Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Hutbe Poslanika s.a.w.s. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sema koje si ti godine posto izbjeglica u Svedskoj ,de me podsjeti

..jedno pitanje za tebe posto si ti kako kazes ucen covjek u vjeri kako sam sebe nazivas odnsno mislis da znas dosta toga

..moje pitanje je

..dali je haram jesti i trositi te krscankse pare koje ti daju i pruzaju da ih dobijes

..sto se tice borbe ili dezerterstva koju ti ko meni nesto prigovaras..odma da ti kazem i odgovorim na tu opasku,ja se nikad ne bi borio sa apekta danasnje pameti i poucen iskustvom ovim koji su se borili ,ja nikada zivot ne bi dao ni za jednu zemlju na svjetu i uvjek bi pobjegao i dezertiro iz svake ako bi imao priliku ,ako ne moro bi braniti svoju kozu jer znam da ce me ti koji su posli na mene oderati i baciti u neku jamu

..posto ja to znam moj zivot bi bio uzaludno ugasen za necije ideale gdje uvjek po pravilu na kraju se ispostavi da za ideale ili necije ideje uvjek ginu budale i da su uzaludno dali svoje zivote ,da se ti vrate i da mogu da ozive to sigurno vishe ne bi uradili nikada i rekli bi im ,hajte sad vi a da mi dodjemo na vasa mjesta

..danas je u BiH imamo siguran sam preko 200 000 ljud,koji su izgubili zivote ..imamo sigurno preko 100 hiljada invalida rata ,sto civilni i vojni ..imamo na desetine hiljada poginule djece ..jeli to sve bilo vrijedno Bakirove ..Dodikove i Coviceve fotelje Tudjmanove i Miloseviceve

..Bakir se krio u trezoru banke i onda se jos zatvaro u one sefove kojima ni vatra ni granata ne mogu nista a vodio se kao sef Babinog kabineta a iz toga trezora ili tog sefa nije izlazio danima i mjesecima ,on i slicni njemu danas imaju pravo ili daju sebi za pravo da pricaju u ime zrtava ,oni koji su prezivjeli boreci se i gubeci svoje djeove tjela a mnogima se cak nezna ni za jednu jedini kost ili ih sahranjuju sa po jednom ili dvije kosti stavljaju u mrtvacek sanduke ili tabute , sve su to dali za ove kojima je jako dobro ,prezivjeli ranjeni i osakaceni danima i godinama traze koru hljeba od tih isti ..dali ga je stid ja se samo pitam imati danas toliko

..sad sam ja trebo svoju lobanju za jednog takvoga debila da podarim i da me se neko ili nikada ne sjeti da sam bilo kad postojao i da svoj zivot za njih zijanim po nekim kamenim gudurama ili da budem ranjen ,zedan i gladan ..za koga haj mi kazi ..eto ti si se borio i zasto si dosho da zivis u Svedsku ,sto se nisi vratio ili sto se danas ne vratis kad si toliki patriota ,vec si donjeo guzicu i to osto a meni prigovaras nesto

..sigurno sam u zivot da si bio jedan od prvi koji je uzeo Svedski pasos ,dali ima krizi ili krst na grbu svedskog pasosha ,na danskom pasoshu ima ,kada stavis taj pasosh u dzep dali se razmsiljo da nosish kriz u dzepu i zasto ga ne bacis u kantu za smece i zamjenish sa nekim drugim pasoshem ako si toliki patriota a kosi se sa religijom da nosish krst na pasoshu i drzish ga zadivena u dzepu bjele koshulje ili ga nosas u onoj tasni takzvanoj pederici i ne odvajas se od njega ni kad spavas ,cjelo vrijeme sa tobom piutuje kriz

..pomalo sema seres i govna jedes

..najvise mrzim takve mudrace kao sto si ti i koji znaju prvo napraviti svojoj guzici zadovoljstva ,to moze da bude i logicno i svi bi mi tako ali nije logicno onda kad se ta guzica najede i vise nezna sta ce od sebe pa pocne seruckat po svemu i svacemu i po drugima

..drzi se postecije i Tespiha i mislim da ti to najbolje ide i neka te tu ,meni ne smetas i sa time se bavi pa i nama pricaj o tome ,radocemo te citati to o cemu pishes o zikru o postu i svemu i svacemo i stalno govori subhhanallahu po stotinu puta i okani se kritika i lazi na tudji racun ,mozda si cak gori od onih koje kritikujes .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 03-28-2017 u 15:40.

03-28-2017 13:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bravo, Vjetre, za komentar.

