Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Hutbe Poslanika s.a.w.s. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto onda lazes i iznosis lazi nije mi jasno ,ako ne vidis da si slago onda si bolestan

..ja se zakunem uvjek uzvisehnim allahom za istinu koju govorim a ti eto ne smijes

..haram ti bilo kako pravo govorio

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 14:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Od kad ti priznajes Sunnet Poslanika s.a.w.s. kad su to napisali neki levati 19.gif






..zar ovo nije laz iznesena na mene da ja ne priznajem sunnet Bozijeg poslanika i vezes za mene da su to pisali neki levati
..neka ti bog plati za ovo sto si iznjeo na nekoga koga ne poznajes ..ti neki ucitelj i ti mi neki vjernik

..vjernik nikad ne iznosi lazi a ni svoje konstatacije bez dokaza

..ti to cinis ..

..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-23-2017 u 14:40.

03-23-2017 14:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..moje mishljenje sema je da si se ti malo prehladio ,mada se ne smijem zakleti da si bolestan .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 14:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Sema smijes li ti preuzeti odgovornost i reci da je ovo ubistvo ljudi u Londonu ispravan potez u islamu i da ovo islam odobraje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 14:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..meni nije jasno kako ljudi mogu nesto tumaciti a podrzavati skroz suprotno .danas da nekome pricam da je Kur an i islam tolerantna vjera i da sve sto pise u njemu je tako i da ne smije ili ne moze biti drugacije ..samo dan posle dodje neki majmun u Pariz i izrafala 150 ljudi i pobije ih u ime vjere i vristeci uzvikuje rijeci allahu ekber .to meni nece biti nikada jasno ,posle toga naravno bude ubijen ..znaci to je karta ili ulaznica da bi postao shehid ..ti koji ga navode ili poducavaju tome to nece nikada pociniti ,pitam se zasto neko od tih ucitelja to ne ucini ..zasto uvjek traze mlade ljude i zaludjene za to djelo shaljuci samo njih u smrt ..ako je biti shehid toliko uzvisheno i priznato kod boga hajde ti ucitelju pokazi mi kako se to radi pa cu ja za tobom ..hoce govno ,rece mi ti si neznalica i ne kvari mi temu ..kao nas sema sto se predstavlja uciteljem islama ,drugima kaze gluperdo kad neko misli drugacije od njega ..pravi ucitelj se tako ponasa ..hahahaha

    ..danas neki razmishljaju da se islam siri i mora shiriti puskom i silom kao sto ga sprovodi Isil ili takzvani kalifat .Boziji Poaslanik nije vodio osvjacke ratove vec se uvjek branio i vodio odbrambene ratove od onih koji su htjeli da uniste ljude koji su vjerovali u njegovo poslanstvo i ono sto je on propvjedo,silom se ne ugoni u vjeru to neka je svima poznato a ni ratom ,to je vrijeme proshlo ..islam se treba siriti ljubavlju i mehkocom a ne nasiljem ..zar nije bolje da sve te koje shalju da izgube zivote po cjelome svjetu obuce da budu misionari svoje vjere a ne ubice i krvnici

    ..ako je vec neko poslan u London zasto nije poslan da prica sa ljudima ,da ukazuje na prostituciju ,na alkoholizma na kocku i na sve sto covjeku moze nauditi u njeogovom zivotu
    ..zar nije bolje otici kod prostitutke i unajmiti je taj sat vremena i platiti joj to njezino vrijeme za koje se ona prodaje i dati joj koliko trazi za tu uslugu i ne traziti da vodi laznu ljubav sa tobom vec sjesti i taj sat vremena potrositi na razgovor o tome sta ona radi nije dobro samo za nju isto i za one kojima ona te usluge daje i pokazati joj da ona moze i na drugi nacin zaraditi novac da bi prezivila ili da bi sebi stvrila egzistenciju

    ..ako islam misli da je homosexualnost bolest hajde onda da se stvori neka medicina ili neki tretman da se taj covjek preobrazi u nesto drugo ako je moguce a ne da ga neko po Srirji ili bilo gdje po svjetu baca sa petog sprata zgrade samo za to sto je homoseksualac ,zar nije i njega bog stvorio kao covjeka i dao mu zivot ,sad se ti naso pametan i hrabar da u ime tog boga u ime religije odredjujes da taj cvjek treba biti pogubljen na takav nacin..ja mogu svatiti da islam kaze mi ne priznajemo homoseksualce ali ne svatam da ih se za to treba pogubiti.

