Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] 19 20 21 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    interesatno je da se ljudi koji su prisutni u ovom intervjuu (posebno npr. gosn. Serdareviæ), i govore
    jasno o gafovima i bošnjaèkog naroda i politike, sumiraju jednim izrazom tipa Fatmirovi i šuftovi
    pamfleti...

    ... interesantno je da se ljudi koji postave ovaj intervju, (u kom govore ljudi koji žive u Mostaru i koji
    su sasvim korektni u svojim navodima) nazivaju "licemjernim govnarima i fašistima" (potonje o Fatmiru)
    i "pokazivanjem pravog lica"... vjerovatno su i njih trojica - samim uèešæem u toj emisiji, koja je
    ovdje postavljena na istoj deredži... koji su sve ono "fašisti", jbt... i kako su pokazali svi oni svoje
    pravo lice... koja sramota... cccc...

    "pokazalo se pravo lice citiranjem fatmira"... misli li se tu na tu emisiju gdje ova tri èovjeka -
    mostarca - govore... nešto se inaèe ne sjeæam da sam ikada citirao Fatmira na forumu, sem što sam
    èitao koliko puta ga je pametni i duhoviti provrel pomenuo, i to kao predmet mržnje...

    ovi ljudi u videu ne metu ispred svojih vrata kad navode sve te èinjenice u tom intervjuu...
    nimalo i nikako... sve te gafove i svog naroda i lokalne i a i državne politike oni nikako ne spominju...

    i taj je video "šuftov i Fatmirov pamflet" a nije nikako iskaz i razgovor te trojice ljudi...

    nije ništa to dovoljno, i to je izgleda za svaku osudu... da saberemo (može bit):

        citat od :


      Pa u Mostaru bi mogli krenuti ti bez rezervne države sa vraæanjem stadiona Zrinjskom..pa onda..
      Ukinuti ulicu Handžar divizije, Muse Kesedžije..U Stocu ukinuti segregaciju uèenika kao i u Jajcu...
      Da se Bake prestane stalno plekat u unutrašnje stvari Hrvatske kao što se ni Kitaroviæka ne miješa u u BiH..
      da prestanu sami sebe granatirati...ima toga ...




    -


i ja...po ko zna koji put...manipulises i lazes...ja ni na koji nacin nisam spomenuo ovu trojicu intervjuisanih u bilo kom negativnom kontekstu...niti da su na istoj derdedzi sa fatmirom...koji su njihovi motivi bili da pristanu na razgovor sa njim , to ja ne znam...mozda nisu znali ko je i kakav je , mozda ih nije briga...prema tome...ne uvlaci druge ljude u ovakva sranja...
ah , sad se sjetih...pa to ti radis uvjek...uvlacis druge ljude u svoja sranja...ti si za to specijalista...

07-28-2017 15:42 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Jebes Fatmira ,aparthejt je u gradu a sto ima seljaka
    i na jednoj i drugoj strani to je bruka.
    Do sada nisam imao "problema"sa njiovim seljanima ali sa ovim
    nasim zaista jesam i korijen im dubok .Kako su dosli tako su za sobom i selo
    dovukli u svakom pogledu .10 mjeseci u godini Mostar nije nista drugo vec kasaba/Kalesija.


sve ti je stvar percepcije...ima jedna poslovica koja kaze "stvari nisu onakve kakvim ih vidimo nego kakvim ih dozivljavamo"...dakle , vidis , prodjes i smanjis dozivljaj...i ides prema svom cilju...

07-28-2017 15:46 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    opaska "smrad koji naša sredina proizvede i eksportuje na meðunarodno tržište" je bila daleka aluzija
    forumski nik, novoregistrovani, i samo u jednu svrhu i povodom jednog aktuelnog momenta koji nam
    je svima poznat - da ne specificiram dalje
    a radi se o nekom odnedavno (odavno) inaèe poznatom kao "torotan", i to sa svim konotacijma koje
    to ime može nositi.

