Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Hutbe Poslanika s.a.w.s. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od Stari Grad:

          citat od semirizsvemira:

        Ubi me prejaka rech 19.gif Gdje su ti postovi 21.gif


      Naravno, ako ih iznesem, ti æeš tvrditi da ti to nisi ni napisao ni mislio... pošto znaš ti najbolje
      šta znaš i šta misliš... naravno da æu ti ih iznijet... imam nekih æafirskih poslova jer je subota trenutno,
      a usput te smatram i specifiènom sortom ogranièenog živog biæa, pa nisi vrijedan subote veèe, ali
      te za ovo doðem, budi siguran, nisam zaboravio.

      Što se tièe pasoša, ne kopka mene baš to odakle ti tri pasoša, nego kako èovjek koji je toliko
      ogranièenog svjetonazora da posmatra sve što je van dogme koja mu je odreðena od njegovog imama
      kao nepravièno, manje vrijedno, i smatra sve to i takvo nepravim putem, istovremeno može sebi
      dopustiti odstupanje od svojih tvrdih principa, i to baš onda kada se radi o njegovoj
      sitnosopstvenièkoj, ovozemaljskoj potrebi za putnim ispravama.



      -
    Ovdje si direktno uvrijedio mene kao muslimana , to ti halalit nikad necu ali si uvriedio Muhammeda s.a.w.s i to cu svjedocit na Sudnjem danu aBd. Takvima ko ti sto vriedjaju Muhameda s.a.w.s. Zekkum ce njima hrana biti inshallah



Samo teški licemjer može uzimati poslanika u usta i sakrivati se iza njega onda kada brani svoje
marifetluke, izražene ranije u vlastitim postovima, kroz svoje misli i pisane rijeèi.

Sve to što radiš i misliš u životu æe tebi, isto kao i svima ostalima biti predoèeno u tom danu, na kog
se ti pozivaš.

Za razliku od mene, gdje ti smatraš da æeš ti biti pozvan da svjedoèiš, tebi neæu ja trebati svjedoèiti;
tvoje vlastite rijeèi, nakane i zadnje misli - kojih kod tebe itekako ima, osvjedoèeno iz svega do
sada ovdje od tebe napisanog, æe biti najbolje svjedoèenje o tebi samom.

Nemoj ovdje ni zaboraviti da ti citati vlastitih postova u kojima se služiš rijeèju "æafir" neæe ginuti,
biæe ti sigurno ovdje izloženi. Ima ih dobar broj. To ti je dobro svjedoèanstvo o tom kakvim jezikom
govoriš, a mnogo èega šta si na ovom forumu napisao i kako si nastupao nije jezik bogobojažnog vjernika,
nego jezik zadrtog i iskljuèivog èovjeka, dogmatika i prilièno neosjetljivog na patnje i položaj drugih
ljudi.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-02-2017 u 01:56.

04-01-2017 23:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..pa cak se nekim ljudim kaze kakav si ti musliman

..pravi vjernik to nece nikad nikome reci pa ni u afektu

..tezak je on slucaj . 19.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 00:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od Stari Grad:

          citat od semirizsvemira:

        Ubi me prejaka rech 19.gif Gdje su ti postovi 21.gif


      Naravno, ako ih iznesem, ti æeš tvrditi da ti to nisi ni napisao ni mislio... pošto znaš ti najbolje
      šta znaš i šta misliš... naravno da æu ti ih iznijet... imam nekih æafirskih poslova jer je subota trenutno,
      a usput te smatram i specifiènom sortom ogranièenog živog biæa, pa nisi vrijedan subote veèe, ali
      te za ovo doðem, budi siguran, nisam zaboravio.

      Što se tièe pasoša, ne kopka mene baš to odakle ti tri pasoša, nego kako èovjek koji je toliko
      ogranièenog svjetonazora da posmatra sve što je van dogme koja mu je odreðena od njegovog imama
      kao nepravièno, manje vrijedno, i smatra sve to i takvo nepravim putem, istovremeno može sebi
      dopustiti odstupanje od svojih tvrdih principa, i to baš onda kada se radi o njegovoj
      sitnosopstvenièkoj, ovozemaljskoj potrebi za putnim ispravama.



