Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Rasizam i ksenofobija u multi kulti Sarajevu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sema nema se kome zaliti u Sarajevi pa ni u Mostaru ili bilo gdje u Bosni traziti svoja ljudska prava ..jer ti se danas zalis a neko te vec sutra prijavio onome na koga se zalish ,,vec ta zena je mogla da premjesti djete u drugu skolu pa makar ih morala promjenuti njih deset ili dvadeset dok se u nekoj skoli to jando djete ne smiri

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-22-2017 23:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eto ti znas , svaki dan u sudnici u Sarajevu pa znas , cujes , vidis . Eto ja znam slucaj gdje je covjek dobio odstetu za svoje dijete zbog maltretiranja , mobinga . Sta cemo sad

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-22-2017 23:30 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jeli razgulio i taj iz Sarajeva 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-22-2017 23:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjerovatno je od zlatnih kašika isplaæen i njemu neki milion... 13.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-23-2017 01:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
alipasino
SexNepoznat



Poruka: 55

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stari Grad gdje si jarane. 04.gif

03-23-2017 12:08 alipasino is offline Pregledaj poruke od alipasino Dodaj alipasino u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

07.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-23-2017 12:43 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
alipasino
SexNepoznat



Poruka: 55

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Razligu. 24.gif Jeko to? 04.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alipasino dana 03-23-2017 u 12:46.

03-23-2017 12:44 alipasino is offline Pregledaj poruke od alipasino Dodaj alipasino u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjetite se i slucaja unuka profesora Kresimira Ledica sina njegove kcerke Sanje.On se isto ubio i bio pod velikim pritiskom u skoli i na ulici od druge djece i komsija jer je nekima smetalo sto mu je otac musliman pa je djete cak nagovarano da skoci i da skoci i na kraju je i skocio.Zalosno

03-25-2017 04:33 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..haj budi malo realan pa mi dogovori pa da ti vratim malo sjecanje ..dali si kad na forumu dozivio da Povler otvori temu o Cetnickim ili Srspkim zlocinima pa eto cak kad je rjec o Srebrenici se pita sta je definicija Genocida ..to od njega neces nikada dozivjet pa makar bili jos 20 godina na forumu ,jer on samo voli da prica o Islamcima u negativnom kontekstu kad su za nesto krivi ,dok kritike na sprske zlocine i njihova sranja ne kritikuje mnogo i vjesto ih zaobilazi i tu se ne zadrzaje kao na muslimanima ,provler mi je slucajno pao na pamet ,bilo je tu josh mnogo gori od njega ,generalno na isti kalup gone i na isti mlin vodu nagone

    ..jeli li kad dozivio da neki Hrvat sa foruma a znamo ih i koji su ,otvorili temu o Heliodromu ,nece cak ni da komentarisu ,ako komentarisu brane ili umanjuju te zlocine ili cak ne komentarsihu i mudro sute

    ..jedino muslimani na forumu osudjuju i svoje i tudje ..sad se ja pitam sto bi ja osudjivo i postavljo temu o multi kulti sarajevu ,to bi bio odgovor na tvoje pitanje zasto niko na forumu nije piso o tome ..mozda da je neko upratio taj dogadjaj sigurno da bi neki Bosnjak Musliman prvi to otvorio ,mozda cak prije nekog Srbina ,jer samo se od muslimana ocekuje kritika muslimanima a kada muslimani pricaju i pjene o ustasama i cetnicima i zlocinima nad njima tad treba spustati loptu
Ochkujem otvorenje teme Boshnjachki zlochini od tebe Vjetre...Gdje??? koje??? Shta bola seresh ko posljednji probisvjet. Shto bash mene prozva ? Zbog toga shto kritikujem stanje u BiH? Shto niswam popuzan da se slazem sa svim tvojim konstatacijama? Shto chu ja otvarati teme koje me se ne tichu? Jesam ji ja srbijanac koji zoivi u srbiji? Jesam li ja stanovnik ikada bio RS? NISAM. To znachi da je normalno da komentarishem I hvalim ili kudim stanje u drzavi u kojoj sam zivio. Ti sam svojim pisanjem me zelish svrstati u SRPSKI tor. EEE burazeru mnogi su to pokushali .....ZATO ti kazem da malo razmislish o chemu prichash. Skontaj neke stvari.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 03-25-2017 u 22:21.

03-25-2017 22:20 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko to smanjuje zlochin ili u Srebrenici ili zlostavljanje muslimana na heliodromu ili drugdje??? Ko bola??? Shto hranish svoje nebuloze ??/

03-25-2017 22:23 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

73F=21C 33.gif

03-25-2017 22:26 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

??? FT 1138O ?

