Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Hutbe Poslanika s.a.w.s. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad si ti u pitanju tvoje vjerske slobode su tvoja potreba ,dok bi drugima to isto zabranio

..tako ti razmishljas i tako razsmihsljaju tvoji nakaradni istomishjenici u Islamskoj drzavi koji rushe bogomolje kad prodju pored njih u Siriji

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 16:32 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Sema nek ti je dragi Allah na pomoci ja vise ne bi sa tobom prico na temi o relgiji

..eto ti prostora eto ti tema pa pisi sam

..vidim ja sa kime imam posla i koga imam za sgovornika

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 16:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svo zlo koje se pripisuje Islamu proistice iz tumaèenja ..

Tumaèenje tj interpretacija...neminovno ima za rezultat implementaciju...sprovoðenje u život...a krajni rezultat je stanje u sredini gdje se to nakaradno tumaèenje implementira...

vidimo danas u kakvom su položaju te sredine i u kakvi uslovi vladaju za manjine, žene. sirotinju....

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

03-23-2017 17:20 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    sema, sve sto vjetar od tebe trazi je da se ogradis od napada u londonu i slicnih napada.
    da ih osudis onako ljudski, moralno, ili sa stanovista religije da ih osudis. barem je to lako osuditi takve napade.
A sto bi ih bas ja trebo osuditi . Normalan covjek nema veze sa tim pa prema tome sta ja imam sa tim . islam je religija mira i niko ko vjeruje u Kuran i Sunnet nece ubiti nevina covjeka . Nemam se ja kome sta izvinjavati i pravdati . Drugo mi ne znamo ko je taj napad izvrsio . Pusti novine . Gdje je ko vidio leseve iz one sale kad su ih iznosili u Parizu . Covjek iz pariza pratio tih dana novine i nije nasao nikakve specijalne sahrane ili tako nesto . Oni napadai u orlandu , Nici i ta ja znam nemaju veze sa Islamom uopce . U Orlando peder zbog ljubomore pobio pedere u kaficu gdje se skupljaju pederi ali su mediji to iskoristili kao napad islamista hahaha. Kao i u Nici , covjek bio mentalno bolestan a mrzio muslimane koji idu u dzamiju . U napadima na Brisel i Pariz uglavnom ucestvovali narkomani dileri alkoholicari i i svi zajedno kriminalci i bivsi zatvorenici

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-23-2017 18:32 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    evo ti sema mojim rjecima ..ti sema likujes u dushi na svakom ubijenom krscaninu bilo gdje u svjetu ,likuju neki i krscani na svakom ubijenom muslmanu ,jeli to religija u koju vjerujes ti i jeli to religija u koju vjeruju ti drugi .
    ..ako je neko skrnavio djelo i lik Bozijeg Poslanika bilo gdje u svjetu onda je normalno i pozelno izaci na ulicu i angazovati nekog dobra govornika i reci ..mi necemo ubijati i ne smiju se ubijati oni koji tako govore o Bozijem poslaniku i mi cemo se moliti za te da im Bog podari da ne misle tako i da nisu ubjedjeni u to sto misle o njemu ..poslati nekoga da pobije te ljude je grijeh
jadan si ti kada ovakve tvrdnje dajes o meni bez ijednog jedinog dokaza . Idi ima doktora dobrih , obrati im se . Cuj ja podrzavam ubijanja i nasilje krscana . S kim ja kontaktiram , sta sam mu skrivio

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-23-2017 18:41 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      evo ti sema mojim rjecima ..ti sema likujes u dushi na svakom ubijenom krscaninu bilo gdje u svjetu ,likuju neki i krscani na svakom ubijenom muslmanu ,jeli to religija u koju vjerujes ti i jeli to religija u koju vjeruju ti drugi .
      ..ako je neko skrnavio djelo i lik Bozijeg Poslanika bilo gdje u svjetu onda je normalno i pozelno izaci na ulicu i angazovati nekog dobra govornika i reci ..mi necemo ubijati i ne smiju se ubijati oni koji tako govore o Bozijem poslaniku i mi cemo se moliti za te da im Bog podari da ne misle tako i da nisu ubjedjeni u to sto misle o njemu ..poslati nekoga da pobije te ljude je grijeh
    jadan si ti kada ovakve tvrdnje dajes o meni bez ijednog jedinog dokaza . Idi ima doktora dobrih , obrati im se . Cuj ja podrzavam ubijanja i nasilje krscana . S kim ja kontaktiram , sta sam mu skrivio




