Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Rasizam i ksenofobija u multi kulti Sarajevu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja

Poruka: 1706

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

citat od vjetar:
..od kad se to ne uci Fatiha mrtvima moj sema

..od kuda te novotarije moj sema

..hiljade i hiljade puta sam cuo da se mrtvima uci fatiha

..estakvirullah ..estakirulla..estakvirulla ..evo moram reci tri puta
Cuj novotarija NE UCITI Fatihu mrtvima . I nIje estakfirullah . Znas li sta to znaci ? a Hodza kaze da treba uciti Fatihu mrtvima . Naravno hodza iso u Medresu u Konjicu ili Zavidovicima hahahahah 19.gif Evo hodza reko da mozes uzeti kamatu za kupovinu stana . haj trci uzmi 19.gif 13.gif I onda se pitamo sto nam je ovako bijedno stanje . Imas prijevod na bosanski Allahu hvala , imas prijevod knjiga svih poznatih islamskih alima na bosanski jezik , Allahu hvala , imas milion klipova na netu ali bosnji reko neki hodza da je dobro uciti Fatihu mrtvima gdje Allah kaze , da ponovim : uputi me na Pravi put . E Allahu dragi koliko si ti milostiv pa ne kaznjavas ovaj nas glupi bosnjacki narod vecom kaznom ( naravno ne sve) . a opet kud ce veca kazna od neznjana i glupsti

10-27-2017 22:27 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

Poruka: 13978

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne prosipaj se sema ,nemoj mi bolan ti unositi novotarije u Islam ,ovakav islam koji upraznjaje Hodza iz Konjica i Zaavidocica se uprozanjaje vise od 500 godina na nasih prostorima a ti ako ti se ne svidja nemoj ga ni upraznjavati a nemoj ga ni nametati bilo kome ,eno ti kalifata pa sa njima tabiri takvo vjeovanje

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-27-2017 23:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com