Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Koja nepravda ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ZmInkxbvlCs

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-13-2017 22:36 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da se vratimo na temu.... Ovo apsolutno nema dodira sa onim shto postavljach teme iznosi. Kakvi bola muslimani ??? Ljudi ne zele izbrisati svoju istoriju. General Lee je bio genije u to vrijeme shto se tiche vojnichkih taktika. Bio je figura u istoriji USA. Zar se treba istorija jednostavno izbrisati? Zar trebaju ichi nashim putem ??? Mnogi se ne slazu sa Josipom Brozom .... poshtujem ...ali pichka mu materina zar taj chovjek nije uradio toliko dobroga za ove pizdaste narode nego iko prije njega??? Zar mu treba rushiti spomenike ??? To je istorija. Robert Lee znachi neshto za juznjake. Nije samo njegov odnos bjelci crnci.. Ali kome to objashnjavati na ovom forumu. Ujedoh se za jezik. Mane zave. haj gmaze ...de me malo handri .....hi hi hi hi. 33.gif

08-13-2017 22:54 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti si èovjeèe stvarno za žaliti...


    https://twitter.com/JoyAnnReid/status/896726572098519040

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-13-2017 22:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Ti si èovjeèe stvarno za žaliti...


      https://twitter.com/JoyAnnReid/status/896726572098519040
Sa tvog umobolnog statusa u glavi....slazem se.

08-13-2017 23:03 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... èovjek sve rekao u prvom postu, o duplim standardima (definicija hipokrizije, tj. licemjerja) u
medijima, pa i u odnosu i izjavama politièara, i ovaj koka se javlja s dubokoumnim ocjenama i mišljenjima...

... uvijek tu i vjeèito prisutan kad se jedno ime i pojam pominje, i nikad u afirmativnom kontekstu,
vazda jedno te isto i jedan te isti lik o tom... koka


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-13-2017 u 23:47.

08-13-2017 23:12 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Je li ti sad imalo jasnije "šta je pisac htjeo da kaže", ili se tvom "zdravom" umu teško pomiriti kad se
islamofobija i mržnja prema muslimanima spominje u bilo kakvom kontekstu ?

Pogledaj ko i zašto piše ovo na twitter-u . Post je veæ bio ranije dat na ovoj temi, ali neki izgleda
znaju jako dobro kada i zašto zatvaraju oèi, i pred èim...

Our full statement on the evil hatemongers in Charlottesville, with a litmus test we present to @POTUS.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-13-2017 23:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nece nista puno reci i da izadje na TV ,
ipak su to njegovi evil/i ,njegovi
support/eri.
Strah me da poslije ovoga ne bude jos ovakvih a mozda i gorih slucajeva.

08-14-2017 00:08 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne kontam ovaj (mujketova bitch ) post???/ Stechak... Moze biti manjih problema ali ovde policija sredjuje stvari veoma brzo. Bilo bi vechih problema da su umjesto belih nacionalista bili crni nacionalisti. 02.gif

08-14-2017 21:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo juce su bili najgori americki desnicari , nacionalisti i nacisti...bjelo smece koje se skupilo iz citave amerike...izmedju ostalih ucestvovali su i kjukluxklanovci i nihov vodja...oni mrze sve sto nije "bijela" amerika...crnce , zidove , meksikance muslimane...muslimani su zadnjih godina posebno na udaru...oni imaju svoje razloge zasto uzdizu u nebo lik generala lee-a...ne poznajem skroz njegovu istoriju i cak ni ne znam o kome se od njih radi (otac ili sin...jedan se borio protiv engleza i francuza a drugi na strani "juga" u gradjanskom ratu)...vjerovatno se radi o ovom drugom...ali nije ni bitno...nacionalisti ce uvjek naci razlog da nekoga glorificiraju...kako god bilo ovo je uzasan zlocin i teroristicki cin...jer se radilo o ubijanju löjudi iz politickih razloga...sto je najgore , majmun od americkog predsjednika je onaj koji vec od njegove izborne kampanje dolijeva svojim izjavama i tvutranjem ulje na vatru ovim zvijerima...i juce se izletio i pokusao "izjednaciti krivicu " demonstranata i protudemonstranata , da bi danas , kada je vidio da je pojeo govno , pokusao da zataska stvari sa novim izjavama gdje osudjuje desnicu...naravno , nije mu lako , jer svi ovi od juce , rasisti i nacionalisti (nacisti) su dio njegove izborne baze...i nakon ove izjave danas ce mu mnogi okrenuti ledja...treba znati da je glavni covjek KKK-a pred izbore rekao da " je onaj koji ne glasa za trumpa izdajnik drzave"...sve u svemu , jos jedan udar idiotu koji je je u kampanji i nakon nje igrao na kartu rasizma i islamofobije...

