nisu napravili nista i ako bi se oni pitali oni bi ponovo da ratuju ,tu teoriju straha jos uvjek siju i prosipaju i drze ljude u strahu i na tom strahu dobivaju izbore ..mene eto nije strah glasati protiv Bakira ,bez obzira sto ce i dalje u Mostaru vladati HDZ

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 13:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije to veliki problem.

Na generalnim izborima se mogu i trebaju glasati alternativne stranke. Bosnjacima je svejedno je li predsjednik iz njihovog reda ljevicar ili Bakir

U opcinama sa bosnjackom vecinom je isto svejedno za koga glasati

U kriznim opcinama bi trebalo napraviti neku koaliciju ili glasati za manje zlo
Ali glasati. Ne ispijati kahve i kukati

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-22-2017 14:43 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Nije to veliki problem.

    Na generalnim izborima se mogu i trebaju glasati alternativne stranke. Bosnjacima je svejedno je li predsjednik iz njihovog reda ljevicar ili Bakir

    U opcinama sa bosnjackom vecinom je isto svejedno za koga glasati

    U kriznim opcinama bi trebalo napraviti neku koaliciju ili glasati za manje zlo
    Ali glasati. Ne ispijati kahve i kukati


Ja dole ne glasam, jer ne zivim dole. A i da zivim jedva da znam za koga bi. Glasao bih za NIKOGA.
NIKO ce ispuniti svoja izborna obecjanja
NIKO ce uzeti u obzir tvoje probleme
NIKO ce pomoci gladnim i nezaposlenim...
NIKOGA je briga...
Ako izaberete NIKOGA, bice bolje svakome... 35.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-22-2017 16:35 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam za Bakira, ali nije Bakir problem u ovoj drzavi. Problem je sto imamo 2 virusa i imbecila koji razaraju zemlju iznutra i ne daju joj nikakav napredak. Problem Mostara je kratak i jasan. Imamo fasiste na sceni koji su okupirali dio grada 1993. godine i ne odustaju od etnicke podjele grada.

02-22-2017 18:27 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pazi ti samo te ustaske politike...pobiti i protjerati jedan narod iz grada i onda se kao praviti kao da su "demokrate" i hajde daj da glasamo 21.gif

Mamicu li vam ustasku i fasisticku! Imali ste priliku 1993. godine na goloruk narod udariti, ali nikad vise! 18.gif

02-22-2017 18:30 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sva izborna obecanja nece ispniti ni jedna politicka vlast u svjetu ,to nije ispunio ni Obama a nece ni Trump a ni ovi moji ovde ,nesto malo hoce ono sto mu je nekako najlaske a glasalo je milione ljudi ,sad je trebalo NIKO i onda bi to bilo sve rjeseno ..izlaskom na izbore covjek prepane ove vladajuce da mogu izgubiti vlast i oni se samo tad boje za svoju guzicu ,vec sutra imaju sistem koji ih stiti ..ako izaberes drugoga onda je i taj koga si izabro svjestan da vrlo lahko moze u danu da sve to izgubi a bogami vlast je nasladja ,medjutim nasi politicari ne gube nista jer nema ko glasat i narod ne glasa za NISTA .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 18:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    Pazi ti samo te ustaske politike...pobiti i protjerati jedan narod iz grada i onda se kao praviti kao da su "demokrate" i hajde daj da glasamo 21.gif

    Mamicu li vam ustasku i fasisticku! Imali ste priliku 1993. godine na goloruk narod udariti, ali nikad vise! 18.gif


Nije replika niti prepravka.
Ja bi rekao, protjerali 3 naroda iz zapadnog dijela grada (bosnjaci, srbi i jugosloveni)
Tacno je da je mozda 20-30.000 mostaraca prosuto po svijetu 16.gif
Tacno je da se naselili iz sredje bosne i sjeverne i zapadne hercegovine na desnoj.
Isto je tacno da su se 'skrasili' iz istocne hergevonie na lijevoj.
Vjerovatno su brojcano jaci... Sad se vracamo na pocetak. Zbog cega Hercegovina napustena i ostavljena na cjedilu od strane Sarajeva??? Zar ne bi jadnicima iz istocne Bosne bilo bolje u Bijelom Polju, Dracevicama, Hodbini, Dubravama.... nego u Hadzicima, Ilijasu i slicno?

