Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Intervju Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    HnCSyuxIxOU

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-01-2017 02:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-01-2017 15:36 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

07-02-2017 02:23 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobar Safa, jos samo da nije uletio u mast prije 20 gdina njegove rijeci bi bile vjerodostojne

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-02-2017 20:24 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sigurno, sudeæi po nekim skorašnjim izjavama na forumu, Kolinda je npr. uèinila više za BiH nego 15 Safa...

.... mislim, ono, fakat se ne zna za tu mast u koju je Safa uletio pa nam to ovdje treba rasvjetljavati
i objasniti, pošto smo fakat svi neinformisani i maloumni...

... a ja... zaboravio sam... to je ono "poèistiti pred svojim vratima"...

.. da još dodam, "i polizati pred tuðim"... da još ne kažem šta... 18.gif 25.gif 21.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-02-2017 u 20:47.

07-02-2017 20:41 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Dobar Safa, jos samo da nije uletio u mast prije 20 gdina njegove rijeci bi bile vjerodostojne
Nije jedini. 10.gif

07-02-2017 21:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima ovdje jedan sto slabo guzi.... ili ga nonstop guze

Da je Safa nakon Kosnikovog puèa napravio stranku "jedinstveni mostar" i da se odvojio od SDA danas ne bi imali sda u mostaru i upravo to sto Safa prica u intervjuu


Glede masti, citao sam da je bilo podosta klasicnih politickih... od ubacivanja podobnih, klasifikacije zemljista, prodaje preduzeca, energije....
Možda nije covjek uzeo ni marke ali je bio na polozaju da to sve sprijeci


Jedno pitanje:
Ko je poredio Kolindu i Safu?
Nisu se potrefili niti jednog jedinog dana zajedno na vlasti

I da. Polizo bi Kolindu. Bolja je od naših 3 predsjednika. I globalno je vise ucinila od njih

Eto. Kratko jasno i sridu

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-03-2017 09:29 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Ima ovdje jedan sto slabo guzi.... ili ga nonstop guze

    Da je Safa nakon Kosnikovog puèa napravio stranku "jedinstveni mostar" i da se odvojio od SDA danas ne bi imali sda u mostaru i upravo to sto Safa prica u intervjuu


    Glede masti, citao sam da je bilo podosta klasicnih politickih... od ubacivanja podobnih, klasifikacije zemljista, prodaje preduzeca, energije....
    Možda nije covjek uzeo ni marke ali je bio na polozaju da to sve sprijeci


    Jedno pitanje:
    Ko je poredio Kolindu i Safu?
    Nisu se potrefili niti jednog jedinog dana zajedno na vlasti

    I da. Polizo bi Kolindu. Bolja je od naših 3 predsjednika. I globalno je vise ucinila od njih

    Eto. Kratko jasno i sridu


Aha, taman ko prstom u nešto.

Što se tièe te tvoje opaske o tom u guženju (poserem ti se u sred tog tvog takvog hinjaluka, kojeg
vrlo vješto i za tvoj vlastiti sitni šiæar poturaš ovdje veæ jedno vrijeme, znaš i zašto)

- drago mi je da nisam zgužen (ko neki ovdje) u to malo mozga, pa ne pišem gluposti i nisam u stanju
skontati šta drugi pišu i misle.

Safa je izašao iz SDA jer je bio protiv podjele Mostara i toga da Mostar bude žrtva potkusurivanja na
državnom nivou, i tu je ostao konsekventan, a nešto ne vidim da je super podršku imao na vrijeme i
kad je trebalo za osnivanje te partije. Ono što ja mogu dati kao primjedbu na njegov intervju je upravo
to da za taj jedinstveni grad, povratak Veleža na stadion, i multietnièki model ne postoji sa svih strana, ne samo u Mostaru, nego i u zemlji, ni volja ni podrška, uprkos potpisanim sporazumima i papirima.

Vizavi Kolinde - pa ti si se prvi poèeo takmièiti na forumu kako æeš je pohvaliti kako je za BiH uèinila
više nego bilo ko, a Safa sa svim svojim greškama (za koje svi mi ovdje znamo puno bolje iz prve
ruke nego što si ti to negdje "proèitao") je za tebe direktan povod da iskoristiš priliku po ko zna koji
put da "poèistiš pred vlastitim vratima", naravno, nimalo zbog toga što je tebi draže polizati
Kolindino bilo šta nego pohvaliti bilo šta Safino, ne znam kakvi da su i jedno i drugo.