    Sad, što se neki drugi (niko spomenut, niko zaboravljen) po automatici nalaze u tom, pa dijele
    inteligentna i nekvaziintelektualna zapažanja, pa nakon toga slijede nadimci, citiram "gospodine
    licemjerni govnaru i zagovaraèu gradjanske bosne i hercegovine" - to je kulturno i profinjeno, i
    nadasve otmjeno, nekako elegantna, šlank verbalna figura...

    Fino je neko rekao... svaki put i spomenuti traèak neèijeg posta ima za efekat da neko ko se naðe
    u tom raste ko "nešto* " na kiši ...



    * ekskrement, izvor po slobodnom izboru


vidim , ide te ovo sa ekskrementima...pa mora biti tako...posto si govnar... 33.gif

07-28-2017 15:48 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kao i obièno... zamjena teza... prešuæivanje tuðih navoda... prelaženje preko vlastitih ranijih navoda
kao da nisu postojali... kao da je kompletan auditorijum mahnit i nije vidio svak ko zna èitati
da je zbog postavljanja ovog videa neko nazvan govnarom i fašistom, a fatmir fašistom vezano isto
za link sa ovim videom.. i potrebna je velika pamet da se time nikako ne asociraju s tim ovi likovi
u videu... jes ali u nekoj stvari, po uliènom žargonu... šuplja i korištenje svake prilike za promidžbu...

... šta i èega - zna se, samo je od nekih likova svak digao ruke.. da ponovimo navod:

"ne zelim dijeliti moralne dijagnoze kroz insinuacije i izmisljanja."

svako vidi ko je šta napisao i prije svega u kakvom duhu... ko je graknuo ko uboden na postavljanje
ovog videa i našao se pozvanim da da prvi komentar o tom... postoji niz postova... od oèito
nesvhaæenog... ovaj video nije nikakvo sranje... djeca u brankovcu i svak u mostaru zna o tom što se
govori u videu, taèno... isto tako je taèno da se prvi put takvim intervjuom (ili rijetko) izašlo s
jednom tematskom emisijom gdje ljudi iz svojih usta, mostarci, govore o vlastitoj percepciji problema koji je prisutan i o kom manje više postoji koncenzus netalasanja...

i to je evidentno,

bilo kroz lik F.A. (koji je, ovo govorim po hiljaditi put) sam po sebi nebitan u prièi
o mostaru, i nije poenta ove emisije)

doèekano onako kako je doèekano... da ne kažem na šta... i koristi se pod plaštom navodne
odbrane graðanske BiH za kako diskreditaciju bilo koga ko postavi takav video, tako i time i
promidžbu (bez daljih specifikacija, zna ko zna o èemu se ovdje radi i nije jedanput to spomenuto).

Drugi manipulišu i lažu... nema problema... meni je samo drago što se neko navukao na fašu na ovoj
temi... i drago mi je i da postoji i jedna jedinka koja vidi sve napisano i može donijeti vlastiti sud...

... što neko reèe... daj nekom konopac, i pusti ga da sam uradi posao...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-28-2017 u 15:59.

07-28-2017 15:53 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

      opaska "smrad koji naša sredina proizvede i eksportuje na meðunarodno tržište" je bila daleka aluzija
      forumski nik, novoregistrovani, i samo u jednu svrhu i povodom jednog aktuelnog momenta koji nam
      je svima poznat - da ne specificiram dalje
      a radi se o nekom odnedavno (odavno) inaèe poznatom kao "torotan", i to sa svim konotacijma koje
      to ime može nositi.

      Sad, što se neki drugi (niko spomenut, niko zaboravljen) po automatici nalaze u tom, pa dijele
      inteligentna i nekvaziintelektualna zapažanja, pa nakon toga slijede nadimci, citiram "gospodine
      licemjerni govnaru i zagovaraèu gradjanske bosne i hercegovine" - to je kulturno i profinjeno, i
      nadasve otmjeno, nekako elegantna, šlank verbalna figura...

