Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

*kad budes navodio te informacije sto imas, molim te napravi poseban post za svaku osobu. tako cemo lakse razgovarati.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-25-2017 19:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za Robota se zna, zna se ko mu je unutar moderatorskog tima rekao nešto šta mu je rekao.

Robotu je reèeno da je svoje nesuglasice sa jednim (malignim do bola) èlanom stavio ispred foruma i da time ne pridonosi moderiranju na forumu ni radu foruma. Onaj iz vašeg tima koji je to rekao je
kasnije rekao JAVNO na forumu da je primao privatno usluge od upravo tog èlana.

Pipi, i brojni ostali pored nje: nije li tvoja zadaæa da se zapitaš zašto ih nema, umjesto toga
freudianskog i osloboðenog svake introspekcije: "pa šta onda" ?

Bosa je napustila forum po informacijama koje sam ti veæ dao, ti govoriš nešto drugo, ja ostajem pri
onom što sam napisao u mom ranije postu prije tvog "odgovora", tim više što je on baziran na informaciji iz maltene prve ruke. U ovo budi siguran, da je istina šta ti govorim.

Hogar je sjeæam se bio u debelom, debelom neslaganju baš s tobom, ti si nastupao i tvrðe u toj izmjeni nego ovdje i ovih dana, i on ti se nije pomicao u toj razmjeni ni milimetra, i nakon toga je
napustio forum. Temu izvoli naæi, i tu izmjenu postova,

moje pitanje ostaje, zašto je ona uopšte izbrisana. Zašto ?

Ni to što radiš ni moralno ni na druge naèine nije ispravno, traženje izvora informacije je prvo
znak nepovjerenja i smatranja onog ko ti ovo govori za nekog ko ne govori istinu, a drugo praksa
koja je u nekim zemljama (veæini demokratija) jako jasno kvalifikovana.

Informacija o Bosi je data od nekog ko je s njom blisko vezan i u povjerenju.

Ostale izvore informacija ti nisam dužan navoditi. Ako ti smatraš da ne želiš ili ne možeš meni
vjerovati na rijeè, onda je i to dovoljno.
Ja ne lažem, navode mogu iskopati sa starog eksternog diska vrlo lako. Navodi su istiniti, a
postoje i drugi navodi koji vrlo negativno govore o tom šta se ovdje i na kakav naèin radi, a u nekim
od tih navoda je meni doslovno reèeno da imam puno pravo u tom šta pišem i punu podršku, onda
kada je bila aktuelna prepirka u kojoj izmeðu nas na jednoj strani i vas na drugoj.

Navod kojim ti završavaš svoj post, citiram:

      citat od tana:

    u protivnom nemoj vise nikad da ih spoiminjes, jer ti niko nece vjerovati da pricas istinu, ili da sve to nije samo u tvojoj glavi. je li posteno?"


je vrijedan ponavljanja, mada mislim da nije vrijedan nikakvog komentara.

Ako je tebi
      citat od tana:
    "nemoj više nikad da ih spominješ"
normalan naèin razgovora izmeðu dvije odrasle osobe,
onda bi se ti trebao malo o sebi samom zapitati.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

07-25-2017 19:07 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Za Robota se zna, zna se ko mu je unutar moderatorskog tima rekao nešto šta mu je rekao.

    Robotu je reèeno da je svoje nesuglasice sa jednim (malignim do bola) èlanom stavio ispred foruma i da time ne pridonosi moderiranju na forumu ni radu foruma. Onaj iz vašeg tima koji je to rekao je
    kasnije rekao JAVNO na forumu da je primao privatno usluge od upravo tog èlana.


      Pipi, i brojni ostali pored nje: nije li tvoja zadaæa da se zapitaš zašto ih nema, umjesto toga
      freudianskog i osloboðenog svake introspekcije: "pa šta onda" ?


        Bosa je napustila forum po informacijama koje sam ti veæ dao, ti govoriš nešto drugo, ja ostajem pri
        onom što sam napisao u mom ranije postu prije tvog "odgovora", tim više što je on baziran na informaciji iz maltene prve ruke. U ovo budi siguran, da je istina šta ti govorim.


