Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 89 90 91 [92] 93 94 95 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..svatices i ti jednog dana ali kad na kurcu nokat nikne

..kazu kad se voda kenjcu u ushi zalije, tek onda propliva ..mozda ces i ti tad da svatis a dotle cekaj nokat da ti inzikne na onoj stvari

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 18:49.

09-14-2017 16:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sto se tice ratovanja i ratova da ti samo na ovo odgovorim
    ..svi ratovi u svjetu nisu moji ratovi i kad bi mogao ja bi svoju guzicu ii guzice mojih najblizi izvukao iz svakoga rata ,vi ga vodite i ginite za necije ideale i niko vam ne brani ..da nije Alija imao ideala mogao je spasiti Bosnu od rata ..za necije ideale uvjek ginu budale ,posto nisam i ne zelim da budem tolika budala ja kazem da ratovi moji nisu ..koju danas ili privilegiju imaju oni koji su ratovali i jos pri tome izgubili nogu ili ruku i postali ratni vojni ionvalidi i koji su ostali u Bosni ,ne umiru vec crkaju i zive na granici egzistencije i svaki dan imaju rat sa svojim stomacima i boreci se sa bolestima ..jeli sam za tako nesto trebao truhnuti u rovovima i biti topovsko meso ..samo ti pusku na rame i polako niza stranu ,na tome ti nimalo ne zavidim .
    ..na zidovima se cesto pisalo hvala ti mama sto nisam Srbin ili hvala ti mama sto nisam Musliman ili Hrvat ,ja danas kazem sa ponosom ..hvala ti mama sto nikog nisam ubio ili sto ni jedan metak nije izasao iz moje puske ..eto vama taj ponos pa se dicite ne zavdim ni tebi a ni svima onima koji su to htjeli ili na zalasto morali .
    ..ratovi se vode iskljucivo za stotnjak ljudi u svakoj drzavi koliko ima clanova neke vlade i njihova predsednika i cjei narod bude uvucen zbog njihovi ideala .
    ..sta mislis da sutra bude rat na Balkanu ponovo ,izgleda da bi ga ti sam vodio i ne bi imao kome dole da odes ,jer gotovo svi bi nekud pobjegli i ko bi ti ratovo danas ili za koga bi to ratovo neko
    ..Danasnji predsednik Bake sjedio je u Babinu kabinetu u trezoru a clanovi njegove uze porodice su bili vani po Evropi ,trebao sam ja da ratujem da bi on danas mezio hurme i jeo baklavu i govorio uh uh elhamdulillah jarabi tebi sucur ili da meni dodje na mezar i da kaze el fatiha ..evo kurac svakome za koga bi ja i kome bi ja dao svoj zivot ..ti ratuj i dalje ako bude trebalo niko ti ne brani a ja cu te sokolit


"Ratovi se uvjek vode za teritorije" - Amos Oz

e haj sad frojde , proguglaj ko je Amos Oz...slobodno , niko te ne vidi...i pusti tu kvazifilozofsku pricu...priznaj brate "strah me"...to je ljudski...mojne ovo prodavanje muda pod bubrege...bi li ti frojde pustio da ti dodju cetnici ili ustase i pobiju roditelje...mozda i bi...ko zna mozda ti je takav karakter...ja to nisam htio...

vidi ovo...ja nikada u ratu a ni poslije rata , ali bas NIKADA , nisam optuzivao ljude koji su izabrali da ne ratuju...da se ne bore...to je svacije pravo licnog izbora...nikada nikoga nisam zvao ni izdajnikom ni kukavicom...svak zase travu pase...ali meni smeta kad se neko Ovako kao ti ili jung busate u prsa i prdite nekim patriotizmom i optuzujete druge da su cetnici ili ustase i "branite" forum ili drzavu od njih...to mi vjetre smeta i SAMO TADA provociram na ovaj nacin i pitam gdje ste bili kad je grmilo...kada ti mene zbog moje kritike bosnjackog nacionalizma (koju ti i ahbabi ovde sprovodite) nazivas izdajnikom i popuzanom ili prelivodom...e tada se pozivam na ove "argumente"...jer lako je prditi silom za tastaturom i prozivati sve i svakoga... i spominjati cobanovo i prozivati mene da ne optuzujem cetnike sa cobanova...sta ih ja koji kurac imam optuzivati...ja sam njih 92-e tjerao sa cobanova...riskirajuci zivot...kontas...ma kontas ti kurac TVOJ... 13.gif 13.gif 13.gif
haj sad...odoh uplatiti odset...poselami junga i reci mu da je shjupak... 13.gif 13.gif 13.gif