      Fino je neko rekao... svaki put i spomenuti traèak neèijeg posta ima za efekat da neko ko se naðe
      u tom raste ko "nešto* " na kiši ...



      * ekskrement, izvor po slobodnom izboru


    vidim , ide te ovo sa ekskrementima...pa mora biti tako...posto si govnar... 33.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-28-2017 15:54 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... aha... ovdje sam ja taj koji manipuliše i izvræe, i dajem navode bez substance i argumenata,

da vidimo jedan "suprotan" primjer: (tj. modus po kom se može naæi milion primjera,
u svakom postu):

      citat od garinca:

    ...jos jednom si pokazao pravo lice ovim citiranjem fatmira , bosnjackog fasiste...koliko si za gradjansku bosnu i hercegovinu...


Znaèi, ja nikad nisam citirao Fatmira ranije na forumu, i prvo "citiranje" je bilo postavljanje linka
sa tematskom emisijom o Mostaru, gdje tri mostarca govore svojim rijeèima o stanju u Mostaru.

Znaèi da se to moje citiranje Fatmira dovodi u razinu otvorenog protivljenja i podrivanja koncepta
graðanske BiH. Ovdje podjeæam na komentar od @pravimostarac o segmentu videa od 3:50 do 4:20


Nakon toga:

      citat od garinca:

    i ja...po ko zna koji put...manipulises i lazes...ja ni na koji nacin nisam spomenuo ovu trojicu intervjuisanih u bilo kom negativnom kontekstu...niti da su na istoj derdedzi sa fatmirom...koji su njihovi motivi bili da pristanu na razgovor sa njim , to ja ne znam...mozda nisu znali ko je i kakav je , mozda ih nije briga...


Umjetnost stavljanja neèeg što se inaèe rado pominje sebi samom negdje...

Znam pouzdano da su ti ljudi znali ko je Fatmir i kakav je prije pristanka na razgovor s njim, pred
kamerama. Èista je uvreda i njihove inteligencije i integriteta postavka da oni možda navodno nisu
znali ko je voditelj emisije, to je obièan bullshit i pokrivanje vlastitih ubleha datih u citatu.
Znam i to da ti ljudi vode raèuna o svojoj reputaciji, da ne govore bilo šta bilo kako, i da ih je itekako
briga šta i s kim govore.

Za razliku od nekih (niko spomenut, niko zaboravljen) .

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-28-2017 u 16:12.

07-28-2017 16:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    kao i obièno... zamjena teza... prešuæivanje tuðih navoda... prelaženje preko vlastitih ranijih navoda
    kao da nisu postojali... kao da je kompletan auditorijum mahnit i nije vidio svak ko zna èitati
    da je zbog postavljanja ovog videa neko nazvan govnarom i fašistom, a fatmir fašistom vezano isto
    za link sa ovim videom.. i potrebna je velika pamet da se time nikako ne asociraju s tim ovi likovi
    u videu... jes ali u nekoj stvari, po uliènom žargonu... šuplja i korištenje svake prilike za promidžbu...

    ... šta i èega - zna se, samo je od nekih likova svak digao ruke.. da ponovimo navod:

    "ne zelim dijeliti moralne dijagnoze kroz insinuacije i izmisljanja."

    svako vidi ko je šta napisao i prije svega u kakvom duhu... ko je graknuo ko uboden na postavljanje
    ovog videa i našao se pozvanim da da prvi komentar o tom... postoji niz postova... od oèito
    nesvhaæenog... ovaj video nije nikakvo sranje... djeca u brankovcu i svak u mostaru zna o tom što se
    govori u videu, taèno... isto tako je taèno da se prvi put ovdje (ili rijetko) izašlo s jednom tematskom
    emisijom...

    i to je evidentno, bilo kroz lik F.A. (koji je, ovo govorim po hiljaditi put) sam po sebi nebitan u prièi
    o mostaru, i nije poenta ove emisije)

    doèekano onako kako je doèekano... da ne kažem na šta... i koristi se pod plaštom navodne
    odbrane graðanske BiH za kako diskreditaciju bilo koga ko postavi takav video, tako i time i
    promidžbu (bez daljih specifikacija, zna ko zna o èemu se ovdje radi i nije jedanput to spomenuto).

