Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 91 92 93 [94] 95 96 97 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od garinca:

          citat od pravimostarac:

        Ja da se pitam ..ohladio bih vas trojicu...jer se sa njim valjate u blatu.. 19.gif


      ti se nigdje ne pitas...pa ni ovde...nego kako cemo Tebe zvati...evo imamo frojda , junga i keplera...oni su lazni psihijatri i filozofi...
      ti bi mogao biti...ti bi mogao biti...nosferatu...ti si mali ruzni nosferatu... 10.gif


    ti si bola perpetum mobile...

    psihijatar i pacijent u istom biæu...

    rekoh ti da me zaobiðeš....
    10.gif


nosferatu...procitaj prvo negdje sta je perpetum mobile , pa tek onda koristi taj izraz...nemoj bolan da se brukas...

09-15-2017 16:22 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovom liku je nezamislivo da ga neko naziva "perpetuum mobile"...

... i fol mu nije jasno šta to znaèi, kad mu je to @pravi rekao makar i u prenesenom znaèenju...

... hahahaha... koka

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 16:35 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..dzaba je tebi gaVinca govoriti ..to o cemu ja pricam prica i jedan ugledan politicar ,trebalo mu je dosta izgleda da to svati a za razliku od njega ja sam svatio mnogo godina prije njega a on tek danas progovara direktno i otvoreno o tome

    ..ko je sad nacionalista i ko mrzi koga ..sad kazi ovome covjek da on mrzi Hrvate kad ovako prica ,ja nimalo ne pricam drugacije od njega i ne kazem nista drugo ,vec da ne zele Bosnu ili da joj rade o glavi da je nestane ,posto ne mogu vise oruzjem i silom zbog EU to rade preko svojih satelita u BiH 25 godina nakon rata ne popustaju pritisci a ti bi im davo ustupke ,podaj im guzice ko ti brani ,samo nemoj meni pricati o mome nacionalizmu ..to isto ti radi i Vucic
    ..osvjestit ces se onda kad ti Mile Ronhil raspise referendum i tad ces svatiti koliki je procenat Srba koji ne zele BiH .pplaci tad kome hoces i nemoj meni tad govoriti Vjetre bio si u pravu ...onda mozes samo pusku na rame i pravac Baketu da mu odbranis fildzan drzavu koju i on nesebicno prizeljkuje

    ..evo ti sad link posto vidim da si ga preskocio sa namjerom ili ne ,to je tvoja stvar

    ..da te samo malo podjetim na ono o cemu ti pricas da nema veze sa vezom


      http://avaz.ba/vijesti/intervju/300673/volfgang-petric-austrijski-diplomata-berlin-je-uznemiren-zbog-ponasanja-hrvatske-u-bih


nemas ti veze s vezom...neka nam Wolfgang donese rjesenje hrvatskog pitanja pa da znamo kako cemo dalje drzavu praviti...kako ce federacija funkcionisati...ja hrvatima ne bi pravio nikakve ustupke nego bi se sa njima DOGOVARAO i PREGOVARAO...a to je danasnja bosnjacka vrhuska prestala raditi...i ponasa se osiono i izolacionalisticki isto Ovako kako ti radis...ili mislis da je prava stvar ovo sto niksic radi i ponovo uvaljuje komsica za predsjednickog kandidata...i da znas ja ni jednom rjecju nisam na ovoj temi komentarisao ponasanje politickih predstavnika hrvatske nego samo bosanskohercegovackih...sviras frojde kurcu...

evo frojde izjasni se ti kad si tako pametan...daj prijedlog sta da se radi da se normalizuju odnosi sa hrvtaskim politickim predtavnicima ,"da ne koristimo izraz "hrvati" u ovom kontekstu"...dedera pametnjakovicu...koje je tvoje rjesenje...za mostar...za federaciju...za drzavu...

09-15-2017 16:35 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    ovom liku je nezamislivo da ga neko naziva "perpetuum mobile"...

    ... i fol mu nije jasno šta to znaèi, kad mu je to @pravi rekao makar i u prenesenom znaèenju...

    ... hahahaha... koka


nije jadan nezamislivo...nego nelogicno s obzirom sta pise u ostatku posta...ili ja ne mogu da vidim logiku reptilskog mozga kakva je u Tebe junze , u frojda i nosferatua...uostalom , jos bi ti se jednom pokakio u usta...shuftovska...ako nemas nista protiv... 33.gif

09-15-2017 16:39 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ti rece jednom da im treba davati ustupke koliko se ja sjecam .