      -
    Ovdje si direktno uvrijedio mene kao muslimana , to ti halalit nikad necu ali si uvriedio Muhammeda s.a.w.s i to cu svjedocit na Sudnjem danu aBd. Takvima ko ti sto vriedjaju Muhameda s.a.w.s. Zekkum ce njima hrana biti inshallah
Jes jes. Bash te uvrijedi. Nebi ja tako lako preshao preko ovako ogromne uvrede. Halal ne dolazi u obzir. Na kafu ...mozda. 01.gif

04-02-2017 01:53 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odakle tebe u prièi o kafama ovdje ?

Nisam slinac ko ti pa da se serem po ljudima ko što si ovdje srao po rièini i Bozi, pa kasnije kusao,
da sa semom koji je kakav jeste, ili s tobom takvim retardiranim sjedam na kafe.

Imputiraj takve stvari sa smajlijima onom ko te tome nauèio, a od mene odjebi, i to u skokovima.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-02-2017 02:08 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Odakle tebe u prièi o kafama ovdje ?

    Nisam slinac ko ti pa da se serem po ljudima ko što si ovdje srao po rièini i Bozi, pa kasnije kusao,
    da sa semom koji je kakav jeste, ili s tobom takvim retardiranim sjedam na kafe.

    Imputiraj takve stvari sa smajlijima onom ko te tome nauèio, a od mene odjebi, i to u skokovima.


    -
hahaha. 10.gif

04-02-2017 02:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Stari Grad:

          citat od prowler2:

        Po toj logici Dobrica bi trebao biti naj omrazeniji pisac u srpskom vilajetu...znash ono njegovo famozno opisivanje srba....PISAC KOnju. PISAC. Da ne spominjem Meshu S.




      Najomraženiji se piše sastavljeno.

      Dobricina izjava nije najpopularnija izjava koju je on dao, i ne citira se puno u Srbiji, a i više nego
      Andriæ, Æosiæ se prevashodno i kroz pisanje bavio velikosrpskom politikom i njenom realizacijom na
      terenu, a manje spisateljstvom, a kao pisac je ocijenjen kao mediokritet, u najboljem sluèaju.

      To KONJU (koje upuèuješ meni, ti takav priglup, od svih ovdje, kao i ponavljanje rijeèi PISAC æeš
      imat kad progutati, majmune, i to u vidu ðona od cipele, u to budi siguran, jer puno sebi daješ za
      pravo, dosta si maha ovdje uhvatio veæ jako dugo vremena, a iz svakog posta ti izvire mržnja, a kako
      ti veæ rekoh, kad si tako hrabar, napravi recital u fejiæevoj sastavljen od svega što ovdje pišeš, kad
      doðeš u Mostar na odmor, bolesni srbofilski MAJMUNE.

      I nemoj misliti da na kreditu toga što ti je buraz bio u ABiH na lijevoj strani možeš živjeti do vijeka
      i sebi davati za pravo i nacionalšovinizam koji ti je motiv za sve što ovdje pišeš, i vrijeðanje drugih
      kad nisi ti sam u stanju dvije poštene rijeèi sastaviti.

      Na kakav si ti pijedestal sebe digao, glupsone polupismeni da drugima lijepiš nadimke koji tebi samom
      itekako pašu, i pametuješ ovdje s neke visine, jedva si se u školi provlaèio, tupane.

      -
    Hvala na ispravci profesore Delalichu. Nije ni chudo shto sam uvijek imao dvicu iz pravopisa. Ali pismeni na odredjenu temu.....nisu bili za dvice......Sooo Stvarno si bolestan. To tvrdim . Kredit na osnovu buraza??? Gdje sam se ja shepurio na osnovu toga? Samo jedan pasus zelim. Da na lijevoj strani mogu zivjeti do vijeka??? Ne kontam. Moj motiv da budem ovdje je shirenje nacionalshovinizma ??? Ili da ja to hochu da shirim??? Pijedestal???? Shta , ja neki mochnik? Dali si ti bio neki od mojih profesora da mozesh rechi da sam se provlachio? Toliko pitanja na tvoj glupi post imam.



Imaš, toliko da se iz tvog tupavog odgovora vidi da nisi u stanju (po ko zna koji put) ni ono šta ti je
reèeno u redovima, a ni izmeðu njih, ni razumjeti, ni shvatiti ni primiti, i da si dibidus snižene
osnovne inteligencije, na nivou osmoljetke, a ni tu.