..isto kao sto ti lazes i iznosis lazi o meni

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 23:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od semirizsvemira:

          citat od vjetar:

        evo ti sema mojim rjecima ..ti sema likujes u dushi na svakom ubijenom krscaninu bilo gdje u svjetu ,likuju neki i krscani na svakom ubijenom muslmanu ,jeli to religija u koju vjerujes ti i jeli to religija u koju vjeruju ti drugi .
        ..ako je neko skrnavio djelo i lik Bozijeg Poslanika bilo gdje u svjetu onda je normalno i pozelno izaci na ulicu i angazovati nekog dobra govornika i reci ..mi necemo ubijati i ne smiju se ubijati oni koji tako govore o Bozijem poslaniku i mi cemo se moliti za te da im Bog podari da ne misle tako i da nisu ubjedjeni u to sto misle o njemu ..poslati nekoga da pobije te ljude je grijeh
      jadan si ti kada ovakve tvrdnje dajes o meni bez ijednog jedinog dokaza . Idi ima doktora dobrih , obrati im se . Cuj ja podrzavam ubijanja i nasilje krscana . S kim ja kontaktiram , sta sam mu skrivio




    ..isto kao sto ti lazes i iznosis lazi o meni
Pa eto dva put sam postavio post u kojem negiras hadisku nauku i ti kazes da ja lazem. 26.gif kakish.gif uzmiubijpistolj.gif Nego sto te tvoje vijesti nisu javile da su jucer ameri opet ubili 30 i nesto civila ko neki dan skolu 39 djece paaaf . Cuj za IS a podrzavam Erdogana . Cuj za ja za IS 21.gif smiley24.gif sultan Pomahnito.gif a podrzavam i slusam daije iz Bosne kojima je IS u vise navrata prijetio ( Pezic , Kuduzovic , Golos, Nisic, Mrkonjic Musa ) likvidacijom. Javno su se ogradili i osudili IS kao zidovsko haridzijsko americko cionisticku organizaciju i da ovi sa Islamom imaju veze koliko i indijanska plemena zapadno od Amazona . Haj sad mrs i nauci nesto i ne provaljuj se vise . i da parafraziram jedan hadis : na Sudnjem danu bit ce ljudi koji su klanjali a ipak ce zasluziti sekar pa ce ashabi pitati a zasto a Poslanik s.a.w.s. ce odgovoriti da ce u sekar zbog jezika

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane semirizsvemira dana 03-24-2017 u 09:14.

03-24-2017 09:13 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..hadisi su najvecim djelom izmishljene price ,to jest bajke .nema 10 posto hadisa koji su autenticni i izvorno preneseni ..gotovo svaki Hadis je prekrojen u politicke ciljeve ..kako mogu da postoje i Sitski i Sunitski Hadisi i svi se razlikuju a pricaju o jednom covjeku to jest Bozijem Polsaniku

..nije moguce da je Boziji Poslanik govorio razlicite stvari ,jedne za Site a druge za Sunite .Hadise su prepricavali ljudi a Kur an je dosao od Allaha i to je knjiga koju ja slijedim i u kojoj pronalazim sebe ,Hadisi su epske junacke price koje su se prenosilie sa koljena na koljeno i neko ih je zapisivo i vremenom se nadodavale price
..zato danas imamo hiljade hadisa i gotovo da im se i nezna broj ..danas se na svim Hudbama samo prica o Hadisima ..Ti sema slusaj Hadise a ja cu citati kur an i mislim da mi je to sasvim dovoljno

..tu nalazim sva pitanja i odgovore ..pa tako mogu zakljuciti da niko i nikad nece moci zatamniti i skrnaviti ni lik ni djelo Bozijeg poslanika ,mogu sve novine svjeta objavljivati karikature nece ni za dlaku uspjeti omalovaziti Bozijeg poslanika ..poruka onima koji to rade treba biti samo da su jadni i bjedni ako na taj nacin misle da su uspjeli ..Citajuci tu knjigu mogu jasno da analizirma ljude cim progovore par recenica o vjeri ili svome zivotu znam tacno u kojem pravcu ide njihov zivot ..
..Ubiti covjeka je smrtni grjeh ,osim u onoj situaciji ako ti je zivot ugrozen da se odbranis od njega ..doci u Pariz ..Londom i postaviti eksploziv i pobiti desetine ljudi a onda reci i tvrditi da ta tjela ubijenih nikad niko nije ni vidio kao bi se obmanula muslimansks javnost i reklo da zapad laze ili da neko ne bi upitao nekog imama jesu li ta ubistva grijeh kad nam Kur an jasno kaze da je ubiti jednog covjeka kao da si pobio cjeli svjet ..takva ubijanja po svjetu terorizmom za mene nije islam i ti ljudi su na putu dzehenema a ne na putu Sehida kako im Hadisi to objasnjavaju ako poginu i izgube zivot u nekom bombaskom napadu u Londonu ,jer Hdisima se driluju ljudi i ispira mozak i kaze im se da vjera to od njih trazi

..jer ti ljidi koji su pobijeni u nekom teroristickom djelu nisi ni u mislima imali namjere da naude tim muslimanima odakle oni dolaze pa ni njima samima koji su ih ubili ..jednostavno su ih neki ucitelji poslali u ime vjere mislece da ce na takav nacin siriti islam ili osvajati teritorije sireci strah od Islama a neznaju da ga na taj nacin vracaju stotinama godina uznazad