..Wolfgang nam je jasno rekao odakle pushu ti vjetrovi ,kad oni pushu pushu i kod nas

..kako bi se ti onda dogovaro sa njima ,vec na prvoj sjednici Covic bi ti napustio sastanak

..da bi se dogovrio sa njim moras da ne trazis apsolutno nista gdje su oni u vecini a gdje su u manjini tu im se mora dati


..Profesro Jovic iz Hrvatske nedavno rece za tv N1 da nema potrebe se dogovarati jer oni imaju dovoljno vlasti jer muslimani imaju samo 1/3 vlasti kao vecinski narod ..cemu onda dogovori .

..hocemo li po tebi ici jos ispod 1/3 da bi bilo konstruktivni ili trebamo se spustat na nivo manjine

..de gukni sta bi za tebe od toga bilo prihvatljivo

..ja ne kazem da Bakir ne igra na podjelu BiH ,to sam gotovo siguran ili da se ne ponasa Erdoganski

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 16:54.

09-15-2017 16:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

potpuno je logièno, glupane ufurani

perpetuum mobile veæina svijeta koja je otvorila knjigu zna šta znaèi...

to što ti sebe ne vidiš kao takvog, a super ti je naljepio to @pravi

to je tvoj problem... isto ko što voliš fekalije dijeliti drugim ljudima... ti, neuropsihijatar...

... sram te i stid bilo... jadan ti ne bio i tvoja struka i profesija, ne do ti bog da iko ko ne bi trebao
ovo da èita èita šta ti ovdje pišeš...

ja šta si nego perpetuum mobile - ljekar i pacijent u jednoj osobi, psihopata i patološki lažov i bolesnik..
potpuno je logièno to šta je on napisao tebi, i u kontekstu posta i što ti je dao taj nadimak, a to što
tvoja kognitivna sposobnost rapidno atrofira u skladu s tvojim egom i tvojom bolešæu, to je tvoj
problem, lijeèi se tamo gdje se daje struèna pomoæ, tamo imaš šanse da se izlijeèiš, ovdje nemaš ...

... pokušavaš nešto prièati sa mnom i sa vjetrom ovdje, zar ti nije jasno da te niko više ne jebe ni 5%
i ne shvata ozbiljno, da si se isprosipao i da si jedan obièni profani ljigavac.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-15-2017 u 16:53.

09-15-2017 16:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Bakir je najveci lazov u BiH ,Sve sto dogovori ili sto potpise to posere i kaze da nije tako potiso ili obeco ,posro se nedavno na Babin potpis izmedju njega i Tudjmana koji nama BiH isho na ruku on bi ga sad ponistavo i trazio neki novi a sa tim dogovorom je BiH dobila vise teritorije vec sto bi je pripalo nekim razgranicenjima ,danas bi on obustavljo gradnju Peljseskog mosta ,nema pojma kako bi to radio ..da ne bi radonjcica da mu ukaze na to i da mu je to Babo potpiso i da bi se posro i njemu i drzavi po glavi tek tad je odusto opd takvog zahtjeva

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2017 16:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    sto bi ja trebao poznavatri tamo nekog Amosa Oz jer ne poznajes ni ti ko je Ivan Mikojan .pa eto mogu i ja tebi reci izguglaj ko je bio Mikojan ako cemo se gadjati imenima i prosipat pamet po forumu odnodno nekome znanju .
    ..sa ovim imenom zelis da ti neko kaze kako si ti nacitan ,koji pacijent Tito dragi ,nisko to radis da bi pokazo kako ti poznjes neko ime u domenu neke nauke ,ne mislim ga googlat da ti pravo kazem jer me ne zanima ,jer uzroke i povode za ratove koji su se vodili poznajem dovoljno ,nas se vodio iskljucivo zbog ideala za velikom srbijom i djelom islamske BiH I Tudjmanovom Hrvatskom ..svi zajedno su imali i svoje republike i svoju drzavu ,trebali su im samo jos nacionalisticko sovinisticki ideali za koje su gurnuli narode u smrt ..ja sam to vidio u cemu je stvbar da se o tome radi i zasto da ginem za te budale i njihovr ideale da ginu budale


