Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 90 91 92 [93] 94 95 96 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

    Kako mozes tako o svom bolesniku a.k.a. Stari grad, da pises 15.gif 15.gif 15.gif



Polako vjetre, gledaj kad ovaj otvori temu o tom kako su i džamije u Mostaru gaðane od strane
ABiH... 02.gif koka

... kakvo izuvanje... 13.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 22:41 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne bi mene cak ni to iznenadilo

..vec smo imali iz zagreba na drzvanoj televiziji jednu strucnu analizu ,sastavljenu od eminentni strucnjaka kako iznose dokaze da je stari most minirala Armija BiH i da se zbog toga srushio 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


..sta sve ovoj jadno drzavi nisu podmecali ,samo da bi od guzice i neljudskosti napravili lice ..sto je najgre jos uvjek to rade

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 22:50.

09-14-2017 22:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od garinca:

          citat od pravimostarac:

        Ja da se pitam ..ohladio bih vas trojicu...jer se sa njim valjate u blatu.. 19.gif


      ti se nigdje ne pitas...pa ni ovde...nego kako cemo Tebe zvati...evo imamo frojda , junga i keplera...oni su lazni psihijatri i filozofi...
      ti bi mogao biti...ti bi mogao biti...nosferatu...ti si mali ruzni nosferatu... 10.gif


    ti si bola perpetum mobile...

    psihijatar i pacijent u istom biæu...

    rekoh ti da me zaobiðeš....
    10.gif




Dzevad Balijasevic -eto nesto me taj lik na tebe podsjeca sa tvojim pricama .

09-14-2017 22:47 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da nije Galijasevic

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-14-2017 22:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma jock,
Balijasevic -ovo mu je krsno ime tj.prezime 13.gif

09-14-2017 22:53 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako sam samo alergican na tipove koji zakljuce jednu stvar
i kao nece se s tim bakcati pa je onda naturaju na nos.
Konkretno od lika Dzevada B.kaze @vetru ;"svakoga je licni odabir sta ce uraditi kad dodje rat ,
hoce li uzeti ili ne pusku."(parafraziram) i onda se nadoveze ;" a gdje si bio kad sam ja bio".
De eto upitaj mene gdje sam bio kad si bio .Mogao si valjda upratiti od septembra 19.91 do kraja .
Nemozemo svi biti "prvoborci" jel tako 13.gif 13.gif ti se malo kasnije opredijelio kad si
konacno skont'o da nema Juge (ili ima ali je daleko i ko zna sta sve moze biti) a sad bi da
zazivi bratstvo i jedinstvo ali samo kao sto je nekad bilo i samo kako se tamo neko pitao i
odlucivao sta je dobro a sta nije za mene.

09-14-2017 23:04 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dobro,to nisam znao za krsno mu ime

..ja znam Dzevada Galijasevica ,danasnjeg srpskog Vazala koji se borio u Armiji BiH i bio desna ruka Alije .taj isti danas ode u Beograd i nasere se na sve Bosnjake i svu krivicu za rat i krvave dogadjaje pripisuje Bosnjacima nazivajuci ih nacionalistima i Mudzahedinima .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-14-2017 23:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ne bi mene cak ni to iznenadilo

    ..vec smo imali iz zagreba na drzvanoj televiziji jednu strucnu analizu ,sastavljenu od eminentni strucnjaka kako iznose dokaze da je stari most minirala Armija BiH i da se zbog toga srushio 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


    ..sta sve ovoj jadno drzavi nisu podmecali ,samo da bi od guzice i neljudskosti napravili lice ..sto je najgre jos uvjek to rade



jedini niži od takvih su ovakvi kao @govninèa, koji takvima pušu u tikvu i u stanju su zbog tog
puhanja u tikvu radi svog sitnog privatnog šiæara hodati po tuðim leševima.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 23:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Kako sam samo alergican na tipove koji zakljuce jednu stvar
    i kao nece se s tim bakcati pa je onda naturaju na nos.
    Konkretno od lika Dzevada B.kaze @vetru ;"svakoga je licni odabir sta ce uraditi kad dodje rat ,
    hoce li uzeti ili ne pusku."(parafraziram) i onda se nadoveze ;" a gdje si bio kad sam ja bio".
    De eto upitaj mene gdje sam bio kad si bio .Mogao si valjda upratiti od septembra 19.91 do kraja .
    Nemozemo svi biti "prvoborci" jel tako 13.gif 13.gif ti se malo kasnije opredijelio kad si
    konacno skont'o da nema Juge (ili ima ali je daleko i ko zna sta sve moze biti) a sad bi da
    zazivi bratstvo i jedinstvo ali samo kao sto je nekad bilo i samo kako se tamo neko pitao i
    odlucivao sta je dobro a sta nije za mene.