    ..ja mislim da ima milion nacina da se islam siri kao religija shirom svjeta i da se ljudi svojom voljom privole da budu muslimani i da njegova religija bude islam ..ako vec se troshe tolike pare ili ako vec neko daje toliko novca da oruzje stigne u neki od evropski gradova sa kojim ce biti pocinjen zlocin ,zasto taj novac ne utrositi da se ljudi u toj zemlji edukuju ili da im se na raznim tribinama ili predavanjima ukazuje na to da je njihov spas u islamu a ne da ga se boje i da budu protiv njega
    ..zbog takvog nasilno ponasanja takvi grupa ljudi imaju averzije prema nama muslimanima i imaju nepovjerenje i na kraju u svima nama vide potencionalnog teroristu jer kazu da nas to vjera i kur an poducaje da se tako najlakse i najprije postaje shehid i da idemo direktno u raj ,zele i ti ljudi stici do raja a ne na takv nacin da umiru u mukama od neciji metaka ili necije eksplozije .
    ..dosta puta sam pricao o toleranciji islama sa Dancima i ukazivo da to nije vjera terorizma nasilja i krvi ..posle par sedmica ili dana desi se neko zlo i onda oni mene pitaju jeli ovo islam .sta reci ili kako objasniti ,vec reci da to niti je islam i da ti ljudi nisu muslimani da to nije ista vjera u koju ja i takvi vjerujemo i da se mnogo razlikjemo

    ..jednoga sam cak Danca doveo do toga da je izrazio zelj da cita kur an ..pa sam se i to potrudio da mu kupim danski prevod i prihvatio je taj poklon od mene ..ja sam mu rekao da ja poklanjanjem te knjige njemu ne zelim ili nemam namjeru da ja njega preobrazim u islam i da on postane musliman jer ja to ne mogu bez bozije volje ,to sto mogu i zelim je moja zelja da on svati i da zna i da stvori razliku izmedju kur ana i onoga ko zeli da ubije njega samo zato sto je on druge religije i da svati da islam nije terorizam krv i nasilje nad ljudima u cjelome svjetu kakvim se islam drugim ljudima predstavlja
    ..ako je samo on svatio ili naucio to o islamu ja sam zadovoljan i ako je josh nekome drugom objasnio to sto je procitao i da ima jos takvi ljidi koji ne razmishljaju o islamu na taj nacin i ako sam uspjeo da kod par ljudi samo promjenjim mishljenje o svem tome ja sam uspjeo

    ..jer tak covjek ce sigurno znati promjenuti mishljenje u krugu svoji prijatelja ,pa ce ti drugi mjenjati mishljenje opet svoga kruga prijatelja i stvorit ce se veliki broj ljudi koji o islamu nece imati takve predrasude i nece mu smetati sutra kad vidi neku umotanu zenu i gdje ce sumnjati da se ispod te odore krije eksplozivni prsluk i svatit ce da ta zena samo krije svoje tjelo od pogleda drugi ljudi i da to tjelo izlozeno pogledu moze samo izazvati pohotu kod onoga ko je gleda i da zbog toga moze samo dozivjei neprijatnost ili cak silovanje .kad vidi muslimana koji klanja na poslu pored njega bice mu normalno da se taj covjek na taj nacin moli bogu i da kleci prd njim iz zahvalnsoti za sve sto mu je podario i da se na taj nacin zahvaljuje svome stvoritelju ili da na taj nacin trazi neku pomoc od njega ,kad taj nejgov prijatelj vidi da ne pije alkohol znati ce da to sto on ne pije radi allaha i religije vec iskljucivo za njegovo licno dobro jer ga je tome poducio Kur , pa ce mozda i taj danac reci kad se obloce ko kenjac ili kao stoka da je onaj njegov poznanik bio u pravu da alkohol nije dobar i da samo moze postati bolestan od toga ..