          Hogar je sjeæam se bio u debelom, debelom neslaganju baš s tobom, ti si nastupao i tvrðe u toj izmjeni nego ovdje i ovih dana, i on ti se nije pomicao u toj razmjeni ni milimetra, i nakon toga je
          napustio forum. Temu izvoli naæi, i tu izmjenu postova,
          moje pitanje ostaje, zašto je ona uopšte izbrisana. Zašto ?


            Ni to što radiš ni moralno ni na druge naèine nije ispravno, traženje izvora informacije je prvo
            znak nepovjerenja i smatranja onog ko ti ovo govori za nekog ko ne govori istinu, a drugo praksa
            koja je u nekim zemljama (veæini demokratija) jako jasno kvalifikovana.

            Informacija o Bosi je data od nekog ko je s njom blisko vezan i u povjerenju.


              Ostale izvore informacija ti nisam dužan navoditi. Ako ti smatraš da ne želiš ili ne možeš meni
              vjerovati na rijeè, onda je i to dovoljno.
              Ja ne lažem, navode mogu iskopati sa starog eksternog diska vrlo lako. Navodi su istiniti, a
              postoje i drugi navodi koji vrlo negativno govore o tom šta se ovdje i na kakav naèin radi, a u nekim
              od tih navoda je meni doslovno reèeno da imam puno pravo u tom šta pišem i punu podršku, onda
              kada je bila aktuelna prepirka u kojoj izmeðu nas na jednoj strani i vas na drugoj.


                Navod kojim ti završavaš svoj post, citiram:

                    citat od tana:

                  u protivnom nemoj vise nikad da ih spoiminjes, jer ti niko nece vjerovati da pricas istinu, ili da sve to nije samo u tvojoj glavi. je li posteno?"


                je vrijedan ponavljanja, mada mislim da nije vrijedan nikakvog komentara.

                Ako je tebi
                    citat od tana:
                  "nemoj više nikad da ih spominješ"
                normalan naèin razgovora izmeðu dvije odrasle osobe,
                onda bi se ti trebao malo o sebi samom zapitati.



                e gledajte ljudi ovo: stari grad prica istu pricu godinama. te ovo te ono. te hogar te robot, te bosa, te pipi ... i nikad nista konkretno da kaze.

                na to mu ja dajem dozvolu da objavi SVE informacije sto ima da vidimo o cemu on to prica i da jednom stavimo tacku na to. pogledajte njegov odgovor iznad.
                  ogromni post a opet nista konkretno.


                ako bi ja moro da biram koji je clan najvise kriv za odliv likova sa foruma onda si to ti stari grade.
                da samo znas koliko me ljudi kontaktiralo na pp i zalili se na tebe. kazu ne moze covjek doci na forum od tebe. kazu svaku temu ukakis. kazu ne mili im se doci na forum ZBOG TEBE. ima sve crno na bijelo. cak i neki od ovih sto ih spominjes godinama su mi to rekli. i sta cemo sad?

                ___________________________________________________________________
                kad ce mostar mama?

                07-25-2017 22:48 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                Stari Grad Stari Grad is a Male
                moforaja




                Poruka: 10597
                Location: iza zvijezde
                pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od jedna koja se isto žali na @Stari Grad:


                  Što se mene tièe, ja ti (ko u onom vicu sa napušenim zekom) ne poznajem (zeko:"ne osjeti nita vise" ) nikog lièno da bih s njim ovdje pretresala privatne aferime (eto se zaletih pa rekoh da znam tebe, a nije tako ü, još jednom: IZVINI ). Tani NEÆU da odgovaram konkretno, jer po meni nije zaslužio buduæi da je on taj (po funkciji) koji bi trebao da bude uzor, a upravo se i on ponaša tako - prednjaèi u konkretnom neodgovaranju, a onda druge (mene, @Starog, ranije @taxi-ja ...) proziva za isto. Tebi mogu.
                  "Problemi"(malo mi jaka ova rijeè, šta je danas problem?) su:
                  -Tanina tvrdoglavost (on to naziva: pricipjelnost, da ali pricipjelan je u svojoj tvrdoglavosti);
                  -površnost kod "arbitraže", nekorektnost (nisu isti aršini za sve èlanove, na pr. ako 2 èlana zakuhaju pa padnu uvrede od strane OBA èlana - po meni bi trebalo opomenuti OBA, pa tek onda ako se ISKLJUÈIVO JEDAN od njih ogluši na opomenu dalje sankcionisati tog jednog);
                  - da odbaci ideju da njega ili TIM neko mrzi, osjeæa averziju zato što su oni (namjerno æu reæi) "uprava" ovog foruma. (Vjerovao ti meni ili ne, za svoje lièno dobro sam davno odluèila da vlastitu životnu energiju ne trošim na mržnju i toga se pridržavam)
                  -taština, egoizam da se apsolutno nikad ne prizna ni najmanja pogreška (iako se sam èeso "kiti" sa: ljudski je griješiti);
                  - i po meni najgore: etiketiranje, "èitanje" tuðih misli i udaranje dijagnoza èlanovima Foruma...
                  Sa svim ovim su se pored mene i @Starog složili i drugi èlanovi (da ih ne navodim i time ne upetljajem dalje u ovu "žvaku") što se MOŽE PROÈITATI OVDJE jer su se i sami oglasili.
                  Naravno da nikakvo slanje "Tane u Gvantanamo" (kontam ja da je ovo u prenesenom znaèenju) ne dolazi u obzir, ja LIÈNO ne tražim NIKAKVU sankciju NI ZA KOGA, jedino da TANA MALO STANE NA LOPTU, RAZMISLI KUDA OVO VODI (I DOVELO JE DAVNO VEÆ) I PRIHVATI DOBRONAMJERNU KRITIKU. U skladu sa mojom ranijom odlukom (veæ obrazloženom), lijepo bi bilo da se i pojedini moderatori ukljuèe u ovo što tražim od Tane (mislim da oni savršeno dobro znaju na koga aludiram).
                  pazi, ja vrlo dobro znam da niko nikog (a time ni ja) ne može natjerati na bilo šta (niti mi je to cilj: natjerivanje), ali ponavljam i to ovaj put upuæujem SVIMA NAMA: bilo bi lijepo, ljudski, rajinski i pohvalno !
                  Takoðer, da (osvrt na jedno od zadnjih Taninih pisanja ovdje) Tana, èlanovi TIM-a (opet: èast izuzecima) prestane raspravu posmatrati kao nekakav "obraèun", pa proglašavati pobjede, poraze i apelirati na èlanove da se stide i srame. Stvarno, krajnje smiješno i djetinjasto.
                  U protivnom, ne preostaje druga taktika no potpuna ignorancija, sarkazam i ljepljenje privjesaka-citata.
                  Eto.



                I dalje se "ne sjeæaš" tvoje konverzacije s Hogarom ?


                -

                ___________________________________________________________________
                ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                  moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                .. dosta je vise i tebe i tvoje
                  tiranije
                ...

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-25-2017 u 22:59.

                07-25-2017 22:56 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                tana tana is a Male
                rigorozni




                Poruka: 17879
                Location: na prinudnom radu :)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                i sta bi se ja trebo sjetiti iz ovog citata? dje tu hogar? o cemu bola pricas covjece?

                ti si samo naveo neki citat od nekog clana, iz neke situacije.

                ___________________________________________________________________
                kad ce mostar mama?

                07-25-2017 23:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                Stari Grad Stari Grad is a Male
                moforaja




                Poruka: 10597
                Location: iza zvijezde
                pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od tana:



                  ako bi ja moro da biram koji je clan najvise kriv za odliv likova sa foruma onda si to ti stari grade.
                  da samo znas koliko me ljudi kontaktiralo na pp i zalili se na tebe. kazu ne moze covjek doci na forum od tebe. kazu svaku temu ukakis. kazu ne mili im se doci na forum ZBOG TEBE. ima sve crno na bijelo. cak i neki od ovih sto ih spominjes godinama su mi to rekli. i sta cemo sad?




