Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Da li ste za kengurece batake ili cevape? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja uvjek razmishljam ispravo 01.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 02:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve je od suseda navlakusha a od zapadnjaka je sve bilo poshteno I chisto. Pa shto pogibe onoliki narod? Jeli onaj amer obechao prevrtljivom Aliji neshto???? Jeli Alija potpisao pa negirao na osnovu obechanja tog zapadnjaka poshtenjachine. Posra se Alija na sve dogovore sa susedima pa popushi 70 000 zivota....Pa se sad misli kako bi "mozda" bilo u toj krnjoj Yugi na kojem bi chelu bio taj isti Alija. Sve je u boshnjachkoj politici na nevidjeno... Mozda bi bilo gore a odluchili se na najgore.

03-26-2017 02:56 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja uvjek razmishljam ispravo 01.gif
Razmishljash ti moj kurac. 01.gif

03-26-2017 02:58 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:


    ..sta bi tad radili sa Hrvatima Provler da je Alija prihvatio da bude predsednik te krnje Srboslvije


Pardon za intromisiju (iliti ubacivanje gdje me ne zovu) 11.gif
Mogao bi parafrazirati dogovor boban/karadzic (muslimane u neretvu) i reci hrvate u '...more...npr'
Pa jos jedan odgovor, citiranje vica prijeratnog (Muslimani ce u finale bez borbe) 11.gif


Malo teska tema i pitanje, ali nekad crnog humora nije viska.
Meni su mozda susjedi drazi nego komsije, iako su vise zla nanijeli meni licno i vise nozeva zabili, ali to zavisi od slucaja do slucaja, onima iz foce ce biti drazi susjedi od komsija, njih su komsije razvalile dibidus

Pravi odgovor na tvoje pitanje se ne zna, ali i ja sam nesto slicno pitao zadnjih dana. Da smo ostali u Jugi, pa se kasnije fino rastavili, kao Crna Gora, Makedonija.... Em bi se ustedilo zivota, em bi ostali u suverenim granicama
(vidi npr crnu goru. Srbi su vecina, a crnogorci+bosnjaci+albanci malo vise od 50%, pa imaju svoju drzavu a srbima pusaona, ni rs ni sao. Srbima cao)

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

03-26-2017 11:16 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Crnogorac je nacija odnosno narod ,a u Bosni imas i Srbe i Hrvate i Bosnjake kao narod ,posto su i Srbi Ustavotvoran narod u svojim drzavama oni traze tu ustavotvornost odnosno pravo da tu teritoriju prikljuce i svojim maticama ,zbog toga kod nas taj proces nije zavrsen i bice jos dugo pokushaja da se raznim referedumima to pitanje rijesi ili rjesaje ..Hrvati traze treci entitet da bi mogli za nekih dvadeset tridest ili pedest godina reci mi se odcjepljujemo mirnim putem jer nam to pravo na opredjeljneje do odcjepljenja je zagaranotvano ,dok su Bonsjaci Srbi u Hrvatskoj nacionalna manjina i nemaju pravo traziti u Hrvatsko to sto traze Hrvati kao narod u Bosni ..Nemas ni jednog Bosnjaka koji se iz Bosne bira da udje u Hrvatski sabor kao predstavnik Bosnjaka iz BiH ,dok Hrvati iz Bosne imaju svoga zastupnika iz Bosne u Hvatskom Saboru

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-26-2017 u 12:29.

