Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 96 97 98 [99] 100 101 102 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sad bi ja volio da neko bude toliko pametan i kaze kako sa Dodikom pregovarat ,kaze gaVinca da bi on pregovaro .

..ako Dodika bira narod a Dodik prica ono sto vjerovatno zna sta narod zeli da cuje onda nije tesko zakljuciti da se tu radi o istom onom procentu kojega ja stalno spominjem

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-18-2017 00:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad nece Bake da napise pimso onda mora Reis

    http://avaz.ba/globus/region/302519/reis-kavazovic-ponovo-pisao-kolindi-prestanite-sa-zlonamjernom-kampanjom

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-18-2017 15:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako vec zna i ima obavjstajne podatke o teroristima zasto ih ne poshalje organima gonjenja ili neka prestane da kaki .

..Dobro je Kavazovic upitao ,dajte nam dokaze ako postoji ta opasnost .daleko daleko veca opasnost je Evropa vec region BiH ukljucujuci i Srbiju i Hrvatsku pa cak i Kososv ..kad se nesto desilo u zadnji desetak ili zadnji pet godina ,dok ne prodje mjesec dana kad se u Evropi ne desi neko teroristicko djelo vecih razmjera

..jedes govna Kolnda ,pripi malo vode da lakse progutas to sto poseres

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-19-2017 u 00:37.

09-18-2017 15:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E sad bi ,bas, lijepo bilo da se netko od rimo/katolickih vjerodostojnika
obrati gospodji Grabar-Kitanovic ,pa da je svi lagano
okitujemo 07.gif .
U meni je crv zelena mi krv. 24.gif

09-18-2017 21:56 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    E sad bi ,bas, lijepo bilo da se netko od rimo/katolickih vjerodostojnika
    obrati gospodji Grabar-Kitanovic ,pa da je svi lagano
    okitujemo 07.gif .
    U meni je crv zelena mi krv. 24.gif





..to neces docekat ,mozda kad na kurcu nokat nikne a ni od forumskog puka 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-18-2017 22:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ali forumski puk ima priliku da mi prebroji
moja zelena krvna zrnca i doznaci koliki sam
nacionale/zelena/transvezala-ZETRA-cuna od petine metra .
Di nam je Danko/bananko , pitam se da li se iskobeljao od
one muslimanke teroristkinje IRME.

09-18-2017 22:56 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Kako ti prodje na Irmi 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-18-2017 23:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo tako
"dok dobuje kisa u ritmu tam/tama" O.D.
Kupio sam jednog "starog" Cadillac/a ,buraz sirina u njemu
kupleraj otvorit.
Pa tako ponekad ode se u vecernju "setnju" u prirodu ,a zavrsi se na
zadnjem sjedistu moga auta .Ma nije to kao "fica" "skoda" "tristac" ovo ti
dodje kao bracni krevet -onako da se co'jek malo podsjeti starih dobrih vremena ,Bisca polja, Rastana,
a i Vortice.
Bas se IRMA, i nije pokazala nekom , nije nimalo ovlazila (Dallas) a ni mene 35.gif.

09-19-2017 00:17 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://kolumneinfo.blogspot.se/2017/09/viktor-ivancic-intervju.html



" Viktor Ivanèiæ – intervju

Viktor Ivanèiæ, intervju za ''Start'', razgovor vodila Rubina Èengiæ

    Na Bookstanovoj školi pisanja i mišljenja govorili ste o fašizaciji društva, prvenstveno hrvatskog. Na Balkanu smo svi u istom problemu. Kako nam se to desilo?


Konkretna stvar o kojoj sam sa studentima pokušao razgovarati ticala se utvrðivanja povijesnog fašizma kao tabua sa negativnim predznakom u današnjim društvima i njihovim vodeæim medijima.

Uspostavljena je svojevrsna garnitura zlih svetinja, elitnih demona koji imaju ekskluzivni patronat nad takozvanim apsolutnim zlom, i èije dovoðenje u vezu sa današnjicom predstavlja neoprostivu blasfemiju. Oni su odloženi na deponij na èijem ulazu stoji natpis „Zabranjeno aktualizirati“, pa je pristup dozvoljen samo smjernim historièarima, nastavnome osoblju i moralizatorima.
Ta vrsta tabuizacije nekadašnjeg fašizma, uvjeren sam, poduzima se radi obrane današnjih fašistoidnih praksi.
Ljubljanskoj Mladini, recimo, nedavno je dosuðena drakonska novèana kazna radi toga jer je, objavom usporednih fotografija, dovela u vezu slovenskoga politièara Branka Grimsa sa Josephom Goebbelsom, iako nema nikakve sumnje da desnièar Grims u svojem javnom djelovanju baštini tipièno gebelsovske politièke metode.