09-14-2017 16:59 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dzaba je tebi gaVinca govoriti ..to o cemu ja pricam prica i jedan ugledan politicar ,trebalo mu je dosta izgleda da to svati a za razliku od njega ja sam svatio mnogo godina prije njega a on tek danas progovara direktno i otvoreno o tome

..ko je sad nacionalista i ko mrzi koga ..sad kazi ovome covjek da on mrzi Hrvate kad ovako prica ,ja nimalo ne pricam drugacije od njega i ne kazem nista drugo ,vec da ne zele Bosnu ili da joj rade o glavi da je nestane ,posto ne mogu vise oruzjem i silom zbog EU to rade preko svojih satelita u BiH 25 godina nakon rata ne popustaju pritisci a ti bi im davo ustupke ,podaj im guzice ko ti brani ,samo nemoj meni pricati o mome nacionalizmu ..to isto ti radi i Vucic
..osvjestit ces se onda kad ti Mile Ronhil raspise referendum i tad ces svatiti koliki je procenat Srba koji ne zele BiH .pplaci tad kome hoces i nemoj meni tad govoriti Vjetre bio si u pravu ...onda mozes samo pusku na rame i pravac Baketu da mu odbranis fildzan drzavu koju i on nesebicno prizeljkuje

..evo ti sad link posto vidim da si ga preskocio sa namjerom ili ne ,to je tvoja stvar

..da te samo malo podjetim na ono o cemu ti pricas da nema veze sa vezom


    http://avaz.ba/vijesti/intervju/300673/volfgang-petric-austrijski-diplomata-berlin-je-uznemiren-zbog-ponasanja-hrvatske-u-bih

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 17:57.

09-14-2017 17:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..edukuj se malo gaVinca kroz medije
...nemoj samo iz kafana za vrijeme analne predstave da stvaras sliku dobronamjenosti Srba i Hrvata .jer takvi je 10 psoto kao sto sam i rekao i nema ih vishe i ti deset posto sjede u kafanama i docekuju tebe
..citaj novine ,gledaj nasu televiziju ,ne kosta to puno para ...elektronski mediji su dzaba a pretplata na Balkanski paket neznatna i tu mozes da gledas i Srpske i Hrvatske kanale sa podrucja EX JUG i BiH i okruzenja ,jedna takva televizija ili paket kosta nekih 100 evrica godisje ..kad ja mogu sebi to prisutiti sa mojim primanjima mozes brate i ti ..nemora sve kroz guzicu da ti prodje i udje 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 21:20.

09-14-2017 17:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sto bi ja trebao poznavatri tamo nekog Amosa Oz jer ne poznajes ni ti ko je Ivan Mikojan .pa eto mogu i ja tebi reci izguglaj ko je bio Mikojan ako cemo se gadjati imenima i prosipat pamet po forumu odnodno nekome znanju .
..sa ovim imenom zelis da ti neko kaze kako si ti nacitan ,koji pacijent Tito dragi ,nisko to radis da bi pokazo kako ti poznjes neko ime u domenu neke nauke ,ne mislim ga googlat da ti pravo kazem jer me ne zanima ,jer uzroke i povode za ratove koji su se vodili poznajem dovoljno ,nas se vodio iskljucivo zbog ideala za velikom srbijom i djelom islamske BiH I Tudjmanovom Hrvatskom ..svi zajedno su imali i svoje republike i svoju drzavu ,trebali su im samo jos nacionalisticko sovinisticki ideali za koje su gurnuli narode u smrt ..ja sam to vidio u cemu je stvbar da se o tome radi i zasto da ginem za te budale i njihovr ideale da ginu budale

..kazes iz straha nisam smjeo u rat ,zasto se trka u naoruzanju pravi vec iz straha ..zasto ljudi nose licno oruzje vec iz straha ..zasto ljudi treniraju borilacke vjestine vec iz straha jer ne zavrse svi na olimpijskim igrama ili sportskim takmicenjima koji su trenirali ,sve to ljudi rade da ih neko ne gazi kad izadju na ulicu i da se odbrane sve je to iz straha od nekog i necega i samo budalu nije strah i zasto bi ja bio toliko hrabar da zijanim lobanju ,jednu jedinu koju imam i da je dam a posebno za necije ideale odnsno Slobine , Alijine i Tudjmanove ili za necije Generalske cinove

