Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 81 82 83 [84] 85 86 87 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MRS kad ti lepo kazem.... 01.gif 33.gif

09-11-2017 21:30 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vožd je stigao... i ugazio... koka



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-11-2017 21:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zaobidji ga stari tako ti boga ,ne isplati se na njega trositi vrijeme ni rjeci i dovoditi sebe da te jedan ovakav lik dovodi do ghranica Baniranja ,jer tako ces ga najprije otjerati sa foruma ako forum nece njega da Banira ..posle oni njegovi prljavi rjeci i uvreda koje upucuje ,ja mogu samo da ne komentasiem takav lik kao sto vec i radim..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 09-11-2017 u 21:56.

09-11-2017 21:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kakvih granica, pusti šta je napisano ranije, nek naðe onaj ko je to rekao gdje sam to po pravilniku
došao blizu toga...

imaš ovdje modera prisutnog na temi, a bio je prisutan i ranije, i za takve je jebavanje porodice po
hiljadu puta na forumu u redu, zar ti to ne govori o èemu se ovdje radi, a isti lik(ovi) su i ranije javno
stajali u njegovu odbranu i govorili da on ne misli to kako ispada da on piše...

... jasna stvar samo tako...

... a to si u pravu za provrela, ološ i obièno govno koje od sada samo treba zaobilaziti.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-11-2017 21:59 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jasno je meni gotovo sve odavno i ja se ne cudim nicemu sto se danas nesto desaje ,pa ni to sto se Provler ne banira a drugima se podvlace crvene linije .

..to mi ne mozemo promjenuti da bude drugacije ,sto je Provler vracen kad ga je Pasa Baniro to neka sluzi bilo kome na cast ili na obraz i u to ne bi ulazio..znam da Pasa to ne bi uradio samovoljno na svoju ruku da mu oprosti one bljuvotine

..ako je tako i ako se to promjenuti ne moze onda se ja pitam sta ja mogu uraditi da me takva politika koja se provodi ne dotice i da me takvi likovi ko Provler ne zanimaju ..onda kazem da je najbilje takve likove zaobilaziti i ne trositi vrijeme na njega ,onda kad oni postanu izolirani tad ce se oni ugasiti
..tako treba uciniti i sa Garincom jer je procitan i analiziran lik do sada hiljadu puta i zna se sta mu je krajnji domet ,jer dok god mi repliciramo na njegove poruke mi mu dajemo infuziju to jest drzimo ga u forumskom zivotu ,zato i njega trenba lagano zaobilaziti i pustiti ga da se sam udavi 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 09-11-2017 u 23:36.

09-11-2017 22:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

grca on veæ... vidio si zašto je došao na temu i to si mogao vidjeti na onom drugom forumu, odmah
nakon toga se ovdje pojavio... s bolesnom osobom se moglo do ovog trenutka malo i zajebavati,
meðutim, postao je dosadan veæ odavno, samo se ponavlja i od poèetka i nije imao šta - što ima blage
veze s mozgom - ni da kaže, nadalje samo prc milojka, i nikakav direktan razgovor... samo njegov
vlastiti materijal koji o njemu samom sve govori.

Može samo nastaviti izmišljati šta su drugi rekli i kako drugi misle ("reci mu da je srbin jer to ti
misliš"
- to je rekao veæ nekoliko puta koka 13.gif 13.gif , jer za njega je srbin izgleda pogrdna rijeè
13.gif , a može reæi "allahu dragi" u replici tebi - kao jedan veliki sekularista, naravno... ) ...