                Vjerujem da su svi odreda doèekali svojih 5 minuta ovih dana, i da im se sad mili doæi na forum...

                samo šteta što si im pokvario æejf pa izbrisao temu gdje je upuæeno dosta postova (svaki drugi) na
                moju adresu od jednog nick-a.

                Što nisi banirao mene prvog ako sam ja stvarno odgovoran za takav odljev, više nego bilo ko ?
                Informaciju si tajio do sada, a bilo je milion thread-ova i ranije, i jedan od njih ti je ovaj s kog
                je post od lukaters. Upuæen - gle èuda, tebi , a ne meni...

                Što ne proslijedi nikad te pp-e, isto kao što to tražiš od mene ? Niko drugi nije otjerao više raje s foruma ?
                Biram da ti vjerujem na rijeè, mada znam da je bilo još kandidata, o kojima ne govoriš, tana.

                Ili su svi ovi sa navodima kao u ovom citatu u krivu, a ti i dalje u pravu ?

                ___________________________________________________________________
                ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                  moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                .. dosta je vise i tebe i tvoje
                  tiranije
                ...

                07-25-2017 23:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                tana tana is a Male
                rigorozni




                Poruka: 17879
                Location: na prinudnom radu :)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat si naveo sa teme od luka ters koja je autor posta iznad.

                  http://moforaja.com/thread.php?threadid=30938&sid=


                i kakve to ima veze sa hogarrom?

                ___________________________________________________________________
                kad ce mostar mama?

                07-25-2017 23:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                Stari Grad Stari Grad is a Male
                moforaja




                Poruka: 10597
                Location: iza zvijezde
                pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od tana:

                  i sta bi se ja trebo sjetiti iz ovog citata? dje tu hogar? o cemu bola pricas covjece?

                  ti si samo naveo neki citat od nekog clana, iz neke situacije.



                Ti se gubiš sve više tana, i gubiš i živce, i ton ti je nasekiran.

                citat je od lukaters.

                nije bila situacija nego tema koju je ona otvorila i posvetila tebi.

                Niko ne otvori temu o tom kako sam ja otjerao ljude s foruma, a u jako dugim periodima me
                nikako nije bilo ovdje, i svaki put NAKON mog dužeg odsustva sam zaticao forum sa sve manje
                èlanova. Znaèi, tokom mog odsustva se i dalje osipao forum.

                Nestajali i tada zbog mene? Mislim, evo i da jesu, lako se to moglo riješiti.

                Imam ti i jedan post od Hogara, mada tu temu o kojoj sam ja govorio nisam našao, a znam i da je izbrisana.

                Teme su se tokom godina, kao i postovi rapidno brisali, tana, ja sam uvijek bio protiv toga.

                Moje pitanje ostaje, zašto je ta tema s Hogarom pobrisana i zašto je ova tema (sem tvog kaprica i
                inata) sa oruèeviæem, onih milion postova sa izljevima žuèi, izbrisana i sa RASPALI ?

                Zbog te otvorenosti i transparentnosti ?


                -

                ___________________________________________________________________
                ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                  moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                .. dosta je vise i tebe i tvoje
                  tiranije
                ...

                07-25-2017 23:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                Stari Grad Stari Grad is a Male
                moforaja




                Poruka: 10597
                Location: iza zvijezde
                pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od tana:

                  citat si naveo sa teme od luka ters koja je autor posta iznad.

                    http://moforaja.com/thread.php?threadid=30938&sid=


                  i kakve to ima veze sa hogarrom?



                Nema veze s Hogarom, ima veze sa tvojim voðenjem foruma, treba li ti još crtati šta s èim ima veze?

                Što si nervozan i šta napadaš ? Jesi odrastao èovjek ili ti je 5 godina ?


                -

                ___________________________________________________________________
                ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                  moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                .. dosta je vise i tebe i tvoje
                  tiranije
                ...

                07-25-2017 23:13 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                tana tana is a Male
                rigorozni




                Poruka: 17879
                Location: na prinudnom radu :)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                btw - preporucujem svima da procitaju ovu temu od luka ters, koja me neodoljivo potsjeca na starog grada po nacinu kako secira , citira svaku rijec.

                na temi ces takodje vidjeti da stari opet nesto trubi o hogaru, i da sam ga i na toj temi pito da mi kaze konkretno - ali opet nista. sve iz suljeg u prazno.