Isto kao sto su ovi sagradili bobanovo i suskovo naselje, moglo se izgraditi Harisovo i izetovo naselje.

Nije vise '93 i nisu fasisti krivo sto je hercegovina napustena '93, sto se nije podrzao kosnikov prijedlog krajem 90ih, Sto se nije Paddy ashdown slusao. Nisu oni krivi sto su se napravile kuce koje zjape prazne na podvelezju i put do tih kuca koji je bolji od M17.

Tim kako ti kazes fasistima je cilj 'stolni' grad i oni to ne kriju. Bore se za ono sto misle da je njihovo i ulazu i trose na cementiranje statusa quo.
Sto se 'nasi' ne bore, sto ne ulazu?

Do koga je?

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-22-2017 21:13 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..posle rata je sve do nas ..da postoji opstina podvelzje mi bi je izgubili

,,na prve posleratne izbore ja sam se vozio cjelu noc autibusom da glasam za Mostar kad se glasalo u Geteborgu u Svedskoj ,,mogo sam i tad ostati kuci nije me niko goni ali ipak sam otisho i glaso ..tako su isto neki dan Stocani mogli da izadju masovno na izbore kao sto sam i ja otiso 1000 kilometara ,nisu svi stocani ili sa stolacke opstine ni pobijeni a ne zive svi u inostranstvu ...trebalo je usut 10 maraka benzina pa iz Mstara otic u Stolac i glasat ,zar je to bilo tesko

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 21:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od REALISTA:

      Pazi ti samo te ustaske politike...pobiti i protjerati jedan narod iz grada i onda se kao praviti kao da su "demokrate" i hajde daj da glasamo 21.gif

      Mamicu li vam ustasku i fasisticku! Imali ste priliku 1993. godine na goloruk narod udariti, ali nikad vise! 18.gif


    Nije replika niti prepravka.
    Ja bi rekao, protjerali 3 naroda iz zapadnog dijela grada (bosnjaci, srbi i jugosloveni)
    Tacno je da je mozda 20-30.000 mostaraca prosuto po svijetu 16.gif
    Tacno je da se naselili iz sredje bosne i sjeverne i zapadne hercegovine na desnoj.
    Isto je tacno da su se 'skrasili' iz istocne hergevonie na lijevoj.
    Vjerovatno su brojcano jaci... Sad se vracamo na pocetak. Zbog cega Hercegovina napustena i ostavljena na cjedilu od strane Sarajeva??? Zar ne bi jadnicima iz istocne Bosne bilo bolje u Bijelom Polju, Dracevicama, Hodbini, Dubravama.... nego u Hadzicima, Ilijasu i slicno?

    Isto kao sto su ovi sagradili bobanovo i suskovo naselje, moglo se izgraditi Harisovo i izetovo naselje.

    Nije vise '93 i nisu fasisti krivo sto je hercegovina napustena '93, sto se nije podrzao kosnikov prijedlog krajem 90ih, Sto se nije Paddy ashdown slusao. Nisu oni krivi sto su se napravile kuce koje zjape prazne na podvelezju i put do tih kuca koji je bolji od M17.

    Tim kako ti kazes fasistima je cilj 'stolni' grad i oni to ne kriju. Bore se za ono sto misle da je njihovo i ulazu i trose na cementiranje statusa quo.
    Sto se 'nasi' ne bore, sto ne ulazu?

    Do koga je?


Do koga je? Do ustasa i cetnika i zbog njihove genocidne, imbecilne i sebicne politike.

Sto se tice protjerivanja 3 naroda, najvise su protjerali bosnjaka, jer srbi su vecinom sami isparili u aprilu 1992. godine.

Spominjes i stavljas paralelu izbjeglica iz istocne Hercegovine sa doseljenicima iz zapadne Hercegovine i srednje Bosne. To su 2 razlicita pojma. Bosnjake iz istocne Hercegovine su protjerali cetnici jer im se nije svidjalo njihovo ime...i to su bili oni sretniji sto su izvukli zivu glavu. A ovi iz srednje Bosne i zapadne Hercegovine su sami dosli jer su im tako njihovi naredili i dali im besplatan komad zemljista.

Zasto nisu ovi iz istocne Bosne dosli u Bijelo Polje? Zasto? Pa zato sto to nikad i nije bila bosnjacka politika da se radi seoba naroda, nego jednostavno da ljudi idu svojim kucama odakle su i dosli.