Tako da, direktno i indirektno jesi napravio itekakvo poreðenje i fino se ponovo usred "svog", nako svojski, sve fino kroz jedan dobro providni celofan.

Ako misliš da sam ja jedini koji je to primjetio, ne brini, dobar glas se daleko èuje i prièa veæ kola, ti
ako hoæeš da ubijaš pismonošu (što je inaèe osobina pametnih ljudi koka ), samo nastavi, pošto sam
ja primio ovdje i puno težih stvari ( i s tvoje strane, i to ne jedanput, samo za raèun toga kako ti
ovdje kupuješ kartu za vlastite nahode i potrebe, striktno privatno).

Ako je za tebe Kolinda autohtona na isti naèin kao i Safa, i kao politièar i kao humanista, tu se
duboko ili varaš, ili svjesno lažeš, šta je od to dvoje istina - to valjda ti najbolje sam znaš, a u
konaènici je nebitno šta je od to dvoje i istina i stvarni povod za ovave nebulozne i niðe veze postove
od tebe, po ko zna koji put.

Kolinda je uèinila samo ono što joj je reèeno da može i treba. Bila je i prisutna na skupu u Neumu, pa
nemoj propustiti i to malo prokomentarisati, a bila je i prisutna na nekim skupovima skoro gdje su se pjevale
neke manje simpatiène pjesmice.
Zbog èega ona, ako jeste za jedinstvenu i multietnièku BiH, fino ne naloži liderima njenog naroda u
BiH da provedu smjernice i mjere o kojima Safa govori u intervjuu, ili ne da ona javni intervju gdje
govori iste stvari kao Safa? Kad si nju to èuo da je rekla ovo što on govori ?

Safa je ipak, uz sve aferime kasnije, bio taj koji je u oklopnim kolima dolazio na pregovore sa
stranom koja je srušila pola grada i odvodila drugu polovinu u logore, èudi me da se tog detalja ne
sjeæaš, makar ne javno kroz pisanje na forumu. Red bi bilo da si se i to sjetio pomenuti.

Daleko od tog da ja Kolindu smatram iskljuèivo negativnim likom, ima ona svojih pozitivnih strana koje nije jedanput pokazala, ali dozvoli da je dokumentovano
i oko nje bilo itekakve "kontroverze", glede njenih pozitivnih javnih nastupa, afirmativnog odnosa
prema BiH, a u isto vrijeme vrlo konzervativnih i negativnih poteza, što je dalo jednu vrlo èudnu
sliku.
Red je bilo i to pokatkad spomenuti, makso, mada to tebi izgleda nije u interesu ? Zaklinješ se u Titu
ovdje javno na forumu; ako je tako, kakav je po tebi njen potez da prvo kad je došla u ured skloni
njegovu bistu ?

Ali nije ovdje ona predmet rasprave, nego je predmet rasprave ljigavost odreðenog mentaliteta, kao i
njegovih nosioca na ovom forumu, a i ne samo na njemu.

Likova koji su zarad vlastitog interesa, ogranièenosti i toga što bi radije malo guzice jeftino prodali, u
stanju vrlo rado diskutovati tuðe seksualne detalje, i kroz to se, na jedan seljaèko-bahato-mahalski
naèin, baviti tuðim životima, a pri tom izostaviti èemu ta ista njihova guzica služi i kako se oni istom
služe.

To je super primjer te krilatice "poèistiti pred vlastitim vratima", ili u vlastitoj avliji.

Lijepo na jeziku i u "politici", samo teško poæi od toga na privatnom planu ?



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-03-2017 u 10:57.

07-03-2017 10:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije nimalo fino niti pametno sumnjati u vjerodostojnost Safina kazivanja i vezati ovu jedinu
mogucu platformu koja sadrzi temeljne politicke odredbe za ocuvanje jedinstvenog Mostara sa
eventualnim kontraverzama u njegovom odabiru podobnih za vakta obnove i eventualnom
pogodovanju zasluznima za vrijeme privatizacije
Oni koji ga ne razumiju neka je bog na pomoci bilo da osvanu u Stonom ili torovski getoiziranom
Mostaru

07-03-2017 17:51 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... tim više su takvi osvrti na njegov intervju èudni, u svjetlu odsustva retorike koja govori
isto kao i njegova, kod tih lidera koji inaèe dobijaju pohvale i ovdje.