Noso sanitetsku torbu, trebinjac koji je zacrtao da dokaže svima da je veæi mostarac od svih mostaraca, veæi bosanac od bosanaca i hercegovac od svih drugih, prišio se u komandu da se tare sa tadašnjim zapovjednicima, najviše da bi osigurao sebi poziciju i ugled u dolazeæem novom društvenom poretku... lik kom se pravi borci, koji su bili ne sanitetlije nego borci, smiju i koji im se iz dna duše gadi.

U organizovanoj državi nije stvar slobodnog izbora angažman u vojsci, eto kakav je intelektualni i
društveni patos lika koji može davati izjave o slobodnom izboru, pa onda u istom postu nastavi furati
postavku u stilu "gdje si ti bio kad sam ja oslobaðao èobanovo polje", a dobro ga je baš on oslobodio, ne pitaj...

Hoæe bratstvo i jedinstvo pod svaku cijenu, sa otvorenim i potmulim šovinistima,
onima koji koriste svaku moguæu priliku da pljuju po prvo jednom narodu u njoj, a onda i po
muslimanima u èitavom svijetu, sve iz nièeg drugog nego netrpeljivosti koja se ili otvoreno ili manje otvoreno jasno manifestuje veæ godinama.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 23:14 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Tako i ovaj nas gaVinca Balijasevic poput njega a borio se isto nekad kako kaze u ratu i nosio pusku a danas mene i ostale naziva Bosnjackim nacionalistima i smecem bez bilo kakva razloga ili nekog argumenta i to sve to radi samo iz jednog poriva ili razloga razloga je da se uvuce u supak i ovima sto glede u Zagreb i Bograd i hoce li tamo padati kisa hoce li nevrjeme zahvatiti Sarjevo ili njihov grad to nije bitno jer je to u BiH ,vazno je da ne pada tamo ,mozda nekad ako bi Bosna u skorijoj buducnosti postala mala Jugoslavija da bi on opet profitiro u istoj .dok to ne postane valja njemu i dobra tepsija klapnuti u Trebinju ili na Palama ,njemu je sasvim sve jedno jer je zasluzio da je u miru klapne ,jer tamo neko moze naletiti sa foruma i vec je poznat i oni znaju da je multi kulti Bosanac koji sere kao Balijasevic ,jer i on isto mezi po repubici srpskoj bas kao i on a borio se protiv Cetnika ili Srba i jedan i drugi ,ovo Cetnika ili Srba kako vec neko hoce da cita ,pa neka uzme kako kome odgovara ovaj naziv ..moram vise da pisem i jedne i druge

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 11:38.

09-14-2017 23:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

,,on jadan nezna da mu ja to ne zamjerim i da me boli briga sto je on takav i ne bi mu to nikad rekao u lice i pored toga sto bi ga vidio takvoga ,gledo sam i gore karakteristike ili odlike ljudi pa me se nije bilo briga i nisu me se doticale ,sto se mene ne dotice ja ne diram takve sto su oni takvi ili drugaciji od mene vec da mene ne mezi i ne naziva pogrdnim imenom koje za mene ne ide uz moj lik ili moj svjeto nadzor jer ja takv ne mogu da budem i da postanem kao sto ti kazes jer nisam nikad bio to i u mojoj kuci se nikada o mrznji prema drugim narodima ili religijama nije pricalo ,Mostarac jesama do jaja i sa pedigreom i sa svim manama i vrlinama a nacionalista nisam ,moje zlo prema njemu je jedino sto kazem da 90 posto Srba i Hrvata ne zele BiH ,gdje on sad tu vidi u meni nacionalsitu ili da ja pokazujem mrznju prema tih 90 posto ,mrzim zlikovce iz bilo kojeg naroda na svjetiu i prema njima gajim mrznju i sve sto se moze najgore pozeliti , mozda on ne moze ili nezna da da prihvati sto sam ja po mome mishljenju realan a imam pravo na moje mishljenje kao sto on to Gandi odobraje i aplaudira a mene jebe i prishiva mi nacionalizam ,sve to radi iz razloga sto sam ja vec ranije piso o njemu i to je jedino sto on moze ili sto zna da bi sebe negdje uslihto ,jer on drugog razlohga i nema da nas proziva za nacionalizam vec iz razloga njegove licne reputacije ,jer drugacije mozda on ne moze saprati breme one puske koju je nosio i iz koje je puco na srbe ,sa jedne strane za njega casno i za druge ,ali eto i ja mu kazem aferim junace bez obzira na razlicite poglede o ratu i ratovanju ..danas kad je mir valja mu danas po Trebinju hodati a zna se da je bio u Armiji i sta sad ,sad treba da usledi pomirenje i da se kaze eto puco ti na mene ja na tebe i 1 1 ,sad on treba da profitira i da poentira i da se dokaze malo na vecem nivou jer to nije bas dovoljno ,na kome vec na Muslimanima nazivajuci ih nacionalistima ..psihijatrisjki strucno obradjeno a licno patoloskii bolesno smisljena pozicija za njegovu guzicu ,jer sve to radi smishljeno i sa razlogom ,nije on bas naivan za svoju guzicu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 00:16.

