Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od tana:

      cekajte svi malo - ko nam to osim safe nudi opciju jedinstvenog mostara?
      niko, cak ni mostarski sda nije za jedinstven mostar. naprotiv, oni su predlagali podjelu grada, sto je u mojoj knjizi izdaja.

      ko god nije za mostar jedinstnven grad - nabijem ih na glans. sve redom.
      svi koji nisu osudili podrsku koncerta za ratne zlocince - nabijem ih na glans.
      itd ...
    Ozbiljno ili se shalish?



Šta je to tvoj stance po pitanju taninog komentara, sem nekih nadri-pametarsko-šupljaèkih
upadica ?

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-08-2017 01:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od prowler2:

          citat od STECAK:

            citat od Boza:

          Predajem se


        nema predaje bez otpora ,
        dodajte mu cackalicu neka barem
        nesto ili nekoga "ubode" 13.gif

        Nego ,;vako ,
        ti napuni Safu taman ko da je bio Djajic svojevremeno.
        Kao sto rekoh Safa je OK i prica mu , i sto rece "nema nista protiv da i Srbin
        bude gradonacelnik" a ja bi bas nesto volio vidjeti na toj poziciji naseg Milana Jovicica.
      Ko je taj lik? Malo podrobnije. Ime nije dovoljno.


    Milan Jovicic je bio direktor termoelektrane u Gacku , takodjer i pok.supruga mu bila intelektualac .
    Stanovao je u Ul.Petra Drapsina u DUM-u a bio je najstariji u Gradskom vjecu Mostara i jedini je mogao sazvati skupsitnu koja je samo tako mogla biti regularna i pravno valjana.Tada mu (bezbeli) latini pripremaju
    likvidaciju jer im to nije tada odgovaralo.(ovo je desavanje kad je Kosnik bio u gradu).Naravno covjek je
    uhvatio nogu i od tada zivi na svojoj strani. 07.gif Kao najstariji vjecnik saziva skupstinu (jer onda nije potrebna 2/3 vecina)koju Hrvati nebi nikada sazvali i ko zna da li bi se ikada doslo (barem) i do ovakvih pozicija za boljitak grada koje bi samostalna SDA davno rasprodala i "halalila" latinima.Sin mu je zavrsio staru gimnaziju sa mnom i bile smo komsije /stas vise 35.gif
Hvala na informaciji. Stvarno nisam znao ko je lik. 10.gif

07-08-2017 01:52 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od STECAK:

          citat od prowler2:

            citat od STECAK:

              citat od Boza:

            Predajem se


          nema predaje bez otpora ,
          dodajte mu cackalicu neka barem
          nesto ili nekoga "ubode" 13.gif

          Nego ,;vako ,
          ti napuni Safu taman ko da je bio Djajic svojevremeno.
          Kao sto rekoh Safa je OK i prica mu , i sto rece "nema nista protiv da i Srbin
          bude gradonacelnik" a ja bi bas nesto volio vidjeti na toj poziciji naseg Milana Jovicica.
        Ko je taj lik? Malo podrobnije. Ime nije dovoljno.


      Milan Jovicic je bio direktor termoelektrane u Gacku , takodjer i pok.supruga mu bila intelektualac .
      Stanovao je u Ul.Petra Drapsina u DUM-u a bio je najstariji u Gradskom vjecu Mostara i jedini je mogao sazvati skupsitnu koja je samo tako mogla biti regularna i pravno valjana.Tada mu (bezbeli) latini pripremaju
      likvidaciju jer im to nije tada odgovaralo.(ovo je desavanje kad je Kosnik bio u gradu).Naravno covjek je
      uhvatio nogu i od tada zivi na svojoj strani. 07.gif Kao najstariji vjecnik saziva skupstinu (jer onda nije potrebna 2/3 vecina)koju Hrvati nebi nikada sazvali i ko zna da li bi se ikada doslo (barem) i do ovakvih pozicija za boljitak grada koje bi samostalna SDA davno rasprodala i "halalila" latinima.Sin mu je zavrsio staru gimnaziju sa mnom i bile smo komsije /stas vise 35.gif
    Hvala na informaciji. Stvarno nisam znao ko je lik. 10.gif


Bas mi je drago da te uputim na pravi put i prave ljude 35.gif
Cudi me da nisi citao njegove odgovore -velikim Hrvatima a i velikim Srbima a bogami i Bosnjacima u Oslobodjenju.

07-08-2017 01:54 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od prowler2:

          citat od STECAK:

            citat od prowler2:

              citat od STECAK:

                citat od Boza:

              Predajem se


            nema predaje bez otpora ,
            dodajte mu cackalicu neka barem
            nesto ili nekoga "ubode" 13.gif

            Nego ,;vako ,
            ti napuni Safu taman ko da je bio Djajic svojevremeno.
            Kao sto rekoh Safa je OK i prica mu , i sto rece "nema nista protiv da i Srbin
            bude gradonacelnik" a ja bi bas nesto volio vidjeti na toj poziciji naseg Milana Jovicica.
          Ko je taj lik? Malo podrobnije. Ime nije dovoljno.