opet samo dokazujes svoju glupost...ja ti spominjem amosa oza zato sto je napisao da se svi ratovi vode radi teritorija...a ti si tvrdio nesto drugo...zato sam ti amosa spominjao...a fala bogu da znam da ga nisi citao jer ti pripadas vrsti pametnjakovica koji su procitali kuran casni i par strucnih knjiga...Amos oz je pisac i jedan od najvecih za prava palestinaca u izraelu a koji je sam zidov...jedan od najvecih umova danasnjice...ali sta ja to tebi pricam kada ti crpis svoja zananja iz "kurira" i "avaza"...pa jadan ne bio...fahro u avazu jedan dan hvali bakira a drugi dan ga pretvara u najveceg neprijatelja drzave...tako isto sa hrvatima...danas mu treba Wolfgang da ih ruzi , a sutra kada sklopi savez sa covicem ce naci nekoga drugog za intervjua...

sto se tice ovoga "za ideale ginu budale"...mogu ti samo reci "jedi govna frojde"...jer onda ti nazivas budalom i mirzu i popaja i hujku i svabu i teslu i sve one "budale" koji su odbranili mostar i drzavu i omogucili ti da provodis dole svoje ferije...

09-15-2017 16:53 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    potpuno je logièno, glupane ufurani

    perpetuum mobile veæina svijeta koja je otvorila knjigu zna šta znaèi...

    to što ti sebe ne vidiš kao takvog, a super ti je naljepio to @pravi

    to je tvoj problem... isto ko što voliš fekalije dijeliti drugim ljudima... ti, neuropsihijatar...

    ... sram te i stid bilo... jadan ti ne bio i tvoja struka i profesija, ne do ti bog da iko ko ne bi trebao
    ovo da èita èita šta ti ovdje pišeš...

    ja šta si nego perpetuum mobile - ljekar i pacijent u jednoj osobi, psihopata i patološki lažov i bolesnik..
    potpuno je logièno to šta je on napisao tebi, i u kontekstu posta i što ti je dao taj nadimak, a to što
    tvoja kognitivna sposobnost rapidno atrofira u skladu s tvojim egom i tvojom bolešæu, to je tvoj
    problem, lijeèi se tamo gdje se daje struèna pomoæ, tamo imaš šanse da se izlijeèiš, ovdje nemaš ...

    ... pokušavaš nešto prièati sa mnom i sa vjetrom ovdje, zar ti nije jasno da te niko više ne jebe ni 5%
    i ne shvata ozbiljno, da si se isprosipao i da si jedan obièni profani ljigavac.


    -

prvo s tobom ne pricam uopste...ako ti je promaklo...vjetra edukujem...na osnovu starih zasluga...svasta ce on od mene nauciti...
a ti smrdljivko...
opet projiciras...shufte...ti si psihopata...ti pratis ljude...ti si zao i manipulativan...i nisi mi interesantan nakon onih ljigavih privatnih uvreda na racun prowlera...fuj ljigavi junze...odpepaj...

09-15-2017 16:57 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vjetre, ja da sam s tobom ne bih više ni jedne s ovim idiotom i bolesnikom progovorio, vidiš da samo
èeka kako æe izmisliti nešto na bilo èiji raèun, evo ti najboljeg primjera kako on to radi:

      citat od govninca:

    mogu ti samo reci "jedi govna frojde"...jer onda ti nazivas budalom i mirzu i popaja i hujku i svabu i teslu i sve one "budale" koji su odbranili mostar i drzavu i omogucili ti da provodis dole svoje ferije...


On tebi otvoreno kaže da ti nazivaš ove ljude tako kako je on to zacrtao.

Za mene je ovo jedno obièno ljudsko smeæe dostojno svakog prezira, i njega treba samo izmeðu nas
spominjati u treæem licu, to je dobar psihièki bolesnik, on æe ovo po istom receptu, laži i izmišljotine
i stavljanje u usta drugima rijeèi koje nikad nisu rekli, nastaviti raditi dok je živ.

Ovo samo treba podjebavati i žigosati i poželjeti mu uspješno lijeèenje.