... ono ti je olièenje naše sredine, u svaku vodu, slagati, prevariti i to na sva usta proglašavati
istinom... i upravo zbog takvog mentaliteta, èije su takvi ko on olièenje, æemo ostati zauvijek
balkansko blato i obièna crna rupa u svijetu.

      citat od pravimostarac:

        citat od garinca:

          citat od pravimostarac:

        @ garinca
        Kompleksas...Nemoj me uzimati u usta ni pod tackom razno..
        Niti te znam niti poznam..kao ni nikoga ovdje...
        Ta ces ti nekoga branit od mene...jao lika..


      haj ti cakijas...mislis da je fino prijetiti ljudima cakijom...iz tvojih postova samo mrznja izbija i nista vise...


    ne samo da si kompleksaš nego ili si i poglup ili manipulator ....

    nema ga ko ne zna za ovu pomalo cirkus pjesmu ...pa je i Zabranjeno Pušenje uzelo za motiv pjesme ...kreæo Hakija presudila mu èakija...

    anyway case closed...imaš pravo na jednu repliku..nakon toga me zaobiði...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-11-2017 u 22:20.

09-11-2017 22:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    grca on veæ... vidio si zašto je došao na temu i to si mogao vidjeti na onom drugom forumu, odmah
    nakon toga se ovdje pojavio... s bolesnom osobom se moglo do ovog trenutka malo i zajebavati,
    meðutim, postao je dosadan veæ odavno, samo se ponavlja i od poèetka i nije imao šta - što ima blage
    veze s mozgom - ni da kaže.

    Može samo nastaviti izmišljati šta su drugi rekli i kako drugi misle ("reci mu da je srbin jer to ti
    misliš"
    - to je rekao veæ nekoliko puta koka 13.gif 13.gif , jer za njega je srbin izgleda pogrdna rijeè
    13.gif , a može reæi "allahu dragi" u replici tebi - kao jedan veliki sekularista, naravno... ) ...

    ... ono ti je olièenje naše sredine, u svaku vodu, slagati, prevariti i to na sva usta proglašavati
    istinom... i upravo zbog takvog mentaliteta, èije su takvi ko on olièenje, æemo ostati zauvijek
    balkansko blato i obièna crna rupa u svijetu.

        citat od pravimostarac:

          citat od garinca:

            citat od pravimostarac:

          @ garinca
          Kompleksas...Nemoj me uzimati u usta ni pod tackom razno..
          Niti te znam niti poznam..kao ni nikoga ovdje...
          Ta ces ti nekoga branit od mene...jao lika..


        haj ti cakijas...mislis da je fino prijetiti ljudima cakijom...iz tvojih postova samo mrznja izbija i nista vise...


      ne samo da si kompleksaš nego ili si i poglup ili manipulator ....

      nema ga ko ne zna za ovu pomalo cirkus pjesmu ...pa je i Zabranjeno Pušenje uzelo za motiv pjesme ...kreæo Hakija presudila mu èakija...

      anyway case closed...imaš pravo na jednu repliku..nakon toga me zaobiði...







..PraviMostarac mu je dao najbolju definiciju njegove licnosti i karaktera

..kratko ,jasno i decidno i covjek razgulio i ostavio ga

..slazem se u potpunosti sa PravimMostarcem i na isti nacin mislim i ja o njemu ,mad mu je receno to hiljadu puta do sada na takav ili na drugi nacin ..dzaba njemu pricat

..treba ga pustiti na nacin na koji ga je i PraviMostarc zobiso i tacka



..da meni neko napisa ovakve karakteristike na forumu kao njemu PraviMostarac ,ja bi se iospalio sa foruma i nikad se ne bi pojavio vise ,njemu to ne smeta ..djon obraz 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-11-2017 u 23:38.

09-11-2017 22:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Dojadilo brate vise da ti neko govori kako se trebam ja izjasnjavati i kako treba nazivati one sto su gadjali sa Cobanova polja i da te opominju da ti kazu ,kazi Srbi ..jasta su vec bili Srbi ta nisu Marsovci ..sad je to nesto uvredno ako ja kazem ko su bili ti i treba me Garinca opomnjat da sam mislio na Srbe kao nesto uvredno i ponizavajuce za te ljudske spodobe i barbare..smjesno ,odnosno zalosno..sad sam ja nacionalista i fundamentalista kad ih spomenem u tom kontekstu sa nazivom Srbi ili Cetnici .meni je sasvim svejedno kako ce se ta gamad nazivati ili kako cu ih ja nazivati ..ti ih gaVinca zovi kako ti hoces jebe me se ali nemoj mene uciti kako se ti zovu ili nazivaju sa moje strane jer ja vrlo dobro znam o kome pishem ,ne trebas me ti na to podsjecat

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-13-2017 u 00:14.

