Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Glasajte za slijetanje u Mostar - German Wings » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..te pare neko uzme od turisticki agencija na ime posjete starom gradu a da to niko nezna

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-06-2017 19:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Turisticki savezi ,gradska vlada i aerodrom moraju zajedno da rade da bi se dovela jedna avio kompanije ,sam aerodrom to ne moze ,bas kao ni jedan u svjetu .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-06-2017 19:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..te pare neko uzme od turisticki agencija na ime posjete starom gradu a da to niko nezna



hmmm, da pitamo gosp.S.Temima , koji je nekada preskakao letve a danas
je uspjesniji u preskakanju i tako to.

10-06-2017 22:08 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Danko:

    Najvise glasova protiv Mostara doslo je iz Sarajeva ,ja neznam zasto


Zato sto ti ne znas postaviti pitanje , pita se zbog cega a ne zasto.
13.gif 35.gif

10-06-2017 22:10 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sTecak znam ja postaviti pitanje, ujedno znam i odgovor koji uopste nije vazan, vazne su cinjenice da Sarajvu, Splitu i Dubrovnilku nije u interesu da Mostar dobije linije leta, sto se tice Kerozina i cijene istog drasticne su razlike u Sarajvu i Mostaru, sve avio kompanije slijecu i polijecu na vlastiti rizik jer u BiH nema odgovarajucih sluzbi odrzavanja aviona, pukla im guma i moraju mehanicari iz njemacke dole letjeti da istu zamjene, Germanwings jos litru Kerozina nije natankao u Sarajvu, Splitu ili Dubrovniku, cijema litre u njemackoj je 0,66 centi u Hrvatskoj1, 1euro itd, itd, srecom dobise drugi, ko bi od njih ostao, ima Mostar par letova za posjetu gospi i dosta im

___________________________________________________________________
samo da .............

10-07-2017 10:38 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tih par letova finansira medjugorje i taman 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-07-2017 12:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Par letova i par ljudi u Mostaru namire a oda se segaci i daje izjave o nekim nemogucnostima
i problemima koje je linafo nemoguce rijesiti a svi znamo da nece,
Nece jer postoje stranacki dogovori svega i svacega.Korupcija koja je naj veca u Europi , i koju je
nemoguce utusiti je i dalje na snazi.Sto ocekivati od poltrona koji za "saku dolara" sve prodaju .
Cuva se licni interes a stranka se brine da ti se "guza ne smrzne".
Odakle se cisti riba -odakle riba smrdi dal' od glave il' repa.
Probajte sa nekim nezavisnim novinarstvom barnuti u taj problem-pa to je osinje gnijezdo.
Ne primici -ne diraj ,dok im traje -a poslije -ko te pita .
Vomiting je malo treba se na njih iskekerit da im bude dozavrata.
Zna se dobro ko po pitanju zracne luke ili have liman drzi konce, zna se glava i glavonje a zmija
se ubija udarcem kamena u glavu ali gdje naci kamen
Hercegovina je to. 35.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 10-07-2017 u 13:02.

10-07-2017 13:01 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Danko:

    sTecak znam ja postaviti pitanje, ujedno znam i odgovor koji uopste nije vazan, vazne su cinjenice da Sarajvu, Splitu i Dubrovnilku nije u interesu da Mostar dobije linije leta, sto se tice Kerozina i cijene istog drasticne su razlike u Sarajvu i Mostaru, sve avio kompanije slijecu i polijecu na vlastiti rizik jer u BiH nema odgovarajucih sluzbi odrzavanja aviona, pukla im guma i moraju mehanicari iz njemacke dole letjeti da istu zamjene, Germanwings jos litru Kerozina nije natankao u Sarajvu, Splitu ili Dubrovniku, cijema litre u njemackoj je 0,66 centi u Hrvatskoj1, 1euro itd, itd, srecom dobise drugi, ko bi od njih ostao, ima Mostar par letova za posjetu gospi i dosta im


Danko, sve to stoji što ti govoriš u svom postu, i dobro je osvijetliti ove detalje, na koje èovjek u prvi
mah i ne misli. Evidentno je da oni postoje (službe održavanja, mehanièari, cijene goriva lokalno, itd.).

Meðutim, ima itekako i ove steckove, i postavlja se pitanje što je to bogom dano da na tom aerodromu
postoje ti problemi, a da ne postoje na drugim, pogotovu kad se ima u vidu koliko je ovo povoljna
lokacija u BiH za slijetanje, geografski, klimatski, itd. (Butmir i Tuzla užas što se tièe slijetanja zbog magle, ili lošeg vremena, ali rade u 16).

Da postoji iskrena želja da ovaj aerodrom proradi i jaka osoba, ili skup osoba, kao i jedna zajednica u
Mostaru i Hercegovini koja bi to bila u stanju da progura, proradio bi on davno.

Uvijek tuðe sluge.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-07-2017 13:08 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Drzava u kojoj je zeljeznica "mrtva" takodje tesko zivi.

10-07-2017 13:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zeljeznice su mrtve manje vise u cjeloj evropi i prave velike gubitke ,koriste je otprilike za rasute terete i neke opasne materijale zbog sigurnosti prevoza ,kamioni su sjebali zeljeznicu jer se transport robe vrsi puno brze vec zeljeznicom ,nema pretovara sa vozova do prodavnca ,ovako kamionom direktno pred prodavnicu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-07-2017 u 13:36.