..pricas mi nesto sta bi bilo kad bi bilo da ti Ustase i Cetnici dodju pobiju mi familiju .da ja imam pusku u tom trenutku puco bi dok bi mogo u tom trenutku ili doke me ne ubiju ,jer to je nagon za opstanak i sasvim je prirodan ,ako imam izbor sve dotle dok neko ne dodje da ja zbrishem da ne bi oni dosli i mene nasli ja cu uvjek pobjeci i to nije nikakva kvazifilozovska prica ,jer tako sam uradio i kad su Ustase kucale ljudima na vrata i vodili ih u logore ,zahvaljujuci Bogu i sreci pa ne dodje ni jedan i jos zahvaljujuci tome sto nisu znali jeli moj ulaz mjesto za odlaganje smeca i tako su mislili i nisu kontali da je ulaz u zgradu pa sam tako ostao ja i moja familija a kasnije nije ni to pomoglo da mi oca i majku ne protjeraju ,da su mene slusali poshli bi i oni sa nama ,jadni mislili stari smo i nismo nikome nista krivi a krivi su samo sto su Mulsimani bili ,pobjeci sto dalje od rata i sto brze to je ono sto ja uvjek zelio i sto mislim da je za mene licno ispravno i to bi svakome savjetovo ako bi me neko pito a vi koji mislite da su ratovi svetinja ili vasa obaveza iz bilo koji pobuda ili razloga eto bujrum ratujete iz milion razloga i uzroka ako ih imate mene nije briga pustite mene da ja odem pa vi nastavite ..za to si ratovo zato ce te sigurno imati i nagradu kad odete u penziju i bice vam upisane te godina rata i duplo godine staza ,ja tebi na tome ne zavidim a ni bilo kome ko je to zaradio i neka naplati jer je zaradio ,mnogima se nece nikad ni isplatiti jer su pod zemljom i umjesto da danas uzivaju u svojim zaradjenim penzijama oni truhnu pod zemljom ,mnogi bi danas imali djecu koju bi setali parkovima i bili sretni i uzivali u svome radu i zanimanjima ,za koga su ratovali ,za Covica koji danas uziva u Hacijendi u Barama koja vrijedi milione Maraka ,za to je neko morao da pogine na Bulavari od Hrvata da bi mu svojim zivotom odbranio taj njegov lopovluk u kojem on danas uziva ,poginulom je orden metalna lenta Zrinski Frankpopan a nasima Zlatnog Ljiljana za kojega danas ne mogu kupiti nista

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 8, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 21:32.

09-14-2017 17:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od pravimostarac:

      Ja da se pitam ..ohladio bih vas trojicu...jer se sa njim valjate u blatu.. 19.gif


    ti se nigdje ne pitas...pa ni ovde...nego kako cemo Tebe zvati...evo imamo frojda , junga i keplera...oni su lazni psihijatri i filozofi...
    ti bi mogao biti...ti bi mogao biti...nosferatu...ti si mali ruzni nosferatu... 10.gif


ti si bola perpetum mobile...

psihijatar i pacijent u istom biæu...

rekoh ti da me zaobiðeš....
10.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

09-14-2017 17:48 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od garinca:

          citat od pravimostarac:

        Ja da se pitam ..ohladio bih vas trojicu...jer se sa njim valjate u blatu.. 19.gif


      ti se nigdje ne pitas...pa ni ovde...nego kako cemo Tebe zvati...evo imamo frojda , junga i keplera...oni su lazni psihijatri i filozofi...
      ti bi mogao biti...ti bi mogao biti...nosferatu...ti si mali ruzni nosferatu... 10.gif


    ti si bola perpetum mobile...

    psihijatar i pacijent u istom biæu...

    rekoh ti da me zaobiðeš....
    10.gif





..opet odlicna dijagnoza


..psihijatar i pacijent


13.gif 13.gif 13.gif 13.gif evo cetiri smajlija za dijagnozu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 18:12.

09-14-2017 18:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
forzza
SexNepoznat

Poruka: 105

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

On je jedino dovoljno educiran da sa takvim pukotinama može ostvarivati komunikaciju. Možda bi bilo lakše sa vanzemaljcima.