09-11-2017 23:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jok, to je smrtni grijeh reæi... dok je sasvim ok s njegove strane i od strane sliènih likova svrstavati
ljude apriori u 7. muslimansku, fundamentaliste i neprijatelje BiH...

... i to samo zato što je zapoèeo kavgu s kim je stigao (u odsustvu drugih) na drugom forumu, i zato
što je to ostavilo muèan utisak kod više prisutnih, od kojih su se neki tom prilikom i izjasnili...

ilustracija takve psihe i bolesti je data u mom potpisu, da ponovimo:

      citat od garinca:


    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (moju licnost , a ne moj forumski lik!!!) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje tiranije...



Kada on napada druge, on onda napada samo forumski lik, a nikako liènost... 13.gif èak i kada psuje majku, pa se poslije izvinjava neèijoj majci, ali ne i osobi kojoj je psovao to, nikako... 13.gif koka

Kada on nešto radi, e onda ne važe pravila koja inaèe važe, nego sasvim druga pravila... materijal za
i sa psihijatrijske ustanove...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-12-2017 u 00:12.

09-11-2017 23:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fake news -sve to potpada pod tu definiciju 13.gif

09-12-2017 04:44 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ko jos vjeruje vjestima

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-12-2017 13:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..ako se ovako ne prolazi bez kazni kao sto je prosho Provler onda ljudi moji ne treba sa njim uopste praviti bilo kakav vis komunikacije ,on kaze moze jebat mater kome on hoce ,najgore kad meni neko to isto kaze ja mu vratim istom mjero, ,,sad se ja bojim ako ja vratim tom istom mjerom ja bi bio Baniran ili vec nekako kaznjen .

      ...Pasa kaze da je Stari Grad vrlo blizu ,ako je stari blizu onda kolkiko je ovaj otisho daleko da ga se Banira pa ga ponovo vrate ,ko zna dali bi vratili Starog da redje tu crvenu liniju koju Provler prelazi eco vec desetak puta zaredom kako hoce i kako miu se zeli ..moram priznati da nije mali bez muda jtek tako da kaze mogu jebat mater kako hocu i klad god hocu ..sigurno je da moze jer nam je to i dokazo i svaka mu cast pa mu se moze ,na stranu sto on nema obraza ali neko ga debelo stoji .

      .ako on nije kaznjen ili ako ne moze biti kaznjen ,ja cu se odaknut od njega ,zobidji govna i gotovo da ne bi ja bio kaznjen zbog njega jer za njega pravilnik ne vazi
    Hahahah jesu to nove Vjetrove teorije zavjere.....Nikoga bola ja ovde ne poznajem ...shto se tiche forumskih admina. Sa ni jednim adminom nisam u dodiru ...chak ni pp porukama. Nikad nisam nikoga tuzakao. To shto sam uvijek ovde i mene iznenadjuje. Valjda su prochitali postove koji me ponukashe da se tako prostachki istresem. A tebi vjetre.... Bilo kad... bilo gdje. Poziv vazi i za gmazoja. Moze i na domachem a i na neutralnom terenu. PS.... pusti bola zavjerenichke priche. Ovo shto ti ja kazah je tachno. Niko mene ne stoji na ovom forumu.





