Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Da li postoji razlika izmedju vjerovanja i znanja? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (25): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako znaš da znaš?

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-23-2017 22:18 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa jednostavno.… vjeruje se u to 100%. i onda se zna na osnovu toga... 02.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-23-2017 22:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od tana:

      tema "da li je istina" je obrisana na zahtjev autora.

      po meni licno nije trebala da se brise, ali autor ima pravo na to.


    imaš i ti pravo kao moderator ne obrisat... 19.gif
    -


po pravilniku autor teme ima pravo da zahtjeva da se ista obrise.
sve dok ne promijenimo pravilovmoje je da ga slijedim.

ponavljam: ja licno mislim da se nije trebala brisati, ali pravila su pravila.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-23-2017 23:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to znam, naravno, samo sam iskoristio (hinjski 02.gif ) priliku da zakuhavam... 02.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-23-2017 23:31 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    pa jednostavno.… vjeruje se u to 100%. i onda se zna na osnovu toga... 02.gif


Ne znam da li je to definicija 13.gif

Odosmo duboko.
Sad ko na casovima matematike, treba to dokazati.
Samo se ne dokazuju teoreme i aksiome. I opet bi bilo pitanje je li to vjerovanje ili znanje.

Mislim, da je razlika u cinjenicama. Samo mozemo znati ako smo licno vidjeli cinjenice. Iz one teme su spomenute expertize.
Mislim da je rezultat expertize vjerovanje a ne znanje.

Npr, ruzan primjer, ali vjerodostojan. U slucaju udesa, recimo bez zrtava (postao sam susceptibilan i sujevjeran u zadnje vrijeme). Dodjes 5 minuta kasnije i po stanju na terenu izgleda da je vozilo A naglo zakocilo (trag kocnica) i preslo na drugu traku i zvajiznulo u vozilo B. Vjerujes da je vozilo A krivo
Druga stvar je ako si prisutan tokom nesrece ili nedobog ucestvujes.

Expertiza ne moze znati, je li se sofer posvadjo sa zenom, pojacao radio, ili je mozda izletila zivotinja pred njega, ili mozda pjesak,


OK.

ne mislim ici dublje. Mozemo godinama debatirati i ne doci nigdje


P.S.
uvazavam sva misljenja. Sa nekim se vise slazem, a sa nekim manje. Neke prihvatam, neke ne prihvatam. U principu vazda pokusavam biti nepristrasan

10.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-23-2017 23:41 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znanje se mora provjeriti..testovima, usporedbom sa prihvacenim matriksom

vjerovanje ..ne..

vjerovanje je subjektivno.....znanje je objektivno...

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-23-2017 23:47 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR
pokretac teme Thread Started by gandalf

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od gandalf:

          citat od Stari Grad:

            citat od gandalf:



          Na dosta njegovih pitanja sam dao odgovore,
          dok nije isti slucaj sa njim prema meni. Ni vise ni manje.


        Iz svega do sada proèitanog nešto nisam siguran da je i to sluèaj.


        -


      Mozda, ali samo mozda,
      i ti citas selektivno kao i on...

      Ne znam...



    Ja bogami proèitah èitavu temu, ako ti smatraš da ono što napisah proizilazi iz tog što tvrdiš, tj.
    vjeruješ, bogami, onda više nešto vjerujemo nego znamo...


Kako ono u nas kazu,
dobro jutro Columbo

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-24-2017 12:07 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR
pokretac teme Thread Started by gandalf

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    znanje se mora provjeriti..testovima, usporedbom sa prihvacenim matriksom

    vjerovanje ..ne..

    vjerovanje je subjektivno.....znanje je objektivno...


Tako nekako. Ukratko receno...

Tema je odprilike u onoj sferi gdje se vjerovanje uzima za znanje... U biti, mi nista ne znamo... Ili vrlo malo... Sve ostalo je vjerovanje... Koje je nekada isto, ili slicno postojecem stanju...
Ali nekada nije...
Tu dolazi do "problema"...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-24-2017 12:20 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR
pokretac teme Thread Started by gandalf

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    O èemu ti sad, pa tema je postavljena o masakru na Markalama - to nije politika i dio rata ???