.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 16:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja se ne slazem da se DANAS ratovi vode iskljucivo zbog teritorija a nisam tolika budala da neznam da su se vodili osvajacki ratovi zbog teritorije i nisi mi otkrio Ameriku sa tim Amosom ,reko sam o mojim pogledima na rat i odnosilo se na rat bilo koje vrste i rekao sam da ratove povede mali broj ljudi za svoje ideale i da za njih ginu budale a ti meni shaljes da googlam ko je Amos ,onda i ja tebi kazem Googlaj ko je Mikojan ..ako su i ratuje ponekad zbog teritorje ja ih opet ne bi vodio ,sta ja imam od teritorije Novog Sada i sad bi trebao ja da ginem za tom tamo teritorijom ako bi me Bakri pozvo da ja idem ratovati

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2017 17:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@ljigo

edukuj sebe prvo idiote

i o ljudskoj elementarnoj etici,

i o tom kako šta ko koristi kao metafore kad tebe opisuje

ufurana budalo

prodao bi sve za svoju liènu proðu

ljigavac, ovo ti je zadnje moje obraæanje direktno... od sada samo u treæem licu i u srednjem
rodu... da se osjeæaš kao objekat a ne kao ljudska jedinka...

jer zvati se èovjek, do tog treba doæi... a tvoj trag ovdje smrdi neèovještvom, jer si zarad svog ega
i liènog probitka i suhog egzistencijalnog i materijalnog i socijalnog interesa u stanju se služiti
najgorim manipulacijama dostojnim jednog monstruma...

imaš obraza spominjati sluèaj sa provrelom... idiote... zatvarao si oèi kad je provrel nièim
provociren meni jebavao mater i nazivao me ustašom ranije, to za tebe nisu bile privatne uvrede,
nakon mog posta o ratu u Mostaru i o tom kako je bila vojska RH prisutna u Mo, to znaju i ptice na
grani i to je njemu bio povod da meni jebe familiju i majku, nièim izazvan,

eto kakvo si govno i monstrum, to što vi jebavate ovdje javno majku nekom prvi, to preskoèiš,
i to je za tebe u redu... fuj, smradu, monstrume...

... eto kako si èestit i pošten, mogu ti navesti taj post od provrela, za koji se tana izvinjavao meni i
za koji je data opomena provrelu, pa mi objasni po èemu je taj njegov post gdje je mene citirao i
jebavao mi sve najmilije i majku, i zvao me ustašom opravdan i logièan.

Kretenu jedan.

lijeèi se dok ti još nije kasno... traži struènu pomoæ, ovo što radiš neæeš moæi kriti do vijeka, sve ovo
neko èita...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-15-2017 u 17:12.

09-15-2017 17:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      sto bi ja trebao poznavatri tamo nekog Amosa Oz jer ne poznajes ni ti ko je Ivan Mikojan .pa eto mogu i ja tebi reci izguglaj ko je bio Mikojan ako cemo se gadjati imenima i prosipat pamet po forumu odnodno nekome znanju .
      ..sa ovim imenom zelis da ti neko kaze kako si ti nacitan ,koji pacijent Tito dragi ,nisko to radis da bi pokazo kako ti poznjes neko ime u domenu neke nauke ,ne mislim ga googlat da ti pravo kazem jer me ne zanima ,jer uzroke i povode za ratove koji su se vodili poznajem dovoljno ,nas se vodio iskljucivo zbog ideala za velikom srbijom i djelom islamske BiH I Tudjmanovom Hrvatskom ..svi zajedno su imali i svoje republike i svoju drzavu ,trebali su im samo jos nacionalisticko sovinisticki ideali za koje su gurnuli narode u smrt ..ja sam to vidio u cemu je stvbar da se o tome radi i zasto da ginem za te budale i njihovr ideale da ginu budale


    opet samo dokazujes svoju glupost...ja ti spominjem amosa oza zato sto je napisao da se svi ratovi vode radi teritorija...a ti si tvrdio nesto drugo...zato sam ti amosa spominjao...a fala bogu da znam da ga nisi citao jer ti pripadas vrsti pametnjakovica koji su procitali kuran casni i par strucnih knjiga...Amos oz je pisac i jedan od najvecih za prava palestinaca u izraelu a koji je sam zidov...jedan od najvecih umova danasnjice...ali sta ja to tebi pricam kada ti crpis svoja zananja iz "kurira" i "avaza"...pa jadan ne bio...fahro u avazu jedan dan hvali bakira a drugi dan ga pretvara u najveceg neprijatelja drzave...tako isto sa hrvatima...danas mu treba Wolfgang da ih ruzi , a sutra kada sklopi savez sa covicem ce naci nekoga drugog za intervjua...

    sto se tice ovoga "za ideale ginu budale"...mogu ti samo reci "jedi govna frojde"...jer onda ti nazivas budalom i mirzu i popaja i hujku i svabu i teslu i sve one "budale" koji su odbranili mostar i drzavu i omogucili ti da provodis dole svoje ferije...