..ovo za poziv bilo gdje i bilo kad

..sad si me bas zabrino ..hahahaaha

..mishu moj mali, isho sam ja iza gimnazije ili bilo gdje i bilo kada malo vecim mudima od tebe a malo ih je bilo u nasoj vali da sam ih se ja bojo ,mogli su i ti malo jaci sto su se zamishljali udariti ali bilo bi im debelo vraceno pa se nisu ni zaskakivali na mene jer su znali da bi bili i oni ostali poederani gaca ...rijetko se ja kad poserem u gace od straha ,ali sad si me bas prepo 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-12-2017 u 13:46.

09-12-2017 13:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahahaha ....nisam ni konto koliko si sujetan a pri tome i malo tup. Nije ovo bilo prepadanje. Samo odgovor na tvoj post. CCCCC 21.gif A to od sranja u gache ... WTF ? To replicirash sam sebe ili svog drugara???? Hahahha OD sada te zovem VETROVITI HULK. hahahah.....chuj poderanih gacha .... 10.gif

09-12-2017 19:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja se ponosim sto na mene zevkaju i kevcu na forumu ,jer znam ko to radi ,to rade samo Cetnciki i Ustaski nastrojeni likovi za razliku od tebe koji jedino tebe obozavaju na forumu zato sto im se ne suprostavljas ..kad bi bila anketa na forumu ti ne bi osvojio ni pet glasova i ne bi mi bio do jaja ,kad bi se ocjenjivalo ljudskost i karakter i licnost

Kad shvatis da se od tih likova koje spominjes ne razlikujes ni jedne sekunde, onda ce ti biti jasno o cemu pricas....
Ali naravno, kao ni oni, ni ti to neces nikada shvatiti...
U zdravlju i veselju...

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

09-12-2017 19:21 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

        citat od vjetar:

      ..ja se ponosim sto na mene zevkaju i kevcu na forumu ,jer znam ko to radi ,to rade samo Cetnciki i Ustaski nastrojeni likovi za razliku od tebe koji jedino tebe obozavaju na forumu zato sto im se ne suprostavljas ..kad bi bila anketa na forumu ti ne bi osvojio ni pet glasova i ne bi mi bio do jaja ,kad bi se ocjenjivalo ljudskost i karakter i licnost

    Kad shvatis da se od tih likova koje spominjes ne razlikujes ni jedne sekunde, onda ce ti biti jasno o cemu pricas....
    Ali naravno, kao ni oni, ni ti to neces nikada shvatiti...
    U zdravlju i veselju...


Razlikuje se itekako, time što je tebe naljepio za postavljanje teme o Markalama, koju si na kraju sam
povukao. Zato (izmeðu ostalog) i taj vjeèiti nagon za izjednaèavanjem.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-12-2017 19:32 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od gandalf:

          citat od vjetar:

        ..ja se ponosim sto na mene zevkaju i kevcu na forumu ,jer znam ko to radi ,to rade samo Cetnciki i Ustaski nastrojeni likovi za razliku od tebe koji jedino tebe obozavaju na forumu zato sto im se ne suprostavljas ..kad bi bila anketa na forumu ti ne bi osvojio ni pet glasova i ne bi mi bio do jaja ,kad bi se ocjenjivalo ljudskost i karakter i licnost

      Kad shvatis da se od tih likova koje spominjes ne razlikujes ni jedne sekunde, onda ce ti biti jasno o cemu pricas....
      Ali naravno, kao ni oni, ni ti to neces nikada shvatiti...
      U zdravlju i veselju...


    Razlikuje se itekako, time što je tebe naljepio za postavljanje teme o Markalama, koju si na kraju sam
    povukao. Zato (izmeðu ostalog) i taj vjeèiti nagon za izjednaèavanjem.


    -

Fuck off sajko

Shiza i noja u svom elementu....

Vidi se po broju poruka i redovnom posjecivanju foruma ko nema veze sa realnosti i stvarnim zivotom...
Zivite svoje jadne nacionalisticke frustracije isto kao i oni po kojima pljujete....

Nista se ne razlikujete od njih... Zato ste isto bijedni kao i oni.

