Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Molim odgovornu garnituru forumskog establishmenta da mu srazmjerno naznachi da je to izvan normi kulturnog ponashanja.



Da su tebi te norme naznaèivane po toj mjeri koju spominješ, do sada bi bio ne u frižideru na
forumu, nego na Antarktiku.

(da sad ne citiram neke od kulturnijih "pisanja" od našeg pretisa, pardon, provRela).



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-05-2017 15:29 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od prowler2:

          citat od vjetar:

        ..ne komentarise Dodika i Srpske politicare koji svakodnevno pocev od Vucica iz Srbije pa preko Dodika negiraju BiH i to Povleru ne smeta ,smeta mu kad neko kaze sa razlogom tzv Srbija
      Vjetre , ooo ti konspiraciski shtovaoce ,....kako chu komentarisati kad nisam vidio da neko postavi temu kako Vuchich ili Dodik kazu to. Kako ???/

      Ima li tema?? Seresh li seesh.

      BTW....beli si se udruzijo sa gmazom. Ima li suva mesa ???





    ..ti kad bi i vidio tu temu ti ne bi komentariso .

    ..haj budi posten pa kazi da ne bi

    ..ja sam se posro sto puta aliji na neke njegove poteze ,mada da je bilo ko drugi bio na njegovom mjestu pitanje kako bi ih svi mi donosili ili bukli te poteze a ti o karadzicu ili srpskim politicarima rijetko a gotovo nikako me zelis da seruckas a kad su u pitanju bosnjaci ili njihpbi kometari te teme obixno upratis ili ih sam postavis ili ako se poseres ma te tvoje to umotas u celofan


Ne završava se to ni na tom vjetre, postoji jedan drugi element kod njega, veæ odavno prisutan, a ilustrovan u ovom citatu dole, sa teme "Intervju" sa TAZE IZ MAGAZE.

Bilo ko može vidjeti šta i zašto je @pravimostarac napisao u svom postu, i upravo zbog sadržaja tog
posta se dotièni provRel osjetio pozvanim da se promoli iz rupe, svojim komentarom.

      citat od prowler2:

        citat od pravimostarac:

      Trabant HDZ, a svi nako malo stariji znaju kakvo je vozilo bilo trabant, i balavac kome je bilo jedva 14 godina u vrijeme o kojem piše je bar mogao još optužiti Safeta da je naruèio rušenje dragog im Starom Mosta, otvaranje Dretelja, hapšenja i protjervianja balija preko klimavog mosta na Lijevu stranu do koje im je tako stalo...
      Dovoljeno je bilo prošetati vidjeti "ruševine" po Aveniji i Strelèevini koje su rezultat "bjesomuènog" i naruèenog granatiranja VRS..

      Gazde su mu ako ništa mogle dati kakav dokument da potrkrijepi svoje teze pa ako ništa i kakav falsifikat, ali trabant ko trabant samo dimi ..a naši se lijepe...

      koka


    Jao.....Jadna nam majka.


Ovo se redovno dešava, po pravilu, kad se radi o jednima, tj. jednom "narodu", i kad bilo ko iz te grupe, (za koju je provRel apriori odredio da oni po pravilu pripadaju toj grupi, bez obzira na to
kako se ti ljudi sami izjašnjavaju privatno i javno), digne glas ili da komentar koji govori na kraju
krajeva i o anomalijama koje se tièu prije svega svih graðana, a time i svakog naroda, a ne samo jednog.

Meðutim, za njega je svaki - po njegovom tumaèenju - pro-bošnjaèki komentar znak za uzbunu, i povod za ovakve, nièim pozvane ni interesantne komentare, jer kako je to provRel sam rekao svima,
javno ovdje na forumu, on je prisutan na ovom forumu da bi, po njegovim vlastitim rijeèima:

      citat od prowler2:

    Mezim muslimane koji su pomalo skrenuli sa puteshestvija istorije


Ovdje se naravno "puteshestvija istorije" odreðuju u njegovoj vlastitoj režiji, pardon, režiji koja mu je
usaðena i odreðena iz krugova koji misle i pišu isto kao i on.
Dovoljno je porediti njegovo pisanje i retoriku s istim pisanjima (maltene do u slovo) na internetu,
na komentarima na youtube-u na video isjeèke iz moderne istorije od 1991. - 2. , ili na brojnim
portalima na internetu pa da se prepozna o èemu se radi.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-05-2017 15:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odlican interview. dobro zbori safa.

nadam se da ce uspjeti u svojoj nakani, jer safa jedini nudi opciju zajednickog zivota i jedinstvenog mostara.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-05-2017 16:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nudim i ja ,
samo mi niko ne nudi lovu

07-05-2017 22:06 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    nudim i ja ,
    samo mi niko ne nudi lovu



..tacno Stecak

..svi oni rade i pricaju za lovu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-05-2017 22:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Safet Oruèeviæ je u neku ruku hipohondar, plaši se bolesti, smrti.
To je razlog zašto više ne želi u politiku.
Zasitio se èovjek svega, a i u ovom intervju se predstavlja kao starac, kao nije u godinama za politiku i stresove.
A vidi ga, kao od brda odvaljen. Iskusan, zdrav, prav. Idealan za politièara.