    Drugi manipulišu i lažu... nema problema... meni je samo drago što se neko navukao na fašu na ovoj
    temi... i drago mi je i da postoji i jedna jedinka koja vidi sve napisano i može donijeti vlastiti sud...

    ... što neko reèe... daj nekom konopac, i pusti ga da sam uradi posao...


eto sada si nekoga navukao na fasu...a prije toga kazes da nisi znao nista o fatmiru...malo nelogicno...ili malo lazes , kao i obicno...
a mene ce svako i uvjek navuci na fasu kada citira jednog bosnjackog fasistu na temi o gradjanskoj bosni i hercegovini...znaci ako si video postavio da navuces mene na fasu , onda ti svaka cast...ali ti samo lazes...kao i obicno...

i tu je onaj slagvort koji ti i tebi slicni u toj vasoj maloj ali odabranoj grupi , rado koristite...a to je ovo da si "znao ko ce prvi graknuti i reagovati"...kao ono , znate vi ko je izdajnik svoga naroda i slicne trice i kucine...

e pa Ovako , govnaru...od sada i za u buduce...nemate sta da mislite...ja cu UVJEK prvi reagovati i jebati vas u te nacionalisticke i sovinisticke glave...jer vi ste meni gori od bilo kakvih cetnika i ustasa...vi ste MOJA govna...iz moje septicke jame...reagovacu prije i prowlera i greena i makse i gandalfa i svih ostalih koje ste do sada nabijali na forumski kolac...obecavam ti to svecano... 33.gif

ps. dobra ova fora s ruzom...prowlere , dobar ti fazon...pravo gotivno... 33.gif

07-28-2017 16:11 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    ... aha... ovdje sam ja taj koji manipuliše i izvræe, i dajem navode bez substance i argumenata,

    da vidimo jedan "suprotan" primjer: (tj. modus po kom se može naæi milion primjera,
    u svakom postu):

        citat od garinca:

      ...jos jednom si pokazao pravo lice ovim citiranjem fatmira , bosnjackog fasiste...koliko si za gradjansku bosnu i hercegovinu...


    Znaèi, ja nikad nisam citirao Fatmira ranije na forumu, i prvo "citiranje" je bilo postavljanje linka
    sa tematskom emisijom o Mostaru, gdje tri mostarca govore svojim rijeèima o stanju u Mostaru.

    Znaèi da se to moje citiranje Fatmira dovodi u razinu otvorenog protivljenja i podrivanja koncepta
    graðanske BiH. Ovdje podjeæam na komentar od @pravimostarac o segmentu videa od 3:50 do 4:20


    Nakon toga:

        citat od garinca:

      i ja...po ko zna koji put...manipulises i lazes...ja ni na koji nacin nisam spomenuo ovu trojicu intervjuisanih u bilo kom negativnom kontekstu...niti da su na istoj derdedzi sa fatmirom...koji su njihovi motivi bili da pristanu na razgovor sa njim , to ja ne znam...mozda nisu znali ko je i kakav je , mozda ih nije briga...


    Umjetnost stavljanja neèeg što se inaèe rado pominje sebi samom negdje...

    Znam pouzdano da su ti ljudi znali ko je Fatmir i kakav je prije pristanka na razgovor s njim, pred
    kamerama. Èista je uvreda i njihove inteligencije i integriteta postavka da oni možda navodno nisu
    znali ko je voditelj emisije, to je obièan bullshit i pokrivanje vlastitih ubleha datih u citatu.
    Znam i to da ti ljudi vode raèuna o svojoj reputaciji, da ne govore bilo šta bilo kako, i da ih je itekako
    briga šta i s kim govore.