..eto tebi tvoga kalifata pa navijaj za njega od kojega neces imati nikakve koristi osim tvoga licnog pokvarenog zadovoljstva i hraneci se na toj ideji kao sto ja navijam za Velez ..tebi je Kalifat na srcu i na dushi ,samo sto ne smijes javno da priznash jer si licemjer koji je utolozio svoju guzicu u Svedskoj ..zasto ne ides u Siriji da se borish na strani tih sto propagiraju istinsku i pravu vjeru pod okriljem Kalifata pa ako treba pogini na tom putu ako si ubjedjen u tu ispravnst pa zaradi dzenet a meni meni ostavi dzhehennem ..ti bi da drugi idu i ginu a ti bi navijo i zadovoljno trljo ruke
..Sema ti si jedan obican Vehabija pa cak i gori od njih,ja poznajem i normalne Vehabije a ti si specijalno odjlejnje tog reda koji cak ne prizna ni IZ BiH i ne slaze se sa njima po nekim stvarima ,za tebe je Reis Kvazovic neispravan imam kad cestita svojim komsijama njihove vjerske praznike ..da je Allah htjeo ne bi bilo krscana i stvorio bi sve Muslimane ,ako ih je vec stvorio kao takve i poslo im poslanika Isa Pegambera zasto im ne cestitati njihove praznike i u cemu bi tu bio grijesh

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 03-24-2017 u 17:06.

03-24-2017 12:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Tebi je Abu Bakr al Bagdadi veliki idol i ti slijedish njegove ideje o islamu su tebi prihvatljive

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-24-2017 12:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od tana:

      sema, sve sto vjetar od tebe trazi je da se ogradis od napada u londonu i slicnih napada.
      da ih osudis onako ljudski, moralno, ili sa stanovista religije da ih osudis. barem je to lako osuditi takve napade.
    A sto bi ih bas ja trebo osuditi . Normalan covjek nema veze sa tim pa prema tome sta ja imam sa tim . islam je religija mira i niko ko vjeruje u Kuran i Sunnet nece ubiti nevina covjeka . Nemam se ja kome sta izvinjavati i pravdati . Drugo mi ne znamo ko je taj napad izvrsio . Pusti novine . Gdje je ko vidio leseve iz one sale kad su ih iznosili u Parizu . Covjek iz pariza pratio tih dana novine i nije nasao nikakve specijalne sahrane ili tako nesto . Oni napadai u orlandu , Nici i ta ja znam nemaju veze sa Islamom uopce . U Orlando peder zbog ljubomore pobio pedere u kaficu gdje se skupljaju pederi ali su mediji to iskoristili kao napad islamista hahaha. Kao i u Nici , covjek bio mentalno bolestan a mrzio muslimane koji idu u dzamiju . U napadima na Brisel i Pariz uglavnom ucestvovali narkomani dileri alkoholicari i i svi zajedno kriminalci i bivsi zatvorenici
Objasni vam chovjek u sekundi. 01.gif

03-26-2017 00:37 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..potpuno se slazem sa tobom

..obadvojici vam odgovara isto 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 02:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..potpuno se slazem sa tobom

    ..obadvojici vam odgovara isto 13.gif
Sema I ja ...ne znate vi nishta....

03-26-2017 02:45 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..vas dvojica ste veliki hababi

..po pameti 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 02:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eto ti si sveznajuchi... De bola kad chesh priznati da su ameri sletili na mjesec. Sve u svemu ovo je znak da nisi bardo branto. 01.gif

03-26-2017 03:00 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Eto ti si sveznajuchi... De bola kad chesh priznati da su ameri sletili na mjesec. Sve u svemu ovo je znak da nisi bardo branto. 01.gif





..sto bi priznavo kad to nije tacno

..kad priznaju Rusi tad cu priznat i ja 02.gif

..sami Amerikanci govore da je to bio holivudski trik ili film

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 12:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Provler kako se moze vijoriti zastava u bezvazdushnom prostoru 02.gif

..ljudi su postavili stotine dokaza i gotovo da si ti jedini mohikanac koji vjeruje to

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2017 12:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zato vjetar ima 100 posto dokaze da je Alija prodo Srebrenicu. I to uzjavi dezerter iz kraljevine danske

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-27-2017 21:48 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..opet lazes ,da imam dokaz ja bi ga iznjeo

..sta ti radish i trazis po bjelosvjetskim krlajevinama i krscanskim zemljama

..trebao si davno da budes po uvjerenju u Siriji

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-27-2017 u 21:53.

03-27-2017 21:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Zato vjetar ima 100 posto dokaze da je Alija prodo Srebrenicu. I to uzjavi dezerter iz kraljevine danske



..ti si stvarno veliki majstor lazi

..haram je lagat sema

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2017 21:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Zato vjetar ima 100 posto dokaze da je Alija prodo Srebrenicu. I to uzjavi dezerter iz kraljevine danske




..eto tebe Svedjani zvali da im dodjes ko strucnjak 13.gif 13.gif 13.gif

..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-27-2017 u 22:07.

03-27-2017 22:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (8): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com