Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2016/17 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

FK Velez 2016/17 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vrijeme je da se konacno otvori i ova tema nakon zimskog sna.

Budi se div iz zimskog sna...hajmo Rodjeniiiiiii!!!! 10.gif

03-23-2017 17:13 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kažu Velež kupuje sve gostujuæe utakmice...
prošlog vikenda su pobijedili nekoga na strani, domaæi djeèaci otišli plaèuæi sa terena, toliko ih je sudija pokrao u korist Veleža

to sam proèitao na par sajtova, ne znam, pošto kupio, po to prodao...

___________________________________________________________________

    03-23-2017 22:24 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      kažu Velež kupuje sve gostujuæe utakmice...
      prošlog vikenda su pobijedili nekoga na strani, domaæi djeèaci otišli plaèuæi sa terena, toliko ih je sudija pokrao u korist Veleža

      to sam proèitao na par sajtova, ne znam, pošto kupio, po to prodao...


    Glupost, sta ce im ko prodavat kad se pola lige bori za opstanak. To dusmani Veleza kazu i prizeljkuju velezovu propast i kao nesposobnjakovice.

    Radnicki- Velez 2:2, i to Radnicki dadne gol u zadnjih 5 minuta. Gdje je tu prodaja? Kakva prodaja kad se I Radnicki bori za opstanak.

    03-26-2017 19:34 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      kažu Velež kupuje sve gostujuæe utakmice...
      prošlog vikenda su pobijedili nekoga na strani, domaæi djeèaci otišli plaèuæi sa terena, toliko ih je sudija pokrao u korist Veleža

      to sam proèitao na par sajtova, ne znam, pošto kupio, po to prodao...




    kazu D.Trump stao iza Velezovih finansijskih "problema" sve ih rijesio ,ne dozvoljava nikakve kradje protiv Veleza tako da
    su pobjedivsi nekoga na strani otisli sa pjesmom i veseljem u svlacionicu .
    Nisam nigdje procitao ali mi djeluje nekako istinito i za povjerovati ,
    ili bi pak ljepse zvucalo kako je Velez po ko zna koji put prevaren, pokraden i da ga se treba odreci
    jer ga niko ne voli i nije u stanju da prezivi -jel ta prica ljepsa ili na svaki Velezov uspjeh se
    treba dovesti u sumnju i malo onako carsijski pokakiti a neimati papira za obrisati supak.

    03-26-2017 20:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pitaj Tananog kako mu se ovaj moderatorcic lijepi na prljavu propagandu
    Jos kaze da su proslog vikenda plakali neki djecaci sto su zijanili kuci ,zato sto je prodata tekma
    Velezu iako iako su rodzeni igrali u Vrapcicima i jedva dobili u zadnjim minutama bez ikakve
    sudijske pomoci

    03-26-2017 20:28 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..malo ko ne kupuje bodove ili sudije ili se bodovi daju ti meni ja tebi ..Sarajevu je Velez uvjek davo za bilo sta da je trebalo ,tako i Velez Sarajevu ..Zeljo da je mogo istjero bi nas iz lige ..znam jednno kad je velzu ishlo lose i kad su nam bodovi protiv Zelje trebali ko hljeb ..Neko je nesto pokusho oko Osima da se daju Velezu bodovi ,on ne rekao neka igraju i neka pobjede a bodove nedajemo ,Zelji tad nije ni za sta trebalo
    ..gdje se to kupuje kupio bi im i ja sad neki bod iz inata ovim sto pishu po sajtovima

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-26-2017 20:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da je bogdo srece pa da unutar Veleza bude zdrava atmosvera a ne sitni profiterici i puni "ljubavi" za Velez pa se poslije ispale sa nekom lovom a trag im smrdi na 1000 KM.Ono kad privreda ide pa se sponorisu tekme , reklame , advertaising ,zastavice ,naljepnice itd .a kupovina bodova ili prodaja -normala .Kolikoje samo pustih godina Velez kasljao samo zato sto su se "cetvorke" dogovarale o bodovima u Jugu.A danas ,kapitalizam , sve ima cijenu , prodaja /kupovina .Halo -ne pali vise "ja cuo ,pa posto kupio poto prodo" .Eto dali ste culi a ne samo culi vec i procitali da mostarci guze zasigurno petkom a i drugim danima ako se omakne i da prostite ,pored dvije sake ostane jos viska od chune.tako da mladu od glave visak ne boli.