    ..milione je nacina da se islam i religija predstavi ljudima kao potpuno drugaciji nacin od onih predrasuda koje su on i stvorili danas zahvaljujuci opet i svojim medijima i svojim misionarima njihove religije ,naravno da ce katolicanstvo siriti neistine o islamu zbog same razlike u religiji ili pristupu ,jos kad im podkrjepe primjerom raznesenih tjela neduzni ljudi onda ce reci to je ta vjera i to je ono o cemu vas mi ucimo i da to sto oni pricaju je neistina i da je islam i Kur an samo nasilje a ne dobro za covjecanstvo i zbog toga ga treba unistiti i iskorjenuti i boriti se protiv takvi
Kako ti gutas vijesti sto ti se serviraju jadan ne bio i kukavan . Ti sve sto vidis na vijestima uzimas zdravo za gotovo . Hvala Bogu znam francuski dobro pa mogu citati i stvari koje ne pisu u placenickim propagandnim medijima . Ovaj sto je kontrolisao medije je rikno prekljuce , zemlja mu kosti premechala ,zbog njega je ubijeno na milione ljudi . Kupio je i fasisticki zidovski list Charley Hebdo . Dalje , imam sve liste optuzneih i uhvacenih u tom napadau na Pariz . Jesi li kada cuo za False flag

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-23-2017 14:42 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..haj ti sad na ovaj moj tekst ili na ovo moje mishljenje napravi slican tekst mome ali na svoj ,nacin odnosno nacin na koji teni neko tamo na hudbama prenosi ili onako kako bi trebalo da bude

..nisi mi odgovorio dali je ovo djelo u Londonu odobraje Islam koji ti upraznjajes i za koji mislis da je ispravan ,dok svi mi ostali najsedamo na neke vjesti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-23-2017 u 14:53.

03-23-2017 14:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti ili si glup ili ti carape smrde . Eto sam ti fino postavio sta si izjavio prije dvijei pol ili tri godine a ti mene napadas i kazes da lazem. Evo jos jednom a zna se kome se ponavlja dvaput citat od vjetar:
..slushaj sema ja donosim tekbir allahuekber i kazem da je Allah najveci to je meni dovoljno i sa onim sto stoji u kur anu ja to slijedim ..Hadise su pisali ljudi i nisu od boga ,ili sto kazu neki teoreticari naisle daske niz rjeku i on napravio camac da dodje na drugu obalu ,ja u te rijec i te bajke nevjerujem ,svka rjec u kur anu je od Allaha i napisana je onako kako je allah izreko i poucio poslanika a to sto se prenosi nekim drugim izvorima gdje pisano necijom rukom i necijom mishlju ili dopisivano i oduzimano od plemena do plemena ja tome ne poklanjam veliku paznju ..mogu posluziti predavacima u mektebima ili medresama na teravijama za neka pojasnjenja . Ovdje si pokazao a i sad pokazujes kolika si neznalica u Islamu . Ja se ponado on nesto procito a ono nista . Znas li ti uopce sta je Sunnet Poslanika s.a.w.s.? A sta su Hadisi i hadiska nauka ? ( psssst sad sam ga zbunio)