09-14-2017 23:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sad kad se ljigo pojavi ponovo ovdje i poène ponavljati svoje bljuvotine, ne treba mu ništa aktivno
pisati ni odgovorati, nego samo jedan po jedan post od nas, napisan danas, citirati kao odgovore.

Pošto se on namjerio, po njegovom vlastitom iskazu, da se ovdje pojavljuje i iživljava ciljano na nama,
iz njemu u dubini njegovog bolesnog biæa dobro poznatih, ranije navedenih razloga,

sad mu samo treba pucati citate s današnjim odgovorima i sve mu to dobro ponavljati, da mu doðe do
glave, isto kao što on ponavlja svoje laži i izmišljotine o drugima.

Ponavljanje izmišljotina s njegove strane i graðenje "argumenata" na izmišljotinama je nešto što su
mnogi drugi primjetili i otvoreno mu rekli, da se time on sistematski i smišljeno služi, i sad ga treba
samo današnim odgovorima presretati u njegovoj nakani.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-14-2017 u 23:38.

09-14-2017 23:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od gandalf:

      Kako mozes tako o svom bolesniku a.k.a. Stari grad, da pises 15.gif 15.gif 15.gif



    Polako vjetre, gledaj kad ovaj otvori temu o tom kako su i džamije u Mostaru gaðane od strane
    ABiH... 02.gif koka

    ... kakvo izuvanje... 13.gif


    -

Tebe niko nista nije pit'o,
Ni jedne vise....

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

09-14-2017 23:40 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo su oni tipovi sto kazu kad sretnu stare "prijatelje"
"Pa sta nam ovo bi pa se poklasmo"?
Kod mene je svo ovo vrijeme bilo i sada "sta vam bi pa udariste na nas".
Mada dobro znam sta im je bilo ali ljepse je kad oni daju definiciju dogadjaja.
Vidis i Balijasevic je "savjest" bosnjackog covjeka koji je grijesio kroz rat samo zato sto
se ustao da se odbrani i sto je prezivio -jes al u kurcu.
Balijasevic je bas tip mostarski oznacen-BEVANDA-ni voda ni vino ( nikakve veze sa casnim prezimenom Bevanda).
Cudan neki tip, ja da sam direktno iz Trebinja bio bi u HOS-u ,sto postujem i njihove "rane" ulaske
u Trebinjsku opstinu.Kazem "rane" jer takav nije bio dogovor Tudjmana sa Srbima tog podrucja Vucurovic.
E ako ga Suad C.ili Asim.Z ne spomene u svojim memoarima onda nije nidje bio. 13.gif 13.gif
Cudan neki svijet .

09-14-2017 23:40 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja sam Stecak sit vise te price sta nam bi i ko nas zavadi i trazenju krivca u crnom djavolu a ne njima samima ,najgore sto se te rjeci izgovaraju samo u kafanama uz tepsije i pice ili uz neku kafu ,ja kazem meni nista ne bi jer ja sam sjedio u stanu i nikome pred bilo cija vrata ne odo i ne pokuca pa dobro znam ja da nisi ti ide dalje prica,ja nastavljam dalje pa ne odo ni na srpska u pocetku rata ,kod ljudi koji su ostali a ne odo ni vama da vam kucam na vrata ,ja morado na kraju od vas da bjezim i vi morali da istjerate moje roditelje koji opet to isto kao ja ne uradise pa kad ste znali da nisam ja i da nisu oni zasto ih otjeraste da se pate po podrumima pored svoga stana i zasto ih ne ostaviste vec ih otjeraste da skapaju od gladi ili da ih raskomadaju granate ,kome je onda to trebalo neka mi neko od njih kaze ,neka mene niko o tome ne pita ..danas se to pitanje najcesce poteze od ovakvi kao sto je gaVinca trazeci krivce samo u nacionalistima i sakicama ljudi koji su to sve poceli ,odnosno da je to manjina koju treba jebavat u mozak ili iskkorjenuti ili sikanirati upravo na nacin koji on to radi na forumu i posle toga da bi u BiH teklo med i mlijeko ..to su samo njihove analne teorije koju oni pocnu prosipat posle trece pive i kad pocnu podrigivat kao magarad posle popijene case kisele vode Knjaz Milos ,jer ta je dobra za probavu tog sranja kojega izgovore na tim sjedeljkama i drugarskim susretima i kvazi pricom ko nas zavadi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 11:44.