    -


Izvini sto cu ti reci,
ali ne zelim s tobom dijeliti toliku opsjednutost ratom... Tvoja licna stvar, eto je tebi prijatelju...

Mislim da je vrlo interesantno, da i ti i vjetar, bolje od mene znate sta JA mislim... 21.gif
Nije mi onda cudo, iako ne opravdavam, da ovde ne dolazi niko osim tzv bosnjaka...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-24-2017 12:23 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mislo sam se ne javiti na ovu temu ponovo ali ipak moram dati komentar posto me spominjes
.. kako sam vec rekao da je ovo prica zavrsena za mene sto se tice tvoje teme koju si trazio da se pobrishe ,posto se ista nastavila u istoj temi ja sam rekao da je to za mene cica mica gotova prica
..vidim da me prozivas i spominjes moj nik a josh pri tome pomalo seruckas o takozvanim Bonsjacima na sta moram da reagujem,jer taj naziv takozvani je upotrebljavo i govorio karadzic i tudjman

..mi nismo takozvani vec mi imamo svoj naziv i zovemo se Bosnjaci ili Bosanski Muslimani i ponosan sam na to i ja to ne krijem i javno kazem ko sam i sta sam i nemas potrebe da nas nazivas takozvanima ,jer to je malo ironicno i bezobrazno i uvrjedljivo sa tvoje strane bez obzira kojoj naciji pripadas ,mozda si musliman ateista a prje da si neko drugi ,neki srbin ,hrvat ili neki mjesanac ,jer nama muslimanima gotovo isto svi misle ja sam toga svjestan i samo sto neki to znaju upakovat i lazno se predstavljati ,neki to izlanu odma a neki kao ti znaju da ga zavuku i da ubodes ispod tepiha

..vidis da se sam odajes ,dobro sam ja rekao progovori ili napisi nesto da ti kazem ko si i kakve namjere imas i onda se cudis sto te neko prokuzio ,providan si skroz ,barem za mene a za ostale me nije ni briga sto ne zele da se komfromituju sa tobom ali i ne moraju se u ostalom sloziti ono sto ja tvrdim i nije me briga za osale i ne trazim podrsku ,ja sam ovde sam i jedinka i ne pripadam ni jednom forimskom taboru a ni coporu a mislm da ih i nema

..zamisli da ja kazem takozvani Srbi i takozvani Hrvati bili to malo izgledalo fejk sa moje strane za tebe ili za bilo koga
..evo zasto ne dolaze ti neki ostali na koje ti aludiras misleci na srbe i hrvate
..ovde su dolazili mnogi i srbi i hrvati sa ciljem da operu prljav obraz i nastojali da od guzice naprave lice i da prosipaju teoriju da su Bosnjaci sami sebe gadjali i ubijali bezbroj puta ,da su bosnjaci sami sebe ubijali ,da su Bosnajci jedini krivci za rat i jos mnogo teorija zavjere a sve sa jednim te istim ciljem

..danas nemaju obraza da dolaze na forume ,nemaju obraza ni da hodaju ulicama i svedeni su na jednu ili dvije ulice u svome gradu Mostaru ,dok za razliku od njih mi Bosnjaci hodamo po cjelome gradu i po cjeloj drzavi cista obraza ,takvi vishe ovde nema i ne dolaze na forum a ti koji su se krili iza tastature ko misevi mekinjasi su zagovarali i podrzavali ustastvo i cetnistvo i prosipali teroiju o Bosnjacima kao zlocincima ..mozda tebi i slicnima danas fale takvi ,kazem mozda ?

..bilo je tu dosta i fine raje da ne bi uvrjedio sve one normalne a bilo ih je veliki broj ,posto su forumi u najvecoj mjeri svi dozivili stagnaciju i slabu posjecenost zbog drustveni mreza kao sto je Facebook i drugi ,to je jedini uzrok nedolaska veceg broja ljudi na forum a nikako da su otishli zbog takozvani Bosnjaka ili muslimanstva koje se propagira ovde ,ovo sto si izrekao je malo i samar Tani i ovome Forumu ,jer zelish da kazes da zbog nas ovakvi nema normalne raje koja ne dolazi zbog neki ljudi odnosno hoces da kazes da ne dolaze zbog Muslimanstva koje se sprovodi na forumu a nas dvojica smo samo ko neka kolateralna steta i uzrok tvojoj tvrdnji i lakse ti je prozvati nas vec sve ostale Bosnjake okrivit za slabu posjecenost foruma pa ako bi to izrekao onda bi se skroz razotkrio ,bolje za tebe tako da spomenes nas dvojicu u nekom kontekstu uzroka