10-07-2017 13:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo za zeljeznicu i prevoz robe -pade mi napamet davno prije kad su novine trubile i prica bila
"goriva ima do 2025'
Da li cijene goriva utjecu na cijenu proizvoda -svakako.
U redu kvarljiva roba pa haj sa kamionom .
Ali namjestaj , bjela tehnika -kabaste stvari , tu mi racunica nije ok.
Brzina prodaje je faktor , brzina ostvarenja profita je poenta -a tko placavisoku cijenu, pa zna se onaj zadnji u lancu-kupac.
Ovdje postoji "Mattress Factory " i oni su eliminisali prodavnicu kao posrednika , jednostavno :dodjes u kompaniju gdje se proizvode madraci ,odaberes sve po svom ukusu , ljudi pred tobom naprave madrac i u njihov kamion tjeraj.Jedna od "dosjetki" ustede.

10-07-2017 13:59 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Aerodrom u Tuzli uspjeva da obezbjedi mngo letova samo zato sto nacionalisticke stranke nisu uplele svoje prste i ugradili svoje interese u taj privredni segment i zato funkcionisu ,gdje se god upletu stranke na vlasti tu trava vise ne raste ..sto bi to Mostaru trebali letovi do njemacke kad je zapadnoj hercegovini blize Split ,dalje od konjica blize je Sarajevo i sto bi i oni ishli u Mostar ..naravno da Splitu i Dubrovniku nije u cilju da Mostar ima bilo sta od tih destinacija kad je bolje da se leti za Split ili Dubrovnik iz cjele Evrope ..aerodrom mora zaraditi i pored troskova ,sama cinjenica da mras doci i cekirati kartu dva sata prije leta ,sta ces raditi ta dva sata ,posjetices fri shop ,neko ce kupiti parfem neko ce popiti kafu i eto para ,taxisti ce zraditi na prevozu putnika i finansiski krug se zatvara odnosno vrti ..sta briga direktora i menadzmenta u Mostaru kad njega placa neko drugi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-07-2017 14:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako bi dobro bilo da je Dodo pres'o sa rijeci na dijela pa kod Trebinja
napravio aerodrom , koja bi to konkurencija bila a i mogla bi se naruciti tepsija
nebi se ni ohladila a Tepsija bi vec tu naslao.

10-07-2017 14:34 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad bi to bilo otiso bi i ja na tu Tepsiju kod Dode ako bi napravio Aerodrom 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-07-2017 u 16:41.

10-07-2017 14:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja predlazem da se napravi jedan aerodrom u medjugprju i jedan u trebinju a od Mostarskog aerodroma neka naprave hipodrom za trku konja i pasa i politicara

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-07-2017 u 16:42.

10-07-2017 14:53 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

netreba nista pravit ,nek stoji tako za snimanje filmova -ako kome zatreba
sta pravit i zasto
dedera Danko/bananko ti imas odgovor za sve 13.gif
nekad su govorili
"Ko ne zna da napravi a zna da unishti"?
odgovor :"Komunishti".
Vidim danas se sve izgradilo za dobrobit covjeka,nema sta nema ...
samo nema fabrike i para svega drugog na pretek

10-07-2017 14:58 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..promjenut nemogu nista ,mogu reci hvali Bosnu a drzi se zapada i ako ih ne mozes pobjediti onda im se pridruzi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-07-2017 15:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..tesko je nama pobjediti sa nama samima ,samo mali trenutak dogadjanja pokazo je jos jednom jasnu sliku o stanju naroda i raspolozenju naroda BiH ..nazalost ja sam to znao i bez Katalonije i znat cu i kad se dese jos mnogo gore stvari ,necu moci uraditi ni tad nista ali ce mi biti lakse jer sam znao da ce se to destiti i da je to bila neka realnost a ne moja zabluda i zato se nikad ne treba vracati za stalno u BiH kao mjesto zivljenja ..ko bude imo sansu neka tezi da bjezi iz nje i sto dalje sa Balkana ,jer to je vulkan i narode moj bjezite bez obzira na sve i ne okreci se sine

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-07-2017 u 16:44.

10-07-2017 15:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    https://www.bljesak.info/gospodarstvo/flash/zajedno-smo-jaci-mostar-opet-vodi/214794




...ljudi nije jos gotovo .ako ima jos ko da se ukljuci u ovo glasanje dobro bi bilo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-08-2017 23:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bjezi bola ...kakav mostarski aerodrom....Chovjek koji je zaduzn za neometani protok kofera.. u japankama , go do pojasa i u adidasovom shorcu....koda smo na havajima. Pogledajte samo , ako ste bili , aerodrom Francek Tudjo....sramota..... Ne treba BiH josh sramochenja...teren i trava su bila vishe nego dovoljna. Josh junak u lozi....Sjedi i na telefonu textira....a ispod njega , u glavnom mu gradu , kaljuza .....EEEE moje boshnje...... treba mi josh tachkica .....

10-09-2017 21:08 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (12): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com