    Za razliku od nekih (niko spomenut, niko zaboravljen) .


ma samo se ti vadi...ljubitelju fasista...sviras kuVcu...i ne uvlaci perfidno ove ljude u pricu...

nije majka muju karala sto je kockao...nego sto se vadio...

haj nadji jos kakvog fasistu da ga citiras...

i pogleda li onaj video o mostaru 20 Godina nakon dejtona...mozes onda malo sa ahbabima o tome zasto je safa napustio politiku...samo mi nisu jasni ljudi koji se zaklinju u gradjansku bosnu a SDA politika im viri iz guzice i braca latic i fatmir su im omiljeni novinari...nikako mi nisu jasni 14.gif 21.gif

07-28-2017 16:20 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sad baš... ko koga ovdje... mislim... 07.gif (obrati pažnju na odabir boje u smajliju) 07.gif

samo ti reaguj... pri tom se slobodno pokloni auditorijumu, okrenut leðima... slobodno i skinutih
pantala... da sad ne preciziram zbog èega... 07.gif

Koja li je to mala i odabrana grupa... pitam se.... vidiš li da niko iz te grupe ne reaguje na
tvoja baljezganja i samo promidžbu...

Koliko lažem o tom ko se na šta navukao, i ko to pravi budalu od sebe - pa dovoljno je pregledati
postove do sada i vidjeti sve navode u postovima, i koliko ima smisla to šta je napisano u tvojim
postovima.

... jebe se bilo koga i za moja i za tvoja tumaèenja... jes neko glup pa ne vidi o èemu se ovdje radi...
i da ti možeš uvjeriti nekog ko ovo èita slovo do u slovo da u tvojim navodima nema kontradiktornosti
i da se sam sebi nisi negdje , i to u deset (otprilike) navrata do sada, samo u ovoj faši gdje si
ispao i ispadaš kakav ispadaš...

... i smanji malo to o tom kako si ti ovdje neki barjak graðanske BiH... sutra bi ti stajao u prvom redu
pred Titom i aplaudirao da on vaskrsne, makar si ga pomenuo nedavno (njegov sistem i vladavinu) u
ne baš pozitivnom mjestu, da te sad ne citiram...

tebi je nešto sasvim drugo bitno... po kom principu, to je neko ranije specificirao... naznaku
tog principa imaš u ovom navodu o tvom navodu o Titu...

Zelig, Woody Allen je zakon film koji adresira sve ovo... to, kao i autorovo objašnjenje o glavnom liku
u filmu, i zašto je film snimljen... * mu ko se ne prepozna u tom... a i ko se prepozna...

07.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-29-2017 u 23:46.

07-28-2017 16:22 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:



    [quote]
      citat od garinca:

    ...jos jednom si pokazao pravo lice ovim citiranjem fatmira , bosnjackog fasiste...koliko si za gradjansku bosnu i hercegovinu...


      citat od garinca:

    a SDA politika im viri iz guzice i braca latic i fatmir su im omiljeni novinari...nikako mi nisu jasni 14.gif 21.gif



NIje ni meni jasno kako neko ko ljude koji nikad nisu bili pripadnici te partije, koji su sa semiromizsvemira i sliènima ovdje imali teške izmjene,

dok su neki drugi šutili i istovremeno šuftovali s otvorenim fašistima po drugim forumima, a šuftuju i danas,

može blatiti na ovakav naèin, i kako na putu njihove promidžbe jesu u stanju praviti ovakvo ruglo od
sebe... Mislim... SDA... hahahahaa... hahahahaha... to se redovno potegne kao "argument"...

... koji lik...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-28-2017 16:27 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:


    ma samo se ti vadi...ljubitelju fasista...




Ja sam znaèi ljubitelj fašista, po tvojim navodima... zbog navoðenja linka sa emisijom sa F.A.,
i to jedan jedini put...

ti uopšte nisi, ni nešto drugo, ni po afilijatima, kako na forumima tako i drugdje, a sve to po tvojim
vlastitim navodima... i to brojnim...


... meni je ovo stvarno smiješno... može se slobodno poæi od javljanja ovog lika nakon videa, na ovoj
temi, kroz sve postove...