..opet on meni stavlja njegove rjeci u moja usta

..gdje ja to napisa da je Hujka pogino kao budala

..koja si ti sotona od covjeka dan te jebo

..treba imat celicne zivce pa sa tobom pricat

..meni ne smeta ,imam vrmena i zivaca



..nisi htjeo procitati sta sam napiso kad sam rekao ,da bi ih i ja isto puco ako bi mi ustasa ili cetnik poshli da ubiju moju familiju ..Hujkuje neko navero da pogine i Hujka nije pogino sto je on htjeo rat ,vec mu ga je doveo Alja ,Milosevic i Tudjman zbog svojih ideala ..kad se Hujki rat desio nije imo izbora ,ja pobjego on osto ,da je bodgo i on pobjego danas bi bio ziv ,mozda mu je to bila ibozija sudbina da pogine od metka ,tebi oept da ostanes ziv ..nekad treba imati i mozga pa preziviti i rat ili neke komlitne situacije..kako preziviti rat ..treba biti mahnito hrabar i imati dosta srece ili sudbine ,ja da bi sev to izbjegao ja sam izabro da pobjegnem i opet bi bjezo i svaki put bi pobjego od bilo kojega rata ,dok me neki ne bi zateko da nemam izbora pa bi i ja puco na onoga ko bi poso na mene ,moro bi se odbraniti po nagonu za opstanak

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-15-2017 u 17:12.

09-15-2017 17:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ti rece jednom da im treba davati ustupke koliko se ja sjecam .

    ..Wolfgang nam je jasno rekao odakle pushu ti vjetrovi ,kad oni pushu pushu i kod nas

    ..kako bi se ti onda dogovaro sa njima ,vec na prvoj sjednici Covic bi ti napustio sastanak

    ..da bi se dogovrio sa njim moras da ne trazis apsolutno nista gdje su oni u vecini a gdje su u manjini tu im se mora dati


    ..Profesro Jovic iz Hrvatske nedavno rece za tv N1 da nema potrebe se dogovarati jer oni imaju dovoljno vlasti jer muslimani imaju samo 1/3 vlasti kao vecinski narod ..cemu onda dogovori .

    ..hocemo li po tebi ici jos ispod 1/3 da bi bilo konstruktivni ili trebamo se spustat na nivo manjine

    ..de gukni sta bi za tebe od toga bilo prihvatljivo

    ..ja ne kazem da Bakir ne igra na podjelu BiH ,to sam gotovo siguran ili da se ne ponasa Erdoganski


ja sam ti davno objasnio da ja ne bi njima SAMO Davao ustupke nego bi trazio isto od njih...ali tvoj reptilski i zli mozak to stalno preskace i Vraca se na ovu laznu tvrdnju da bi im ja samo DAVAO...frojde...DOGOVOR nikada ne znaci samo davanje jedne strane...naravno da bi i hrvati morali da prave ustupke...ja o tome cijelo vrijeme pricam a ti se pravis mahnit...ili se ne pravis...
i objasni mi JEDNOM ZA UVJEK , cega bi se to bosnjaci odrekli kada bi hrvatima omogucili televiziju na hrvatskom jeziku i mogucnost da biraju "svog" clana predsjednistva...sta je u tome ODRICANJE ?...a da se zauzvrat , na primjer , sredi situacija u mostaru...
de probaj na ovo odgovoriti ako nisi u stanju da odgovoris na prethodna pitanja o tome kako ti vidis rjesenje ove trenutne politicke situacije u drzavi...
i jos jedno...covicu nikada niko nije ponudio ovo o cemu ja pricam...kontas...Covic je govno , ali bakir se ponasa tutorski prema njemu i onda se cudi sto se ovaj okrece bajna-luci...drzava nam vjetre ne funkcionise...to treba mjenjati...

09-15-2017 17:09 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    @ljigo

    edukuj sebe prvo idiote

    i o ljudskoj elementarnoj etici,

    i o tom kako šta ko koristi kao metafore kad tebe opisuje

    ufurana budalo

    prodao bi sve za svoju liènu proðu

    ljigavac, ovo ti je zadnje moje obraæanje direktno... od sada samo u treæem licu i u srednjem
    rodu... da se osjeæaš kao objekat a ne kao ljudska jedinka...

    jer zvati se èovjek, do tog treba doæi... a tvoj trag ovdje smrdi neèovještvom, jer si zarad svog ega
    i liènog probitka i suhog egzistencijalnog i materijalnog i socijalnog interesa u stanju se služiti
    najgorim manipulacijama dostojnim jednog monstruma...

    lijeèi se dok ti još nije kasno... traži struènu pomoæ, ovo što radiš neæeš moæi kriti do vijeka, sve ovo
    neko èita...