                ___________________________________________________________________
                kad ce mostar mama?

                07-25-2017 23:13 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                Stari Grad Stari Grad is a Male
                moforaja




                Poruka: 10597
                Location: iza zvijezde
                pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Evo ti za aperitiv jedan post od Hogara gdje on reaguje na jedan tvoj post.



                  Na ovo jednostavno moram reagovati, posto je ovo jedan od kalupa po kojem se diskredituju pojedini clanovi, izmedju ostalog i moja malenkost. Zato samo zelim da podsjetim i na ostale "svadje" a vi pokusajte da pogodite sta im je zajednicko:

                  jedan drugi èlan - Hogar
                  jedan drugi èlan - toza
                  jedan drugi èlan - taxi
                  bjanka - tozza
                  jedan drugi èlan - Stari Grad

                  Meni "jedan drugi èlan" ne smeta, donekle se i popravio nakon amnestije, ali ko se upusti u zustriju diskusiju s njim zavrsice u kaljuzhi i dobice etiketu. Juce sam to bio ja, danas je to Stari Grad na koga ce sutra doci red jos se ne zna.[/size][/quote]


                  Hoæeš me ponovo pitati s èim ima ovo veze ?



                  -

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-25-2017 u 23:16.

                  07-25-2017 23:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17879
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  je li to dovodis u pitanje moje vodjenje foruma? barem je to lako rijesiti.

                  platis za forum, postanes donator, otvoris temu na donatorima da se tana skine sa funkcije i to je to. donatori ce da odluce.

                  tim prije sto si sam bez icije prisile reko da namjeravas platiti za forum.

                  pa plati bola vise, uzmi moc u ruke koja ti se nudi da odlucujes o clanovima tima.

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  07-25-2017 23:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17879
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  aaaaa sad kontam zasto stalno spominjes hogara. ako sam dobro shvatio on se slagao s tobom po pitanju magistra.

                  pa sta onda? hogar je imo svoje misljenje o magistru ja sam imo svoje i sta sad?

                  magistar je tebi i dan danas jedna velika boljka. to se vidi iz aviona. covjek se nije javio na forumu vec 4-5 godina a ti jos uvijek osjecas istu kolicinu mrznje prema njemu. sve je jasno ko dan. sve ove godine ga konstantno spominjes ... te preko robota, ili hogara ... i tako ... ali se radi o magistru ustvari. hajde, barem su stvari jasnije sada.

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  07-25-2017 23:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  Stari Grad Stari Grad is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 10597
                  Location: iza zvijezde
                  pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  rekao sam ti taèno, i naveo ponovo dan, sat, minut i sekund

                  DA TEBI NEÆU PLATITI ZA FORUM, i naveo i zašto .

                  Treba li i taj post da ti citiram pa da vidimo ko šta govori ovdje ?


                  -

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  07-25-2017 23:22 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17879
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  meni je tebe stari stvarno zao, iskreno.

                  umjesto da uzivas zivot, pa i forum, ti se konstantno vracas na neke likove iz tvoje proslosti koji su ti ostali trn u oku. hej, magistar se nije cuo na forumu 5 godina, a ti jos uvijek pokazujes ogromnu mrznju prema njemu, i vazda ga spominjes direktno ili indoirektno, i ocigledno je da te samo njegovo ime dovodi do ludila.

                  nemoj zbog sebe. jebo forum, sebe cuvaj i svoje zdravlje. opusti se covjece.

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  07-25-2017 23:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17879
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Stari Grad:

                    rekao sam ti taèno, i naveo ponovo dan, sat, minut i sekund

                    DA TEBI NEÆU PLATITI ZA FORUM, i naveo i zašto .

                    Treba li i taj post da ti citiram pa da vidimo ko šta govori ovdje ?


                    -


                  treba. molim te postavi taj post ovdje.
                  takodje navedi i post gdje si obeco da ces uplatiti.

                  cist racun duga ljubav.