... koliko može neko biti oèajan i služiti se ovakvim podmetanjima...

... fino je meni reèeno, od ljudi u struci... s odreðenim tipom ljudi je najbolja medicina
prekinuti svaki kontakt... jer je taj kontakt njima hrana, oni ga traže jer on hrani ono bez èega oni
ne mogu... a to bez èega oni ne mogu je jasno i fino izloženo u njihovim vlastitim postovima...

èuj ja uvlaèim te ljude perfidno u ovu prièu... pa ti ljudi su sami svjesno uradili taj program sa
Fatmirom, nikad nisu izašli s nekim demantom i žaljenjem zbog te emisije... a o renomeu tih ljudi
se zna u Mostaru i van Mostara.

... znaèi, oni su namjerno i svjesno dopustili da budu u aranžmanu tog Fašiste, a ja sam ljubitelj
fašista time što sam postavio video u kom su oni uèestvovali, i gdje oni govore najveæi dio vremena.

Btw. , video koji si postavio niti sam gledao niti namjeravam... jer me to što ti postavljaš, ne zanima tri sekunde

a to što se upinješ ovdje i .. khm... upadaš u neke mentalne, verbalne i druge spazme.. ni to me
pretjerano ne zanima, ali je pomalo zabavno.... samo pomalo...




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-28-2017 u 16:45.

07-28-2017 16:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... a ja.. ono su te još i neki drugi, po tvom navodu, "pogrešno razumjeli"...

... pa su nakon tog prvog javljanja nakon videa bili potrebni kilometarski postovi s objašnjavanjima
šta si ti "stvarno" rekao, za razliku od onog šta si stvarno rekao... 07.gif

comedia del arte... 07.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-28-2017 u 16:42.

07-28-2017 16:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo vidis kako ja tebe laHko na fashu ufatim...nesto prvo kao folira i kulira , ne obraca mi se direktno , nego indirektno...salje tajne poruke...intelektualne i dubokoumne...i onda mu spomenes SDa i on se odmah prolita...

semir iz svemira je bar posten i kaze sta misli...nisam ja nikada imao problema sa takvima...ti si gori sto puta...zato sto se kunes u nesto a radis sve protiv toga...ti si drug moj upravo ovakav kakav je fatmir samo sto lazes i sebe i sve nas da nisi...nije ti se on , bolan , slucajno ukazao...to ti je sudbina...

07-28-2017 16:44 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    ... a ja.. ono su te još i neki drugi, po tvom navodu, "pogrešno razumjeli"...

    ... pa su nakon tog prvog javljanja nakon videa bili potrebni kilometarski postovi s objašnjavanjima
    šta si ti "stvarno" rekao, za razliku od onog šta si stvarno rekao... 07.gif

    comedia del arte... 07.gif


koji drugi jadjo...jedan se covjek javio...od kada se jedan covjek naziva "drugi"...opet lagis...mali lazljivi govnar...govnance...

07-28-2017 16:45 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fatmir je meni baš super u ovom intervjuu...

a ti meni ostani sad pozdravljen i nastavi se spazmirati...

... eto te tvoje sudbine... pogledaj i saberi sve postove samo ovdje, i na onoj temi na raspali,
što je prvo sklonjena pa vraæena - nisam to bez razloga tražio, i na kraju je bilo kako sam zatražio...

... samo ti nastavi... kakav si ti spram Fatmira, a pogotovu mene, za to se ne brini... o tom je
dat sud u Mostaru i dok si sve ovo pisao... a stvari koje neko radi se same vrate - ono "karma"...

... sad ti nastavi... 07.gif

vidim da imaš hejbet sugovornika, polako, doæe oni... da se malo sastanete... 07.gif puno vas je ostalo 07.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-28-2017 16:49 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj sad fatmire...vikend pocinje...haj malo , ohani... idi u centralu (SDA) i sjedi malo sa jaranima...popijte caj...i pricajte o tome kako ste vi fini i merhametli a kako su svi drugi losi i zli...a narociti bosnjacki cafiri...jah , tobe jarabi... 07.gif
33.gif

07-28-2017 16:49 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od Stari Grad:

      ... a ja.. ono su te još i neki drugi, po tvom navodu, "pogrešno razumjeli"...

