Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2016/17 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Samo sto se nesto pokrenulo da se Velez spasi,Hasic ulozio lovu,Ibro Rahimic se zbog ljubavi prema
    Velezu prihvatio posla koji granici sa Tantalovim mukama dusmani krenuse u akciju
    Velez uzeo sedam bodova iz tri tekme a ostao na predposljednjem mjestu pa bi i budali trebalo
    biti jasno o cemu se radi



..znaci da svi ostali namjestaju ,kupuju i prodaju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2017 00:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..spotski je pobjedjivati i gubiti i ako treba ispasti

..green ti pricas o sportskoj etici ,toga nema i ako je bilo rijetki su primjeri

..Velez je dao bodove Slobodi da Sloboda ne ispane iz lige a Velez nije bio prvak samo zato da ne ispane tim iz BiH ..Jebiga i onda se gledalo ko je ko i odakle je ko ..zovno Hamdo Pozdrac neke ljude i reko Sloboda mora ostat u ligi


..na ocigled cjelog svjeta Barceloni su svirana dva penala koji nisu ni u snu postojali ..UEFA kaze da im ne pada na pamet kanjzvati sudije ..jeli taj sudija kupljen ,vjerovatno za PSG jeste ..jeli taj sudija simpatishe Barcelonu pa mozda i jeste ..Da ja sudim utakmicu Dortmunta i Reala ja bi sviro penal protiv Rela ako bi bilo kakve shanse ,jeli posteno ma nije ali meni bi bilo drago da Real izgubi 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-27-2017 00:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Haj , da ne ulazimu duboko vec ono povrsinski i laicki da upitam pa ako se zna "neka se "objasni".
Ko i od kada uzima mito u ovim kozijim ligama ,ako se zna (a zna se ) pa da se jednom za vazda
prekine ta rabota .Ako je tacna .ako nije ili se misli da je barsunasto i neistinito onda neka se zasuti zauvijek a ne
kad su u pitanju "Rodjeni" pocne povlaciti sva sumnjiva rabota oko namjestanja.
Znamo svi da je drustvo(ike drustvo) korumpirano ,i za saku dolara prodaje se sve -
dakle u nedogled cemo pricati rekla ,kazala,cuo,prica se - jasta nego ce se pricati kao sto rekoh u jednoj vecoj , bogatijoj i
bolje organizovanoj ligi u bivsoj Jugoslaviji je to postojalo pa cemu se cuditi tome danas,kad svaki zaseok ima svlacionicu
i zelenu ledinu ,zvanu nogometni travnjak koju stoka krupnog zuba "uredjuje" u vecernjim satima seckajuci je zubicima.

03-27-2017 00:25 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam od tih,moj pradedo je doselio u Mostar iz Borca,onog sto je blizi vrelu Neretve
Ti opet o necemu sto se unaprijed prisiva ljudima koji su vratili publiku u Vrapcice,koji pokusavaju
da Velez ozdravi
Godine i godine sam proveo sa Ibrom Rahimicem i dobro znam da ce tesko gurnut svoj karakter
u neku kusnju,jedino ako se drugi sluzili tim sredstvima
Znaci za tebe je relevantno lajanje bivseg clana uprave Slobode kojoj je Velez vratio stare dugove
a nevidis i ne interesuje te sto je Velez ostao predzadnji pored sedam osvojenih bodova

03-27-2017 00:27 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo malo golova i nepostojeæih penal sa seoskih liga... 18.gif

    51-SBzGVenI


    UIYCgAQHrCA


    IjrITx2EqoY


    62W9M_S6kYQ

___________________________________________________________________

    03-27-2017 00:36 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sva ova prica koja se odnosi na Velez ima jedan cilj ,skrnaviti ga i gurnuti ga caka i jos nize odakle se nece vishe nikad vrattiti .

    ..mene sad zanima sto je Velez tu ineteresanan ako svi namjestaju i svi su korumpirani ,bas Veleza stavili za prmjer da se kupuju i namjestaju utakmice da bi bas Velez ostao u ligi

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-27-2017 00:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Ja mislim da sve ovo ima za cilj ukloniti Velez iz Mostara i stvoriti dominaciju samo jednog kluba u Mostaru a to je Zrinski ..malo mi sve ovo lici na taj scenarij

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-27-2017 00:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..mene sad zanima sto je Velez tu ineteresanan ako svi namjestaju i svi su korumpirani ,bas Veleza stavili za prmjer da se kupuju i namjestaju utakmice da bi bas Velez ostao u ligi


    zato što je u ovoj ligi jedini Velež gigant, sve ostalo su ekipe gdje im je tu i mjesto,
    možda Jedinstvo Bihaæ da se nešto izdiže iznad prosjeka.