03-25-2017 22:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif

03-25-2017 22:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jeblo vas cvijece 07.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-26-2017 06:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-26-2017 06:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moro sam i ja. eto sta mi uradise 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-26-2017 06:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..haj budi malo realan pa mi dogovori pa da ti vratim malo sjecanje ..dali si kad na forumu dozivio da Povler otvori temu o Cetnickim ili Srspkim zlocinima pa eto cak kad je rjec o Srebrenici se pita sta je definicija Genocida ..to od njega neces nikada dozivjet pa makar bili jos 20 godina na forumu ,jer on samo voli da prica o Islamcima u negativnom kontekstu kad su za nesto krivi ,dok kritike na sprske zlocine i njihova sranja ne kritikuje mnogo i vjesto ih zaobilazi i tu se ne zadrzaje kao na muslimanima ,provler mi je slucajno pao na pamet ,bilo je tu josh mnogo gori od njega ,generalno na isti kalup gone i na isti mlin vodu nagone

      ..jeli li kad dozivio da neki Hrvat sa foruma a znamo ih i koji su ,otvorili temu o Heliodromu ,nece cak ni da komentarisu ,ako komentarisu brane ili umanjuju te zlocine ili cak ne komentarsihu i mudro sute

      ..jedino muslimani na forumu osudjuju i svoje i tudje ..sad se ja pitam sto bi ja osudjivo i postavljo temu o multi kulti sarajevu ,to bi bio odgovor na tvoje pitanje zasto niko na forumu nije piso o tome ..mozda da je neko upratio taj dogadjaj sigurno da bi neki Bosnjak Musliman prvi to otvorio ,mozda cak prije nekog Srbina ,jer samo se od muslimana ocekuje kritika muslimanima a kada muslimani pricaju i pjene o ustasama i cetnicima i zlocinima nad njima tad treba spustati loptu
    Ochkujem otvorenje teme Boshnjachki zlochini od tebe Vjetre...Gdje??? koje??? Shta bola seresh ko posljednji probisvjet. Shto bash mene prozva ? Zbog toga shto kritikujem stanje u BiH? Shto niswam popuzan da se slazem sa svim tvojim konstatacijama? Shto chu ja otvarati teme koje me se ne tichu? Jesam ji ja srbijanac koji zoivi u srbiji? Jesam li ja stanovnik ikada bio RS? NISAM. To znachi da je normalno da komentarishem I hvalim ili kudim stanje u drzavi u kojoj sam zivio. Ti sam svojim pisanjem me zelish svrstati u SRPSKI tor. EEE burazeru mnogi su to pokushali .....ZATO ti kazem da malo razmislish o chemu prichash. Skontaj neke stvari.






..ocekivali smo i mi od tebe stotine puta ,ti kazes mene to ne interesuje ..pa tako i ja tebi mogu reci sto bi mi to interesovalo da pricam o tome o temama koje me se ne ticu ..procitaj tvoje rjeci u svome postu pa ces vidjet da sam ti isto odgovorio kao ti meni

..mogu samo reci da ih je bilo ,i vro vrlo malo
..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-26-2017 u 12:50.

03-26-2017 12:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:


    ..ocekivali smo i mi od tebe stotine puta ,ti kazes mene to ne interesuje

    ..



... izgleda da se slabo razumije i u narodne nošnje... 07.gif




      citat od prowler2:

        citat od green:


      ovo je novi naèelnik u Srebrenici:



      bravo narode blentavi, nije za nas demokratija, pa to ti je...



    Koja mu je ovo oznaka na kapi?

    Sa shajkachom nemam problema isto kao ni sa fesom.


___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-26-2017 u 14:13.

03-26-2017 14:13 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa niko nije kriv sto je vise od pola Srebrenchana odustalo od glasanja . Glasaj pa se ne sekiraj da je glasalo 60 posto Bosnjaka u Srebrenici pobjedili bi . Tako isto i u sarajevu glasalo 46 posto ljudi i poslije kad apobijedi ovaj ili onaj vidi sta nam rade . Izadji i glasaj a nemoj biti kasnije general poslije bitke

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-01-2017 18:38 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Pa niko nije kriv sto je vise od pola Srebrenchana odustalo od glasanja . Glasaj pa se ne sekiraj da je glasalo 60 posto Bosnjaka u Srebrenici pobjedili bi . Tako isto i u sarajevu glasalo 46 posto ljudi i poslije kad apobijedi ovaj ili onaj vidi sta nam rade . Izadji i glasaj a nemoj biti kasnije general poslije bitke





..kriv je Bakir sto su izgubili izbore u Srebrenici

..jer njega Srebrenica ne interesuje ,vec samo onda kad su dzenaze da odrzi politicki govor

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-01-2017 21:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com