Kredit na osnovu buraza, ja, jer misliš da ti to, kao i brak s nekim koje je odreðene pripadnosti- makar
nominalno - može biti alibi za tvoje bljuvotine ovdje u svakom pojavljivanju, veæ godinama.

Znaš ti sve to, hinjavac kakav i jesi, nego se praviš blesav i mutav kad te neko pritisne, ili si stvarno
tako priglup da je najgluplja koza od tebe pametnija. Idiote.

Provlaèio se jesi, a da ta škola u koju si i tada išao nije bila humana i ljudska ne bi ti njen kraj tako
lako vidio.

Nisi u stanju ne samo se pravopisom služiti, nego ti je razumijevanje pisanog teksta na nivou lošijeg
ðaka mlaðih uzrasta osnovne škole, primjerice ovdje, niko ti nije nikad rekao da si se ti nekim èlanom
porodice ovdje šepurio, nego ti je, ovo da ti je jasno, jasno reèeno da nije niko glup ovdje pa ne vidi
na koje karte ti igraš kada svjesno izlaziš i laješ na svaku kritiku i Vuèiæa (npr.) i cjelokupne politike
i idelogije potekle iz Beograda i Srbije, koja je èitavu bivšu Jugoslaviju prva i prevashodno u crno zavila.

Dozovi se tobe više, majmune.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-02-2017 02:42 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

          citat od Stari Grad:

            citat od prowler2:

          Po toj logici Dobrica bi trebao biti naj omrazeniji pisac u srpskom vilajetu...znash ono njegovo famozno opisivanje srba....PISAC KOnju. PISAC. Da ne spominjem Meshu S.




        Najomraženiji se piše sastavljeno.

        Dobricina izjava nije najpopularnija izjava koju je on dao, i ne citira se puno u Srbiji, a i više nego
        Andriæ, Æosiæ se prevashodno i kroz pisanje bavio velikosrpskom politikom i njenom realizacijom na
        terenu, a manje spisateljstvom, a kao pisac je ocijenjen kao mediokritet, u najboljem sluèaju.

        To KONJU (koje upuèuješ meni, ti takav priglup, od svih ovdje, kao i ponavljanje rijeèi PISAC æeš
        imat kad progutati, majmune, i to u vidu ðona od cipele, u to budi siguran, jer puno sebi daješ za
        pravo, dosta si maha ovdje uhvatio veæ jako dugo vremena, a iz svakog posta ti izvire mržnja, a kako
        ti veæ rekoh, kad si tako hrabar, napravi recital u fejiæevoj sastavljen od svega što ovdje pišeš, kad
        doðeš u Mostar na odmor, bolesni srbofilski MAJMUNE.

        I nemoj misliti da na kreditu toga što ti je buraz bio u ABiH na lijevoj strani možeš živjeti do vijeka
        i sebi davati za pravo i nacionalšovinizam koji ti je motiv za sve što ovdje pišeš, i vrijeðanje drugih
        kad nisi ti sam u stanju dvije poštene rijeèi sastaviti.

        Na kakav si ti pijedestal sebe digao, glupsone polupismeni da drugima lijepiš nadimke koji tebi samom
        itekako pašu, i pametuješ ovdje s neke visine, jedva si se u školi provlaèio, tupane.

        -
      Hvala na ispravci profesore Delalichu. Nije ni chudo shto sam uvijek imao dvicu iz pravopisa. Ali pismeni na odredjenu temu.....nisu bili za dvice......Sooo Stvarno si bolestan. To tvrdim . Kredit na osnovu buraza??? Gdje sam se ja shepurio na osnovu toga? Samo jedan pasus zelim. Da na lijevoj strani mogu zivjeti do vijeka??? Ne kontam. Moj motiv da budem ovdje je shirenje nacionalshovinizma ??? Ili da ja to hochu da shirim??? Pijedestal???? Shta , ja neki mochnik? Dali si ti bio neki od mojih profesora da mozesh rechi da sam se provlachio? Toliko pitanja na tvoj glupi post imam.