    i po onoj balkanskoj inerciji, ako je Velež tu gigant, a gori mu pod nogama, najlakše je bacit prièu da Velež kupuje

    utakmice se u ovakvim ligama najbolje "kupuju" kvalitetnim igraèima,
    ali ne u proljetnom dijelu sezone, sve "pet do dvanaest", u zadnjim kolima.
    kad vidiš da ti i matematièki je nemoguæe obezbijediti ostanak u ligi, onda kreæe ciganluk.
    gdje su bili u oktobru, a ne u martu se sjetili bježati sa dna. neæe Velež ispast, a i kad bi ispao, nikakva tragedija to nije.

    ___________________________________________________________________

      03-27-2017 00:50 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo tabele, bitno je upasti bar u ova plavom bojom oznaèena mjesta, to je razigravanje sa kantonalnim ekipama:

      ___________________________________________________________________

        03-27-2017 00:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

              citat od vjetar:

            ..mene sad zanima sto je Velez tu ineteresanan ako svi namjestaju i svi su korumpirani ,bas Veleza stavili za prmjer da se kupuju i namjestaju utakmice da bi bas Velez ostao u ligi


          zato što je u ovoj ligi jedini Velež gigant, sve ostalo su ekipe gdje im je tu i mjesto,
          možda Jedinstvo Bihaæ da se nešto izdiže iznad prosjeka.

          i po onoj balkanskoj inerciji, ako je Velež tu gigant, a gori mu pod nogama, najlakše je bacit prièu da Velež kupuje

          utakmice se u ovakvim ligama najbolje "kupuju" kvalitetnim igraèima,
          ali ne u proljetnom dijelu sezone, sve "pet do dvanaest", u zadnjim kolima.
          kad vidiš da ti i matematièki je nemoguæe obezbijediti ostanak u ligi, onda kreæe ciganluk.
          gdje su bili u oktobru, a ne u martu se sjetili bježati sa dna. neæe Velež ispast, a i kad bi ispao, nikakva tragedija to nije.





        ..ja mislim daje bas cilj sasvim drugi .da se usmjeri fokus na Velez pa cak i ako je to tacno da se kupuju ili namjestaju utakmice Velezu pa cak i ako to nije tacno treba stvoriti pometnju u klubu ili baciti sumnju ,nemea to veze ni sa kakvim gigantom .to se samo moze nazvat kompleksom mali klubova ,konacan cilj je sasvim nesto drugo da se fokusom na Velez ili igrom ili namjestanjem poshalje u jos nizi rang takmicenja ..pa ako dodje i u tu ligu i tad bi se neko naso da govori i pishe kako se Velez gura da izadje cak iz te kozije lige ..cilj ga je unistiti i zbrisati sa lica zemlje ..znaci sve sto je imalo veze sa Mostarom treba biti unisteno na bilo koji nacin

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-27-2017 u 01:15.

        03-27-2017 01:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Boza Boza is a Male
        moforaja




        Poruka: 4600
        Location: ni na nebu ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Velez je bivsi Gigant i pored ovoga sto ti Vjetar rece i cinjenice da ispada sest ekipa,Veleza se
        plase i ekipe iz gornjeg dijela tabele zbog konkurencije u narednoj sezoni
        Nekima bode oci i petokraka

        03-27-2017 01:23 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..Bode oci ime pa tek onda petokraka ..bode oci i klica koja se moze zakaciti za Velez ,pa iz tog razloga treba ga unistiti bas kao sto se unistaje i grad ,planski smishljeno i tendeciozno i tom projektu Velez sigurno smeta

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        03-27-2017 01:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Boza:

          i pored ovoga sto ti Vjetar rece i cinjenice da ispada sest ekipa,


        o kakvih šest ekipa ti prièaš?
        ispadaju tri ekipe i dvije razigravaju.
        evo prošle sezone ko je bio na 12. i 13. mjestu, te ekipe ove godine opet igraju, nisu ispali nego razigravali sa kantonalinm timovima.

        TABELA IZ 2015. godine



        i Radnièki i Novi Travnik ostali u ligi.

