Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 13 14 15 [16] 17 18 19 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    https://en.wikipedia.org/wiki/Obsessive%E2%80%93compulsive_personality_disorder



dva dana proganjanja bez odgovora... podjebavanje istog lika danas... na koga li me to, kao i gore
navedeni link podsjeæa...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-26-2017 12:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

obsesivno-kompulzivni... 33.gif

07-26-2017 12:07 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj ti nastavi projicirati sad sam sa sobom, i ko ti se smiluje....

... evo ti malo duhovitog i pametnog provrela, kako ga ti nazva...

... sindromi... 13.gif koka on s tobom a ti s njim... "zdravi" i jedan i drugi...

      citat od tana:

        citat od prowler2:
      Hrvatska vojska po uzoru na pravu vojsku ???? Pichka ti materina provokashka. Pizdo jedna ustashka. Prava Hrvatska vojska je bila u mostaru. Istina. Mostarci su je odjebali sve sa kurshumima. Jebla te ta Hrvatska vojska. Pichko jedna provokatorska. Jebo to Franja I Sloba u pakshu. Ako bog da sreshcemo se u Molstaru. Samo shto chu morati chuvati ledja. Ti znash ko sam. Ja ne znam ko si ti. Smrdljivi ustasho.



    pravila su vrlo jasna.

    zabranjeno psovanje familije. zabranjeno nazivati cl;anove cetnik, ustasa i slicno

    opomena administratora

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-26-2017 12:08 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ostani pozdravljen,

otrešen

i zaboravljen... 02.gif koka

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-26-2017 12:10 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

"Humor i inteligencija" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

      Volio bi viditi tu izjavu Izetbegovicha o leukemiji I tumoru. . Kad je vezao zastave sa kim je bilo sa Leukemijom ili tumorom ? ? Kad je pregovarao o podjeli prostora BiH, jeli izabrao leukemiju ? Jeli leukemiji ostavio Mostar da se pretvori u neizljechiv karcenogeni prostor? Jeli protivotrov imenom Halilovich stopirao ? Pokushao je rezom sa Shevama ali je bio neuchinkovit.



    Prvo, nikakav ozbiljan pokušaj prodora u Mostaru nije pravljen, Ševe su poslane kao alibi i pokušaj dimne zavjese.

    Drugo, Hrvatska vojska je itekako bila prisutna u BiH, i to je bila vojska po uzoru na pravu vojsku, dok je plan bio da se oèuva Sarajevo pod svaku cijenu, po žrtvu i Mostara i bilo èega drugog.

    Treæe, proèitaj pomnije šta piše u replikama na tvoje gluposti prije nego što nakon tih replika postavljaš ignorantska i imbecilna pitanja u kojima glumiš (?) gluha, æorava i glupa insana.

    Imam ja za tebe neka pitanja, a i za ostatak auditorijuma ovdje:

    Šta bi se to desilo, U KONAÈNICI da je neko drugi bio na Izetbegoviæevom mjestu u tom vremenu, i da Izetbegoviæ nije postojao, a da su na sceni bili Karadžiæi, Mladiæi, Krajišnici i ostatak ergele s druge strane ?

    Sve bi bilo drugaèije i Mostar bi ostao jedan grad, kakav je bio i prije rata ?

    Ili je trebalo nastaviti linijom kojom su išli branitelji Mostara, nesretni i prepušteni božijoj milosti (tj. namijenjenom im pogromu na vlastitom kuænom pragu, i to od najezde izvana) i sklopiti savez s drugom stranom ?
    Nakon one Karadžiæeve javne najave, tj. prijetnje u parlamentu BiH o nestanku jednog naroda ako se bude glasalo za nezavisnost BiH ?

    Time bi se automatski sve riješilo i svi bi živjeli happy ever after, vezali zastave (ovog puta neke druge) i time zapeèatili sudbinu Hrvata u BiH ?

    To bi tobože bilo bolje i prije svega principijelno drugaèije rješenje za BiH ?

    Po èemu ti prvi, a i ostatak ovdje, koji nikad ne spominje(š) jedan kljuèan Izetbegoviæev istup, ti istog pamtiš i kroz koju prizmu ga gledaš ?

    Koji taèno njegov istup ?


    -



      citat od prowler2:


    Hrvatska vojska po uzoru na pravu vojsku ????