___________________________________________________________________

    03-28-2017 13:04 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sit sam ja ovakvih ucitelja i demagoga

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-28-2017 13:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Danas ni Bakira ni Covica a ni Dodika nije stid svojih invalida koji godinama traze koru hljeba a Covic je medju prvim sa njihovi para koje je trebao njima prvo da djeli napravio u Barama haciende i zamkove ,Dodik po Laktasima i na Dedinju ,Bakir isto tako negdje se usuhsko i hladi svoja muda kad mu prigrije ..jeli se za takve trebamo boriti ,ginuti i jedan drugoga klati i muciti ..svi kazu da je to u ime Pravoslavlja ..Katolicanstva i Islama ..ja se serem na sve koji mi kazu da bi se ja u ime toga trebao boriti ili da me bude stid sto sam Dezerter ..

    ..Odo ti ja a Bosnu branite vi


    ..tebe sema neka u Svedskoj tu si nam jako potreban i blize si Bosni 13.gif 13.gif tako demagozi objasnjavaju svoj boravak vani

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-28-2017 u 13:27.

    03-28-2017 13:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sema evo ti link pa vidi i podsjeti se kako izgleda Svedski pasos

    ..vidi mu krsta ..onda svi demagozi poput tebe ga strpaju u dzepove i hodaju sa krstom u dzepu


    ..jeli tvoj svedski ima krst na koricama .. 13.gif 13.gif





      http://www.vijesti.me/zivot/pasos-svedske-najbolji-na-svijetu-turski-najskuplji-i-kosta-preko-230-eura-830259

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 03-28-2017 u 13:47.

    03-28-2017 13:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860
    pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nakon svih tvojih isprekidanih postova ostao sam nemocan . I da ne zaboravim sto se tice pasosa , imam tri 19.gif

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    03-28-2017 16:08 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..hoces li baciti taj sa krstom ili neces 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-28-2017 16:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..pored mene mozes imati i osam pasosha nije me briga

    ..samo nemoj mi muda pod bubrege prodavat

    ...znam ja sta su muda a sta bubrezi

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-28-2017 16:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od semirizsvemira:

      Nakon svih tvojih isprekidanih postova ostao sam nemocan . I da ne zaboravim sto se tice pasosa , imam tri 19.gif





    ..bilo bi glupo i da mi imas sta reci

    ..sjedi na mjesto ..dobio si keca 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-28-2017 16:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..de ti sad nama ovde slobodno pisi o religiji o vjeri o surama ,dovama i svem sto nam imas reci o religiji islamu ..samo ne zadiri u Politiku i ne brani nam politicare a posebno Bakira ,jer ja imam alergiju na njega i nisu jos napravili sprej protiv njega da se zastitim

    ..

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-28-2017 16:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
    moforaja




    Poruka: 5943
    Location: U podrumu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..de ti sad nama ovde slobodno pisi o religiji o vjeri o surama ,dovama i svem sto nam imas reci o religiji islamu ..samo ne zadiri u Politiku i ne brani nam politicare a posebno Bakira ,jer ja imam alergiju na njega i nisu jos napravili sprej protiv njega da se zastitim

      ..


    ............! 10.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Moj Mostare ko ti lomi grane,
    ko zavadi mostarske jarane,
    ko to tebi istoriju piše,
    ko to želi da te nejma više.

    03-28-2017 18:01 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860
    pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Znam znam , nije to bio tvoj rat

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    03-28-2017 18:28 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od semirizsvemira:

      Znam znam , nije to bio tvoj rat



    ..znam ,znam bio je tvoj rat i takvi kao i ti

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-28-2017 20:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860
    pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Haj ispricaj raji kako si pokazao na banci kad si dosao u Dansku , da vidi jesu li ti legle pare

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    03-29-2017 21:51 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..to sam ja prico hablecino da je jedan nas stariji covjek govorio tako

    ..sad mi malo analiziras poruke ,jelde da jesi 13.gif 13.gif

    ..samo nemoj lagat opet ti kazem i nemoj svoj pogani i lazljivi jezik meni stavljat u moja usta

    ..sema lagat je haram ,ako znas sto to znaci

    ..znaci interesantan sam ti 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-29-2017 22:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sema ... podrzavam te ... ako ti to ishta znachi. Nema veze ako ne. Ali.... Long live Semaa. 10.gif

    03-30-2017 04:26 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tW21P0BwnxQ

    03-30-2017 06:25 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      8r-e2NDSTuE

    03-30-2017 06:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Sema ... podrzavam te ... ako ti to ishta znachi. Nema veze ako ne. Ali.... Long live Semaa. 10.gif






    ..budala budalu uvjek podrzaje

    ..vidi se da ste na istim travama ,odnsno medicini 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-30-2017 12:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od semirizsvemira:

      Nakon svih tvojih isprekidanih postova ostao sam nemocan . I da ne zaboravim sto se tice pasosa , imam tri 19.gif



    Odakle ti tri pasoša?

    Ti bi po svojim pisanjima trebao imati samo jedan, ili max. 2



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-30-2017 13:37 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com