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

09-12-2017 19:46 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

po cemu si se ti razlikovo od dosadasnje Srpske teorije koje sam se naslusho stotrine puta o samoubistvu muslimana na markalama na temi koju si otvorio..sto si trazio da je sklone ,malo si se bio zaletio ,kad si vidio da si se sasro i da ti je namjera procitana od strane mene i starog grada onda si trazio da ti se tema zatvori ,nije niko mazlum da ne skonta sta je pisac odnosno autor htjeo da kaze i kakav je bio cilj te teme i za koga se otvarala tema i po cijem zadatku
..zaboravio sam tebe pridodati da si gavincin obozavaoc zajedno sa Forzzom kao i on tvoj ,jer on zna sta si ti mislio a nezna sta si napiso pa zato me i ne cudi sto isto mishljenje imate vas dvojica o meni
..Forzza kaze da bi nas ponovo sicali sa cobanova polja .tvoje mishljenje i tvoju temu smo vec culi i citali o Markalama tako da tvoje mishljenje o meni neznaci ama bas nista
..zbog takvi sam ja ovakav kakav sam ..sta bi trebo neko mene nozem puskom i granatom a ja da kazem aferim i da ih zoverm narodom ,prije barbarima i hijenam vec narodom ili da ih volim
..sta ocekujete od naroda koji je silovan pobijen na razne nacine ,mucenjem i zvjerskim vadjenjem ociju i kidanju ushiju i bacanje djece zena i stari u jame i stotine hiljada ljudi pobijeno ,raseljeno milion ljudi vecinom muslimana , narod koji je trebao da nestane i kojem i dan danas zadaju udarce gdje god ko moze ,ako ne puskom onda danas dodjete na drustvene mreze i serete se po svemu sto je muslimansko ,mi trebamo da sutimo a kad pricamo o tome tad smo nacionalisti ili mudzahedini ..kurcu pjesma majstore to nece vise niko nikad dobiti da musliman sagne vrat i da budu janjci za klanje ili da sute ,kao nije dobro o tome pricati da nam se komshija ne naljuti ili da nam ne zamjeri ..eto i tebi isto zelim da mi budes u zdravlju i veselju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-12-2017 u 19:56.

09-12-2017 19:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..to je to ,sam kazes da se ne razlikujem ni od Ustasa ni od Cetnika ..znaci cilj foruma i drustveni mreza jeste izjednacavanje krivice i dovodjenje zrtve i zlocinaca u istu ravan i trazneju krivca u meni ili meni slicnima ..jadana ne bio da zivim milion godina ne mogu biti isti kao oni ,jer ja ne ubi nikoga i moje ruke nisu krvave do lakata kao njihove i ne zgazi mrava sa namjerom a ne da budem isti kao oni .jadan li si ti kad tako mislis ,ako ce ti biti lakse da zaspes pljuj ti i tebi slicnima po meni ,samo se mozete uhvatiti za guzicu ili ja vam mogu dignut nogu pa dobro prnut na takve opaske

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-12-2017 u 20:00.

09-12-2017 19:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..to je to ,sam kazes da se ne razlikujem ni od Ustasa ni od Cetnika ..znaci cilj foruma i drustveni mreza jeste izjednacavanje krivice i dovodjenje zrtve i zlocinaca u istu ravan i trazneju krivca u meni ili meni slicnima ..jadana ne bio da zivim milion godina ne mogu biti isti kao oni ,jer ja ne ubi nikoga i moje ruke nisu krvave do lakata kao njihove i ne zgazi mrava sa namjerom a ne da budem isti kao oni .jadan li si ti kad tako mislis ,ako ce ti biti lase da zaspes pljuj ti i tebi slicnima po meni ,samo se mogu uhvatiti za guzicu ili dignut nogu pa dobro prnut na takve opaske

To je i jedino sto mozes,
Prdit po forumu, nista vise....

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

09-12-2017 19:57 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta to ti mozes vise od mene oko moje fino i pametno

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-12-2017 20:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 81 82 83 [84] 85 86 87 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com