    -


opet projiciranje...junze , pjenis opasno...kolutas ocima...tako ti i treba...shuft koji stalno napada na tudju privatnost...samo se nastavi jediti... 33.gif

09-15-2017 17:13 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

proèitaj ponovo dembele ufuranus.

      citat od Stari Grad:

    @ljigo

    edukuj sebe prvo idiote

    i o ljudskoj elementarnoj etici,

    i o tom kako šta ko koristi kao metafore kad tebe opisuje

    ufurana budalo

    prodao bi sve za svoju liènu proðu

    ljigavac, ovo ti je zadnje moje obraæanje direktno... od sada samo u treæem licu i u srednjem
    rodu... da se osjeæaš kao objekat a ne kao ljudska jedinka...

    jer zvati se èovjek, do tog treba doæi... a tvoj trag ovdje smrdi neèovještvom, jer si zarad svog ega
    i liènog probitka i suhog egzistencijalnog i materijalnog i socijalnog interesa u stanju se služiti
    najgorim manipulacijama dostojnim jednog monstruma...

    imaš obraza spominjati sluèaj sa provrelom... idiote... zatvarao si oèi kad je provrel nièim
    provociren meni jebavao mater i nazivao me ustašom ranije, to za tebe nisu bile privatne uvrede,
    nakon mog posta o ratu u Mostaru i o tom kako je bila vojska RH prisutna u Mo, to znaju i ptice na
    grani i to je njemu bio povod da meni jebe familiju i majku, nièim izazvan,

    eto kakvo si govno i monstrum, to što vi jebavate ovdje javno majku nekom prvi, to preskoèiš,
    i to je za tebe u redu... fuj, smradu, monstrume...

    ... eto kako si èestit i pošten, mogu ti navesti taj post od provrela, za koji se tana izvinjavao meni i
    za koji je data opomena provrelu, pa mi objasni po èemu je taj njegov post gdje je mene citirao i
    jebavao mi sve najmilije i majku, i zvao me ustašom opravdan i logièan.

    Kretenu jedan.

    lijeèi se dok ti još nije kasno... traži struènu pomoæ, ovo što radiš neæeš moæi kriti do vijeka, sve ovo
    neko èita...



    -

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 17:14 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

        sto bi ja trebao poznavatri tamo nekog Amosa Oz jer ne poznajes ni ti ko je Ivan Mikojan .pa eto mogu i ja tebi reci izguglaj ko je bio Mikojan ako cemo se gadjati imenima i prosipat pamet po forumu odnodno nekome znanju .
        ..sa ovim imenom zelis da ti neko kaze kako si ti nacitan ,koji pacijent Tito dragi ,nisko to radis da bi pokazo kako ti poznjes neko ime u domenu neke nauke ,ne mislim ga googlat da ti pravo kazem jer me ne zanima ,jer uzroke i povode za ratove koji su se vodili poznajem dovoljno ,nas se vodio iskljucivo zbog ideala za velikom srbijom i djelom islamske BiH I Tudjmanovom Hrvatskom ..svi zajedno su imali i svoje republike i svoju drzavu ,trebali su im samo jos nacionalisticko sovinisticki ideali za koje su gurnuli narode u smrt ..ja sam to vidio u cemu je stvbar da se o tome radi i zasto da ginem za te budale i njihovr ideale da ginu budale


      opet samo dokazujes svoju glupost...ja ti spominjem amosa oza zato sto je napisao da se svi ratovi vode radi teritorija...a ti si tvrdio nesto drugo...zato sam ti amosa spominjao...a fala bogu da znam da ga nisi citao jer ti pripadas vrsti pametnjakovica koji su procitali kuran casni i par strucnih knjiga...Amos oz je pisac i jedan od najvecih za prava palestinaca u izraelu a koji je sam zidov...jedan od najvecih umova danasnjice...ali sta ja to tebi pricam kada ti crpis svoja zananja iz "kurira" i "avaza"...pa jadan ne bio...fahro u avazu jedan dan hvali bakira a drugi dan ga pretvara u najveceg neprijatelja drzave...tako isto sa hrvatima...danas mu treba Wolfgang da ih ruzi , a sutra kada sklopi savez sa covicem ce naci nekoga drugog za intervjua...

      sto se tice ovoga "za ideale ginu budale"...mogu ti samo reci "jedi govna frojde"...jer onda ti nazivas budalom i mirzu i popaja i hujku i svabu i teslu i sve one "budale" koji su odbranili mostar i drzavu i omogucili ti da provodis dole svoje ferije...