Beogradski Danas, list dokazano demokratske orijentacije, nedavno je povodom Dana pobjede nad fašizmom objavio bez komentara dva citata Adolfa Hitlera, pa su ga najprije prijavili Savetu za medije s optužbom da širi fašistièku mržnju i vrijeða žrtve fašizma, a onda iz liberalnih krugova napali da pravi podmuklu usporedbu izmeðu današnje Srbije i nekadašnje nacistièke Njemaèke.

To je vrlo zanimljivo, jer je Danasov potez istodobno tumaèen i u bukvalnome i u ironijskom kljuèu, što je logièki nepodnošljivo. List je, prema tome, optužen za širenje fašistièke propagande upravo zbog toga što upozorava na opasnost od fašizacije.

U najkraæem, poza u kojoj se baškare današnje politièke i kulturne elite, osobito one što se busaju u liberalna prsa, nešto je poput antifašistièki intoniranog fašizma, odnosno proizvodnje antifašistièkog ambijenta za konzumaciju fašizma. Na sasvim prizemnoj razini: oni koji danas u Sarajevu ulicu i školu nazovu po antisemiti i simpatizeru NDH Mustafi Busuladžiæu ne podnose da ih se naziva fašistima, kao što aktualna hrvatska vlast, koja sasvim ležerno tolerira da se parola „Za dom spremni“ kaèi usred Jasenovca, ne trpi da ju se naziva proustaškom.

Takvi nesporazumi su, držim, konstitutivne prirode, i uèinili su da se ova društva razviju u ciniène zajednice.

    Kako to da se recimo Zoran Milanoviæ, bivši predsjendik SDP-a Hrvatske, hvali da mu je deda bio ustaša ili da predsjednica Kolinda Grabar-Kitaroviæ kaže da se radikalizira islam, a ne pojedinci u njemu?


To je ista stara nacionalistièka matrica koja je poèetkom 90-ih godina postala dominantna i sve do sada nije napuštena, pa niti od provizorno lijevih centristièkih partija, a u Hrvatskoj je to SDP.

Nacionalizam je u meðuvremenu postao naèin života, dakle obavezujuæa, jedina ideološka figura koja je zaista u igri, a onda æe se politièke razlike utvrðivati ovisno o intenzitetu strasti sa kojim se taj gard brani.

Hrvatski socijaldemokrati sve vrijeme imaju iluziju da mogu ponuditi neku ljepšu, graðanski uljuðenu, baršunastu varijantu nacionalizma, a nikada nisu smogli snage, niti su imali volje, da samu matricu dovedu u pitanje, da joj se suprotstave i da je dokinu.

U tom smislu je historijska odgovornost te partije za štetu koja je poèinjena ogromna.

Što se mene tièe, èak i veæa nego kada je rijeè o HDZ-u. Ako bismo se ispomogli juristièkom retorikom – HDZ se može smatrati poèiniteljem zloèina jer se i inaèe radi o zloèinaèkoj organizaciji, a SDP je zaslužan za to da je zloèinaèkom djelu odreknut kriminalni karakter. Da sam pripadnik nekog nepostojeæeg višeg sudišta, zalagao bih se za to da se potonjima razreže stroža kazna.

Dodamo li tome potpuno prihvatanje ideologije neoliberalnog kapitalizma, odnosno odustanak od bilo kakvog vida borbe za socijalno pravedno društvo, uèinak socijaldemokrata je èista katastrofa.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-19-2017 01:54 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Još jedna interesantna reèenica iz ovog intervjua:

"… A posljedica svega, i to je ono što osigurava reprodukciju fašistoidnog mraka, jest da se desni
ekstremizam uselio u prostor politièkoga centra, da je on bez ostatka normaliziran, štoviše –
manifestira se, izmeðu ostaloga, i tako što æe sve one koji ga nazovu pravim imenom
ozloglasiti kao ekstremiste."

Sad se naravno postavlja pitanje gdje sve to i mi gledamo...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-19-2017 02:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Ali forumski puk ima priliku da mi prebroji
    moja zelena krvna zrnca i doznaci koliki sam
    nacionale/zelena/transvezala-ZETRA-cuna od petine metra .
    Di nam je Danko/bananko , pitam se da li se iskobeljao od
    one muslimanke teroristkinje IRME.