Sad da se vratimo na 2017, da ustase su najveci krivac jer se koriste istom politikom koju su koristili 1993. godine. Oni ne odustaju od treceg entiteta i na kraju da se spoje sa Hrvatskom. Hoce li u tome uspjeti? Iskreno, hoce ali malo kurac!

02-22-2017 21:37 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:



    Nije replika niti prepravka.
    Ja bi rekao, protjerali 3 naroda iz zapadnog dijela grada (bosnjaci, srbi i jugosloveni)
    Tacno je da je mozda 20-30.000 mostaraca prosuto po svijetu 16.gif

    Sto se 'nasi' ne bore, sto ne ulazu?

    Do koga je?


Sve to stoji, samo ne sjeæam se da su preko radija molili braæu srbe, jugoslovene i bošnjake da polože
oružje 1993. , a ne sjeæam se ni da je Perišiæ (sem ustaša) ikog drugog spominjao u svom zadnjem obraæanju
javnosti Mostara pred poèetak granatiranja grada.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-22-2017 21:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..posle rata je sve do nas ..da postoji opstina podvelzje mi bi je izgubili

    ,,na prve posleratne izbore ja sam se vozio cjelu noc autibusom da glasam za Mostar kad se glasalo u Geteborgu u Svedskoj ,,mogo sam i tad ostati kuci nije me niko goni ali ipak sam otisho i glaso ..tako su isto neki dan Stocani mogli da izadju masovno na izbore kao sto sam i ja otiso 1000 kilometara ,nisu svi stocani ili sa stolacke opstine ni pobijeni a ne zive svi u inostranstvu ...trebalo je usut 10 maraka benzina pa iz Mstara otic u Stolac i glasat ,zar je to bilo tesko



Dzaba bolan i 10000 bosnjackih-stolackih glasova, kad bi onaj Mariofil nasao nacin da prikaze 11000 svojih glasova.

02-22-2017 21:42 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Realisto ,slazem se tobom po pitanju rata i politike koj se sprovodi ili koja se sprovodila u ratu i zna se ko je rushio palio ubijo i protjerivo

..hajmo sad pricat zasto Bosnjaka nije bilo u stocu da barem glasa i za tu jebenu SDA ako treba a bilo ih je i ostali su kod kuce ,ako je cilj da ustasa ne vlada ..ja bi iso bos do stoca da sam bio u Mostaru samo da glasam ,ja o tome pricam ..ocigledno nismo izasli onako kako smo trebali i jos se nesto mudrovalo iz stranke da se ne izadje na izbore ..zasto sve to

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-22-2017 u 21:43.

02-22-2017 21:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Realisto ,slazem se tobom po pitanju rata i politike koj se sprovodi ili koja se sprovodila u ratu i zna se ko je rushio palio ubijo i protjerivo

    ..hajmo sad pricat zasto Bosnjaka nije bilo u stocu da barem glasa i za tu jebenu SDA ako treba a bilo ih je i ostali su kod kuce ,ako je cilj da ustasa ne vlada ..ja bi iso bos do stoca da sam bio u Mostaru samo da glasam ,ja o tome pricam ..ocigledno nismo izasli onako kako smo trebali i jos se nesto mudrovalo iz stranke da se ne izadje na izbore ..zasto sve to


Pa glasalo je 75% biraca sto je PREVELIK broj. I opet ponavljam, ne mozes protjerati ljude i onda traziti neko glasanje. Treba uvesti pravilo da glasac moze glasati samo na onoj adresi gdje je zivio 1991. godine, i na birackom mjestu zaposliti samo strance.

02-22-2017 21:53 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta je sa tih 25 posto ,pod predpostavkom da su Hrvati izasli svi na izbore ..falilo je neki 700 glasova ,nigdje u svjetu se ne izlazi retroaktivno sa adrese na kojoj si nekad zivio ..popis stanovnistva je bio i prizno je cinjenicno stanje na terenu i ne mozemo se do vjeka pozivati na 1991 ..

..hajmo sad o Mostaru ..Gacko i Nevesinje sishlo je u Mostar to jest protjerano je i danas zive na adresi u Mostaru i imaju pravo glasa ,zasto ti ne izadju da glasaju za Mostar ,vec izadje vjedva 53 do 57 posto ukupno biraca

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-22-2017 u 22:02.