      ... pa su nakon tog prvog javljanja nakon videa bili potrebni kilometarski postovi s objašnjavanjima
      šta si ti "stvarno" rekao, za razliku od onog šta si stvarno rekao... 07.gif

      comedia del arte... 07.gif


    koji drugi jadjo...jedan se covjek javio...od kada se jedan covjek naziva "drugi"...opet lagis...mali lazljivi govnar...govnance...


ja prebrojah dvoje ranije i na drugim mjestima na internetu, a bilo ih je sigurno još i za koje ne znaš... 07.gif

vidi nadimaka... vidi humaniste po profesiji... forumskoj... vidi vidi... a titula, institucija, privilegije... sve se priprdilo... na forumu, kroz forumski nick... hajde jadan... 07.gif

Haj æao i nastavi sad sam... 07.gif

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-28-2017 16:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    haj sad fatmire...vikend pocinje...haj malo , ohani... idi u centralu (SDA) i sjedi malo sa jaranima...popijte caj...i pricajte o tome kako ste vi fini i merhametli a kako su svi drugi losi i zli...a narociti bosnjacki cafiri...jah , tobe jarabi... 07.gif
    33.gif



moja centrala je SDP... navrati koji put.. možda te ko i prepozna... mada kažu da su doprdcima od
kojekakvih likova s razlièitih foruma vrata više nego otvorena... jer se tamo u toj centrali nema dlake
na jeziku... samo navrati... i izloži sve što si ovdje naveo, svijetla obraza... veæ sam èuo komentare
o tom... bujrum, dobrodošli, itd... 07.gif

Dakle, arivederci , humanisto.... 07.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-28-2017 16:54 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ah da, da ne rasplinjavamo fokus teme :


      citat od Stari Grad:

        citat od garinca:


      ma samo se ti vadi...ljubitelju fasista...sviras kuVcu...i ne uvlaci perfidno ove ljude u pricu...





    èuj ja uvlaèim te ljude perfidno u ovu prièu... pa ti ljudi su sami svjesno uradili taj program sa
    Fatmirom, nikad nisu izašli s nekim demantom i žaljenjem zbog te emisije... a o renomeu tih ljudi
    se zna u Mostaru i van Mostara.

    ... znaèi, oni su namjerno i svjesno dopustili da budu u aranžmanu tog Fašiste, a ja sam ljubitelj
    fašista time što sam postavio video u kom su oni uèestvovali, i gdje oni govore najveæi dio vremena.

    po navodima citiranog, ako æemo tome vjerovati... i ako neæemo...


    -

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-28-2017 17:02 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Ah da, da ne rasplinjavamo fokus teme :


        citat od Stari Grad:

          citat od garinca:


        ma samo se ti vadi...ljubitelju fasista...sviras kuVcu...i ne uvlaci perfidno ove ljude u pricu...





      èuj ja uvlaèim te ljude perfidno u ovu prièu... pa ti ljudi su sami svjesno uradili taj program sa
      Fatmirom, nikad nisu izašli s nekim demantom i žaljenjem zbog te emisije... a o renomeu tih ljudi
      se zna u Mostaru i van Mostara.

      ... znaèi, oni su namjerno i svjesno dopustili da budu u aranžmanu tog Fašiste, a ja sam ljubitelj
      fašista time što sam postavio video u kom su oni uèestvovali, i gdje oni govore najveæi dio vremena.

      po navodima citiranog, ako æemo tome vjerovati... i ako neæemo...


      -

usro si ovako lijepu temu i onako divan intervju inspirativan
sada i fatmira uvlacis u ovu pricu, nidje veze
sejo fazil spiunira ulicama mostara a tebe je SDA stavila ovdje da smekas

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-28-2017 21:54 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stranica (109): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] 19 20 21 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com