    Pichka ti materina provokashka.

    Pizdo jedna ustashka. Prava Hrvatska vojska je bila u mostaru. Istina. Mostarci su je odjebali sve sa kurshumima. Jebla te ta Hrvatska vojska. Pichko jedna provokatorska. Jebo to Franja I Sloba u pakshu. Ako bog da sreshcemo se u Molstaru. Samo shto chu morati chuvati ledja. Ti znash ko sam. Ja ne znam ko si ti.

    Smrdljivi ustasho.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-26-2017 u 12:27.

07-26-2017 12:25 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

opet opsesivno-kompulsivni... 04.gif
hoce da prestane i da me otkulira...ali NE MOZE...NE MOZE...mora serendati...mozak hoce ali ruka ode sama od sebe i upropasti sve...haj sad jos jednom...blablabla , "ja cu Tebe na odjeb...ti imas projiciranje...blablabla"...i onda opet post...pa jos jedan...pa jos jedan...pa jos jedan...pa ceka da mu se odgovori...pa cita...analizira...pa opet post...itditd... 35.gif

07-26-2017 13:10 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    tana , ja nemam nikakvog iskustva oko ovih prijavljivanja...pa dopusti da ti se obratim na ovaj nacin...

    de , tita ti...stavi , ako mozes i kad nadjes vremena , tu jebenu temu na Raspali , tako da prvoborac ne bi imao prostora da naprdiva o nekakvim zavjerama i insinuira...ja stojim iza svake moje (ruzne) rijeci njemu...i znam zasto sam se tako ponasao i ponasam...a i efekti su ocigledni...kravosac se polako povlaci u fazu "odjeba"...sto je veliki napredak...samo da izdrzi...drzim mu palceve da izdrzi... 02.gif


nista to nece promijenuti jarane. stari svako malo spomene nakav post od hogara sto je obrisan prije 5 godina. ja nemam pojma o kojem postu je rijec, i ne razumijem zasto je to vazno i zasto je hogar mjerilo necega. ali stari grad godinama spominje hogara(ne voli magistra), robota(ne voli magistra), ... .ma znas sve bolje od mene.

ali evo za experiment varticemo temu na raspali cisto da se stari ne bi mogo gadjati izrazima kao: metenje ispod tepiha i slicno. ne shvata stari da tema uoste ne ide njemu u prilog. nikad on to nece shvatiti.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-26-2017 17:28 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

shvatam, s druge strane, da ide itekako i tebi i još ponekom (niko spomenut, niko zaboravljen) u
prilog, sure thang, a meni - ko jebe mene, a i èlanstvo koje se godinama u navratima s tobom naguravalo, posveæivalo ti i teme i brojne postove...

... pitah i da se vrati Hogarova tema, tj. tema na kojoj je on imao jaku tešku izmjenu s tobom...

... pošto se radilo o izmjeni postova izmeðu tebe i njega, nemoguæe je da je sve to moglo biti
izbrisano bez tvog znanja.

Meni nije nikako jasno zašto je ta tema izbrisana... pogotovu kad niko od nas glupana ne shvata da
ona ne ide nikako Hogaru, a ni nama "ostalima" u prilog ?

Doduše, kako ti reèe, nikad mi neke stvari neæemo shvatiti ? (ne pitam se ovdje ni koje, pitanje se nikako samo ni ne nameæe... ) .

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-26-2017 u 17:37.

07-26-2017 17:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i sta ja sada trebam? da pokusavam da nadjem naku temu od hogara staru 5-6 godina da bi tebi udovoljio? nemam pametnijeg posla. golemo je da se uopste sjecas teme stare 5 godina. meni je to na neki nacin nenormalno, sama cinjenica da se sjecas takve teme.

i zasto je hogar bitan i po cemu je hogar mjerilo necega?
posto nemas svojih argumenata pokusavas da iskoristis tudje? je li to u pitanju?

bola nauci da bijes svoje bitke sam, a ne da trazis saveznike jer je to znak slabosti.
covjek koji vjeruje u sebe ne mora da trazi potvrdu svojih rijeci u drugim ljudima.

ali da rezimiramo: sve se kod tebe na kraju svodi na magistra. ti kad kazes robot, hogar, itd ustvari govoris: magistar, nagistar, magistar ....

golemo te taj lik jos uvijek proganja, a nema ga vec godinama na forumu.
magistar je tvoja babaroga. stvarno ti savjetujem da prevazidjes taj strah/mrznju. ljepsi ce ti biti zivot.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-26-2017 17:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

imam svoje argumente, pusti šantarabe ovdje.