    03-26-2017 20:41 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Samo sto se nesto pokrenulo da se Velez spasi,Hasic ulozio lovu,Ibro Rahimic se zbog ljubavi prema
    Velezu prihvatio posla koji granici sa Tantalovim mukama dusmani krenuse u akciju
    Velez uzeo sedam bodova iz tri tekme a ostao na predposljednjem mjestu pa bi i budali trebalo
    biti jasno o cemu se radi

    03-26-2017 20:59 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od STECAK:

          citat od green:

        kažu Velež kupuje sve gostujuæe utakmice...
        prošlog vikenda su pobijedili nekoga na strani, domaæi djeèaci otišli plaèuæi sa terena, toliko ih je sudija pokrao u korist Veleža

        to sam proèitao na par sajtova, ne znam, pošto kupio, po to prodao...




      kazu D.Trump stao iza Velezovih finansijskih "problema" sve ih rijesio ,ne dozvoljava nikakve kradje protiv Veleza tako da
      su pobjedivsi nekoga na strani otisli sa pjesmom i veseljem u svlacionicu .
      Nisam nigdje procitao ali mi djeluje nekako istinito i za povjerovati ,
      ili bi pak ljepse zvucalo kako je Velez po ko zna koji put prevaren, pokraden i da ga se treba odreci
      jer ga niko ne voli i nije u stanju da prezivi -jel ta prica ljepsa ili na svaki Velezov uspjeh se
      treba dovesti u sumnju i malo onako carsijski pokakiti a neimati papira za obrisati supak.




    Ja sam èuo iz vrlo pouzdanih izvora da se spremaju da kupe svaku tekmu i na domaæem terenu...
    Taj dio æe pokriti Melanija, kažu da je rekla da æe dati i sifona ako treba. Pošto kupila, po to prodala...




    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-26-2017 21:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..petkom guze samo ovi mostarci sto su na zapadu .

    ..guzili bi oni i ostaalim danima ,jer se mostarci vole falit da guze svaki dan ,ali ne mogu zbog pidzame i radnog odjela 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-26-2017 21:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Boza:

      Pitaj Tananog kako mu se ovaj moderatorcic lijepi na prljavu propagandu
      Jos kaze da su proslog vikenda plakali neki djecaci sto su zijanili kuci ,zato sto je prodata tekma
      Velezu iako iako su rodzeni igrali u Vrapcicima i jedva dobili u zadnjim minutama bez ikakve
      sudijske pomoci



    I neko drugi bi se zapitao, mada mu se ne može prebaciti iskrenost (u odreðenoj mjeri, tj. kad mu
    dodije... 07.gif ) :

        citat od green:


      ovo je forum, red seksa, red kaladonta, red politike
      nema tu argumentacije ni sa jedne strane.
      a nismo pravnici i advokati, yebo argumentaciju.




    Najbolje ko makso po diviziji... koka



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-26-2017 21:12 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prica se da su se ona tri Juznoamerikanca sto nastupaju za Velez osunetila i da Cegevarin unuk
    gura lovu u Velez pa tu Vehabijsko-crvenobrigadnu udrugu treba preventivno gurnuti u tretju ligu

    03-26-2017 21:17 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kad smo veæ kod caparenja kite...
    ...prièa se da je i neimenovani èlan foruma iz NJ stavio oglas o tom da traži jednog iskusnog s
    britvom, po moguænosti muslicha...

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-26-2017 21:33 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..samo nek su cune osunecene pa kako god

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-26-2017 21:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bozalija, može li bez liènog prozivanja ikako?

    Iz Fudbalskog kluba Radnièki Lukavac juèer su izdali saopštenje u kojem su, izmeðu ostalog, naveli da se, na štetu ovog kluba, vode "neèasne radnje", te da su mišljenja da se sve radi sa ciljem da u ligi ostane mostarski Velež.

    "Neka se svako bori za svoje, to je barem pošteno u ovoj prièi, ali ko se to bori za nas. Za nas koji nismo bitni ni u sopstvenom dvorištu. Godinama su Savezi na svim nivoima leðima okrenuti lukavaèkom fudbalu. Ova aktuelna tema dodatno je podgrijana komentarom prvog èovjeka NSTK (Salih Deliæ) koji je otvoreno na jednom od sastanaka

      potvrdio da Radnièki mora ispasti, kako bi Velež ostao
    . Zašto? Je li to pozadina igre sa poèetka prièe, da li na taj naèin mostarski div èuva ugled, a Radnièki se gura u propast?”, navodi se, izmeðu ostalog, u saopštenju lukavaèkog kolektiva.

      http://scsport.ba/rat-saopstenjima-iz-veleza-porucili-da-odbacuju-sve-optuzbe-radnickog/

    ___________________________________________________________________

      03-26-2017 22:55 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Petak, 25. mart 2017.

      Legendarni fudbaler Veleža Franjo Vladiæ doživio moždani udar
      Legendarni fudbaler Veleža iz Mostara, Franjo Vladiæ, juèer je pretrpio moždani udar i nalazi se u Sveuèilišnoj klinièkoj bolnici u Mostaru.