09-14-2017 23:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od Stari Grad:

          citat od gandalf:

        Kako mozes tako o svom bolesniku a.k.a. Stari grad, da pises 15.gif 15.gif 15.gif



      Polako vjetre, gledaj kad ovaj otvori temu o tom kako su i džamije u Mostaru gaðane od strane
      ABiH... 02.gif koka

      ... kakvo izuvanje... 13.gif


      -

    Tebe niko nista nije pit'o,
    Ni jedne vise....


kme kme ... koka


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 00:14 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od Stari Grad:

          citat od gandalf:

        Kako mozes tako o svom bolesniku a.k.a. Stari grad, da pises 15.gif 15.gif 15.gif



      Polako vjetre, gledaj kad ovaj otvori temu o tom kako su i džamije u Mostaru gaðane od strane
      ABiH... 02.gif koka

      ... kakvo izuvanje... 13.gif


      -

    Tebe niko nista nije pit'o,
    Ni jedne vise....



Što si tražio od admin-a da obriše temu koju si ti otvorio, o teoriji da je ABiH bila ta koja je gaðala
civile na Markalama i odgovorna je za onaj masakr ?

Zbog èega nisi tada stajao iza svojih rijeèi, nego sve povukao ?


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-15-2017 u 00:29.

09-15-2017 00:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja sam Stecak sit vise te price sta nam bi i ko nas zavadi i trazenju krivca u crnom djavolu a ne njima samima ,najgore sto se te rjeci izgovaraju samo u kafanama uz tepsije i pice ili uz neku kafu ,ja kazem meni nista ne bi jer ja sam sjedio u stanu i nikome pred bilo cija vrata ne odo i ne pokuca pa dobro znam ja da nisi ti ide dalje prica,ja nastavljam dalje pa ne odo ni na srpska u pocetku rata ,kod ljudi koji su ostali a ne odo ni vama da vam kucam na vrata ,ja morado na kraju od vas da bjezim i vi morali da istjerate moje roditelje koji opet to isto kao ja ne uradise pa kad ste znali da nisam ja i da nisu oni zasto ih otjeraste da se pate po podrumima pored svoga stana i zasto ih ne ostaviste vec ih otjeraste da skapaju od gladi ili da ih raskomadaju granate ,kome je onda to trebalo neka mi neko od njih kaze ,neka mene niko o tome ne pita ..danas se to pitanje najcesce poteze od ovakvi kao sto je gaVinca trazeci krivce samo u nacionalistima i sakicama ljudi koji su to sve poceli ,odnosno da je to manjina koju treba jebavat u mozak ili iskkorjenuti ili sikanirati upravo na nacin koji on to radi na forumu i posle toga da bi u BiH teklo med i mlijeko ..to su njihove analne teroije koju oni pocnu prosipat posle trece pive i kad pocnu podrigivat kao magarad posle popjene case kisele vode Knjaz Milos ,jer ta je dobra za probavu tog sranja kojega izgovore na tim sjedeljkama i drugarskim susretima