09-14-2017 18:50 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zajebo se na tebi pa posta i on pacijent

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-14-2017 19:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

      jok, to je smrtni grijeh reæi... dok je sasvim ok s njegove strane i od strane sliènih likova svrstavati
      ljude apriori u 7. muslimansku, fundamentaliste i neprijatelje BiH...

      ... i to samo zato što je zapoèeo kavgu s kim je stigao (u odsustvu drugih) na drugom forumu, i zato
      što je to ostavilo muèan utisak kod više prisutnih, od kojih su se neki tom prilikom i izjasnili...

      ilustracija takve psihe i bolesti je data u mom potpisu, da ponovimo:

          citat od garinca:


        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (moju licnost , a ne moj forumski lik!!!) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje tiranije...



      Kada on napada druge, on onda napada samo forumski lik, a nikako liènost... 13.gif èak i kada psuje majku, pa se poslije izvinjava neèijoj majci, ali ne i osobi kojoj je psovao to, nikako... 13.gif koka

      Kada on nešto radi, e onda ne važe pravila koja inaèe važe, nego sasvim druga pravila... materijal za
      i sa psihijatrijske ustanove...


      -


    tebi se poserem u usta sovinisticka...i kao forumskom liku i kao privatnom... 33.gif


Možeš moj i forumski i privatni lik povuæi za neku stvar, ako i do tog dobaciš.

A ko æe se kome posrati u šta, to budemo još vidjeli, spodobo.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-14-2017 u 20:04.

09-14-2017 20:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od tana:

      iako nisam u toku, izgleda da ce prowler biti ohladjen jedno 2 hefte.
      razlog: psovanje familije. iako nisam vidio tu poruku vidio sam raspravu na moderima o tome.
      prowler ja sam te vec opomeno pred hladjenje a ti opet nastavio. samo je pitanje trenutka kada ces biti ohladjen.


    tana , ne volim spijati...ali procitaj post staroga gada koji je isprovocirao prowlera...gdje mu udara na privatnost...ako ce se prowler kazniti onda treba i staroga gada kazniti...nije mu prvi put da udara na neciju privatnost...meni je licno hinjska provokacija staroga gada milion puta gora od psovki izrecenih u afektu...


kme kme

proèitaj pravilnik...

a nije istina da sam ja prvi isprovocirao provrela, niti je ono bilo napisano kao provokacija...

to su tvoje laži i izmišljotine.

Bilo je milion, more navrata gdje je provrel provocirao druge èlanove, psovao familiju bez dibidus
ikakvog razloga, nazivao ustašama, bez ama baš ikakvog razloga i povoda, samo jer su ljudi navodili
istorijske èinjenice koje su opštepoznate.

Tad nisi našao za shodno da se javiš, da reaguješ zbog kršenja pravilnika, uvreda, jednog idiotskog i
nedostojnog tona,

ali ovdje si našao za shodno da izmišljaš stvari o navodnim provokacijama (obièna laž s tvoje strane)
i da izmišljaš i montiraš stvari kada za bilo kakve primjedbe nemaš osnove u pravilniku foruma.

Ovo sve što ovdje pišeš je znak jednog lika koji ovdje ima duboko privatnu agendu, i za svoj probitak,
boljitak, privatne ciljeve u èaršiji i društvu je spreman prelaziti preko mrtvih leševa i pogaziti
sve principe i ono šta se zove ljudski moral, integritet i obraz.

A ja ti kažem ovako, ti samo nastavi, a dok sam ja na forumu sad zapamti da æeš o jadu bit zabavljen
samo zbog toga što si jedan obièni ljigo, spletkaroš, manipulator i priglupi nadrkani ufuranko koji na
raèun svojih bivših i sadašnjih, mediokritetnih, nebitnih i ambicijom obilježenih pozicija ima jako visoko mišljenje o sebi,

a u suštini je jedno obièno ljudsko smeæe, dno dna, i arhetip jednog obiènog hercegovaèkog kenjca.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-14-2017 u 21:40.