        Milan Jovicic je bio direktor termoelektrane u Gacku , takodjer i pok.supruga mu bila intelektualac .
        Stanovao je u Ul.Petra Drapsina u DUM-u a bio je najstariji u Gradskom vjecu Mostara i jedini je mogao sazvati skupsitnu koja je samo tako mogla biti regularna i pravno valjana.Tada mu (bezbeli) latini pripremaju
        likvidaciju jer im to nije tada odgovaralo.(ovo je desavanje kad je Kosnik bio u gradu).Naravno covjek je
        uhvatio nogu i od tada zivi na svojoj strani. 07.gif Kao najstariji vjecnik saziva skupstinu (jer onda nije potrebna 2/3 vecina)koju Hrvati nebi nikada sazvali i ko zna da li bi se ikada doslo (barem) i do ovakvih pozicija za boljitak grada koje bi samostalna SDA davno rasprodala i "halalila" latinima.Sin mu je zavrsio staru gimnaziju sa mnom i bile smo komsije /stas vise 35.gif
      Hvala na informaciji. Stvarno nisam znao ko je lik. 10.gif


    Bas mi je drago da te uputim na pravi put i prave ljude 35.gif
    Cudi me da nisi citao njegove odgovore -velikim Hrvatima a i velikim Srbima a bogami i Bosnjacima u Oslobodjenju.


ako je rjesenje milan zasto da ne...
mi imamo vise problema sem sto je ovaj nacionalni najveci...
svi oni lijepo zbore ali kada se docepaju stolice preokrenu plocu...
kada je bio rat govorili smo eto srbi svi imaju stanove a iz nevesinja...
srbi samo hoce u policiju ili strazari, nek je utoka za posjasom...
srba ima najmanje u gradu a najvise su dobili...
sada je jos gore imamo i hrvate i muslimane...
a gdje su onda ostali...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-09-2017 09:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tema ima zvjezdice pa molio bih vas za ozbiljnost

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-09-2017 15:16 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zar "zvijezdice" znace "paznja ozbiljnost"
uvijek sam mislio da su zvijezda i zvijezde simbol komunista
onih velikih ,odraslih , ozbiljnih (kako se kaze) a da su
zvijezdice ,u stvari njihova djecica , jos ne dorasla , slinava i mala .
E,da se ovdje stave mali polumjesecici onda bi se , tek, shvatila
ozbiljnost i tezina teme
jer bi sve aludiralo na jednu veliku i vodilju
stranku ,
ovako ko zna na sve sta moze ,tema , liciti i izaci. *)*)*)*)

07-09-2017 15:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tvoj komentar nema nikakve veze sa temom ali eto kada vec trazis
puno je sarkazma u tvom glasu i ne vidim zbog kojih razloga si takvog raspolozenja
ja vidim da svi imaju pravo reci svoje misljenje bez ikakvih konsekvenci
naravno trazi se ipak nivo diskusije i da se ne koriste "izrazi"
druga je prica sto mi nemamo kulturu komuniciranja pa onda gledamo da na sve nacine naudimo sugovorniku...
ne vidim forum kao neki dzihadijski ili islamizirani...
sta ti vidis neznam!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-09-2017 15:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa eto rekao sam svoje misljenje u kojem ti nalazis
"moje raspolozenje", i kako nema veze sa temom kad je sam pocetak teme
pod "zvijezdicama " a ne recimo velikim slovima, ili navodnicima .
Eto ,meni zvijezde izazivaju neku ,cudnu asocijaciju , prave da su
offended -if you know,what I mean .
zasto bi forum bio djihadijski i islamiziran -da li zbog spomena stranke SDA,
ili malijeh mjeseca i zvijezdica , da li bi smetala 4C , ili male sahovske kockice
gdje bi prvo polje bilo bjele boje ne vidim da bi forum trebao biti takav ,mada je znao
nekim komentarima (prijasnjim) i takav biti.
sta si ti u mom postu vidio nevaljalo , to vjerovatno ,samo ti znas.

PS.Nije samo kultura komunikacije u pitanju vec kako ko dozivljava ,forum i ko
se kome obraca i na koji nacin,a naravno i pogledi su razliciti, nacin komuniciranja a
bogami i nivo obrazovanosti i upucenosti u problematiku.