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-23-2017 14:56 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Charley Hebdo ima za cilj da se spavaci izvuku iz rupa ..ja necu uzeti kaljasnikov zbog karikature poslanika Muhameda ,jer ja znam da ni jedna rjec a ni jedna neistina o bozijem poslaniku iznesena u tim novinama ne moze nauditi ni djelu ni liku tog covjeka i da je on toliko uzvishen kod allaha da mu Charley ne moze nauditi ..onda kad se pojavi taj naslov odna terorosti izlaze iz svoji rupa kao mishevi a ovi ih love ..odlcna navlakusa za ciscenje ektrremista ..meni je to sema poznata metoda i nacin kako izvuci spavace ili doci do nji ..zasto biti toliko mahnit pa ubiti nekog zbog te neistine i lazi o poslaniku .zar nije bolje da je neki ucen covjek iznajmio neku dvoranu ili stadion u Parizu i doveo sto hiljada Francuza i prico im da to ne moze nauditi islamu i da su to koji pishu o tome veci terorsti i zli ljudi od nas muslmana ..to je dobar i islamski potez po meni .a ne uzeti kalasa i pobiti 50 ljudi ,onda se pravdati da je neko drugi kriv a ne mi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 15:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Ti ili si glup ili ti carape smrde . Eto sam ti fino postavio sta si izjavio prije dvijei pol ili tri godine a ti mene napadas i kazes da lazem. Evo jos jednom a zna se kome se ponavlja dvaput citat od vjetar:
    ..slushaj sema ja donosim tekbir allahuekber i kazem da je Allah najveci to je meni dovoljno i sa onim sto stoji u kur anu ja to slijedim ..Hadise su pisali ljudi i nisu od boga ,ili sto kazu neki teoreticari naisle daske niz rjeku i on napravio camac da dodje na drugu obalu ,ja u te rijec i te bajke nevjerujem ,svka rjec u kur anu je od Allaha i napisana je onako kako je allah izreko i poucio poslanika a to sto se prenosi nekim drugim izvorima gdje pisano necijom rukom i necijom mishlju ili dopisivano i oduzimano od plemena do plemena ja tome ne poklanjam veliku paznju ..mogu posluziti predavacima u mektebima ili medresama na teravijama za neka pojasnjenja . Ovdje si pokazao a i sad pokazujes kolika si neznalica u Islamu . Ja se ponado on nesto procito a ono nista . Znas li ti uopce sta je Sunnet Poslanika s.a.w.s.? A sta su Hadisi i hadiska nauka ? ( psssst sad sam ga zbunio)




..ti si obican manipulator ,to si izviuko iz konteksta neke druge price a ne ovoga o cemu smo pricali

..vidim kako ti znas ..tebi je mozak ispran svim i svacim i ti neznas kud gonish moj sema ...malo si zatranio u vjeri i ides prema ucenju i nasjedas propagandi kalifata

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 15:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..josh se nisi izjasnio o Londonu ,znam da se nece izjansiti i neznam od koga to i trazim jer vjerovatno tvoj svjetonazor ili mishljenje jo islamu i tvoje ucenje i razumjevanje religije ti neda da se izjasnis i osuidis to djelo ..jer taj covjek i mnogi drugi se bore na taj nacin za islam kao religiju i da su ta ubistva opravdana i odobrenja u islamu i da je taj bio prinudjen da to uradi bas kao oni sto su morali pociniti to u parizu i da sve nevjernike treba pobiti ..to bi ti najradije podrzo i to je za tebe izvorni islam i pravi put u islamu .ubit cemo pobicemo ko sa nama nece ..citam ja sema tvoje misli i sve da mi ne odgovoris ja znam tvoj profil licnosti ..ne kazem da nisi musliman ,ti si ekststremni islamista

..jos mi nisi napravio svoj tekst na onaj moj o pristupu i razmishljanju o religiji na nacin na koji ja mislim ..kazes da nasjedam svemu i svacemu ..poduci me ti ili da mi naucimo od tebe nesto ako si znalac i pokazi nam sta je islam i malo nam ga priblizi da ga mozemo osjetiti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 03-23-2017 u 15:15.

03-23-2017 15:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cekajuci Vjetra 24.gif 24.gif 24.gif Objasni mi svojim rijecima odgovor ?

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-23-2017 15:17 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo ti sema mojim rjecima ..ti sema likujes u dushi na svakom ubijenom krscaninu bilo gdje u svjetu ,likuju neki i krscani na svakom ubijenom muslmanu ,jeli to religija u koju vjerujes ti i jeli to religija u koju vjeruju ti drugi .
..ako je neko skrnavio djelo i lik Bozijeg Poslanika bilo gdje u svjetu onda je normalno i pozelno izaci na ulicu i angazovati nekog dobra govornika i reci ..mi necemo ubijati i ne smiju se ubijati oni koji tako govore o Bozijem poslaniku i mi cemo se moliti za te da im Bog podari da ne misle tako i da nisu ubjedjeni u to sto misle o njemu ..poslati nekoga da pobije te ljude je grijeh