09-14-2017 20:14 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      Stari ..nazalost nije on jedini koji nama spocitaje SDA na forumima cim stanemo u odbranu ili na stranu jedngo naroda ,cim to uradimo na taj nacin nama prisivaju ekstremizam stranke SDA ,ja se slomi pricajuci da ja nemam nista sa SDA ,ako se neko od Bosnjaka odnsno Muslimana vise posro ridjobradom po glavi ili opsudio njegoce poteze onda sam bio ja ,tako i ti licno ..oni uporno ponavljaju istu stvar ,SDA nacionalista pa im ta etiketa ide do mudzahedina ..ja ne vidjo a niti prcita da se ovaj Momak Provler nasro toliko po glavi Miloshevicu kao ja Aliji ili Dodiku kao ja Baketu ..uptan zasto se ne sere njima po glavi on kaze da ga nije briga ,kad su u pitanju Bonsnje i SDA ili ja licno tada ga interesuje samo SDA i njih osudjuje ..pa sta je to vec prikriveni srpski nacionalista odnsono sovinista


    vjetre ti si glup...niko ti ne kaze da si ti sda-ovac...samo da si nacionalista kao i oni...i da si isfrustriran kao i oni...i da mrzis druge kao i oni...i da (jako moguce i nesvjesno) sprovodis njihovu politiku ovde na forumu...zavadjas...optuzujes druge da rade protiv BiH...dovodis u pitanje safine postene namjere i smjestas mu da on to sve radi iz interesa i zbog novca...to je jadan ne bio , najgora sda-ovska propaganda...a to sto ti deklarativno nisi za sda govori samo da si glup ili da ne kontas nista...kontas?...ma kontas ti kurac TVOJ... 13.gif 13.gif 13.gif



Sve i do jedna reèenica u ovom postu je netaèna, i svaka se može osporiti, pisanim dokazima sa foruma.

Koja je ovo fukara od lika, laž na laž, bez ikakve podloge...

Dobro je pravi rekao, ljigavi æutak.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 20:16 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od garinca:

          citat od pravimostarac:

        Ja da se pitam ..ohladio bih vas trojicu...jer se sa njim valjate u blatu.. 19.gif


      ti se nigdje ne pitas...pa ni ovde...nego kako cemo Tebe zvati...evo imamo frojda , junga i keplera...oni su lazni psihijatri i filozofi...
      ti bi mogao biti...ti bi mogao biti...nosferatu...ti si mali ruzni nosferatu... 10.gif


    ti si bola perpetum mobile...

    psihijatar i pacijent u istom biæu...

    rekoh ti da me zaobiðeš....
    10.gif



Obièni lažov koji ne preza od bilo kakve laži, baron Minhauzen, samo da bi bio svugdje dobrodošao
pod svaku cijenu...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 20:18 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

        Stari ..nazalost nije on jedini koji nama spocitaje SDA na forumima cim stanemo u odbranu ili na stranu jedngo naroda ,cim to uradimo na taj nacin nama prisivaju ekstremizam stranke SDA ,ja se slomi pricajuci da ja nemam nista sa SDA ,ako se neko od Bosnjaka odnsno Muslimana vise posro ridjobradom po glavi ili opsudio njegoce poteze onda sam bio ja ,tako i ti licno ..oni uporno ponavljaju istu stvar ,SDA nacionalista pa im ta etiketa ide do mudzahedina ..ja ne vidjo a niti prcita da se ovaj Momak Provler nasro toliko po glavi Miloshevicu kao ja Aliji ili Dodiku kao ja Baketu ..uptan zasto se ne sere njima po glavi on kaze da ga nije briga ,kad su u pitanju Bonsnje i SDA ili ja licno tada ga interesuje samo SDA i njih osudjuje ..pa sta je to vec prikriveni srpski nacionalista odnsono sovinista


      vjetre ti si glup...niko ti ne kaze da si ti sda-ovac...samo da si nacionalista kao i oni...i da si isfrustriran kao i oni...i da mrzis druge kao i oni...i da (jako moguce i nesvjesno) sprovodis njihovu politiku ovde na forumu...zavadjas...optuzujes druge da rade protiv BiH...dovodis u pitanje safine postene namjere i smjestas mu da on to sve radi iz interesa i zbog novca...to je jadan ne bio , najgora sda-ovska propaganda...a to sto ti deklarativno nisi za sda govori samo da si glup ili da ne kontas nista...kontas?...ma kontas ti kurac TVOJ... 13.gif 13.gif 13.gif



    Sve i do jedna reèenica u ovom postu je netaèna, i svaka se može osporiti, pisanim dokazima sa foruma.

    Koja je ovo fukara od lika, laž na laž, bez ikakve podloge...

    Dobro je pravi rekao, ljigavi æutak.