mislim da je citava demokratska amerika osudila ovo kao teroristicki cin...i citav zapadni demokratski svijet...svedski mediji su puni osude , kako cina , tako i trumpova ponasanja...tako da ona poenta od strane svjetlosti iz prvog posta
i nije bas ubjedljiva...mislim da je u sustini trump ovdje najveci gubitnik...i da su se tek danas i juce mnogima otvorile oci o kojem se idiotu i ksenofobu radi...

08-14-2017 23:43 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

garinca .... smao dan nakon teroristickog napada sam morao "skrollati" palcen na ajfonu sedam puta da bih dole nasao vijest o tome. Isto tako na expressenu sedamnaest puta i nigdje ne pise terrordåd nego pise bildåd i naravno da svi to osudjuju medjutim znao realnost kada neki "musliman" napravi belaj nema sanse da je bolesnik, samac nego je odmah terorista i odmah biva teroristicki cin..... stvarno smijesno...

08-15-2017 09:37 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.aftonbladet.se/nyheter/a/lq6P3/justitieministern-attacken-var-terrorism


pusti expressen...citaj aftonbladet...

08-15-2017 15:51 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    garinca .... smao dan nakon teroristickog napada sam morao "skrollati" palcen na ajfonu sedam puta da bih dole nasao vijest o tome. Isto tako na expressenu sedamnaest puta i nigdje ne pise terrordåd nego pise bildåd i naravno da svi to osudjuju medjutim znao realnost kada neki "musliman" napravi belaj nema sanse da je bolesnik, samac nego je odmah terorista i odmah biva teroristicki cin..... stvarno smijesno...


nije smjesno nego zalosno...ali , hajde malo da pogledamo istini u oci...zadnjih Godina su pocinjena mnoga teroristicka nedjela "u ime islama"...znamo svi da je to nepravedno i da to nije po ucenju islama...ali je cinjenica da isil , alkaida , boko haram i ostale teroristicke organizacije cine svoja nedjela sa ovim motivom...evo zadnje juce u burkini faso...takve vjesti su nazalost postale svakodnevnica...i sto je onbda cudo sto mediji reguju kako reaguju ( a ne reguju svi tako i mnogo puta i policija i mediji kazu da se zlocin istrazuje i da se istrazuju motivi)...kada su dosle prve vjesti o zlocinu na utoji u norveskoj , ja sam prvi pomislio "samo da nije neki muslimanski teororista"...i fala bogu pa nije bio...jebi ga svjetlosti...tako je nazalost u danasnjem svijetu...muslimanima je svezano zvono terorizma...i za to postoje odredjeni razlozi...kad bi puklo negdje u evropi sedamdesetih niko nije pricao o muslimanima , nego o IRA-i , crvenim brigadama , ETi , badden -majnhoffu itditd...danas se terorizam veze uz radikalni islam...i mnogi mediji to zlupotrebljavaju...ali ima i onih koji su realni...ja mislim da je demokratska javnost u americi jako svjesna opasnosti koja drustvu prijeti od ekstremne desnice...i predvidjam da ce sada doci do odredjenih akcija i hapsenja vodja iste...trebalo bi u svakom slucaju...