03-26-2017 12:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto se tice ko mi je drazi ili bolji ,ja ne vidim neku razliku ,jer meni ne znaci nista jesu li komshije pobile u Foci vise pa je za Focaka drazi susjed a meni drazi njegov komshija ,te dvije politike ili zvjeri koji su to radili ne razlikuju se ni po cemu jedni od drugi jer i jednim i drugima tragovi smrde po necovjecnosti ,ja volim reci govono pa na pola presjeceno i govna tamo i govna ovamo ..ne mislim na sve vec na dio onih koji su tu poliitiku zagovarali i oni koji su to radili ,dok ostale i komshije i susjede dozivljajem sasvim normalno bas kao i komshiju Muju ,nekad ti i komshija mujo moze doci glave za neki mrginj ako on misli da je njegov

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 12:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Makso sta mozemo izvuci kao pouku iz svega toga a to je da Bosnjak nikad ne smije da spava ili da misli da ce ga komshija ili susjed zaboraviti ili reci ovo je moj dobri komshija Bonnsjak i ne dirajte ga ,vec bosnjaci uvjek trebaju da drze na oku ili nisanu jednog i drugoga jer ovo dvoje se na brzinu dogovore da nas nestane ,muslimane ili u Drinu ili Neretvu ..tako nam je bilo i drugog svjetskog rata 41 a bogami i 92ge ..jedino nam je bilo dobro za vrijeme Tite i Partizana a posto njih vishe nema i ko zna kad ce ih ponovo da bude ,dotle moramo paziti i gledati kud i kako sunce hoda od istoka ka zapadu i tako se ponasat .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 16:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:


    Mezim muslimane koji su pomalo skrenuli sa puteshestvija istorije



Sebe samog oèito nimalo...


      citat od prowler2:


    Sve je od suseda navlakusha a od zapadnjaka je sve bilo poshteno I chisto. Pa shto pogibe onoliki narod? Jeli onaj amer obechao prevrtljivom Aliji neshto???? Jeli Alija potpisao pa negirao na osnovu obechanja tog zapadnjaka poshtenjachine. Posra se Alija na sve dogovore sa susedima pa popushi 70 000 zivota....Pa se sad misli kako bi "mozda" bilo u toj krnjoj Yugi na kojem bi chelu bio taj isti Alija. Sve je u boshnjachkoj politici na nevidjeno... Mozda bi bilo gore a odluchili se na najgore.




Èudi me da za ovo ne dolaze i aplauzi od nekih prisutnih... 21.gif

Ovdje je po ko zna koji put prièa koja se montira da je Aljo odgovoran za rat, a ne oni koji su rat
planirali, najavili i proveli u plan, i koji sluèajno pripadaju jednoj grupi koju treba pravdati na sve
naèine, ovako indirektno i kurvanjski, hinjski uvijeno.

Od ovakvih su jedino gori oni koje ovakve istupe prešutno odobravaju.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-26-2017 17:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..voli on mezit islamce ,radovan ,milosevic ga ne interesuje i ne bi on o tome ,Alju voli zamezit uvjek 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 19:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da je samo one srbe koji su to zasluzili spominjo u negativno kontekstu koliko Aliju koji je jadan kriv u odnosu na njih jednu mrvu u odnsu na njihovu krivnju i zla djela ,ja bi povleru skinu kapu i do zemlje bi mu se poklonio kao covjeku ,pa ako treba i ko Srbinu ili Hvatu ili Marsovcu ali bi mu odo pocast ..ovak mu kazem da samo voli mezit Islamce 13.gif 13.gif ..onda mu bude kriv kad ga neko prozove

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 19:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..isto kao sto sema kaze ,sta ja imam osudjivat teroriste po Londonu i Parizu ..mene to ne intersuje 02.gif

..najgore sto nas narod misli ako ja osudim Cetnike ili nesto lose sto su Srbi pocinili tad se ima osjecaj krivnje da si ti taj koji osudjuje sve Srbe ,da si ti taj koji osudjujes sve muslimane ako kazes da terorizmom po svjetu se ne siri i ne brani islam i da se na taj nacin ne brane muslimani u Parizu ,ako ces braniti muslimane onda ih brani pamecu znanjem i ako treba borbom ali samo tamo gdje se odvija ta borba a ne tamo gdje je nema i gdje ces ubiti neduzne ljude