    -





..ko ce bolan njemu vise dokazivati i pokazivati sta je sam posro pa kasnije polizo i rekao da nije napiso

..nema par stranica od ove teme samo malo unazad kad je napiso da sam ja SDA NACIONALISTA


..ja bi volio da ga je spucala demencija bilo bi mi lakse ,pa je to bolest ali ovako ispada bezobrazluk sto odlicno pokazuje njegov karakter licnosti ..valja nama sa njim se zajebavat onako light ,bez srkleta

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 21:13.

09-14-2017 21:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Naravno da ovakvom lažovu i nekom ko je NEZVANIÈNO dijagnosticiran kao
narcisoidni psihopata

niko neæe ništa dokazati, jer je bolesnik, nakon što mu je reèeno da je kontakt s njim s naše strane
nepoželjan, nakon njegovog prvog javljanja na ovoj temi, nasjeo na to ( a to sam mu ja, ufuranom
provincijskom* papku) namjerno servirao, jer sam znao kako æe on reagovati na to.

I on je reagovao taèno onako kako sam ja taèno znao kako æe reagovati, i pokazao svoje lice na ovih
preko 40 stranica na ovoj temi.

Vrhunac njegove mizerije je kad mu je neko neimenovan rekao kako je bio prisiljen da na kraju
"felgira" 13.gif njegov post, a ovaj je prije toga kukao kako ga taj isti "nabacuje na volej" nekom
drugom, i opet mu taj èovjek i nakon toga, nakon njegovog vapaja "felgira" post...

Neko pametniji bi se na njegovom mjestu zapitao zašto je to uraðeno i šta mu je trebalo da
zapoèinje kavgu bezveze tamo po istom receptu (u principu) kao i ovdje, ali njegova psiha to ne može
nikad dokuèiti, jer je taj bolesni poriv u njemu jaèi od bilo èega što ima veze sa razumom.

Da bude stvar jasna, kako je sve i zašto nastalo ovdje od poèetka:

Ovdje je on došao samo zbog toga što je prokomentarisano na drugom forumu kako je njegov naèin
i prièa koju je montirao nekom drugom (jer niko drugi više nije saobraæao s njim) ostavila duboko
muèan utisak.

Jedan drugi èlan se složio s tom konstatacijom i bolesnik je odmah zatražio od tog èlana da mu se on
više ne obraæa (a èovjek mu se ni tada nije direktno obratio, nego prokomentarisao post o njemu)
i bilo mu je uzvraæeno korektno da se s tim ovaj èlan slaže, i da traži isto od njega.

Nakon par dana se pojavio namjerno na ovoj temi, samo iz te pobude. Zapamti, samo zbog toga
što mu je na fin naèin reèeno ko je i kakav je u oèima drugih, i na šta je sve spreman samo radi
svog bolesnog ega.

Ni zbog èega drugog, jebe se njega za BiH, za gandalfa i za provrela i sve druge, sutra bi to isto
radio i s njima kada bi smatrao i našao to za shodno.

To je pokrio svojom navodnom (dušebrižnièkom) brigom o èlanovima foruma koji nisu ništa drugo
nego maligni i prikriveni populisti i šovinisti, on njih ovdje predstavlja kao pozitivce na raèun njihove
nacionalne pripadnosti, sebe kao zaštitnika graðanskih interesa, a nas kao šoviniste i nacionaliste
(potpuna izmišljotina i kleveta, po pravnoj definiciji, lako za dokazati kroz postove na forumu) .

Njegov pokretaèki motiv za sve što radi u životu je bio i ostao lièni dobitak i probitak, graðenje lica i
pozicije zarad liène koristi, predstavljajuæi sebe na najbolji moguæi naèin (u njegovim oèima) i zarad
toga je spreman prelaziti preko mrtvih leševa, što je znak duboko poremeæenog èovjeka koji nema
granica i ne preza ni od èega.

*provincija - slobodan izbor mjesta

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-14-2017 u 22:01.