To je isprobani recept jos od vremena kad su se "stvarali"Pakistan i Banglades .Bilo je tamo muslimana mislim da se zavu Rhonde koji su zivjeli (ukoliko su do sada o(p)stali) u Miamaru(Burma).Slusam dana s na NPR-americki nezavisni publik radio-pricaju o progonu , etnickom ciscenju, i genocidu nad tim muslimanima koji su u zbjegovima u svom egzodusu prema Bangladesu njih oko pola miliona (400/500 000).Progoni ih "regularna" militantna formacija iste te drzave .Naravno Budizam je glavna religija u toj rasistickoj i nakaradnoj drzavi.Da li se u Europi dize prasina oko toga,? cisto sumnjam a evo u Americi vec nekoliko spominju na radio o tome sta se desaje .Da li cemo zvati te u Miamaru Budisticki/fasisti ili neki naziv iz rasistickog jezika strogo vezan za Budizam kao religiju-bas kao sto se ili kaosto poneki neuceni visoki USA politicari teroriste iz "muslimanskog svijeta"nazivaju Islamo/fasisti.
Kao sto rekoh -dok se sve ono sto se desilo u BiH ne nazove pravim imenom u BiH nema i niti ce ikada biti mira .
Sve ima svoj naziv i redosljed desavanja.