    Imaš, toliko da se iz tvog tupavog odgovora vidi da nisi u stanju (po ko zna koji put) ni ono šta ti je
    reèeno u redovima, a ni izmeðu njih, ni razumjeti, ni shvatiti ni primiti, i da si dibidus snižene
    osnovne inteligencije, na nivou osmoljetke, a ni tu.

    Kredit na osnovu buraza, ja, jer misliš da ti to, kao i brak s nekim koje je odreðene pripadnosti- makar
    nominalno - može biti alibi za tvoje bljuvotine ovdje u svakom pojavljivanju, veæ godinama.

    Znaš ti sve to, hinjavac kakav i jesi, nego se praviš blesav i mutav kad te neko pritisne, ili si stvarno
    tako priglup da je najgluplja koza od tebe pametnija. Idiote.

    Provlaèio se jesi, a da ta škola u koju si i tada išao nije bila humana i ljudska ne bi ti njen kraj tako
    lako vidio.

    Nisi u stanju ne samo se pravopisom služiti, nego ti je razumijevanje pisanog teksta na nivou lošijeg
    ðaka mlaðih uzrasta osnovne škole, primjerice ovdje, niko ti nije nikad rekao da si se ti nekim èlanom
    porodice ovdje šepurio, nego ti je, ovo da ti je jasno, jasno reèeno da nije niko glup ovdje pa ne vidi
    na koje karte ti igraš kada svjesno izlaziš i laješ na svaku kritiku i Vuèiæa (npr.) i cjelokupne politike
    i idelogije potekle iz Beograda i Srbije, koja je èitavu bivšu Jugoslaviju prva i prevashodno u crno zavila.

    Dozovi se tobe više, majmune.


    -
Evo vidish opet... Alibi ??/ kakav bola alibi ...da sam ozenjen sa Erdoganovom cherkom ja ne trazim alibi. Kakav bola alibi . Taj alibi koji ja trazim je u tvojoj TINTARI , GLAVUSHI , plutrulom mozgu. KONTASH ??? Kakve veze ima Vuchich sa ovom temom? Ja podrzavam ideologije koje nas zavishe u crno ??? Ako smatrash da su ljudi koji zavrshishe samo osnovnu shkolu inferiorni naspram visoko obrazovanih .... well...nisi upoznao vas cijeli dunjaluk. Iznenadio bi se. Chuj nisam u stanju razumjeti misao napisanog texta???? Helllo ... Pa ti si taj koji shvacha ali veoma svjesno izvrche text napisan od mnoshtva forumasha. Podla podmetanja i interpretacije tudjih textova. Nisam jedini. To me malo smiri i dovodi do zakljuchka da stvarno nisi normalan. All the best 01.gif

04-02-2017 03:02 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima tog alibija itekako kod tebe, i to je opšte znanje, a ne nešto što je, po tvom šatriranju ovdje, i tome kako pokušavaš mazati oèi i sebi i drugima, samo u neèijoj glavi.

Znaš ti dobro šta radiš i poturaš, samo doðe sve na svoje pa æeš i ti, naznaka za to ti je veæ bila
davno data na forumu u formi jednog èovjeka koji se jednim jedinim postom javio baš tebi,
i pitao te kako ti se više da, i rekao ti gdje ti je brat bio.

Alibi, jakako nego alibi.

Ti, pored toga što si odrastao u Mostaru, skoèiš prvi u odbranu onakvog lika kakav taj Vuèiæ jeste;
i naðeš se baš ti da prokomentarišeš vjetrov post poreðenjem i sarkazmom o tom kako je on samo
otjelotvorio Titovu krilaticu; i kad ti neko ukaže na to i kakav inherentan nacionalšovinizam ti time
pokazuješ, onda kuku pomagaj, tebe neko pogrešno tumaèi i sve druge glave su bolesne sem tvoje
i glava onih koji gledaju šta ti pišeš i povlaðuju ti i šute, umjesto da te pljuju zbog tvog otvorenog
poganluka i zlobe.
O tom kako stavljaš time u prvi plan svoju nacionalnu pripadnost, a pripadnost gradu i zemlji ti nije ni u desetom spram toga, a nisi ni sam u tom, o tom nema potrebe trošiti rijeèi. Za tebe su Vuèiæi
i èetnièka postrojavanja minorne i nebitne pojave, a bošnjaci krivi za sve od raspada juge do ispadanja
manchestera iz kupa prvaka.