Koji je to od tih okolnih, ili lidera u BiH, progovorio nešto o situaciji u Mostaru i predložio
bilo kakvo rješenje koje nudi ovo šta on nudi i zagovara u tom pogledu ?

Problem kakav jeste u Mostaru je problem za sve graðane i stanovnike grada, i trebale bi se stvari
rješavati za sve zajedno, a ne za jedne i za druge odvojeno, mal grad... dijeliti tako male sredine je
apsurd.

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-03-2017 u 20:10.

07-03-2017 19:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta reci kada je sve receno
doci ce vrijeme kada ce se odgovarati za nedjela
porusili su fabrike i sve ono od cega su gradjani zivjeli
mostarci moraju vise voliti mostar ne samo shupljom pricom...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-03-2017 23:40 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

EVo i odgovora nekog Raguza

odgovor-orucevicu-ne-sam-safete

    http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/odgovor-orucevicu-ne-sam-safete/204338


Prije nego sto me sg nabije na kolac pa onda na krst/kriz, da konstatiram par stvari

-ocigledno je da danas u BiH postoje najmanje 3 istine. I svak svoje cinjenice iznosi i svoje dokaze stavlja na stol. Ne bi sve to pas sa maslom pojeo, ali to nam je surova realnost 21.gif

-Vjerujem (ne znam) da Raguz (i njegova strana) planski plasiraju dokazee koji im odgovaraju. To su sve dokazi i cinjenice koje je besmisleno demantirati. Osobno vjerujem (ne znam) da su to samo dijelo istine istrgnuti iz konteksta. Kad spominje procente nacionalnos udjela danas, vjerujem da je objasnjenje relativno lako. Bosnjaci su se djelomicno vratili na svoja ognjista, dok se medjutim hrvatima ne isplati vracati u Jablanicu. Bolje im je u juznoj hercegovini, i tako mogu osigurati jezicak etnicke vecine u juznoj hercegovini, dok je totalno svejedno bilo u Jablanici 7 ili 17% hrvata.
O srpskom korpusu MOstara i hercegovine, cu (cemo) drugi put).
O koridoru, to je pomalo smijesno za nas iz Mostara, no medjutim pitanje je kakva je stvarna saradnja bila izmedju Sarajeva i Zap. Hercegovine (opet teorija urote, prodaja hercegovine id...)

- U pravu je da su svi oni bili pajdasi, tajkuni, koji imaju odlicne poslovne odnose. I ovo vjerujem (ne znam) jer nemam dokaza koliko je ko zaglibio.

OFF posta ali ON teme
Oni koji brane Safu (ja ga ne branim, ali ga ni optuzujem, samo kritikujem, sto nije isto kao optuzivanje), zbog cega su propali kompresori? Ko je i zbog cega njih budzasto prodao Slovencima, a ostali citavi pogoni do poslije rata. Fabrika Duhana Mostara. PIK Djuto Salaj. Hepok. Eto samo par primjera o propadanju gospodarskih objekata i ekonomije na lijevoj strani.

Sad me nabijte na kolac

Smrt fasizmu, svim dusmanima i nacionalistima
Zivio drug Tito i slobodna ljubav 25.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-04-2017 11:17 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni je stvarno simp(tom)atièno da si ti bio taj koji se potrudio da u prvi plan izbaci ovu repliku.

Mogu ti reæi i da je dobro vidjeti istoriku istupa ovog Slavena (kroz medije godinama ranije) i staviti
malo i njegovu potrebu za ovim "istupom" i u taj kontekst, kada on veæ preprièava stvari o kojima svi
znamo (npr. njegovu prièu o procentima stanovništva po etnicitetima, gdje vrlo naivno ili vješto
zaobilazi èinjenicu da on svjesno poredi podruèja koja su geografski veæa, u dolini Neretve i na
zapadnoj obali od onih koja navodi kao primjere bošnjaèkih, gdje ni ranije nisu hrvati tradicionalno
bili procentualno zastupljeni u veæoj mjeri, to je samo primjer jednog od šupljih poreðenja gdje on i
ne navodi koliko je npr. Bošnjaka i Srba u Stocu, dolini Neretve i zapadnoj obali bilo PRIJE RATA I PRIJE 1993. ,
niti govori s kakvim poteškoæama i jadima su se oni tamo vratili i u kakvoj su poziciji u školstvu i sliènim stvarima u npr. Stocu ).