Gospon sTecak citam ja vas tu sam ,trenutno u Europi a Irma me zaobisla ,zna ona gdje udara ,zna ona da sam ja neutralan...


ps
Spavate li vi ikako,ili imate dezurnog ovde pa kad neko napise poruku odmah po njemu?, de vi haha
Dosta sad za dvije sedmice od mene,
stota stranica , nista niste uradili i kako sa vama u buducnost

___________________________________________________________________
samo da .............

09-19-2017 10:03 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sta je Danko ,guza ko meduza prepala se Irme pa zbriso u Evropu . 13.gif 13.gif

..nije ti daleko malo ni do Bonse da trknes 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-19-2017 11:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Naterali su me da osjecam nelagodu u Sarajevu ,na taj naci razmishlja normalan covjek .

..kao sto znam kritikovat imam potebu da postavim i ovaj tekst da ne kazu da sam nacionalista

..to sto kazu ,kaze 0,001 posto ,zanemarivo ,jos kad pogledam karakter licnosti ti koji to govori onda se taj procenat pomnozi sa nulom i dobiveni rezultat bude nula ,jer nule su ti sa kojima ja mnozim ..hahaha

    http://penbih.ba/2017/09/stankovic-naterali-su-da-osecam-nelagodu-u-sarajevu/

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-19-2017 11:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sta je Danko ,guza ko meduza prepala se Irme pa zbriso u Evropu . 13.gif 13.gif

    ..nije ti daleko malo ni do Bonse da trknes 13.gif


Biznis men, a baza u Dzakson selu.Pa kako to , moj Danki da se rodno mjesto (rece ti da si amerikanac /nista bosanac)tako olaHko napusti, ostavi.Ili u stvari ti bjese samo ono u prolazu.Moje familije ima i u Dzakson selu, mozda se akobogda ,sljedece ljeto i tamo navrati .Posebno me interesuje Clear water ono mjestasce na obali mora .Mozda se vidimo ,a. Ima mostaraca ,koje znam i tamo i to relativno dosta.
@vetre
Posteni Srbin ce uvjek tako nastupati ,mada niko ne trazi od njih neku stalnu ispriku,posebno jer je ovaj lik od pera i zanata a njih u Srbiji ima ne mali broj.

09-19-2017 12:31 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Danko:

        citat od STECAK:

      Ali forumski puk ima priliku da mi prebroji
      moja zelena krvna zrnca i doznaci koliki sam
      nacionale/zelena/transvezala-ZETRA-cuna od petine metra .
      Di nam je Danko/bananko , pitam se da li se iskobeljao od
      one muslimanke teroristkinje IRME.


    Gospon sTecak citam ja vas tu sam ,trenutno u Europi a Irma me zaobisla ,zna ona gdje udara ,zna ona da sam ja neutralan...


    ps
    Spavate li vi ikako,ili imate dezurnog ovde pa kad neko napise poruku odmah po njemu?, de vi haha
    Dosta sad za dvije sedmice od mene,
    stota stranica , nista niste uradili i kako sa vama u buducnost





Danko/bananko ,zna "ona" da si ti neutralan ali neznamo mi,koji treba to da znamo. mi koji smo te vec svrstali u jedan
tabor, jedan tor .Tako nemoj da se opires ,u vrstu, svrstaj se pa da te "masiramo" , po tim tvojim vijugicama ako ih imas.
13.gif 13.gif
P.S pa ako si bio u Ameriku , valjda si uocio nesto sto se zove ,"vremenska zona", nema nas puno ali smo se rasporedili po vremenskim zonama , jer kako nas je opekla ona " da neprijatelj nikad ne spava" tako smo se i mi rasporeili po paralerama tako da nas ima vazda i vazda ce nas biti 35.gif budni i SPREMNI . 35.gif

09-19-2017 12:38 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od vjetar:

      ..sta je Danko ,guza ko meduza prepala se Irme pa zbriso u Evropu . 13.gif 13.gif

      ..nije ti daleko malo ni do Bonse da trknes 13.gif


    Biznis men, a baza u Dzakson selu.Pa kako to , moj Danki da se rodno mjesto (rece ti da si amerikanac /nista bosanac)tako olaHko napusti, ostavi.Ili u stvari ti bjese samo ono u prolazu.Moje familije ima i u Dzakson selu, mozda se akobogda ,sljedece ljeto i tamo navrati .Posebno me interesuje Clear water ono mjestasce na obali mora .Mozda se vidimo ,a. Ima mostaraca ,koje znam i tamo i to relativno dosta.
    @vetre
    Posteni Srbin ce uvjek tako nastupati ,mada niko ne trazi od njih neku stalnu ispriku,posebno jer je ovaj lik od pera i zanata a njih u Srbiji ima ne mali broj.








