Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Glasajte za slijetanje u Mostar - German Wings » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve ovo je jos u povojima i jos neko vrijeme treba pocekati i ostati hladne glave
Ako je ova aviokompanija namirisala da ce medzunarodna zajednica hitro reagovati vezano za
uspostavu Gradskog vijeca Mostara ,uljuditi politicare u Federalnoj vladi i uvjerila se u skoro
dovrsenje hotela Ruze kao buduceg nosioca kongresnog turizma onda mere biti nesto od svega
ovoga
Djetinjasto je ocekivati da ce neko doleprsati u Mostar da pljune sa Cuprije.potopi muda u Konjicu
jal slusa cvrkut ptica u Hutovu blatu

10-12-2017 21:18 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Chuj leti iz Kelna!Sto ne leti iz Kopenhagena,Malma,Alborga,Bilunda??Neda Ljubo mandov ni jednoj avio kompaniji da leti iz Skandinavije za Mostar.Ljubo mandove jebo te papa.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-12-2017 21:21 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..koliko neda Ljubo to mi nije poznato ,da bi letio neko iz Kopenhagena ili Malmea treba im Aerodrom Mostar poslati ponudu ili neki biznis plan i svasta nesto ,skandinavci vole sve da je slovo na papiru u vidu nekog projekta

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 22:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Berberu eto ti primjera Tuzle ,oni imaju letove za Dansku za Bilund ,to je skroz mali erodrom po kapacitetu ali su se ljudi izborili za Ryanair ..treba neko da grize
..neko sigurno daje plate sluzbenicima i direktoru aerodroma Mostar ,vjerovatno se hljebe iz oni para koje Hrvatska daje kao pomoc Hrvatima u BiH pa i njih zapane dio tog kolaca ,vjerovatno da ne zarade svoju platu od poslovanja koje aerodrom napravi ili od ostatka dohotka ,mozda je cak i veliki gubitas niko to nezna ..sto bi se neko borio da otvara veci broj letova ,veci broj letova veca je i obaveza i odgovornost a isto para .lakse danas otpremiti i primiti dva aviona u ljetnom periodu i posle toga lezi i spavaj ,plata ide ja lezima alaj volim ovaj rezim ,ima se moze se

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 22:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

berber je u kopenhagenu i on bih tamo da mu lete a sta cu ja u oslu 23.gif 01.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-13-2017 07:38 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jel onaj pilot germanwings-a oborio avion pun putnika u fracuskim planinama!!!!!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-13-2017 07:40 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Danko
SexNepoznat

Poruka: 50
Location: sta te briga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pascha sad se ta firma zove Eurowings iako jos postoji internet stranica Germanwings(Njemackokrilo u prevodu)

___________________________________________________________________
samo da .............

10-13-2017 09:49 Danko is offline Pregledaj poruke od Danko Dodaj Danko u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pasha bolan nema od ovog nistha.Samo Ljubo mandov suplje baca.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-13-2017 09:57 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Pasa aktovku u ruku i pravo na erodrom Mostar ,prije toga obavis razgovor sa Norwegianom ,kad slijecu u Split i Dubrovnik mogu i u Mostar ...ovo sam malo iskarikiro i ne mislim da bi ti to mora ,vec tako se radi ako zelis da nekoga dovedes ..sto bi neko sa aerodroma Mostar trazio posla kad vec imaju dovoljno za rukovodstvo aerodroma ,namirili dobre i redovne plate i penzisko osiguranje ,lezi hljebu da te jedem i moli boga za zdravlje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-13-2017 13:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Meni je Biludn bliz ali mi nije blizu Tuzla i onda mi je isto letio za Split ili Dubrovnik,jebo te let avionom ako moram potrosit cjeli dan da dodjem do Mostara 02.gif letovi za split ili dubrovnik povratna karta 250 Km iz Kopenhagena ,doduse imam jos taxi iz Splita 160 Km ,skupli mi taxi vec avionske karte 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-13-2017 13:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako se ova lnija otvori to ce tek da bude sledece godine tamo negdje pred ljeto ,jos se nezna hoce li let biti iz kelna ,dusedorfa ili stutgarda a o tome ce odluciti svabe ,pored njih hrvatska ce uspostavit redovnu liniju za Zagreb koje nema vise od deset godina ,jos se pregovara i sa Turcima da i njihovi avioni slijecu u Mostar ,haj nece li sta biti od svega toga

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-13-2017 u 20:19.

10-13-2017 20:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Linija se otvara - èini mi se na jednu sezonu, ovo moram provjeriti, ali mi se to uèinilo iz vijesti
o pobjedi Mostara na jednom našem portalu na internetu (starmo.ba).

Ovdje nek me ispravi neko ko ima bolje informacije.

Tako da je ovo sve kao i uvijek podložno promjenama i zavisiæe od rentabilnosti linije i
prilika i na aerodromu.

Ja bih stvarno volio da ovo zaživi, tragikomièno je što i iz skandinavije (što berber napomenu) nije
odavno nešto zaživilo, linija za i iz Mostara.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-13-2017 20:09 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stari ..iz skandinavije nema toliko zainteresovani putnika za Mostar ,ja kad letim sa norwegian za split ili dubrovnik u tom avionu bude najmanje nashi ljudi ,od dvjesta putnika nema nikad vise od desetak nashi ljudi ..sad hoce li oni otvarat redovnu liniju za nas stotinjak koji bi slijetali u Mostar ,sigruno je da se ne isplati ..ako bi norvezani i svedi bili zainteresovani za posjete Mstaru kao turistickoj destinaciji oni bi sigruno otvorili ako nista drugo carter letove od prvog marta pa tamo do prvog novembra ..negdje sam rekao da nashi ljudi najvise voze autima pa cak iz Norveske gdje je jos dalje a danska gotovo svak putuje autima a djuturumi autobusima koji vise ne mogu da voze ,bogami dobar dio nasi ljudi ima strah od letenja avionom ,barem ih stotinjak znam koji kazu ni mrtva me u avion ne stavljajte ..tuzla ima dosta jeftini cartter letova ,sad neko ko nije iz Mostara njemu se ne isplati sletiti u Mostar pa ici u Zenicu ili Sarajevo ili da neko drzi tu liniju za nas Mostarce ,mozda svega dva aviona da bi napunili u sezoni 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 10-13-2017 u 20:37.