08-15-2017 16:19 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro recheno. 10.gif

08-23-2017 22:22 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

istina je ovo sto garinca kaze.

ali takodje je istina i ovo sto svjetolst kaze: ovakav isti stav je bio prema muslimanima i prije alkaide i isila.

kad god se desio teroristicki napad u usa (prije sep 11), uvijek bi rekli na medijima: jos uvijek se ne zna da li je ovo djelo muslimanskih terorista. simptomaticno.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-13-2017 22:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..meni je najsmjesnija izjava medija nakon nekog teroristickog djela a koja glasi ..pocinioci od ranje poznati policiji

..kako moze nko biti poznat policiji kao terorista a da ne bude procesuiran ili zatvoren ili pod nazorom

..ako je vec na slobodi zasto ga se kao takovoga ne stavi pod stalni nadzor i na taj nacin se sprjeci ubistvo neduzni ljudi ..pose te izjave medija ja imam osjecaj da neko iz vlasti ima velike politicke ili ekonomske koristi ako se desi jedno takvo djelo ,ne mogu tu teroju da prihvatim kao istinu ali mi se namece takvo razmishljanje ako nista drugo zasto se to tako radi ili zasto se tako djeluje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-13-2017 22:32 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako si za nesto znao a nisi sprijecio ili dao nalog da se sprijeci onda si saucesnik u djelu ,tako bi trebalo po zakonu da se tretira odnosno kaznjaje kao saucesnistvo u djelu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-13-2017 22:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..meni je najsmjesnija izjava medija nakon nekog teroristickog djela a koja glasi ..pocinioci od ranje poznati policiji

    ..kako moze nko biti poznat policiji kao terorista a da ne bude procesuiran ili zatvoren ili pod nazorom

    ..ako je vec na slobodi zasto ga se kao takovoga ne stavi pod stalni nadzor i na taj nacin se sprjeci ubistvo neduzni ljudi ..pose te izjave medija ja imam osjecaj da neko iz vlasti ima velike politicke ili ekonomske koristi ako se desi jedno takvo djelo ,ne mogu tu teroju da prihvatim kao istinu ali mi se namece takvo razmishljanje ako nista drugo zasto se to tako radi ili zasto se tako djeluje
Znachi da ti ne poznajesh zakon u USA. Vjerovatno ni zakone zemalja chlanica EU.

09-14-2017 00:42 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..haj ti kao pojedinac probaj napravit jedno takvo djelo ili biti osumnjicen od strane zakona pa da vidis za koliko vremena ces biti uhapsen i osudjen po tome istom zakunu Amerike i EU ,ne kontas ti to o cemu ja pricam ili sta sam htjeo da kazem


..ako su Amerikanci znali kao sto neko tvrdi ili sumnja da ce se desiti 11 septembar ,zasto se ta akcja nije sprjecila ..nekad treba i da se nesto desi da bi se ostvario neki cilj ..da nisu pali tornjevi kako bi se osudio ili napo Irak i posle Libija ..haj mi ti objasni.


..Eksplozijom odnosno napadom na autobus Borusije Dortmund gdje povrjedjeno nekoliko igraca imalo je za cilj da neko u tm trenutku kupi Akcije Borusije D.po znatno manjim cjenma ,tako i eksplozijama u Parizu i po EU i po svjetu kupuje neke akcije ,da bi neko profitiro neko mora i da pogine a neko za sve to zna i optuze se teroristi i ekstremisti ,njih ima naravno nije uvjek sve povezano sa kupovinom i prodajom ili nekim interesom ,ali ako se vec zna za takve zasto se ne hapse na vrijeme ja se pitam

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 01:02.

09-14-2017 00:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stipu glupsona, on poznaje te zakone i pravo i politiku bolje nego iko drugi, i on je mjerodavan
da pametuje ovdje o svemu svakom... ne zna dvije pošteno sastaviti...

koka

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 01:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kontate li vi shta znachi pravna drzava ?? Ne znachi ako si ti sumnjiv da te mogu uhapsiti. Halllo .... pravna drzava. Mozesh biti sumnjiv ili persona od interesa .... za hapshenje treba dozvola. Dozvola od onoga koji je iznad policije i FBI-ja .... Ta institucija daje dozvolu. Jedino u sluchaju da vishe nije sumnja ... da terenci znaju da je to sto posto sluchaj .... eeee onda nema trazenja dozvole. Onda se ulazi sa nategnutim oruzijem. Greshka ih moze skupo koshtati. Kontate li to vi?

09-14-2017 03:30 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com