    ..opet on meni stavlja njegove rjeci u moja usta

    ..gdje ja to napisa da je Hujka pogino kao budala

    ..koja si ti sotona od covjeka dan te jebo

    ..treba imat celicne zivce pa sa tobom pricat

    ..meni ne smeta ,imam vrmena i zivaca



    ..nisi htjeo procitati sta sam napiso kad sam rekao ,da bi ih i ja isto puco ako bi mi ustasa ili cetnik poshli da ubiju moju familiju ..Hujkuje neko navero da pogine i Hujka nije pogino sto je on htjeo rat ,vec mu ga je doveo Alja ,Milosevic i Tudjman zbog svojih ideala ..kad se Hujki rat desio nije imo izbora ,ja pobjego on osto ,da je bodgo i on pobjego danas bi bio ziv ,mozda mu je to bila ibozija sudbina da pogine od metka ,tebi oept da ostanes ziv ..nekad treba imati i mozga pa preziviti i rat ili neke komlitne situacije..kako preziviti rat ..treba biti mahnito hrabar i imati dosta srece ili sudbine ,ja da bi sev to izbjegao ja sam izabro da pobjegnem i opet bi bjezo i svaki put bi pobjego od bilo kojega rata ,dok me neki ne bi zateko da nemam izbora pa bi i ja puco na onoga ko bi poso na mene ,moro bi se odbraniti po nagonu za opstanak


frojde...slaba ti je logika...ne nazivas ih direktno budalama...nego indirektno...kontas...ma ja... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

09-15-2017 17:14 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    proèitaj ponovo dembele ufuranus.

        citat od Stari Grad:

      @ljigo

      edukuj sebe prvo idiote

      i o ljudskoj elementarnoj etici,

      i o tom kako šta ko koristi kao metafore kad tebe opisuje

      ufurana budalo

      prodao bi sve za svoju liènu proðu

      ljigavac, ovo ti je zadnje moje obraæanje direktno... od sada samo u treæem licu i u srednjem
      rodu... da se osjeæaš kao objekat a ne kao ljudska jedinka...

      jer zvati se èovjek, do tog treba doæi... a tvoj trag ovdje smrdi neèovještvom, jer si zarad svog ega
      i liènog probitka i suhog egzistencijalnog i materijalnog i socijalnog interesa u stanju se služiti
      najgorim manipulacijama dostojnim jednog monstruma...

      imaš obraza spominjati sluèaj sa provrelom... idiote... zatvarao si oèi kad je provrel nièim
      provociren meni jebavao mater i nazivao me ustašom ranije, to za tebe nisu bile privatne uvrede,
      nakon mog posta o ratu u Mostaru i o tom kako je bila vojska RH prisutna u Mo, to znaju i ptice na
      grani i to je njemu bio povod da meni jebe familiju i majku, nièim izazvan,

      eto kakvo si govno i monstrum, to što vi jebavate ovdje javno majku nekom prvi, to preskoèiš,
      i to je za tebe u redu... fuj, smradu, monstrume...

      ... eto kako si èestit i pošten, mogu ti navesti taj post od provrela, za koji se tana izvinjavao meni i
      za koji je data opomena provrelu, pa mi objasni po èemu je taj njegov post gdje je mene citirao i
      jebavao mi sve najmilije i majku, i zvao me ustašom opravdan i logièan.

      Kretenu jedan.

      lijeèi se dok ti još nije kasno... traži struènu pomoæ, ovo što radiš neæeš moæi kriti do vijeka, sve ovo
      neko èita...