10-13-2017 20:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja ne vidim kakav je rezon putovati autom iz Skandinavije za Mostar, jedino ako nije porodièno, a i to je muèenje.

Ako bi bile rentabilne cijene karata za Mostar, onda pogotovu ne vidim tu neki aman rezon.

Opet ostaje i èinjenica o lošim vremenskim uslovima u Sarajevu i Tuzli, i itekako bi se isplatilo
imati Mostar kao alternativnu destinaciju. Bliže je iz Mostara skoknuti do Sarajeva, nego zimi
ne sletiti u Sarajevo, nego nazad za Skandinaviju ili u Beograd.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-13-2017 20:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne svatas to za alternativni aerodrom ..avio kompaniji se ne isplati da ti skoknes iz Mostara za Sarajevo ako se u Sarajevu ne moze sletiti zbog magle ,jer ti oni moraju platiti put ili prenociste u Mostaru pa te opet sutra voziti u Sarajevo ..zamisli situaciju gdje imas 150 putnika koji lete u Sarajevo i niko ne ide za Mostar ,tad moras sve te putnike iz Sarajeva ukrcati u autobus u Mostaru na aerodromu i voziti za Sarajevo ..sva na teret avio kompanije ,jeftinije im je vratiti avion nazad ,tri tone kerozina jeftinije vec pun Autobus putnika za sarajevo ..tako sam se ja jednom zadesio u Zagrebu i platili nam hotel ,jer avion nije poletio iz Splita za Zagreb a mi dosli iz Kopenhagena za Zagreb ,svi u Hotel na veceru ,spavanje i dorucak i tek sutra let za Split .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 10-13-2017 u 21:25.

10-13-2017 21:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..pogledajte kako izgleda novi Bingo u Mostaru

    http://ba.n1info.com/a220379/Vijesti/Vijesti/FOTO-Pogledajte-kako-izgleda-novi-Bingo-u-Mostaru.html

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-13-2017 21:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ne svatas to za alternativni aerodrom ..avio kompaniji se ne isplati da ti skoknes iz Mostara za Sarajevo ako se u Sarajevu ne moze sletiti zbog magle ,jer ti oni moraju platiti put ili prenociste u Mostaru pa te opet sutra voziti u Sarajevo ..zamisli situaciju gdje imas 150 putnika koji lete u Sarajevo i niko ne ide za Mostar ,tad moras sve te putnike iz Sarajeva ukrcati u autobus u Mostaru na aerodromu i voziti za Sarajevo ..sva na teret avio kompanije ,jeftinije im je vratiti avion nazad ,tri tone kerozina jeftinije vec pun Autobus putnika za sarajevo ..tako sam se ja jednom zadesio u Zagrebu i platili nam hotel ,jer avion nije poletio iz Splita za Zagreb a mi dosli iz Kopenhagena za Zagreb ,svi u Hotel na veceru ,spavanje i dorucak i tek sutra let za Split .



Opet ne vidim kako je i po tom tvom rezonu isplativa danas važeæa varijanta, kad je alternativni aerodrom za
npr. Tuzlu ili Sarajevo Beograd, jer im se onda sve to, s obzirom na rastojanje od Beograda do Sarajeva,
i cijene prenoæišta u Beogradu onda još manje isplati...

Ovo govorim jer jedne godine zamalo nije došlo do vraæanja aviona u kom sam letio (za Sarajevo)
za Beograd, a to sam èuo da je nerijetko bio i sluèaj sa letovima u Tuzlu, da se sletilo u Beograd
kad se nije moglo sletiti u Tuzlu.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-13-2017 u 22:37.

10-13-2017 22:32 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..pogledajte kako izgleda novi Bingo u Mostaru

      http://ba.n1info.com/a220379/Vijesti/Vijesti/FOTO-Pogledajte-kako-izgleda-novi-Bingo-u-Mostaru.html



Dobar taj tvoj portal: 02.gif

    http://ba.n1info.com/a220557/Sci-Tech/Na-odjeci-Vikinga-otkrili-rijec-Allah.html



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-13-2017 22:35 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..pogledajte kako izgleda novi Bingo u Mostaru

      http://ba.n1info.com/a220379/Vijesti/Vijesti/FOTO-Pogledajte-kako-izgleda-novi-Bingo-u-Mostaru.html



Vidi se da je sa radoscu docekano otvaranje BINGA ,pred vratima red , a nema se mjesta unutra , za sjesti i zameziti u restoranu. 13.gif Haj,dobro , slikano pred svecano otvaranje ,da nije drago ljudima jeste ,barem onim koji rade tu , ako nista zaradit ce placu ,a sto se tice penzionera "sisariku u guzicu" i cekaj kad ce djeca sta poslati zimuz novca za nafake. 01.gif

10-13-2017 23:06 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

O aerodromu i avinjonima.Sto se tice putnika iz USA ta linija i nije bas znacajna s obzirom da se ,sto se tice Deuschland/a svi avinjoni svintavaju u Frankfurt, ili Minhen pa za il' Zagreb-Beograd ili Sarajevo. s tim sto ovi iz ZG i BG imaju opet liniju za SA.

10-13-2017 23:17 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (12): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com