09-14-2017 21:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..od hiljade clanova foruma kako na ovome tako i na onom drugom on je uspjeo da skupi tri lika i sebe cetvrtog od tolikog broja clanova ko nas naziva nacionalistima ,ako sam samo za tu cetvorku nacionalista evo priznam jesam ,onda i neka sam za takve i nacionalista mudzahedin i SDA predstavnik,sa ponosom kazem i ponosim se pred takvim likovima ..za uzvrat neka mi pojedu moje nacionalisticko govno koje im smrdi na maslo i janjetinu

..njegovi porivi i nagoni su samo analni ,za tepsiju bi slago i svoje oci ako bi nesto vidio ,kao sto vec radi godinama iznzoseci i stavljajuci clanovima ovoga foruma njegove lazi u njihova usta da su izrekli i napisali ,sve to radi za jadnu kafu i tepsiju da ga neko pozove od ovih ostali ..zbog tih stvari on sve ove lazi i bljuvotine pise o nama dvojici i jos nekima ne samo meni pa cak je u stanju i svojim najboljim prijateljima i poznanicima se posere po glavi ako je njegov Ego ugrozen ili ako se neko ne slaze sa njegovim mishljnjem ,jer to je vec radio na forumu ,vec vidjeno da ne spominjem nik jer mi je taj lik dobar nemam nista protiv njega i ne bi da ga spominjem bez njegova psisustva na ovome forumu ni u pzotitivi a jos manje da iznosim negativno kao sto gaVinca o meni sere na onome i kao sto je vec srao o meni bez moga prisustva a to su mu njegovi sovinisticki moderatori odobravali ,za raliku od gaVince ja ne zelim da spominjem imena ljudi koji ovde nema

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 22:25.

09-14-2017 22:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako mozes tako o svom bolesniku a.k.a. Stari grad, da pises 15.gif 15.gif 15.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

09-14-2017 22:20 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

    Kako mozes tako o svom bolesniku a.k.a. Stari grad, da pises 15.gif 15.gif 15.gif


      citat od Hogar:

        citat od gandalf:

      Meni ne trebas nista,

      a sebi ako nadjes za shodno.

      Naravno, ti ne gledas na bit boldiranog i sta ono hocje da kaze (sto je bila moja zelja), vecj emocionalnu vrijednost koju kod tebe izaziva (sto je tvoje tumacenje).


    Bas me intersuje jesi li ti gledao na bit "niskog komentara" ili na emocionalnu vrijednost koji je on kod tebe izazvao 18.gif


___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 22:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..od hiljade clanova foruma kako na ovome tako i na onom drugom on je uspjeo da skupi tri lika i sebe cetvrtog od tolikog broja clanova ko nas naziva nacionalistima ,ako sam samo za tu cetvorku nacionalista evo priznam jesam ,onda i neka sam za takve i nacionalista mudzahedin i SDA predstavnik,sa ponosom kazem i ponosim se pred takvim likovima ..za uzvrat neka mi pojedu moje nacionalisticko govno koje im smrdi na maslo i janjetinu

    ..njegovi porivi i nagoni su samo analni ,za tepsiju bi slago i svoje oci ako bi nesto vidio ,kao sto vec radi godinama iznzoseci i stavljajuci clanovima ovoga foruma njegove lazi u njihova usta da su izrekli i napisali ,sve to radi za jadnu kafu i tepsiju da ga neko pozove od ovih ostali ..zbog tih stvari on sve ove lazi i bljuvotine pise o nama dvojici i jos nekima ne samo meni

      pa cak je u stanju i svojim najboljim prijateljima i poznanicima se posere po glavi ako je njegov Ego ugrozen ili ako se neko ne slaze sa njegovim mishljnjem ,jer to je vec radio na forumu ,vec vidjeno da ne spominjem nik jer mi je taj lik dobar nemam nista protiv njega



    i ne bi da ga spominjem bez njegova psisustva na ovome forumu ni u pzotitivi a jos manje da iznosim negativno kao sto gaVinca o meni sere na onome i kao sto je vec srao o meni bez moga prisustva a to su mu njegovi sovinisticki moderatori odobravali ,za raliku od gaVince ja ne zelim da spominjem imena ljudi koji ovde nema




To podebljano je taèno tako, i to je jedini razlog zbog èega on sve radi i njegov dubok pokretaèki
motiv, kog prikriva pod svaku cijenu time što spamira temu sa milion postova, gdje se spustio
na jezik obiènog prostaka i provincijalca (što on u osnovi i jeste, pored svoje jeftine malograðanske
fasade).


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 22:29 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..opet 6 velicanstveni na forumu

..haj ulzite ne mora se izuvat nije dzamija

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-14-2017 22:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 89 90 91 [92] 93 94 95 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com