..zato mnogi ljudi nece da kazu DA bio je genocid u Srebrenici i pocinili su ga Srbi ,ali tad se kaze ali ne svi ..vec samo jedan dio tih ljudi je pocinio taj genocid ali je pocinjen pod idejom Srpstva koju je neko sprovodio ili tamo negdje Hrvatstva

..dokle god normalni ljudi ne budu osudjivali takve pojave tesko da ce doci do uspostave povjerenja ili pomirenja ..Ako ja cujem da neko kaze od Srba da nije pocinjen geniocid u Si izbjegaje da to kaze u srebrenici a od mene trazi da ja priznam zlocine nad Srbima ,naravno da ih necu priznat i pravit cu se gluh na to sto on trazi od mene ili kao da nije nista rekao o svojima

..Ja se prvi poserem Bakiru na nacin kako vodi narod i kako vodi drzavu i uvjek cu na to ukazivati i uvjek cu o tome pricati bez straha da mi neko kaze ja ne volim Mulsimane ,obicno mi kazu ako ne volis Bakira i jos si protiv njega onda ne volis ni muslimane ,jer Bake je prestavnik svih muslimana ,za mene .Bake je predstavnik samo 27 posto biraca koji su gasali za njega a tek kolko je osvojio Covic ili Dodik kad je Bake osvojio samo 27 posto ,zato slobodno serite po svima onima koji to zasluzju ..oept ako neko zasluzuje treba ga i pohvaliti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 19:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..da je samo one srbe koji su to zasluzili spominjo u negativno kontekstu koliko Aliju koji je jadan kriv u odnosu na njih jednu mrvu u odnsu na njihovu krivnju i zla djela ,ja bi povleru skinu kapu i do zemlje bi mu se poklonio kao covjeku ,pa ako treba i ko Srbinu ili Hvatu ili Marsovcu ali bi mu odo pocast ..ovak mu kazem da samo voli mezit Islamce 13.gif 13.gif ..onda mu bude kriv kad ga neko prozove



... pa zna se ko se pokaèio sa ostatkom prisutnih na temi o genocidu u Srebrenici, kada je to bilo aktuelno,
i ako se dobro sjeæam otvoreno govorio da se on ne slaže s tim da je to bio genocid... ali su mu zato,
kao i njemu sliènima (youtube i internet portal-delije ) bila puna usta Nasera Oriæa.

Nikad ga ne osudiše, pa je valjda i to jedan dio cionistièko-vatikansko-mudžahedinsko-amerièke svjetske
zavjere...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

03-26-2017 20:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od vjetar:


      ..sta bi tad radili sa Hrvatima Provler da je Alija prihvatio da bude predsednik te krnje Srboslvije


    Pardon za intromisiju (iliti ubacivanje gdje me ne zovu) 11.gif
    Mogao bi parafrazirati dogovor boban/karadzic (muslimane u neretvu) i reci hrvate u '...more...npr'
    Pa jos jedan odgovor, citiranje vica prijeratnog (Muslimani ce u finale bez borbe) 11.gif


    Malo teska tema i pitanje, ali nekad crnog humora nije viska.
    Meni su mozda susjedi drazi nego komsije, iako su vise zla nanijeli meni licno i vise nozeva zabili, ali to zavisi od slucaja do slucaja, onima iz foce ce biti drazi susjedi od komsija, njih su komsije razvalile dibidus

    Pravi odgovor na tvoje pitanje se ne zna, ali i ja sam nesto slicno pitao zadnjih dana. Da smo ostali u Jugi, pa se kasnije fino rastavili, kao Crna Gora, Makedonija.... Em bi se ustedilo zivota, em bi ostali u suverenim granicama
    (vidi npr crnu goru. Srbi su vecina, a crnogorci+bosnjaci+albanci malo vise od 50%, pa imaju svoju drzavu a srbima pusaona, ni rs ni sao. Srbima cao)
Vjerovatnocha mirnog razilazenja bi bila vecha ...to je tachno. Bolje eskivirati pametno nego ko maksim po diviziji. No pun intended 01.gif

03-27-2017 21:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com