Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Rasizam i ksenofobija u multi kulti Sarajevu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tebi je neko sihr bacio . Cuj Bakir kriv sto je izaslo nesto vise od 4000 ´Bosnjaka na glasovanje od 13000 upisanih na biracki spisak ( Mozda sam pogriesio tamo vamo 500-1000) 24.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-01-2017 23:11 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad je otisho u Srebrenicu onako da obidje narod ..nikada

..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 00:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..kad je otisho u Srebrenicu onako da obidje narod ..nikada

    ..
Kad si ti otisao u Srebrenicu , Prijedor , jesi li otisao nekog nahranio , nekome pomogao da mu se kuca podigne , nekog djaka jetima pomogao u skolovanju . Sebe prvo pogledaj 19.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-02-2017 11:03 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto sa Bakira odma udaras po meni

..odgovori mi za Bakira kad je obiso taj napaceni narod u Srebrenici ..ti kad nemas odgovor onda lupas po sagovorniku

..drzi se postavljenog pitanja ,nemoj uvjek pitanjem odgovorat pitanjem

..prvo dadni odgovor kad te neko nesto pita ,pa tek onda postabvljaj pitanje

..jos jedno pitanje

..bas si mi fino postavio pitanje pa da ja tebi u tvome stilu odgovorim kontra pitanjem na pitanje

..kome je Bakir dao od svojih para da mu se kuca napravi ,kad je dao nekom jetimu stipendiju od svoji poara ..sigurno puno vishe sam dao svoji para od Bakira ..da i meni dolaze one vrece zlata i para sigurno bi vishe dao od njega deset puta ..lahko je bakiru tudjim kurcem odnosno parama mlatiti orahe

..vise je Halid Beslic podjelio sadake vec cjela SDA u BiH

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-02-2017 u 12:20.

04-02-2017 12:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..kad je otisho u Srebrenicu onako da obidje narod ..nikada

      ..
    Kad si ti otisao u Srebrenicu , Prijedor , jesi li otisao nekog nahranio , nekome pomogao da mu se kuca podigne , nekog djaka jetima pomogao u skolovanju . Sebe prvo pogledaj 19.gif



..bio sam u srebrenici ..svake godine odem na sehitluke ako ti znas gdje je to u Mostaru i proucim fatihu mrtvima

..kad god prodjem pored liska parka i tamo odem i proucim fatihu svim mrtvima

..odem i na Partizansko groblje pa i tamo isto to uradim

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 12:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..SDA je pokrala tolio para da Sleper ne moze povuci

..dragi allah ce ih za sve to pitati jednog dana ,neznaju da je imetak samo prolazan i da u danu bez svega toga mogu ostati ..kao sto je osto Caucesku u Rumuniji ..narod je zajebana stvar moj Sema .igrajte se vi samo narodom pa ce vam svim doci glave ..dragom Bogu se nigdje ne zuri i neka ih josh malo neka kradu i da sto vishe vatre progutaju na onome a bogami i na ovome svjetu ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 12:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od semirizsvemira:

          citat od vjetar:

        ..kad je otisho u Srebrenicu onako da obidje narod ..nikada

        ..
      Kad si ti otisao u Srebrenicu , Prijedor , jesi li otisao nekog nahranio , nekome pomogao da mu se kuca podigne , nekog djaka jetima pomogao u skolovanju . Sebe prvo pogledaj 19.gif



    ..bio sam u srebrenici ..svake godine odem na sehitluke ako ti znas gdje je to u Mostaru i proucim fatihu mrtvima

    ..kad god prodjem pored liska parka i tamo odem i proucim fatihu svim mrtvima

    ..odem i na Partizansko groblje pa i tamo isto to uradim
Fatiha se ne uci mrtvima , vec zivima . Ako se u El Fatiha spominje neko ko je mrtav samar mi opali . E sad ti meni kad sve znas , donesi dokaz , pisani dokaz da je taj i taj rekao da je ispravno uciti suru El fatihu na mezaru mrtvom covjeku . A za mrtve se daje sadaka i uci dova . Mislim da je i covjeku koji nije u Islamu jasno da nema veze sa ucenjem sure El Fatiha umrlima
U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog!

Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo,
Milostivog, Samilosnog,
Vladara Dana sudnjeg,
Tebi se klanjamo i od Tebe pomoæ tražimo!
Uputi nas na Pravi put,
na Put onih kojima si milost Svoju darovao,
a ne onih koji su protiv sebe srdžbu izazvali, niti onih koji su zalutali!

Gdje se ovdje mrtvi spominju ? ihdines-siratel mustekim ? Mrtvoga Allah ne moze uputiti , on je svoje zavrsio . I kakve ovo veze ima sa mrtvima? sta je rekao Ebu Hanife a sta je rekao Muhammed s.a.w.s.o ovome i gradnji turbeta o ucenju Kurana na mezarovima?

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-04-2017 00:35 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..od kad se to ne uci Fatiha mrtvima moj sema

..od kuda te novotarije moj sema

..hiljade i hiljade puta sam cuo da se mrtvima uci fatiha


..estakvirullah ..estakirulla..estakvirulla ..evo moram reci tri puta

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-04-2017 01:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad sam god bila na sahrani, a bila sam puuuno puta u svom zivotu,efendija nas je pozvao da uzimo Fatihu...sto smo i uradili..

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-04-2017 10:12 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ko zna kojoj sekti muslimana on pripada

..ne treba zaboravit da su se muslimani podjelili u 73 pravca ili sekte pa otuda dolaze sve ovo novotarije koje nam sema predocaje .