Èudi me da Slaven nije okrivio Safu i za projekat "dvije škole pod jednim krovom", a nešto nisam vidio
da se on slomio u medijima s nekom željom za promjenom tog modela i uvoðenjem prijeratnog stanja
- svi pod jednim krovom, kad veæ spominje multietnicitet u hrvatskim (nominalno) podruèjima.

To ti je jedan od primjera o navodima u tom èlanku, a moglo bi se iæi jedan po jedan, ali kako ti
reèe, za to ovdje nema ni potrebe, kako ne s tvoje strane (iz vrlo razumljivih razloga) tako pogotovu s moje.
Mada se lako mogu navest neki primjeri:

Naravno, opet se povlaèi prièa o posjedovanju prostora u Starom Gradu (o stadionu i paralelnim
institucijama, s iskljuèivo nacionalnim predznakom - vodovod, školstvo, administracija, itd.
spremnim za podjelu ako treba i sutra, o tom S. Raguž ne govori, naravno, kao ni ti).

Isto tko, obojica poturate jedne stvari u prvi plan, a ne govorite istom prilikom npr. o etnièkom homogeniziranju i sa geografskim predznakom (i na njegovoj strani, što je isto tako jedno od objašnjenja o procentima, koliko je gdje koga i ko je spreman gdje živjeti, a ko ne pomišlja da kroèi
nogom negdje drugo - što ni ti ne spominješ, ali rado advokatiraš i svjesno poturaš u prvi plane neke
druge stvari na forumu, veæ duže vrijeme).

Trn u oku je to posjedovanje prostora u Starom Gradu, jer je oko istih jagma jako dugo, i oni se
potegnu odmah u prvi plan svaki put kad se potegne prièa o npr. stadionu, to je bila klasièna prièa
na forumu od nekih koji sada samo èitaju, a ne javljaju se, a poznate su njihove izjave o na temi o fašistièkim grafitima na Bulevaru na spomeniku obješenima u 2. svj. ratu, pa ti misi i na to kad
tu istu prièu indirektno ili direktno navodiš i kao argument za odbranu svojih teza - primjerice.

I pored te tako servirane prièe, koja je džoker koji se povlaèi uvijek na isti naèin, mi treba da
vjerujemo da je Raguž pobunjeni republikanac (mada se hronološki gledano zna ko je i kad je i kako
dizao svoj glas) i da on ovdje samo za svoj raèun govori o Oruèeviæu ono što èitav Mostar odavno zna.

Èinjenica je da, i pored svega što je u tom èlanku reèeno, sve što je reèeno u intervjuu 20 opet i i
dalje u velikim dijelovima stoji.

      10.gif


    To što si se ti prvi javio s negativnim konotacijama (tj. kritikom) kad se
    bilo ko promolio sa onakvom prièom ko u intervjuu, a u isto vrijeme se prsiš kako bi rado polizao
    Kolindi, i to isto tako stoji (samo za sebe) - èitava slika je time kompletna.

    Ja se mogu složiti s navodom na kraju èlanka:

    "Vi ste sebe i svoje riješili, ali ono što bi morali znati jest slijedeæe:
      Nikad više nitko neæe dobiti na poklon Stari most i lijevu obalu"
    , navodi se u priopæenju koje
    potpisuje Slaven Raguž, predsjednik Hrvatske Republikanske Stranke.

    Možda bi se i ti, kad si veæ naveo ovaj èlanak, mogao zapitati od koga je ta lijeva strana (navodno ? )
    poklonjena, zajedno s (nestalim, a nakon toga obnovljenim mostovima) i kome.

    Pasus vrijedan razmišljanja ?