09-15-2017 01:25 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja stalno pricam i nastojim da kazem ili nazovem pravim imenom ,neko ne zeli da o tome prica i nastoji da se to gura pod tepih .Kad to kazem onda mi se prishiva da sam zbog te price ja otjero raju sa foruma 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif to je Balijaseviceva teorija relativiteta ,koja nebuloza ..hhahaha ..jrdnog dana ako se u Srbiji pojavi predsednik odnosno politicar kao Ceda Jovanovic i pravim imenom nazove sve dogadjaje i posalje poruku Srbima u BiH pa i u svojoj zemlji da ono sto je ucinio Rezim Slobodana Milosevica prema BiH je nista drugo vec genocid ,tad se moze ocekivati da stvari u BiH krenu uzlaznom putanjom ,to isto ce morati da uradi i Hrvatska jer nista bolje a ni manje nisu uradili vec sta je uradio Milosevic ..Dokle god Kitarevicka i Hrvatska salje otrvne strelice prema BiH nazivajuci je sve vecim i vecim rizikom terorizma i sirenju islamskog radikalizma ,taj radikalizam je za nju prijetnja u regionu ,cista laz prijetnja od terorizma je daleko daleko manja vec sto je trenutno u Belgiji ili Engleskoj i Spaniji i ona to dobro zna ali treba jebavat BiH ,za sve to u BiH se optuzuju Muslimani u BiH ili danasnja vlast koja je kakva takva je nemocna pred njezinim izjavama jer se ne moze postici koncensuz u predsednistvu da joj se poshalje sluzbeni odgovor na to njezino lajanje pa to mora da cini Senad Hadzifejzovic ,jedan obican novinar i urednik jedne male televizije ,jer te njezine izjave samo ohrabruju one koji bi BiH PODERALI kao njihiove novine Vecernjak
..slikanje Kolinde ispred Ustaske zastave u Americi ne dotice nikoga u Evropi pa ni u Americi a da se Bake usliko ispred zastave ISILA nasto bi rat u BiH I i prvi bi gaVinca to osudio ,dok njegovi puleni odnosno oni koje on podrzaje i hvali na forumu i ko zna josh koga tamo sve ne hvali ,drze jezik za zubima i ne progovaraju a onda ne progovara ni on ,jer sto bi im se zamjero kad je ljepse diplit pricu ko nas zavadi a pomalo prozivat vjetra da je posto nacionalsta ,on glumi bivseg odnosno novog Jugoslavena
..malo mi je dojadilo stalno vezat gaVincu za ovakve pojave ,nazalost on nije jedini takav ni na forumu a ni u stvarnom zivotu takva pojava u njegovom ponasanju lezi puno dublje i ja bi je nazvo da je to neki genetski kod koji Muslimani nose u sebi u BiH i kad ce iz koga iplivati to se nezna
.Jer dovoljna je cinjenica odnosno desavanja iz nashi sudnica ili sudova gdje upravo Muslimani mjenjaju iskaze prilikom sudjenja ratnim zlocinicima pocinjenim na podrucju Hercegovine i sve vise i vise uzimaju sebi za pravo da mjenjau iskaze koje su vec jednom izrekli i potpisali kao svjedoci dogadjaja ili su sami bili izlozeni toj istoj torturi trazeci da promjenu iskaze na sudu u korist tih dzelata da bi se njihova kazna smanjila sa 15 godina zatvroa i bila izrecena neka daleko blaza kazna ,zasto to rade ,rade zbog sitnog interesa i sihicara neko se zadovoljaje sa manjim interesima a neko sa vcim ,cim ima neki sicar ljudi pocinju da mjenjaju i gube svoju licnost i svoj karakter licnosti ..kad sve to cujes onda mi gaVincino ponasanje izgleda sasvim bezazleno u odnosu na ove sto ti rade ali se zajedno opet mogu strpati u istu vrecu nekaraktera ,mada gaVinca to radi da klapne tepsiju u Trebinju i to je njegov krajnji domen, sitan sicar i malo ugleda i zbog toga ce se posrat meni po glavi ,jedni i drugi su kao neki Muslimani po rodjenju ili pripadaju tom narodu ,koliko se oni osjecaju kao takvi to nije za mene bitno ali je najgore sto ih ovi drugi tako nazivaju i zbog njihova imena su ih konacno i ubijali ,jer nas nisu pitali i nije nam bila olaksavajuca okolnost sto su Muslimani prije rata jeli i cvarke i mezili prsute svnjske zajedno sa njima ali ipak zavrsise na ubroku i stratistima sirom zemlje ,samo zbog imena i ne izdvojise nikoga zbog tih cvaraka da mu postede zivot vec su nas jos i pri tome nazivali Turcima i svetili nam se zbog njih
..cemu i kome i zasto treba danas da sutim ili sutimo da bi stvari nazvali pravim imenom i prezimenom ili sta nas to sprecaje da osudimo i kazemo sto nekom nesto nece biti drago ,to sto kazem po meni je cista realnost ,ako nisam u pravu neka mi neko objasni ili me uvjeri u suprotno ja cu vrlo rado prihvatiti te cinjenice i poceti razmsihljati u tom pravcu .dokle god Kitarevicka sere po BiH i naziva je leglom terorizma od strane Musliimana ja cu svoje mishljenje o njoj i njenoj drzavi drzati onakvim kakvim ja mislim da jeste ,kad takvi vjetrovi nedobronamjernosti prestani da pushu u mojoj glavi tad cu i ja sve manje i manje da mislim na ono sto oni pricaju i necu imati potrebe a ni karaktera da mislim o njima da oni zele da BiH sjebu i da od nje ne ostane nista od danasnjeg imena i naziva te zamlje ..
..svi koji se ne slazu sa ovim sto sam napiso neka mi kazu i obrazloze sta je u ovome napisano tako lose i po cemu je neko nacionalsita ako razmsihlja na ovakav nacin ..jer na nigdje ne pozivam na nabijanje na kolac ili na osvetu i revansizam prema onima koji ne zele ovu drzavu ,ja im je ne mogu silom nametnuti ,ratom i puskom do progona ili istjerivanja cak do istrebljenja iz ove zemlje ,ako bi pozivo na takav slijed radnji po cemu bi se ja onda razlikovo od Ustasa i Cetnika koji su to isto radili ili htjeli da urade,sad sto ja vidim i osjetim da je oni danas ne zele zato sam ja kriv i zato sam nacionalista sto to kazem otvorena srca i bez dlake na jeziku
..samo neka mi neko ne prica o trecem entitetu i o ugrozenosti naroda na spram muslmana u BiH ,Jer je cinjenica i dokazano je da Musliimani u danasnjoj konstrukciji i postolaciji vlasti na terenu i u praksi cine samo 1/3 vlasti a vecinski je narod preko 51% posto ..dali bi se sad neko od ova dva naroda danas u ovo vrijeme odreko te vlasti koje su se odrekl Muslimani u ime njih
..sta bi bilo odlicno ili realno za njih da bi bili zadovoljni i uslov po kojem bi oni prihvatili BiH ZA SVOJU DRZAVU je taj da Musliimani postanu manjina u vlasti ili ustavna manjina kao narod ,tad bi se sigurno zadovoljili svi uslovi za opstanak te drzave ,to znaju da ne moze biti i zbog toga je jebu kako znaju i kako hoce do konacnog unistenje jer to im je konacan cilj ,dal ce ga ostvariti to je tesko bilo kome reci ili dokazati ali je ocigledno i jasno da tome teze i nastroje da bude tako ,da je drugacije slika zivota i stanja u zemlji bila bi daleko drugacija i daleko bi se bolje i naprednije zivilo od ovga sto se zivi danaa

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 14:57.

09-15-2017 12:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta je reci ,niko da me nazove nacionalistom od prisutni clanova sa foruma

..doce Balijasevic a posle njega Forzza pa ce on to uraditi umjesto njih a ovi ce ostali sutiti u znak njegovoj podrsci


..vidis gaVinca da me niko ne nazva nacionalistom osim tebe i tvoje boluscine

..znaci do tebe je

..evo ti cetiri smajlja 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 15:15.

09-15-2017 15:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 90 91 92 [93] 94 95 96 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com