..ovo sto sema prica nikad nije bilo na nashim prostorima ,ovi obicaji ili zakoni i adeti odnekud dolaze i uvezeni su posle rata i oni poksuhavaju na razne nacine da se uvrjeze u nase drustve to jest da nametnu neki svoj pravac ..meni licno ne smeta i neka svako vjeruje na nacin na koji misli da je ispravan ,jer svi cemo na kraju prisutovati dodjeli nashi grijeha i nagrada za ono sto so cinili na ovome svjetu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-04-2017 10:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..najmanje hiljade puta sam cuo da se fatiha uci mrvima ,da nisam cuo i prisutovo kako bi danas ja to prico ili znao ,nisam zivio u Saudiskoj Arabiji ili u Maroku vec u BiH

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-04-2017 10:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Taman tako Vjetre...

a sto kazes,neka vjeruje u sta ko hoce samo neka ne porice ili osporava tudje vjerovanje..a ni znanje....

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-04-2017 11:49 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..cinjenica da Sema ne obozaje islamsku zajednicu BiH a ni Reisa ,ne glasa za SDA kako kaze koja podrzaje IZ.BiH 02.gif namece se odgovor da sema prpada nekom Mezhebu koji je uvezen u BiH i koji pokushaje da se nametne kao takav u narodu .

..od ljetos a i par puta prije toga prisistovo sam Dzenazama poznanika ili roditelja od moji prijatelja i nihove rodbine ,primjetio sam da se posle dzenaze poziva u kucu umrlog ,bio je to i do danas obicaja da se svrati na kafu i malo osaburi familija i da se progovori neka rjec ,medjutim iznenadilo me to sto se tu pocela iznositi sofra u vidu jela ,mesa pita i svega ostalog ..pa mi je to malo zasmetalo i vidim da je to neka novotarija koja polako ulazi na mala vrata kao obica..ja znam da toga obicaja nije bilo kod nas u Hercegovini ..cim sam vidio da se to iznosi ja sam odma otisho i nisam htjeo prisustovati tom adetu ,covjek sahranjen a da ja tu nesto jedem ..ne bi ni kafu popio vec ispodtujem taj obicaj ako domacin poziva da se dodje ..najcesce i gotovo uvjek se okrenem posle dzenaze i vratim se kuci

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-04-2017 12:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija
pokretac teme Thread Started by makso

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hahaha


u-sarajevu-ju-napali-zbog-golog-ramena-gamad-beduinska-mrs

    http://bljesak.info/rubrika/lifestyle/clanak/u-sarajevu-ju-napali-zbog-golog-ramena-gamad-beduinska-mrs/205689


E stvarno......



I evo da budem korektan i napadnem zapadne susjede

sta_se_desava_sa_zerom_pogledajte_kako_crvena_jabuka_izvodi_thompsonovu_pje
smu_lijepa_li_si

    https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/56128/ sta_se_desava_sa_zerom_pogledajte_kako_crvena_jabuka_izvodi_thompsonovu_pje
    smu_lijepa_li_si_video.html



Samo sam se mogao nasmijati, nista vise

21.gif 21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-14-2017 20:42 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bilo ko da zavodi zabrane na racun oblacenja ili svog licnog izgleda to je za mene narusavanje slobode covjeka pa tako i ovaj napad zbog goli ramena ili garderobe ..isto tako mi se ne svidjaju zabrane pojedini zemalja zapda sto zakonskim aktima zabranju zenama da nose nikab jer i to je jedna vrsta narusavanja sloboda gradjana ..razlika je sto neko bude fizicki napadnut a nekome se zabrani zakonom i za to bude udaren po dzepu a ovaj po glavi i boli jednako 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-14-2017 22:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..bilo ko da zavodi zabrane na racun oblacenja ili svog licnog izgleda to je za mene narusavanje slobode covjeka pa tako i ovaj napad zbog goli ramena ili garderobe ..isto tako mi se ne svidjaju zabrane pojedini zemalja zapda sto zakonskim aktima zabranju zenama da nose nikab jer i to je jedna vrsta narusavanja sloboda gradjana ..razlika je sto neko bude fizicki napadnut a nekome se zabrani zakonom i za to bude udaren po dzepu a ovaj po glavi i boli jednako 02.gif
Naravno da se nikab treba zabraniti. Ne moze se zamaskiran kretati ulicama zapadnog svijeta. Ne toliko zbog obichaja nego zbog sigurnosti. Ovi izopacheni islamisti ili bilo koja teroristichka grupa mogu to iskoristiti . Zamisli koji je to ustupak zlikovcima svih vjera . MOgu se kretati ulicom zamaskiran. Pa to je raj za zlochince. Zato...tishu mishu I prilagodi se zapadnom vilajetu. 01.gif

07-14-2017 23:20 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...da je samo zbog terorizma ja se u potpusnoti slazem ,ako je zbog islama ili obicaja da se zena razotkrije samo zato sto upraznjaje zkon svoje vjere onda to nije u redu

..ako su slobode i demokratska i ljudska prava zagarantovana svim ljudima i njihovi obicaji zasto bi se ne bi moglo hodai po zapdau pokriven

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-14-2017 23:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

za zeru - nabijem ga na glans. i on ode u ustase. ma fuj.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2017 23:54 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

za arape - rekoh li ja davno da su arapi postali problem u bih.
i problem samo moze da bude veci i veci sa vremenom.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2017 23:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    za zeru - nabijem ga na glans. i on ode u ustase. ma fuj.



..otiso je i Tifa iz Sarajeva i Zera i mnogi drugi ,ima neka struja u javnom zivotu u Sarajevu koja malo koci te ljude i polako sagledavaju da to vise nije taj grad u koji su se oni zaklinjali i zbog kojeg se ostajalo u ratu zrtvujuci sebe ,kad su sagledali da su svi oni koji su se ipslalili na vrijeme puno bolje prosli od njih sami koji su ostali

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-14-2017 23:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com