___________________________________________________________________

    07-05-2017 22:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ja samo znam da nikom nista vise ne vjerujem pa i sam Safa prica onako kako bi trebalo i to mi svi znamo ,medjutim Safi se to ponekad isplati ili mu se isplatilo ..nije dzaba ni ovo do sada radio ..kako i Safa zivi u Austriji a ne radi nista ..ako nesto radi odakle lova frajeru a izaslo se iz rata i neposredno posle rata zbriso u Austriju ..svi mi ostali koji smo zbrisali otisli smo sa kesama ili koferima i torbama u rukama i kad smo dosli negdje tamo daleko morali smo i kopat i orat i raditi od zvjezde do zvjezde ..nesto neznam da je Safa hrmbo na gradjevini

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 07-05-2017 u 22:34.

    07-05-2017 22:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ne vjerujem da postoji bolja opcija za mostar od ove sto je safa nudi. ispravite me ako grijesim.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    07-05-2017 22:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kako nije ,pa nebi ovoliki narEsto,da nije radio po kucama ,i u kucama -recimo postavljao
    plocice , pravio kupatila , zakucavao goblene
    Fino kaze kako je "onaj tamo dio " Mostara nastanjen sa 10 000 koji nisu Hrvati
    kako je tamo ko ono izmjesano Hrvati pa ovi pa oni -samo njega nema pa neima ,
    prodade stan da moze kiriju placat u Osterichu.
    Ja bi mu vjerov'o samo sada trenutno ne mogu ,nesto sam zauzet.

    07-05-2017 22:41 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      ne vjerujem da postoji bolja opcija za mostar od ove sto je safa nudi. ispravite me ako grijesim.


    pa nisi jos moju saslus'o,polako
    a ima nas jos

    07-05-2017 22:42 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4397
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Safa je poslije Mujage Komadine najbolji gradonacelnik Mostara.Dok je on bio na funkciji sve je nekako bilo urednije a vidi onog manova Beslica!100 godina gradonacelnik.Jedan dio Mostara gradi a drgi gleda kako da ga dokusuri.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    07-05-2017 22:56 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...Berberu on jeste gradonacelnik ali pare se djele podjednako ,sad sto neko tamo vodi racuna gdje kako i za sta se trose a na lijevoj obali o tome ne vodi niko racuna i loåpovi ih kradu .to jeste stranka na vlasti a to je SDA..put za podvelzeje ima biciklisticku stazu a ulaz u mostar isto kao da ulazis u grad strave i uzasa ,tako nam izgleda i asfalt i ulicna infra struktuktura ,mislim na plocnike slivnike i ivicnjake ,za to nam nije kriv Beslic ni najmanje

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 07-05-2017 u 23:27.

    07-05-2017 23:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nidze veze ta tvoja besjeda
    Pun ko sipak se pred rat vratio iz Austrije gdje je drzo flipere i poceo se i kod nas baviti tim biznisom Pocetni kapital mu dao dajza koji je emigriro u Austriju poslije drugog svjetskog rata
    Citav rat proveo u Mostaru,rukovodio obnovom starog grada i u dva navrata bio gradonacelnik i
    dogradonacelnik Mostara u kombinaciji sa Nevenom Tomicem i Ivicom Prskalom
    Kosnik podrzo njegovu ideju da se sirom Europe odrzi glasanje u znak podrske jedinstvenom
    Mostaru i u zadnji trenutak sprijecio skoro dogovorenu podjelu Mostara
    Nebi imenovo svima nama od starijih Mostaraca poznata lica iz svijeta kocke ,jednog Srbina,jednog
    Hrvata koji su mu pomogli u nabavci oruzja za odbranu starog grada
    Napustio Mostar kada se sukobio sa politikom SDA,nakon 13 godina poslije rata
    Love ima,vec pet godina finansira Centar za mir ciji je predsjednik uzgred receno kao gosti su se
    izredali svi poznati bivsi i sadasnji politicari iz regije koji su prijatelji Bosne i Hercegovine
    i eminentna novinarska pera kao npr Viktor Ivancic
    Pricaju da uspjesno investira u telekomunikacije i razne medije sto ne mogu potvrditi a ovo sve
    naprijed izneseno su gole cinjenice za Koje zna vecina mostaraca sirom dunjaluka

    07-05-2017 23:38 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Boza:

      Nidze veze ta tvoja besjeda
      Pun ko sipak se pred rat vratio iz Austrije gdje je drzo flipere i poceo se i kod nas baviti tim biznisom Pocetni kapital mu dao dajza koji je emigriro u Austriju poslije drugog svjetskog rata
      Citav rat proveo u Mostaru,rukovodio obnovom starog grada i u dva navrata bio gradonacelnik i
      dogradonacelnik Mostara u kombinaciji sa Nevenom Tomicem i Ivicom Prskalom
      Kosnik podrzo njegovu ideju da se sirom Europe odrzi glasanje u znak podrske jedinstvenom
      Mostaru i u zadnji trenutak sprijecio skoro dogovorenu podjelu Mostara
      Nebi imenovo svima nama od starijih Mostaraca poznata lica iz svijeta kocke ,jednog Srbina,jednog
      Hrvata koji su mu pomogli u nabavci oruzja za odbranu starog grada
      Napustio Mostar kada se sukobio sa politikom SDA,nakon 13 godina poslije rata
      Love ima,vec pet godina finansira Centar za mir ciji je predsjednik uzgred receno kao gosti su se
      izredali svi poznati bivsi i sadasnji politicari iz regije koji su prijatelji Bosne i Hercegovine
      i eminentna novinarska pera kao npr Viktor Ivancic
      Pricaju da uspjesno investira u telekomunikacije i razne medije sto ne mogu potvrditi a ovo sve
      naprijed izneseno su gole cinjenice za Koje zna vecina mostaraca sirom dunjaluka



    Hvala Boza...

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    07-06-2017 00:50 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    boza 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    07-06-2017 01:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I vama obojici na korektnim i pametnim besjedama 10.gif

    07-06-2017 01:48 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Novo nastaje kad staro postane teret".

    politicka mimikrija

    07-06-2017 02:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ma lahko je tudjim kurcem gloginje mlatiti ,pa tako i safa dans uzima lovu od medjunarodne zajednice za ne vladine organizacije koje se djele sirom svjeta pa se tako i Safa utrpo u te organizacije ..za vrijeme rata para je dolazilo vrecama u Mostar i javna je tajna da su se granate kupovale od Srba kad je rat bio protiv Hrvata i da se davala lova a niko nije polago racune nikome ..med vaditi a prste ne polizat je gotovo nemoguce .ne mislim da se od tih para nije ustekalo koji pola miliona maraka
    ..haj neka neko od nas ili od vas ode sutra u Bec i kaze evo ja dosho i ja bi ovde da zivim ..prvo moras imat papire ,drugo moras imati izvore primanja ili izvor zarade ili donjet vrecu para sa strane i poloziti je u neku od banaka ..ja znam zasigurno da svako moze postati stanovnikom Austrije ako doneses dobru lovu i polozis je na racun u banci i dobijes odma boravisnu dozvolu ..ne kazem da Safa nije pozitivan lik da ne bi volio da bude gradonacelnik ili neka funkcija u gradu ..ali nije bas ni svetac ..ja ga iskreno volim i nije mi mrzak ,ali ne volim kad se od ljudi prave nedodirljivi oreoli ili kad se gradi kult licnosti

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    07-06-2017 15:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mostarski biseri iz kafiæa

    lova dolazila vreæama.....
    arapi slali oružje ali ga Latini uzimali sebi...
    naruèivali granatiranje od srba...

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    07-06-2017 17:56 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    @vetre ,bio sam napisao slicno ali mi se nije dalo udariti u puljku jer
    obicno nastane "nered" u pogresnom shvatanju napisanog -sto bi mr.Trump rekao
    media make fake news-a ja nisam medij i bozesacuvaj da su mi drage lazne vijesti.
    Nekako mi se,recimo, na pocetku teksta koji je napisao @Boza , ucinilo kao da je Safa "odbranio"
    Mostar kupujuci granate za svoju lovu -ako jeste aferim -na Musali mu spomenik napraviti .
    Sta spomenik , ako je to istina , ja bih ga predlozio za dozivotnog predsjednika Mostara
    (taman i jedne strane )i dao mu najvece ordenje -bas kao Titi.
    Ali ako se pravi kult , kult licnosti i naj ,naj ,pa ljudi ima i drugih pametnih , mudrih, cestitih ,
    postenih , radnih ljudi pa da se ide po demokratskom putu a ne jednopartijskim komunistickim sistemom .
    I ja sam proveo cijeli rat u Mostaru, cudna mi cuda, da sam se mogao ispaliti odmah poslije
    ispalio bi se sa prvom 155/om.sto dalje to bolje .Koji sam ja baksuz ,izisao iz rata glich ko tich, vise su ponijeli u Europu ove izbjeglice.A zna se da ni magare nece da pocne da pliva -dok mu se
    voda ne ulije u usi.helenejs.
    Kao sto rece stavise Safa je pozitivna osoba u nastojanju da se gradu nacini bolje ,za pomak je/ ali pitanje je
    da li je samo jedna licnost podobna i kvalifikovana za to u Mostaru a ako jeste onda-

    07-06-2017 23:17 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Stranica (109): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Thread is closed
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com