..znam ja Stecak da njih ima u Srbiji ,to jest u Beogradu ..Beograd je Evropska i svjetska metropola bio oduvjek i ostao ..sad sto su ga unakazili dosle i seljaci i danas se oni pitaju to je sad druga stvar i stvaraju loshu sliku o sebi i drugima ,dok durgi nemaju ni nacina ni sredstva da se dokazu kao naormalni ,sto kazes nema potrebe se meni niko izvinjavat i ja to ne trazim ni od koga ,posebno od onih koji to nisu radili

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-19-2017 12:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.eto sad Danki Marije ,sta ce sad ..nema mu nazad iz Evrope 02.gif jos za dugo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-19-2017 12:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Stecak pitanje je sad koliko Danko Bananko voli koku ,ako je voli skoro kao i mi moze nam se pridruziti 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-19-2017 12:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://starmo.ba/politika2/item/70043-rs-se-nikada-nece-otcijepiti.html




Sarajevo/London -- Novinar Tihomir Loza, koji živi i radi u Londonu, komentarisao je za N1 nedavno
savjetovanje britanskih lordova o Zapadnom Balkanu i posebno o BiH.
Na tom skupu je istaknuto da postoji opasnost od novih sukoba u BiH, zbog radikalizovanih muslimana
i nespremnosti Srba da se zadovolje entitetom unutar BiH.

"O moguæem izbijanju sukoba se u raznim formama govori i ovdje i drugdje još od Dejtona i to nije
nelogièno s obzirom na oštru nacionalisitièku retoriku iz BiH, korupciju, konstantnu krizu, blokadu
funkcionisanja vlasti i tako dalje, tako da ne treba da èudi da ljudi postavljaju takva pitanja",
komentarisao je Loza za N1.

Raspravljalo se i o tome ko je glavni uzrok problema u našoj zemlji, kao i može li doæi do pripajanja
Republike Srpske Srbiji i šta bi to znaèilo da bh. državu.

Na pitanje koliko je realno da se to i dogodi je odgovorio: "I to pitanje je nametnuto iz Bosne, jer ako predsjednik RS èesto govori o odvajanju RS,
o samostalnosti RS i prikljuèenju Srbiji, onda je logièno da ljudi koji to posmatraju iz inostranstva
imaju sliku o tome da nešto postoji, da se pitaju postoji li plan i šta bi moglo to da znaèi.

Ali, ako pitate mene, ja nisam vidio ništa što bi lièilo na konkretan plan u vezi toga i mislim da se RS
nikada neæe otcijepiti od BiH", rekao je Loza.

Govorio je i o izjavama pojedinih zvaniènika iz Evrope o prisutnosti radikalizma u BiH.

"Radikalizam i inaèe ekstremizam svake vrste stalno je tema u Evropi, jer je Evropa zasnovana na
razgovoru, kompromisu i sve što odudara od toga izaziva interes.

O tome da li su te ocjene utemeljene je druga stvar.

Ono što je meni zanimljivo jeste da oni islamski radikalizam dovode u direktnu vezu sa konfliktom iz
'90-ih, sa naslijeðem rata, ali èinjenica jeste da taj ekstremizam nema direktnu vezu s tim, da je to
dio globalnog fenomena, da nadilazi i BiH i Balkan i može da se manifestuje bilo gdje u bilo kojoj
zemlji.

Problem radikalizma je mnogo ozbiljniji u zapadnim zemljama - u Francuskoj i Egleskoj, Njemaèkoj i Austriji. Mislim da tu ima dosta stereotipnog ocjenjivanja", naveo je.

(StarMo)

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-19-2017 16:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Danko:

        citat od STECAK:

      Ali forumski puk ima priliku da mi prebroji
      moja zelena krvna zrnca i doznaci koliki sam
      nacionale/zelena/transvezala-ZETRA-cuna od petine metra .
      Di nam je Danko/bananko , pitam se da li se iskobeljao od
      one muslimanke teroristkinje IRME.


    Gospon sTecak citam ja vas tu sam ,trenutno u Europi a Irma me zaobisla ,zna ona gdje udara ,zna ona da sam ja neutralan...


    ps
    Spavate li vi ikako,ili imate dezurnog ovde pa kad neko napise poruku odmah po njemu?, de vi haha
    Dosta sad za dvije sedmice od mene,
    stota stranica , nista niste uradili i kako sa vama u buducnost



Ništa se ti ne brini Danko, ima ko radi za tebe i tvoju buduænost, a i za našu :


    http://starmo.ba/politika2/item/70034-evo-cime-se-dacic-hvalio-trumpu.html



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-19-2017 u 16:45.

09-19-2017 16:36 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (109): « prva ... « prethodna 96 97 98 [99] 100 101 102 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com