Sve ostalo što tu ti napisa nije ni vrijedno komentara, i to po ko zna koji put.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-02-2017 03:29 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa Kavazovic je dozvolio da Vucic hoda po tepisima dzamije u cipelama .

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-02-2017 11:08 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bolje da je hodo u cipalema vec da mu noge smrde ..cistije su mu cipele od noga 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 12:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..bolje da je hodo u cipalema vec da mu noge smrde ..cistije su mu cipele od noga 13.gif 13.gif


.........! 10.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

04-02-2017 13:21 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Pa Kavazovic je dozvolio da Vucic hoda po tepisima dzamije u cipelama .


S obzirom na taj Kavazoviæev, u tvojim oèima po svemu sudeæi, "izgred", da ga sad tako nazovemo,
imaš li ti neki konkretan prijedlog o nekoj pogodnijoj osobi na njegovom mjestu, ili o promjeni ustroja
IZ , da bi ona bila po tvom ukusu. Kada bi ona bila za tebe dobra i kako bi to izgledalo ?




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

04-02-2017 14:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od semirizsvemira:

      Pa Kavazovic je dozvolio da Vucic hoda po tepisima dzamije u cipelama .


    S obzirom na taj Kavazoviæev, u tvojim oèima po svemu sudeæi, "izgred", da ga sad tako nazovemo,
    imaš li ti neki konkretan prijedlog o nekoj pogodnijoj osobi na njegovom mjestu, ili o promjeni ustroja
    IZ , da bi ona bila po tvom ukusu. Kada bi ona bila za tebe dobra i kako bi to izgledalo ?




    -







..njegov ustroj su oni iz Maoce

..kratki pantalona ..takav bi Reis trebo da izgleda po njemu iz tih redova

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 17:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjetre. Dosadan si . Napadas me i vrijedjas koristis neprimjerene izraze ,psujes ismijavas. Okani me se. Cudi me da ako ima neko da ga upozori. Uglavnom odleprsaj . Okiti se znanjem

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

04-02-2017 19:37 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sve ti to isto radis i to prvi pocinjes


..nisi ni ti nista interesantniji od moje dosade ,kad ti neko odgovori na nacin na koji ja to radim ili kazem onda pocnes pizdit kao sad gore u tvome postu


..koliko si samo puta iznjeo lazi na mene ,koliko si samo puta rekao nesto sto ja cak nisam ni rekao .

..sema pogledajs se malo u ogledalo kad pocnes ljude vrijedjat i nazivati ih pogrdnim imenima a pri tome vrijedjas

..to sema ne prilici ni jednom znalcu o vjeri i vjerniku koji se predstavlja kao ti .


..meni takvi ucitelji Sema ne trebaju ,ja odma odem sa casa kad takvi kao ti pocnu diplit

.

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-02-2017 u 19:46.

04-02-2017 19:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Cim neko ne misli kao ti pocnes ga napdati i osudjivati i pocnes govoriti ..Zbog takvi kao TI..znaci ja i ovakvi kao ja i Dzemila ili Stari Grad smo krivi sto su Bosnjaci stradali

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 19:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma pusti to sto nisi rekao,
ako neko zna sta si mislio
tu je steka,
a lijepo sam davno kazao
"problem na forumu je ne samo sto se rijeci
"stavljaju u usta "koje nisu izgovorene vec sto se unapried zna od sagovornika
sta mu se misli i sta ce mu se odgovoriti u narednom ,trcem, postu.

04-02-2017 19:51 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..njcesce semine replike zavrshavaju sa

..zbog takvi kao ti


..ja se na Semu i ne ljutim toliko i ja mu halalim

...ima ovde puno opasniji mudrijasa od njega 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-02-2017 19:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sema je fishkal/kameleon 02.gif

04-02-2017 20:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Vjetre. Dosadan si . Napadas me i vrijedjas koristis neprimjerene izraze ,psujes ismijavas. Okani me se. Cudi me da ako ima neko da ga upozori. Uglavnom odleprsaj .

    Okiti se znanjem




Neki su izgleda svakako oKiæeni, sa ili bez znanja... 02.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 04-02-2017 u 20:42.

04-02-2017 20:41 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com