      Jedan od najomiljenijih fudbalera za navijaèe Veleža je u 67. godini života doživio moždani udar u svom domu u Mostaru, a potom je odmah prevezen u SKB Mostar. Na svu sreæu, nakon kriznog perioda, njegovo stanje je sada stabilno, ali je pod ozbiljnom prismotrom ljekara ove bolnice.

      Vladiæ je karijeru zapoèeo u Veležu, te je zabilježio preko 700 nastupa. Bio je èlan legendarnog trojca u napadu, Bajeviæ – Mariæ – Vladoviæ.

      Nastupao je za reprezentaciju Jugoslavije na Svjetskom prvenstvu u Njemaèkoj 1974. godine.



        http://scsport.ba/legendarni-fudbaler-veleza-franjo-vladic-dozivio-mozdani-udar/

      ___________________________________________________________________

        03-26-2017 22:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Boza:

          Pitaj Tananog kako mu se ovaj moderatorcic lijepi na prljavu propagandu
          Jos kaze da su proslog vikenda plakali neki djecaci sto su zijanili kuci ,zato sto je prodata tekma
          Velezu iako iako su rodzeni igrali u Vrapcicima i jedva dobili u zadnjim minutama bez ikakve
          sudijske pomoci


        Kad se kupuje utakmica, ne mora se kupiti u kojoj igra ta ekipa koja kupuje. Može se kupiti sasvim deseta, iz desetog kantona.

        Velež je jedini klub za kojeg sam navijao u bivšoj Jugoslaviji, a i poslijeratnoj BiH. Ali to ne znaèi da treba na ciganski naèin ostat u beton ligi, gdje ovce i krave pasu iza golova. ili pošteno, ili nikako.

        ___________________________________________________________________

          03-26-2017 23:02 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..Ta prica da Radnicki mora ispasti i da neko pravi urotu protiv tog kluba u savezu je nidje veze i ko gubi taj moze i ima pravo da se i ljuti ..da je bilo toga kupovalo bi se i Velezu da opstane u prvoj ligi ..mada to Velezu tada ne bi nista pomoglo jer je osto bez kinte i cak nisu mogli ni osnovne potrebe ispunjavati prema igracima i trenerima ..Velez je bio bacva bez dna u koji se nije moglo vishe ulagat na takav nacin

          ..Ja ne tvrdim da se ne klupuju ili prodaju utakmice na svim nivoima ali to treba uvjek dokazati i ako se dokaze ne treba imati milosti cak ni o Velezu .

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          03-26-2017 23:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          Boza Boza is a Male
          moforaja




          Poruka: 4600
          Location: ni na nebu ni na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Normala je sto iz Radnickog vrse propagandu kako bi se odrzali u borbi za opstanak i ti samo teraj
          i ljepi se za dusmansku propagandu
          Velez je danas zijanio dva boda zbog psiholoskog pritiska na njegove mlade igrace zbog takvih
          namjerno tempiranih glasina
          Neko ti je vec reko da se pola lige bori za opstanak,pola za ulazak u Premijer ligu i to ce potrajati
          jos dugo pa otkud kupovine i sto se to unaprijed prisiva Velezu
          Nije fer da stoji samo prezime pa evo ti i ime-Senad,nadimak odma iskoci kad se javim
          Znaci nije atak na tebe nego na tvoju pisaniju i dina ti imana nemoj cistiti na ovakav nacin
          Velezovu avliju

          03-26-2017 23:45 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bozalije su iz Bjelimiæa, podno Bjelašnice, 90% ih navija za Sarajevo 04.gif
          Ti neæeš da èitaš sve napisano, nego se zakaèiš samo detalja.
          Fino sam napisao: pošto kupio, po to prodao.
          Šta sam i sam proèitao, to sam na forum postavio.
          Nije sramota ispast iz lige. Sramota je pokrast kasu kluba i uništiti ga, a još veæa sramota bi bila kupovati bodove u najlošijoj ligi zapadnog Balkana.

          Kad jedan Coventry u Engleskoj može past u petu ligu, može i Velež u kantonalnu, a sve zbog oduzimanja infrastrukture, stadina Pod bijelim brijegom, pa onda kraðe od strane hohštaplera koji su nestruèno vodili klub u Premier ligi.

          Zdrav kolektiv i finansijski potkovan æe se iz kantonalne lige vratiti u pretkolo Lige prvaka brzinom svjetlosti,
          a neèasne radnje i mrlje u historiji kluba se ne bi izbrisale za vijeke vijekova.
          Zato, samo pošteno, pa ko koga zayebe.

          ___________________________________________________________________

            03-26-2017 23:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com