Šta fali i tuðima, pa ih ne treba iznositi. Što je pobrisana ta tema s hogijem ?
Po meni nije nikad trebala biti brisana, to bi bio veliki plus za tebe da je ostavljena i da nije
dirana.

Bitka nije moja, to o tom da ja ne bijem svoje bitke sam ti je malo teža šuplja i dupljak. Teški.

Nema nikakve substance u tim tvojim tvrdnjama. To su ti i kolege u nekoliko navrata potvrdili,
kad si bio u izmjenama sa mnom ranije.

To o magistru, tu tvoju jefinu, poganu i nisku i podlu floskulu, koju tako oèajno poturaš, okaèi maèku
o rep, eto za šta si se zakaèio, ko pokvaren gramofon.

Ko bolan proganja koga, pa nisam ga ja postavio za modera, nisam se sporio s njim na
moderatorskom forumu ko ti, nisam mu tamo zamjerao štošta, i nisam ja dopustio da se forum

tako sjebe odlukama s magom i bez mage ko ti...

Sad ti ko ja kriv, i magistar kriv. Pametan èovjek, iskoristio svoju priliku, napravio sebi promidžbu
kad mu je trebalo u presudnom momentu u životu, dokazao se gdje mu je trebalo i ispalio se kad mu
je trebalo, i ostavio ispaljotke za sobom. Makso mudri mu skinuo kapu neki dan èestitajuæi mu, i
s pravom.

Meni je moj život super, ovo pišem dok radim, a posao mi ide automatizovano, kad ne radim onda
imam i šta koga da radi za mene.
ovdje doðem, pa me ne bude.

Kakav strah i kakva mržnja, od peksimeta ili raje s kojom se sjedio u Alekse to ljeto i gdje smo se
cjepali od smijeha, primjerice, na raznim besjedama ?

Daj bolan tana, o'ladi malo...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-26-2017 u 18:14.

07-26-2017 18:07 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

*sad bi trebo magistar da se pojavi i da kaze: BU 13.gif

mislim da bi stari pao u nesvijest, ali od srece.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-26-2017 18:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jok, prno bi mu pod nos u odbrambene svrhe ko što je jedan odrapio nekom na onom drugom
forumu....

Tana, postaješ infantilno banalan, ovo je ispod nivoa i zenièke mesare, jbga ti....

Mago sve ovo èita i pojaviæe se sigurno, a možda i neæe...

I bolan, bezveze uvlaèiš èovjeka ni kriva ni dužna. Nije on sklonio bosu ni robota, ni milion drugih.
Nikog on nije pomakao.

Odluka nije bila njegova, nego vašeg tima. I raja su imala problem s tim odlukama, a s Magom nisu
sem što su trošili vremena na èitanja i podhakavanja na forumu dok je on bio prisutan.

Ponavljam ti, èovjek nije poenta u ovoj prièi, mada vjerujem da ti ne trebam to nikako ni govoriti.
Vidi to bilo ko s kojim razredom osnovne.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-26-2017 18:18 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

BU.... 33.gif

07-26-2017 20:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tana, vjerovatno se i zbog ovakvih nestašluka dolazi na forum... (ovdje mislim na sebe).

      citat od prowler2:

    Beheeee.... 33.gif



      citat od prowler2:
    :

    Hrvatska vojska po uzoru na pravu vojsku ????
      Pichka ti materina provokashka.
      Pizdo jedna ustashka.

    Prava Hrvatska vojska je bila u mostaru. Istina. Mostarci su je odjebali sve sa kurshumima. Jebla te ta Hrvatska vojska. Pichko jedna provokatorska. Jebo to Franja I Sloba u pakshu. Ako bog da sreshcemo se u Molstaru. Samo shto chu morati chuvati ledja. Ti znash ko sam. Ja ne znam ko si ti. Smrdljivi ustasho.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-26-2017 u 20:25.

07-26-2017 20:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bu BUUU Bubu .... 33.gif

07-26-2017 20:29 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Jok, prno bi mu pod nos u odbrambene svrhe ko što je jedan odrapio nekom na onom drugom
    forumu....