      -


ma ko ljutio...ko , ko... 13.gif 33.gif 13.gif 33.gif 13.gif 33.gif

09-15-2017 17:16 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..moj mozgonja to si ti rekao za Safu a ti rekao da bi im davo jer su Hrvati ugrozen narod u BiH ..JER SMO SE I OKO TOGA KLALI ,tako si rekao ..sto te malo puca dement ili sto zelis da eskiviras na takav nacin ono sto kazes pa poreknes kad te neko podsjeti da si rekao a onda se krenes vadit i tu zaslajdras kao auto u blatu to je tvoj problem ..ja imam izuzetnu memoriju ne mozes meni muda pod bubrege prodavat 13.gif 13.gif ja sve sa razlogom kazem i nista slucajno sto vec nisam cuo ili znao

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-15-2017 17:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:


    opet projiciranje...junze , pjenis opasno...kolutas ocima...tako ti i treba...shuft koji stalno napada na tudju privatnost...samo se nastavi jediti... 33.gif


ma hajde molim te..

... evo ti pa brani provrela, a ovo je post odavno, i nikakvih provokacija preman njemu nije bilo
kad je ovo napisao, i za ovo je opomenut, i post prijavljen.. pogledaj na toj temi...

.. eto koliko ti pjeniš i šta i koga si u stanju braniti... pa se zabavi malo tom svojom pjenom
oko usta, i pjenom tih koje pravdaš i braniš...

      citat od prowler2:


        citat od Stari Grad:

          citat od Stari Grad:

            citat od prowler2:

          Volio bi viditi tu izjavu Izetbegovicha o leukemiji I tumoru. . Kad je vezao zastave sa kim je bilo sa Leukemijom ili tumorom ? ? Kad je pregovarao o podjeli prostora BiH, jeli izabrao leukemiju ? Jeli leukemiji ostavio Mostar da se pretvori u neizljechiv karcenogeni prostor? Jeli protivotrov imenom Halilovich stopirao ? Pokushao je rezom sa Shevama ali je bio neuchinkovit.



        Prvo, nikakav ozbiljan pokušaj prodora u Mostaru nije pravljen, Ševe su poslane kao alibi i pokušaj dimne zavjese.

        Drugo, Hrvatska vojska je itekako bila prisutna u BiH, i to je bila vojska po uzoru na pravu vojsku, dok je plan bio da se oèuva Sarajevo pod svaku cijenu, po žrtvu i Mostara i bilo èega drugog.

        Treæe, proèitaj pomnije šta piše u replikama na tvoje gluposti prije nego što nakon tih replika postavljaš ignorantska i imbecilna pitanja u kojima glumiš (?) gluha, æorava i glupa insana.

        Imam ja za tebe neka pitanja, a i za ostatak auditorijuma ovdje:

        Šta bi se to desilo, U KONAÈNICI da je neko drugi bio na Izetbegoviæevom mjestu u tom vremenu, i da Izetbegoviæ nije postojao, a da su na sceni bili Karadžiæi, Mladiæi, Krajišnici i ostatak ergele s druge strane ?

        Sve bi bilo drugaèije i Mostar bi ostao jedan grad, kakav je bio i prije rata ?

        Ili je trebalo nastaviti linijom kojom su išli branitelji Mostara, nesretni i prepušteni božijoj milosti (tj. namijenjenom im pogromu na vlastitom kuænom pragu, i to od najezde izvana) i sklopiti savez s drugom stranom ?
        Nakon one Karadžiæeve javne najave, tj. prijetnje u parlamentu BiH o nestanku jednog naroda ako se bude glasalo za nezavisnost BiH ?

        Time bi se automatski sve riješilo i svi bi živjeli happy ever after, vezali zastave (ovog puta neke druge) i time zapeèatili sudbinu Hrvata u BiH ?

        To bi tobože bilo bolje i prije svega principijelno drugaèije rješenje za BiH ?

        Po èemu ti prvi, a i ostatak ovdje, koji nikad ne spominje(š) jedan kljuèan Izetbegoviæev istup, ti istog pamtiš i kroz koju prizmu ga gledaš ?

        Koji taèno njegov istup ?


        -





      Hrvatska vojska po uzoru na pravu vojsku ????

        Pichka ti materina provokashka.

        Pizdo jedna ustashka.


      Prava Hrvatska vojska je bila u mostaru. Istina. Mostarci su je odjebali sve sa kurshumima. Jebla te ta Hrvatska vojska. Pichko jedna provokatorska. Jebo to Franja I Sloba u pakshu. Ako bog da sreshcemo se u Molstaru. Samo shto chu morati chuvati ledja. Ti znash ko sam. Ja ne znam ko si ti.

      Smrdljivi ustasho.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2017 17:18 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (109): « prva ... « prethodna 91 92 93 [94] 95 96 97 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com