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  07-25-2017 23:27 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  Stari Grad Stari Grad is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 10597
                  Location: iza zvijezde
                  pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od tana:

                    meni je tebe stari stvarno zao, iskreno.

                    umjesto da uzivas zivot, pa i forum, ti se konstantno vracas na neke likove iz tvoje proslosti koji su ti ostali trn u oku. hej, magistar se nije cuo na forumu 5 godina, a ti jos uvijek pokazujes ogromnu mrznju prema njemu, i vazda ga spominjes direktno ili indoirektno, i ocigledno je da te samo njegovo ime dovodi do ludila.

                    nemoj zbog sebe. jebo forum, sebe cuvaj i svoje zdravlje. opusti se covjece.


                      citat od tana:

                    aaaaa sad kontam zasto stalno spominjes hogara. ako sam dobro shvatio on se slagao s tobom po pitanju magistra.

                    pa sta onda? hogar je imo svoje misljenje o magistru ja sam imo svoje i sta sad?

                    magistar je tebi i dan danas jedna velika boljka. to se vidi iz aviona. covjek se nije javio na forumu vec 4-5 godina a ti jos uvijek osjecas istu kolicinu mrznje prema njemu. sve je jasno ko dan. sve ove godine ga konstantno spominjes ... te preko robota, ili hogara ... i tako ... ali se radi o magistru ustvari. hajde, barem su stvari jasnije sada.



                  Vidi mu prièe... gdje to stoji magistrovo ime tu ? Pogledaj za šta se hvataš i koliko si neiskren, i
                  na kako pokvaren i jeftin naèin pokušavaš skrenuti prièu. Totalno skrenuti, pod svaku cijenu sa sebe.

                  Magistra smo ja i tozza podjebavali na kraju za peksimete, da te podsjetim a lik je bio u ratu sa ostatkom
                  foruma, i ti sada farbaš kao da sam ja taj koji je bio opsjednut njim ??? Hahahhahaha... pa mislim
                  stvarno... sam od sebe ruglo ovdje praviš èovjeèe..

                  Drugo... lika niti razmatram niti pominjem u citatu, nego to Hogar èini da bi
                  osvijetlio tvoju ureðivaèku politiku, citirajuæi upravo tvoj post, a ovo je velika sramota za tebe, ma kakav da sam (ti tvrdiš ) ja.

                  Nek bilo ko vidi kakav si nastup zauzeo oko garinèinih postova, i kako si èitavu temu izbrisao iz kaprica.

                  Radi se o tvom ophoðenju i naèinu diskreditovanja èlanova, i to u Hogarovom postu jasno stoji, a ne radi se
                  kako bi ti to volio ovdje farbati, o tom forumskom liku, koji je fino iskoristio situaciju ovdje s
                  oèitim rezultatima.

                  I koristiš te navode da ponovo pakuješ nekome šta ko misli o osjeæa i da skreæeš sa teme.

                  Tema ovdje nije moj odnos s nekkm èlanom foruma, nego je na tapetu šta ti radiš.

                  Vrati temu na kojoj si se naguravao s Hogarom i gdje je on u grdnoj polemici bio s tobom, a ja
                  nisam bio sam koji je to spominjao, o tom još ima tragova na forumu.


                  -

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 07-25-2017 u 23:32.

                  07-25-2017 23:27 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17879
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  i ne placas ti MENI za forum nego sebi.

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  07-25-2017 23:28 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17879
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  kad bi mi reko koja je to tema sa hogarom (a ja te pito jedno 15 puta) mozda bi je i vratio.
                  o cemu se radilo na toj temi? je li o magistru? jeste 100%. trn u oku. trebo sam odma skontati da se opet radi o magistru.

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  07-25-2017 23:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17879
                  Location: na prinudnom radu :)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  nemoj bola sebi dozvoliti da te jedan covjek toliko izbaci iz takta, i da te njegov lik proganja godinama. (a cak se ni ne javlja na forumu)

                  ne valja to, nije zdravo. odupri se tome zbog sebe samog.
                  mrznja na kraju pojede mrzitelja. vazda bilo.

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  07-25-2017 23:32 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  Stranica (109): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Thread is closed
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com