    Tana, postaješ infantilno banalan, ovo je ispod nivoa i zenièke mesare, jbga ti....

    Mago sve ovo èita i pojaviæe se sigurno, a možda i neæe...

    I bolan, bezveze uvlaèiš èovjeka ni kriva ni dužna. Nije on sklonio bosu ni robota, ni milion drugih.
    Nikog on nije pomakao.

    Odluka nije bila njegova, nego vašeg tima. I raja su imala problem s tim odlukama, a s Magom nisu
    sem što su trošili vremena na èitanja i podhakavanja na forumu dok je on bio prisutan.

    Ponavljam ti, èovjek nije poenta u ovoj prièi, mada vjerujem da ti ne trebam to nikako ni govoriti.
    Vidi to bilo ko s kojim razredom osnovne.


    -



suplja opet, jel ti tim ista radio evo si svaku temu pa i svoju usro gllupostima
kada se dobro istresete i sve svoje frustracije predocite forumu "kao" skrivene osobe onda vam tim kriv
vidis ja znam Magistra i drago mi je da smo se upoznali ali u ciberu sasvim drugi lik...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-26-2017 20:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sad probaj zamislit u šta se ti "usereš", da se koristim tvojim rijeènikom, kad otvoriš usta
bilo gdje...

... šta je bilo, ko je nadrkao ...

ponavljaš iste reèenice s teme od prije pet godina, isti postovi.

Šta ste se svezali Magistra, rekoh šta sam rekao o njemu - pohvalno, danas, èitaj malo...

šta to njega uzimaš u usta... shvatam da ti je mogao valjati i trebati, samo nikog to ovdje
ne interesuje nakon toliko godina...

i to o gluposti.... imao je jedan vamo jednu temu s tobom na forumu... pa
je prekrstio u "mozak na pashu"....

... da ti sad ne preciziram koji dio si ti u naslovu...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-26-2017 20:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od green:

      na 1 minut i 55 sekundi govori o crkvi svih svetih koja je bila džamija.

      isto što je aja sofija bila crkva,

      boja fesa = boja dresa.

      da svemrisci doðu na vlast, crkva, nekadašnja džamija, postala bi svemircocrkva

      a Fatmir Alispahiæ bi postao svemircoman, umjesto musliman, to jest komunista do 1991.


    Fatmir je zakon za neobrazovane Boshnjake.

    Njegove bravure se mogu svrstati u gebelovske ... samo sa manje kreativnosti. GGGOOO Fatmire... 04.gif







      citat od prowler2:

        citat od pravimostarac:

      vidiš Vjetre kako u praksi radi tuk na utuk pristup..
      Ni Izetbegovic, ni Radoncic, Ni Lagumdzija, Ni Kavazovic ni bilo ko drugi nije trn u oku èetnicima ni proèetnicima nego samo Fatmir Alispahiæ...
      pitam se zašto...
      valjada što govori istinu i prèi ih u nezdrav mozak...
      on je za njih penicilin...kad ga vide polude....

      ovi gore navedeni su uškopljene litonje...


    Hahhaha Fatmir je legenda. Ono nema nidje na svijetu hahahaha 10.gif


___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-27-2017 u 11:20.

07-27-2017 11:16 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vezano sa za samu temu, manje više detaljni iskazi od ljudi koji žive u Mostaru, kako oni vide i
doživljavaju situaciju i stvarnost iz svog ugla. Pokušajte odvratiti pažnju od samog naslova
videa, jer se u njemu kroz doticanje ove teme govori o drugim stvarima, npr. stanju u tzv. bošnjaèkom
populusu, politici, itd.

    k1qc99jkndU

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-27-2017 u 11:27.

07-27-2017 11:21 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

fatmir alispahic je bosnjacki smiljko sagolj ili risto djogo...nekadasnji urednik "safa" koji je sirio mrznju i netrpeljivost...izraziti nacionalista , ekstremista , radikal...covjek koji je uvjek govorio i govori jezikom mrznje...on je sve ono sto safa nije...svojim djelovanjem on razbija ideju gradjanske bosne i hercegovine...neko je rekao da je on gebels radikalnih bosnjaka...potpuno tacno...

07-27-2017 12:34 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 13 14 15 [16] 17 18 19 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com