Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Glasajte za slijetanje u Mostar - German Wings » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja mislim da bi putnika bilo dovoljno. ne bi oni ni razmatrali ovo da ne misle da ima putnika.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-11-2017 23:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ja mislim da bi putnika bilo dovoljno. ne bi oni ni razmatrali ovo da ne misle da ima putnika.


Ovo je markentiska igra..sad ce doci u nas i reci ..mi cemo imati liniju ali morate nam dati ustupke...inace mi odosmo Talama...
Ko je u biznisu zna on ovo 19.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

10-11-2017 23:05 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sve je moguce pravi, moguce je. ali sve dok je sarajeva nema nama aerodroma svakako.

tako da nije ni bitno.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-11-2017 23:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    sve je moguce pravi, moguce je. ali sve dok je sarajeva nema nama aerodroma svakako.

    tako da nije ni bitno.



Ne može ni to tana trajati vjeèno.

Koji je jebani rezon da letovi koji ne mogu sletiti u Sarajevo budu skretani redovno u Beograd, za mene
je to bolesno i van zdrave pameti.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-11-2017 23:10 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..to stoji pravi ,jer linija za Sarajevo vec postoji iz Bona ,keln i bon su blizu ,ako leti iz Bona za Sarajevo moze ovaj iz Kelna da dodje u Bon jer nije daleko ..Njemacka ima dosta nasi ljudi i ne mislim da ce to biti neki problem ,tu ima jos uticaj i medjugorje pa se uvjek moze naci neki hodocasnik iz njemacke da obidje Medjugorje za vikend .

..ja sam letio jednu sezonu ili dvije sezone Mostar Bec pa onda dalje za Kopenhagen ..ta linja za Bec je bila dva puta sedmicno ako se ne vrama i odjdnom se ugasila ..zbog cega kako nisam se ni rasptitivo .ali sam vidio da je na tim letovima bilo malo ljudi pa je vjerovatno zbog nerentabilnosti i uknuta ..sa njemackom je vec nesto drugo ,jer ima dosta naseg naroda

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-11-2017 u 23:15.

10-11-2017 23:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..to stoji pravi ,jer linija za Sarajevo vec postoji iz Bona ,keln i bon su blizu ,ako leti iz Bona za Sarajevo moze ovaj iz Kelna da dodje u Bon jer nije daleko ..Njemacka ima dosta nasi ljudi i ne mislim da ce to biti neki problem ,tu ima jos uticaj i medjugorje pa se uvjek moze naci neki hodocasnik iz njemacke da obidje Medjugorje za vikend .

    ..ja sam letio jednu sezonu ili dvije sezone Mostar Bec pa onda dalje za Kopenhagen ..ta linja za Bec je bila dva puta sedmicno ako se ne vrama i odjdnom se ugasila ..zbog cega kako nisam se ni rasptitivo .ali sam vidio da je na tim letovima bilo malo ljudi pa je vjerovatno zbog nerentabilnosti i uknuta ..sa njemackom je vec nesto drugo ,jer ima dosta naseg naroda


Ali narid iz Deutschlanda dolazi bibijem...jer treba i na more trknut...
Za strance Mostara pola dana dosta..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

10-11-2017 23:17 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od tana:

      sve je moguce pravi, moguce je. ali sve dok je sarajeva nema nama aerodroma svakako.

      tako da nije ni bitno.



    Ne može ni to tana trajati vjeèno.

    Koji je jebani rezon da letovi koji ne mogu sletiti u Sarajevo budu skretani redovno u Beograd, za mene
    je to bolesno i van zdrave pameti.


    -





..to je sve do dogovora avio kompanija ,jer dosta avio kompanija ima ugovor o alternativnom aerodromu za slijetanje ..ja sam se vraco iznad Sarajeva za Kopenhagen zbog neogucnosti slijetanja zbog magle ..pitam stjuardese zasto ne slijecemo za Mostar ili Beograd ,kaze nemaju ugovor o alternaivnom aerodromu ,jebiga nazad i jebi se

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-11-2017 u 23:19.

10-11-2017 23:19 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da su nas poslali u Beograd avio kompanija morala je platiti prenociste smjestaj i kartu za Sarajevo neki drugi dan iz Beograda ,sto im se ne isplati i jeftinije im je putnike vratiti kuci odakle su ih i uzeli 02.gif sve je matematika

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-11-2017 23:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..haj neka im je sa srecom ,ja sam obavio svoju gradjansku duznost da pomognem gradu ukljuicivsi jedno stotinjak ljudi da glasaju za Mostar .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-11-2017 23:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od vjetar:

      ..to stoji pravi ,jer linija za Sarajevo vec postoji iz Bona ,keln i bon su blizu ,ako leti iz Bona za Sarajevo moze ovaj iz Kelna da dodje u Bon jer nije daleko ..Njemacka ima dosta nasi ljudi i ne mislim da ce to biti neki problem ,tu ima jos uticaj i medjugorje pa se uvjek moze naci neki hodocasnik iz njemacke da obidje Medjugorje za vikend .

      ..ja sam letio jednu sezonu ili dvije sezone Mostar Bec pa onda dalje za Kopenhagen ..ta linja za Bec je bila dva puta sedmicno ako se ne vrama i odjdnom se ugasila ..zbog cega kako nisam se ni rasptitivo .ali sam vidio da je na tim letovima bilo malo ljudi pa je vjerovatno zbog nerentabilnosti i uknuta ..sa njemackom je vec nesto drugo ,jer ima dosta naseg naroda


    Ali narid iz Deutschlanda dolazi bibijem...jer treba i na more trknut...
    Za strance Mostara pola dana dosta..