        ___________________________________________________________________

          03-27-2017 01:41 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Boza Boza is a Male
          moforaja




          Poruka: 4600
          Location: ni na nebu ni na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Opet vazniji moj malehni Lapsus,ok bori se za opstanak
          Dedera ti reci sta te muci Cakani pa se hranis i ljepis na one rekla kazala koka

          03-27-2017 01:50 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ništa me ne muèi, radim treæu smjenu.
          forum doðe kao predah.
          a šta si se ti našo uvrijeðen ako neko smatra da Velež šilji ostanak,
          pa i mi smo navijaèi Veleža, i nas je majka rodila

          ___________________________________________________________________

            03-27-2017 01:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Boza Boza is a Male
            moforaja




            Poruka: 4600
            Location: ni na nebu ni na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Aferim,eto smatraj 10.gif

            03-27-2017 02:05 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..Green ,bili ti licno volio da Velez ispane ako je tacno da kupuje neke bodove da bi opsto u ligi ..ja licno ne bi sve da znam da je tako
            ..mnogi duhmani Veleza bi volili da ispane bez obzira na to sto znaju da i njihov tim namjesta utakmice ..Velez je ispo iz lige zbog novca kojeg nije imao ili ako ga je imo podkradali su ga upravo oni koji su ga i Vodili i kome je taj Velez stvorio ime i njih
            ..Gubili su utakmice u prvoj ligi cak zbog kladionica i neki ljudi su namjestali takve rezultate preko ighraca i uprave i danas ih mnogi kljubovi gube cak na vecem nivou takmicenja ,pa cak i liga snampionas se namjesta iz tih isti razloga ,zbog novca ..bilo je uvjek i bice uvjek namjstanja kupovine i prodaje bodova i nema potrebe da budemo toliko kriticni a ni toliko prepsoteni da kazemo da treba da ispane ako kupi neku utakmicu da bi opsto u ligi

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-27-2017 02:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            STECAK STECAK is a Male
            moforaja


            Poruka: 3604
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mozda je ovdje ona tanka nit ne shvacenosti @greena bas kao i naseg
            clana foruma @provera a u nastojanju da kao nesto ocisti u svojoj avliji pa da krene
            na okolinu.E u ovom vremenu (barem sto se fussbalspilen/a tice to je nepotrebno i
            u najmanju ruku neukusno.
            Zasto.
            Zato sto smo svjedoci moralnih posrtaja ne samo pojedinaca vec cijelih nacionalnih zajednica a koje
            sve tretiraju osim samih sebe (to u polikiti)
            U fussbalu moras sa krkanima krkanski i jos gore jer si ga nehebo,jel' tako .
            Velez trenutno ima akcioni tim (vjerovatno) i plan i zasto dovoditi na bilo koji nacin u pitanje
            ostvarivanje njgovih planova .Kako -kakobilo.Meni evo sada ,u sjecanju ono vrijeme kad smo bili jesenji sampioni
            Yugoslavije 1973,pa nista dvije god.zaredom i gol razlika a sve rasturali po jugi.
            Buducnost (Titograd) dala ovima ,Osijek , onima Rijeka njima , a Vardar -zvezdi i sta .Samo osta da se pamti Velezov BMV
            i vrijeme kad smo mogli Zvezdi uvaliti 3 gola, Hajduku 4ili Dinamu 5 abogami i 9.
            Kazu da "ko ne gleda u buducnost prica o proslosti"a ovo malo pricanje o Velezovoj proslosti je samo da se
            zna da Velez nije repa bez korijena.

            03-27-2017 02:36 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od green:

              ništa me ne muèi, radim treæu smjenu.
              forum doðe kao predah.
              a šta si se ti našo uvrijeðen ako neko smatra da Velež šilji ostanak,
              pa i mi smo navijaèi Veleža, i nas je majka rodila


            Ko ste to "vi" - i èemu sva ta prièa green oko kodeksa èistoæe i poštenja baš oko Veleža, što je to
            Velež baš na tapetu ?

            Važi li taj kodeks za sve ostale i što se nije potegla prièa kad su svi drugi namještali , nego ti sad potežeš
            oko Veleža, kad je prva neprovjerena glasina puštena (nako sluèajno ? ) u opticaj ?



            -

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            03-27-2017 11:00 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7085
            Location: BiH

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pa nije prva španska liga, pa da se mora štimati jer je konkurencija prejaka.
            Ne mora se štimati u ovakvoj superperolahkoj ligi, trenutna tabela govori da se Velež veæ išèupao, fali mu bukvalno jedan bod da bude u sigurnoj zoni.

            A za Steæka, koji voli raritete, evo jedna huliganska tabela:


            Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

            ___________________________________________________________________

              03-27-2017 11:35 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com