..ako je uzrok ne dolaska na forum normalni ljudi onda jedini uzrok mogu da budu ovi sto su branili ustastvo i cetnistvo pa se ostalim zgadilo slusati njihove bljuvotine ..ovde su se muslimani uvjek branili od takvi a nisu nikada sirili ni terorizam ni jendoumlje ni mrznju ni prema srbima a ni prema hrvatima ni ostalim ni prema vjernicima ni prema nevjernicima ,dok su mnogi pokazivali islamofobiju na ovome istom forumu i na mnogim forumima od koje su se muslimani uvjek morali braniti a nikada napadati druge sto su razlicite vjere od njih
..ovdje dozvojeno pricati o Kur anu i o Bibliji ali uvjek se napada kur an ,sta mislsis zasto i zbog cega ? cim neko stane u odbranu ili tumacnje istoga smatra se islamistom i nepodobnim i odma mu se prishiju etikete kakvu bi ja ili neko od nas zelio drzavu ili drzavno uredjenje ,sto nije tacno ali nam se to spomene i naglasi

..toliko od mene

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 02-24-2017 u 15:14.

02-24-2017 13:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da ti objasnim sta znaci rjec takozvani Bosnjaci

..kad se kaze tkzv Bosnjaci to u prevodu ili prenesenom znacenjiu hoce i zeli reci i naglasiti da nismo muslimani vec da smo tamo neke poturice ..mislim i tvrdim da ti to dobro znas sta to znaci i zato koristis taj izraz odnosno stavljas taj prefiks ispred nacije Bosnjak da bi upravo to htjeo reci

.

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 02-24-2017 u 13:48.

02-24-2017 13:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mislim da ces vrlo brzo da zatrazis ponov zatvaraneje i ove teme jer si se opet prosuo

..dzaba nije krv voda ,sto glava misli jezik govori a ruka pishe pa tako iz tebe izadje rjec takozvani Bosnjaci 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-24-2017 13:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od Stari Grad:

      O èemu ti sad, pa tema je postavljena o masakru na Markalama - to nije politika i dio rata ???



      -


    Izvini sto cu ti reci,
    ali ne zelim s tobom dijeliti toliku opsjednutost ratom... Tvoja licna stvar, eto je tebi prijatelju...

    Mislim da je vrlo interesantno, da i ti i vjetar, bolje od mene znate sta JA mislim... 21.gif
    Nije mi onda cudo, iako ne opravdavam, da ovde ne dolazi niko osim tzv bosnjaka...





..samo da citiram da ne bi i posle rekao da nije on to reko kao sto zna da kaze ,jer moze da prepravi sam svoj post

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-24-2017 15:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od Stari Grad:

      O èemu ti sad, pa tema je postavljena o masakru na Markalama - to nije politika i dio rata ???



      -


    Izvini sto cu ti reci,
    ali ne zelim s tobom dijeliti toliku opsjednutost ratom... Tvoja licna stvar, eto je tebi prijatelju...

    Mislim da je vrlo interesantno, da i ti i vjetar, bolje od mene znate sta JA mislim... 21.gif
    Nije mi onda cudo, iako ne opravdavam, da ovde ne dolazi niko osim tzv bosnjaka...


Izvini što æu ti reæi, ali je ova replika bila maksi, a ne tebi, pa ne razumijem što si se ti našao pogoðenim.

Dalje, vizavi toga "tzv. bošnjaci" si izgubio i svaku zadnju uncu respekta kod mene, bez obzira na
to što se ni javno ni privatno ni dan dana ne deklarišem uopšte po bilo kom nacionalnom predznaku,
pa ni tom - moj lièni izbor.

A odgovor na to "tzv. bošnjaci" æu ti dati u jednom video linku sa youtube-a, ha stignem od posla,
jer je to najbolji odgovor bilo kome ko se igra takvih semantièkih igara.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-24-2017 15:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od Stari Grad:

          citat od gandalf:

            citat od Stari Grad:

              citat od gandalf:



            Na dosta njegovih pitanja sam dao odgovore,
            dok nije isti slucaj sa njim prema meni. Ni vise ni manje.