02-22-2017 22:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..pratili su stranci izbore u stocu i sve je bilo korektno i ispravno i nije bilo kradje a nije bilo ni narushavnja izbornog pravila

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 22:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..znalo se odavno kad ce biti izbri u Stocu ,zasto neko nije organizovo narod da se prije dvije godine odjavi iz mostara i prijavi legalno u svoje mjesto zivljenja ,jedniostavno odes i napravis odjavu i prijavu adrese i dobijes licnu kartu i imas pravo glasa u Stocu ..moze i tako da se radi ako se nesto zeli ili hoce ,ali mi necemo i nije ni do koga vec je do Boanjaka najvise kad je u pitanju glasanje ..tako mozemo vrlo lako pobjediti u Mostaru da hocemo ali necemo jer nam se nije zalilo dovolljno u ushi da znamo plivat ,kazu kad se magaretu zalije u ushi pocne da pliva ,bosnje ni tada ne proplivaju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-22-2017 22:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sta je sa tih 25 posto ,pod predpostavkom da su Hrvati izasli svi na izbore ..falilo je neki 700 glasova ,nigdje u svjetu se ne izlazi retroaktivno sa adrese na kojoj si nekad zivio ..popis stanovnistva je bio i prizno je cinjenicno stanje na terenu i ne mozemo se do vjeka pozivati na 1991 ..

    ..hajmo sad o Mostaru ..Gacko i Nevesinje sishlo je u Mostar to jest protjerano je i danas zive na adresi u Mostaru i imaju pravo glasa ,zasto ti ne izadju da glasaju za Mostar ,vec izadje vjedva 53 do 57 posto ukupno biraca


To je realna cifra glasanje oko 55% populacijoe svugdje u svijetu. Ko je tacno glasao i za koga je tesko reci, ali jedno je jasno da je kod Bosnjaka opet najveca demokratija s obzirom da su glasovi rasprostranjeni na 10 razlicitih stranaka, dok kod Hrvata je to vecinom samo jednostrano. Medjutim vratimo se na pravu trenutnu situaciju u Mostaru - ustasa vlada kao neki diktator, a ustasama nije ni mrsko sto nema izbora, cak sta vise oni i koce izbore.

02-22-2017 22:10 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

        citat od vjetar:

      ..Realisto ,slazem se tobom po pitanju rata i politike koj se sprovodi ili koja se sprovodila u ratu i zna se ko je rushio palio ubijo i protjerivo

      ..hajmo sad pricat zasto Bosnjaka nije bilo u stocu da barem glasa i za tu jebenu SDA ako treba a bilo ih je i ostali su kod kuce ,ako je cilj da ustasa ne vlada ..ja bi iso bos do stoca da sam bio u Mostaru samo da glasam ,ja o tome pricam ..ocigledno nismo izasli onako kako smo trebali i jos se nesto mudrovalo iz stranke da se ne izadje na izbore ..zasto sve to


    Pa glasalo je 75% biraca sto je PREVELIK broj. I opet ponavljam, ne mozes protjerati ljude i onda traziti neko glasanje. Treba uvesti pravilo da glasac moze glasati samo na onoj adresi gdje je zivio 1991. godine, i na birackom mjestu zaposliti samo strance.




Èitav rat se i vodio da se ne glasa na onoj adresi gdje se bilo 1991. godine, a i da se ne bude više na
njoj.
Svijet je zauzeo stanovište da se granice uspostavljene ratom povuku i ostanu, i to je i jednim dijelom
ratifikovano daytonom, a ratifikuje se i iz Sarajeva trenutno, gdje su dijelovi Hercegovine davno
ostavljeni sami za sebe.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-22-2017 22:13 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..pratili su stranci izbore u stocu i sve je bilo korektno i ispravno i nije bilo kradje a nije bilo ni narushavnja izbornog pravila


Zar je realno i ocekivati da Bosnjak pobjedi kad su stocani razbacani od Novog Zelanda pa do Grenlanda? Kako ce onaj sa Grenlanda glasati u tako kratkom periodu? Uz to treba jos dodadi da je Tudjman doveo na hiljade Hrvata iz drugih dijelova BiH. Dakle, to nije glasanje, to je jedan otvoreni fasizam na sceni i takvo glasanje nije validno. Opet ponavaljem, samo glasanje na onoj adresi iz 1991. dolazi u obzir, a sve ostalo je ravno genocidu koji je uradjen Bosnjcima od 1992 - 1995.

02-22-2017 22:15 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com