..nije bas tako ,dosta ljudi iz njemacke ,posebno njemaca nije posjetilo Mostar ..ima tu i mladje raje zeljne novi Destinacija i obilazaka ..ne putujes se iz njemacke samo ljeti za Mostar ,ljeti jesu ferije i tad se putuje autima ..za auta ima rjesenje ,hoces li voziti deset ili petnes sati iz svabije do Mostara ili ces letiti 1 sat i 15 minuta je velika razlika ,za bibi ako treba uvjek mozes uzet renta car do mora da iznajmis na desetak dana i sacucas svoje auto ,jedino ako nije gust da ti neko vidi novog audija ili BMVa ii mecku ,onda razumijem da se isplati sa taj ponos i voziti 15 sati 02.gif 02.gifkoji sam ga kurac kupovo ako mi ga raja nece vidit i da izbacim lakat kroz prozor preko musale 05.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-12-2017 u 02:00.

10-12-2017 01:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostar posjeti 200 000 turista a dosta ih je iz azijskih zemalja i taj se kolac da izracunati koliko Eurowings moze da zaradi u tom paketu ponude, naravno da svak gleda svoj profit, taksisti na Standu u Koln-Bonn(vjetre to je aerodrom na pola puta izmedju dva ta grada) placa 150 eura po autu da mogu tu cekati na putnike, pa gdje su firme za autorentanje svaka placa kiosk oko 2000 eura po mjesecu, kafane itd, itd,, Eurowings je jeftina aviokomp. u vlasnistvu Lufthanse.

___________________________________________________________________
samo da .............

10-12-2017 01:47 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zar Keln i Bon nemaju svoje aerodrome

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 01:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

16 km juzno od Kolna i 15 km sjeverno od Bonna je ZAJEDNICKI aerodrom i naziv je dobio po prvom poslijeratnom njemackom kanzelaru Konrad Adenauru a koji je bio ujedno i prvi Gradonacelnik Kolna poslije rata, Koeln-Bonn je zajednicki aerodrom ta dva grada.. a nastao je kao rasterecenje Frankfurtu, ili Wezze rasterecenje Dizeldorfu

___________________________________________________________________
samo da .............

10-12-2017 02:03 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

,,nesto sam pobrko ,do mene je ..ili sam u Sarajevu na erodromu gledo da pise let za Bon ..pa onda nekad pise let za Keln pa sam zbof toga mislio da postoje dva aerodroma

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 02:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo
10.gif

Odlicna vijest.

Promocija turizma, i usteda vremena dijasporcima
11.gif

I uzimanje kolaca sarajevu za maglovitih jutara, i dalmaciji za burovitih podneva

Turizam na novo starim ilirskim naseljima sirem zap hercegovine.
Jos kad bi se hebeni autoput napravio......
Sa-Mo sahatak vremena, boracko, rafting, jagnjetina, vjetro elektrane na podvelezju, itd...

Ma najbogatija regija na svijetu

Zivila Hercegovina

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

10-12-2017 10:19 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..za ta maglovta jutra u Sarajevu zavisi hoce li dogovoriti alternativni aerodrom Mostar ili ce se avioni vracat kao i do sada nazad

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 12:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    je li ovo moguce? mostar aerodrom?

    tesko tesko vrlo tesko sve dok je sarajva.
    sarajevo konstantno minira mostar, od prije rata, za vrijeme rata, i poslije rata.

    hajde ipak se nadati.
Naravno. SK se treba dojiti. Mostar....nek se snalazi. Nadam se da ti vlasnici kompanije neche biti razocharani stanjem mostarskog aerodroma. Valjda su ga malo unaprijedili. Shto tehnichki , shto osobljem.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 10-12-2017 u 19:36.

10-12-2017 19:36 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..za ta maglovta jutra u Sarajevu zavisi hoce li dogovoriti alternativni aerodrom Mostar ili ce se avioni vracat kao i do sada nazad


Vjetre ako Eurowings leti za Sarajvo i Mostar onda tu odlucuje aviokompanija gdje ce da sleti jer oni placaju transport putnika na datu adresu, ako je u pitanju nemogucnosti sletanja,
Sad da napisem da aviokompanije placaju sletanje i polijetanje, placaju ciscenje aviona(ako nije jeftuna linija i tu ciste stujardese), utovar i istovar prtljaga i gorivo ako tankaju to isto na aerodromu, gdje mogu da sparaju je da kazu aerodromu prtljag mora biti u sat vremena zavrsen i da nakon dva sata su ponovo u zraku jer zaradjuju samo kad lete, aerodromi zaradjuju na sporednim stvarima kao na parkingu, sedmica u Wezzeu na parkingu je 65 eura a Dizeldorf skoro duplo, sat vremena je 6eura Koln-Bonn, pravo na prevoz putnika od takisi sluzbi naplacuju papreno, pa rentanje auta sto od rentakuca pa do vlastitih itd, itd, nadati se da ce da znadnu da iskoriste priliku, a ja cu tek vjerovati kad vidim prvi Eurowings u Mo danas je Lufthansa progutala Air Berlin koji od 28.10 ove godine vise ne postoji, prije je airberlin bio LTU.

___________________________________________________________________
samo da .............

10-12-2017 20:23 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..to znam ,nije malo puta se desilo da se vrate iznad aerodroma nazad kuci jer im je jeftinije na taj nacin vec prevoziti putnike iz Mostara za Sarajevo ili iz Sarajeva za Mostar sto su naravno obavezni i na kraju to oni placaju a ne putnici

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 20:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Danko to je sad sve do menadzmenta aerodroma kako i na koji nacin ce zaradjivati na tim letovima odnosno tim posjetama ..morace malo da hodaju po svjetu pa da vide kako to drugi rade ..prvo na cemu mogu da zarade je izdavanje licenci za taxi stajaliste ispred aerodroma

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 20:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (12): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com