          Iz svega do sada proèitanog nešto nisam siguran da je i to sluèaj.


          -


        Mozda, ali samo mozda,
        i ti citas selektivno kao i on...

        Ne znam...



      Ja bogami proèitah èitavu temu, ako ti smatraš da ono što napisah proizilazi iz tog što tvrdiš, tj.
      vjeruješ, bogami, onda više nešto vjerujemo nego znamo...


    Kako ono u nas kazu,
    dobro jutro Columbo


Interesantno, kao fusnota, da sebe ne vidiš u vlastitim redovima...

.... nego, ostani ti slobodno gdje jesi,
ja isto ostajem gdje jesam.

Nismo mala djeca pa da se sporimo sad koje je boje zid, kog obojica vidimo.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-24-2017 15:22 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od Stari Grad:

      O èemu ti sad, pa tema je postavljena o masakru na Markalama - to nije politika i dio rata ???



      -


    Izvini sto cu ti reci,
    ali ne zelim s tobom dijeliti toliku opsjednutost ratom... Tvoja licna stvar, eto je tebi prijatelju...

    Mislim da je vrlo interesantno, da i ti i vjetar, bolje od mene znate sta JA mislim... 21.gif
    Nije mi onda cudo, iako ne opravdavam, da ovde ne dolazi niko osim tzv bosnjaka...


Ja nisam bio taj koji je otvorio temu o Markalama, pa ni taj koji je istu zatvorio.
Toliko o ratu.

Dalje, interesantno što ti nije to èudo, i što se advokatiranje (kako ga neki posmatraju) istine o tom
šta se dogodilo u BiH odmah stavlja u nacionalni kontekst.
Po tom su onda i strani pisci, filozofi i medijske liènosti koji su se zauzeli za BiH i stradanje BiH
naroda u ratu isto tako "tzv. bošnjaci " ?


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-24-2017 15:25 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR
pokretac teme Thread Started by gandalf

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od gandalf:

          citat od Stari Grad:

        O èemu ti sad, pa tema je postavljena o masakru na Markalama - to nije politika i dio rata ???



        -


      Izvini sto cu ti reci,
      ali ne zelim s tobom dijeliti toliku opsjednutost ratom... Tvoja licna stvar, eto je tebi prijatelju...

      Mislim da je vrlo interesantno, da i ti i vjetar, bolje od mene znate sta JA mislim... 21.gif
      Nije mi onda cudo, iako ne opravdavam, da ovde ne dolazi niko osim tzv bosnjaka...







    ..samo da citiram da ne bi i posle rekao da nije on to reko kao sto zna da kaze ,jer moze da prepravi sam svoj post


Ja znam jednog sto uvijek svoje postove prepravlja,
a taj nisam ja 13.gif 18.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-24-2017 15:57 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..vidis drugar ,ja sam taj i tacno je i ja se ne stidim toga i nije me za to briga

..ja ispravljam svoje psotove iz samo jednog razloga a to je zbog brizne moga kucanja pa tako napravim stamparsku gresku .ja ne ispravljam zbog koncepa ili da bi nesto prikrio ono sto sam rekao vec jednostavno zbog slova koje se tu nadje i rjec koja je ne napisana za citaoca moze da bude nejasnoca sta ta rjec znaci ali smisa ne gubi ..tad ja kad poshaljem post procitam i tad ispravljam stamparske greske ,za razliku od tebe koji napiseh nesto sasvim jasno odnosno providno pa tvrdis posle kako nisi to htjeo reci ili kako to nisi rekao .
.onda takvi kao ti zasmeta im to sto im se kaze da bi ispali malo pametni odnsno da bi malo obezvjedili sagovornika ili onoga ko im to kaze pocnu analizirati tekst i kazu isravljas postove ,nemas veliki slova itd itd ..sve sa ciljem da skrenu paznju sa onoga sto je njima upuceno ..
..samo ti pisi meni ne smeta a mozda cu ja ispraviti na kraju i ovaj post da tebi ucinim zadovoljstvo ,sve sto vise pishes meni si sve jasniji i jansiji pa i ova opaska na ispravljanje postova od strane mene znam zbog cega je pishes .
..sve je vec poznato i otkriveno u ljudskoj psihi pa cak i zasto djete sisa palac ili zasto neko gricka nokte ,tako se da lahko zakljuiciti zbog cega ti stavljas i ovu primjedbu ,da bi izbjego pricu o takzvanim Bosnajcima