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 15:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sema, sve sto vjetar od tebe trazi je da se ogradis od napada u londonu i slicnih napada.
da ih osudis onako ljudski, moralno, ili sa stanovista religije da ih osudis. barem je to lako osuditi takve napade.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-23-2017 15:54 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sema ti danas zahvaljujuci tim krscanima ili protestantima ili tim nevjernicima odes u mesdzid i klanjas pet vakata namaza ..da kojim slucajem zavlada taj tvoj kalifat ili taj tvoj iekstremizam u tvojoj religiji koji zastupas dali bi bilo dozvoljeno njima upraznjavat svooju to jest njihovu religiju na nacin na koji to ti radis ..otvorishe nam dzamiju u kopenhagenu ..dozovlishe nam sirom danske da imamo islamske centre u kojima mozemo obavjlati vjerske obrede ,pa onda kad nam neko umre od komshija i prijatelja klanja se dzenaza u dvoristu tog mesdzida ,odjekuju sure koje imam izgovara a taj centar ili ta kuca se nalazi odma pored njihova dvorista iz kojeg oni to mogu da vide i da gledaju ..sve to bude toliko dostojanstveno sa nase strane a resektabilno sa njihove strane ..da je kalifat na vlasti i da kojim slucajme vladaju ili zavladajui to njima ne bi dozvolili a ni ti zajedno sa njima na celu bio bi prvi protiv njihovih bogomolja i zalago se da im se to ne dozvoli .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 16:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    sema, sve sto vjetar od tebe trazi je da se ogradis od napada u londonu i slicnih napada.
    da ih osudis onako ljudski, moralno, ili sa stanovista religije da ih osudis. barem je to lako osuditi takve napade.






..sutnja je odboravanje ili podrzavanje

..nece ti to reci ..mudrac je to

..pravi se gluho krme koje ne vidi i ne cuje i on hladno prelazi preko tih pitanja i smatra ih suvisnim

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 16:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Tana moralna osuda nije dovoljna za mene ,za mene kao neznalicu je bitno kako religija islam o kojoj sema prica i za sebe kaze da je ucen i sad mene interesuje kako na to gleda jedan ucen covjek

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 16:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Tana ovo u Londonu ili bilo gdje u svjetu gdje neko preuzme odgovornost je za mene iz religijski razloga pa mi zato treba objasnjenje jedog ucenog covjeka o svemu tome

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 16:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..haj ti sad na ovaj moj tekst ili na ovo moje mishljenje napravi slican tekst mome ali na svoj ,nacin odnosno nacin na koji teni neko tamo na hudbama prenosi ili onako kako bi trebalo da bude

    ..nisi mi odgovorio dali je ovo djelo u Londonu odobraje Islam koji ti upraznjajes i za koji mislis da je ispravan ,dok svi mi ostali najsedamo na neke vjesti
Ne pratim vijesti prije navecer pa ne znam niti me interesuje sta se desava u Londonu , Paragvaju ili Jamajki

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-23-2017 16:16 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..haj ti sad na ovaj moj tekst ili na ovo moje mishljenje napravi slican tekst mome ali na svoj ,nacin odnosno nacin na koji teni neko tamo na hudbama prenosi ili onako kako bi trebalo da bude

      ..nisi mi odgovorio dali je ovo djelo u Londonu odobraje Islam koji ti upraznjajes i za koji mislis da je ispravan ,dok svi mi ostali najsedamo na neke vjesti
    Ne pratim vijesti prije navecer pa ne znam niti me interesuje sta se desava u Londonu , Paragvaju ili Jamajki





Tana..to je taj demagoski odgovor


..jesi li cuo za onaj u Parizu


..te vjesti u Parizu su davno bilie ili mozda i te nisu stigo pogledat 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-23-2017 u 16:25.

03-23-2017 16:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako nisi gledo vjesti ,kazi mi ko ti je dozvolio da klanjas u mesdzidu u Svedskoj

...vjerovatno bi se toga trebao sjetiti 02.gif

..da je svedska Ialamska drzava dali bi ti dozvolio drugima da idu u crkvu

..da ogovorim onako kako ti mislis ..sigurno da im ne bi dozvolio

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 03-23-2017 u 16:30.

03-23-2017 16:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com