07-09-2017 16:04 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa spominjes zvjezdice kao simbol komunizma a nakon toga polumjesece kao simbol vjere i novog rezima...
kao bili bih ozbiljniji ako je polumjesec znaci da smo mi kao muslimani ili islamisti i samo tako moze...
neznas koliko je ko upucen u problematiku dok ne das prostora za normalnu diskusiju...
do sada je na djelu samo sarkazam i ko zna neka nacionalna netrpeljivost ili kozna...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-09-2017 22:49 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zna se vrlo precizno sta znace zvjezdice u imenu teme.

za svaki slucaj evo da ponovimo: tema koja je oznacena zvjezdicama je tema na kojoj autor zeli da se clanovi pridrzavaju teme i da ce tema biti ociscena po potrebi.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-10-2017 17:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kolko zvjezdica ima tema petak dan za metak

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-10-2017 19:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    pa spominjes zvjezdice kao simbol komunizma a nakon toga polumjesece kao simbol vjere i novog rezima...
    kao bili bih ozbiljniji ako je polumjesec znaci da smo mi kao muslimani ili islamisti i samo tako moze...
    neznas koliko je ko upucen u problematiku dok ne das prostora za normalnu diskusiju...
    do sada je na djelu samo sarkazam i ko zna neka nacionalna netrpeljivost ili kozna...


to je kao biva ,kako ti mislis ,ja jok .
siroko vam polje Glamocko u diskusiji na ovoj temi .

@vetre - petak ima garant zvezdica koliko i stariji vodnik -prve klase .
@tana - eto ja nisam znao sta znace zvezdice u imenu teme i daj reci
gdje da nadjem te precizne naputke o znacenju pojedinih simbola sa tastature
a preneseno na pravilnik foruma .(ako postoji -naravno-da ubuduce znam/o)

07-10-2017 22:43 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..puno si mi objasnio ,kad bi se ja mogo sjetit koliko je zvezdica imo stariji vodnik

..kapetan znam da je imo tri zvezdice

..tacno onoliko kolko se nekad petkom metaska pucalo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-10-2017 23:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kako je krenulo ostat cu i bez zvedzica i degradirat ce me u desetara ili razvodnika

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-10-2017 23:19 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

za goblene me nije briga...ali sam licni svjedok jedne cinjenice...da nije bilo safe , shosija , arifa pasalica i hujke , mostar (i hercegovina) bi saptom pali...i danas bi kao i u ratu imali gradsku vladu sastavljenu od 11 hrvata , dva bosnjaka poslusnika i jednog srbina poslusnika...gledao svojim ocima i slusao svojim ushima...ovo rekla-kazala me puno ne interesuje...safa nije andjeo , ali andjeli se ne znaju klati sa vukovima...toliko od mene...

07-11-2017 07:16 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro receno garinca.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-11-2017 08:09 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vruæine, vrijeme odmora, vrijeme kad ljudi vole lizati sladoled, ili samo lizati (šta god stignu ili vole... 18.gif 25.gif )

... bilo kako bilo, pošto se Safi moglo odmah prigovoriti o vjerodostojnosti, a nekim drugima polizati,
jer su uèinili, navodno, više za BiH, a time bogati i Mostar, nego bilo ko, pa i on, evo šta se s te strane misli o graðanskom modelu u BiH:

    https://www.klix.ba/vijesti/bih/berlin-insistira-da-bih-bude-uredjena-kao-gradjanska-drzava-zagreb-se-protivi/170710082




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-11-2017 22:10 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta drugo ocekivati od Ustaske politike

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-11-2017 22:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na stranu to, ostade da Safi treba u prvi mah naæi manu, a ovakve pod svaku cijenu navoditi
još kao dobrotvore... i to na ovoj temi, s prve.

Svi smo mi ovdje na forumu (prisutni) za "graðansku državu"... samo ponekom je važno znati i lizati
gdje je zgodno, pa makar to i ne išlo baš s idejom graðanske države, osvjedoèeno iz ovog èlanka.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-11-2017 u 23:01.

07-11-2017 23:00 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

O cemu vi ljudi vise raspravljate? BiH je napravljena poslje tog prokletog rata kao rasisticka, etnoklerikaristicka i skoro da mogu reci nacionaleksluzivisticka drzava.
U njenom predsjednistvu ne moze sjediti gradjanin, vec samo srbin, bosnjak i hrvat. Prvo ne iskljucuje drugo, ali drugo iskljucuje prvo.
Sistem je vise nego bolestan, i biti dio njega, raspravljati o rjesenjima unutar istog, je isto kao bolesnom covjeku, koji ima nade da se spasi, nuditi kao jedini izbor, kako da izvrsi samoubistvo.
Nadam se da nastavka rata nece biti, ali kceri, cigani se vrte oko kuce... Rat nije nikada zavrsio, i sada svi nastavljaju da ratuju na miran nacin. Maximalisticki zahtjevi se postavljaju, svi se boje nacionalnog preglasavanja, a istovremeno se zalazu za sistem koji upravo to omogucuje. Politike razjedinjavajucih faktora se predstavljaju kao jedino rjesenje, uz parantezu da je to jedini nacin da se zemlja spoji i ujedini.
Da nije zalosno, bilo bi smijesno. Istovremeno oni koji nemaju tzv rezervnu drzavu, ne rade nista da se drzava ujedini na gradjanskom principu, jer je to jedini moguci nacin opstanka iste.
Nek vam je svima dole Dobri na pomcji!

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

07-11-2017 23:52 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Stranica (109): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com