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-24-2017 16:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR
pokretac teme Thread Started by gandalf

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od gandalf:

          citat od Stari Grad:

        O èemu ti sad, pa tema je postavljena o masakru na Markalama - to nije politika i dio rata ???



        -


      Izvini sto cu ti reci,
      ali ne zelim s tobom dijeliti toliku opsjednutost ratom... Tvoja licna stvar, eto je tebi prijatelju...

      Mislim da je vrlo interesantno, da i ti i vjetar, bolje od mene znate sta JA mislim... 21.gif
      Nije mi onda cudo, iako ne opravdavam, da ovde ne dolazi niko osim tzv bosnjaka...


    Izvini što æu ti reæi, ali je ova replika bila maksi, a ne tebi, pa ne razumijem što si se ti našao pogoðenim.

    Dalje, vizavi toga "tzv. bošnjaci" si izgubio i svaku zadnju uncu respekta kod mene, bez obzira na
    to što se ni javno ni privatno ni dan dana ne deklarišem uopšte po bilo kom nacionalnom predznaku,
    pa ni tom - moj lièni izbor.

    A odgovor na to "tzv. bošnjaci" æu ti dati u jednom video linku sa youtube-a, ha stignem od posla,
    jer je to najbolji odgovor bilo kome ko se igra takvih semantièkih igara.



    -


Malo me je k.... zabolio sto sam izgubio respekt kod tebe, ali hajde, moja stvar...

Vidim da ste se svezali tzv bosnjaka, pa cu ti reci da tako isto JA gledam katolike u BiH, kao tzv hrvate, i pravoslavne, kao tzv srbe iz bih
Ne bi nikome i nikada oduzeo pravo kako ce se izjasnjavati, niti bi ikome nametao i govorio ko je i sta je, ali ne bi ni sebi oduzeo pravo na "moj pogled" na stvari...

A sta ces ti postaviti, to je tvoja stvar i sloboda.

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-24-2017 16:23 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR
pokretac teme Thread Started by gandalf

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..vidis drugar ,ja sam taj i tacno je i ja se ne stidim toga i nije me za to briga

    ..ja ispravljam svoje psotove iz samo jednog razloga a to je zbog brizne moga kucanja pa tako napravim stamparsku gresku .ja ne ispravljam zbog koncepa ili da bi nesto prikrio ono sto sam rekao vec jednostavno zbog slova koje se tu nadje i rjec koja je ne napisana za citaoca moze da bude nejasnoca sta ta rjec znaci ali smisa ne gubi ..tad ja kad poshaljem post procitam i tad ispravljam stamparske greske ,za razliku od tebe koji napiseh nesto sasvim jasno odnosno providno pa tvrdis posle kako nisi to htjeo reci ili kako to nisi rekao .
    .onda takvi kao ti zasmeta im to sto im se kaze da bi ispali malo pametni odnsno da bi malo obezvjedili sagovornika ili onoga ko im to kaze pocnu analizirati tekst i kazu isravljas postove ,nemas veliki slova itd itd ..sve sa ciljem da skrenu paznju sa onoga sto je njima upuceno ..
    ..samo ti pisi meni ne smeta a mozda cu ja ispraviti na kraju i ovaj post da tebi ucinim zadovoljstvo ,sve sto vise pishes meni si sve jasniji i jansiji pa i ova opaska na ispravljanje postova od strane mene znam zbog cega je pishes .
    ..sve je vec poznato i otkriveno u ljudskoj psihi pa cak i zasto djete sisa palac ili zasto neko gricka nokte ,tako se da lahko zakljuiciti zbog cega ti stavljas i ovu primjedbu ,da bi izbjego pricu o takzvanim Bosnajcima


Odgovorio sam ti prijayelju dole, pa onda opet reci da znas... 29.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

02-24-2017 16:25 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Stranica (25): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com