    P.S. - zašto se slažem s ovim navodom ? Pa zato što mislim (vjerovatno kao i Raguž ? ) da niko nikom
    ne bi trebao poklanjati, niti davati na poklon, niti dobijati na poklon, od bilo koga, tu lijevu stranu,
    kao ni druge dijelove Mostara, jer oni valjda pripadaju, kako to i Safet govori, svim graðanima
    Mostara i BiH ?



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-04-2017 u 16:24.

    07-04-2017 14:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde
    pokretac teme Thread Started by Stari Grad

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od makso:


      Ima ovdje jedan sto slabo guzi.... ili ga nonstop guze



    Ranije na jednoj drugoj temi:

        citat od makso:

      @Stari Grad

      ...bijednièe



    i sada:

        citat od makso:


      Prije nego sto me sg nabije na kolac pa onda na krst/kriz, da konstatiram par stvari



    Toliko o nabijanjima (na šta i ko gdje koga - ostavljamo kao stvar slobodne interpretacije).

    Haj, nek si s mirom i hairli sve to konstatirao i provukao.


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-04-2017 u 15:48.

    07-04-2017 15:47 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Trabant HDZ, a svi nako malo stariji znaju kakvo je vozilo bilo trabant, i balavac kome je bilo jedva 14 godina u vrijeme o kojem piše je bar mogao još optužiti Safeta da je naruèio rušenje dragog im Starom Mosta, otvaranje Dretelja, hapšenja i protjervianja balija preko klimavog mosta na Lijevu stranu do koje im je tako stalo...
    Dovoljeno je bilo prošetati vidjeti "ruševine" po Aveniji i Strelèevini koje su rezultat "bjesomuènog" i naruèenog granatiranja VRS..

    Gazde su mu ako ništa mogle dati kakav dokument da potrkrijepi svoje teze pa ako ništa i kakav falsifikat, ali trabant ko trabant samo dimi ..a naši se lijepe...

    koka

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    07-04-2017 16:55 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pravimostarac:

      Trabant HDZ, a svi nako malo stariji znaju kakvo je vozilo bilo trabant, i balavac kome je bilo jedva 14 godina u vrijeme o kojem piše je bar mogao još optužiti Safeta da je naruèio rušenje dragog im Starom Mosta, otvaranje Dretelja, hapšenja i protjervianja balija preko klimavog mosta na Lijevu stranu do koje im je tako stalo...
      Dovoljeno je bilo prošetati vidjeti "ruševine" po Aveniji i Strelèevini koje su rezultat "bjesomuènog" i naruèenog granatiranja VRS..

      Gazde su mu ako ništa mogle dati kakav dokument da potrkrijepi svoje teze pa ako ništa i kakav falsifikat, ali trabant ko trabant samo dimi ..a naši se lijepe...

      koka
    Jao.....Jadna nam majka.

    07-04-2017 22:52 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde
    pokretac teme Thread Started by Stari Grad

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    provRel: xxxxxx*, ja bi lizo...

    makso : i xxxxxxx* bi, sine...



    * nejasna, ali ustanovljena relacija izmeðu ova dva èimbenika. 07.gif
    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-04-2017 u 22:58.

    07-04-2017 22:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Izrichito se protivim I chak shta vishe dizem glas protiv stanovitoga gospodina Starog Grada zbog uplitanja u moju diskusiju a da nije izrichito pozvan u istu. Molim odgovornu garnituru forumskog establishmenta da mu srazmjerno naznachi da je to izvan normi kulturnog ponashanja. Drugi put bum pisao privatne predodzbe. Uz duboki naklon I poshtovanje. 01.gif 33.gif

    07-05-2017 04:37 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..verbalni delikt ne postoji u pravilniku i ne kaznjaje se

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    07-05-2017 14:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde
    pokretac teme Thread Started by Stari Grad

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Izrichito se protivim I chak shta vishe dizem glas protiv stanovitoga gospodina Starog Grada zbog uplitanja u moju diskusiju a da nije izrichito pozvan u istu. Molim odgovornu garnituru forumskog establishmenta da mu srazmjerno naznachi da je to izvan normi kulturnog ponashanja. Drugi put bum pisao privatne predodzbe. Uz duboki naklon I poshtovanje. 01.gif 33.gif


    Kme, kme 07.gif


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    07-05-2017 15:02 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Stranica (109): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Thread is closed
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com