Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Tanak Led » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 12 13 14 [15] 16 17 18 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sarajlija ba:

        citat od vjetar:

      ..ja mislim da on ne zasluzuje smrtnu kaznu jer to je za njega velika nagrada i obzirom da su danas smrtne kazne bezbolne mislim da nije adekvatna jednom takvom djelu koje je on pocinio ..mnogo bolji efekat kazne bio bi dozivotna tobija bez prava na pomilovanje ..vrijeme provedeno u tom zatvoru trebalo bi mu uciniti nesnosnim da osjeti svu tezinu te kazne ..jer bolje nije ni zasluzio ..toliko ratova u svjetu gdje ima legalno pravo da ubija ili da se bori za neku svoju ideju ili ubjedjenje zasto bi ubijo ljude na osnovu svoga religijskog ubjedjenja


    .....ti to gledaš sa oèima vjernika i imaš pravo ! 10.gif
    Ja nisam to gledao na takav naèin jer nisam vjernik ali u svakom sluèaju ti si u pravu ! 07.gif




..ja sam gledo i sa ljudske i sa vjerske strane 07.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-02-2017 19:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    NPR je prije nekoliko dana javljao da ce se otvoriti svi dokumenti oko 3100 stranica ,o ubojstvu JFK u Dallasu Novembra 22.1963.Nece se otvoriti jedino dokumenti u kojima se spominju osobe a koje su danas zive .Inace naslusao sam se i nagledao ovih djelova o ubojstvu Kenedija .Nekome je mafija glavni izvrsilac, a onda neka rivalska familija s kojim su Kenedijevi u zavadi, pa LI Harvi Osvald i KGB.Inace KGB se ogradjuje od Li Harvija opisujuci ga kao osobu koja ne voli svoju zemlju a ne da voli SSSR-ovo je iz proslih novina ,tog vremena.
    Bio sam na mjestu gdje je izvrsen atentat na JFK i prvo sto me je zacudilo ali zaista zacudilo da je ta erija na kojem se ubistvo tj,atentat desio tako mali -prostorno kao jedna scena pozorisna.Nista nije udaljenije od nekih pedesetak metara .Prozor s kojeg je ,navodno pucao Li Harvi je nekih 30-40 metara zracne linije i neznam zasto bi mu trebao snajper -ali eto.Pa sam stajao na mjestu gdje je i danas ograda od koje je (najvjerovatnije) dolazio onaj drugi metak koji je Kenedija pogodio s prednje strane glave.Isto tako nekih tridesetak metara zracne linije .
    Promjena kursa kretanja kolone i samo mjesto odrzavanja "predstave" ne nalaze da je Li Harvi mogao da zna da ce predsjednicka kolona bas tuda da prodje i da se on pripremi .Dakle sprega njega i onoga glavnog izvrsioca (CIA) je postojala a ovi potonji su smo "potvrdili djelo Li Harvij Osvalda.Kojeg je poslije upucao (u holu suda) penzionisani policajac ,vlasnik nocnog kluba koji je potom umro u zatvoru (valjda od raka).
    Danas na mjestu njegovog(JFK) ubistva stoje dva X znak (prvi metak i drugi metak) kao trenutci i mjesto kad je predsjednik pogodjen hitcima -ta dva X znaka su tako blizu da ni najbrzi snajperista a ne LHOsvald nebi mogao napuniti cijev puske u tako kratkom periodu.
    Moguce je da je LHOsvald imao jedan hitac, pitanje je od koga je dosao onaj drugi s prijeda .
    Interesantno je da o religijama znamo svasta i poslanicima od prije 2000 godina a o ovome tesko da znamo uz sve snimke , istrage, svijedoke i vremenske distance od 54 godine.A sta da ti kazem 35.gif
Shta te chudi mali prostor??? To je idealno za snajperistu....manje pokrivanje prostora. Daljnje izlaganje ima nekih dobrih obzervacija ali ima i puno toga shto ne stoji. 01.gif

11-02-2017 20:00 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    ne razumijem se u kompjutere i internet i IP adresse...
    ali zar ne mogu naæi ti svi struènjaci sa koje IP adrese se izvozi to zlo, mržnja i otrov koji truje...
    saznaš Ip adresu rokneš im raketu i adio Mare....èudno u najmanju ruku


Ne znam je li ozbiljno pitas.
(nadam se da @sg nece ulaziti u diskusiju)

Ukratko.

IP adrese su uglavnom dinamicke. Kad ukljucis router dadne ti prvu 'slobodnu' adresu (broj). Tako telekom operateri 'stede' na sirini broadbanda. Nama naplacuju fiksno a oni daju po potrebi.
Elem neis. Ako se npr prikopcas iz Mostara, ne zna se jesi li iz Opina, ili Brankovcam ili Vrapcica, a mozda i CiMA
Prikopcas se na SERVER koji je u tom trenutku najblizi a najslobodniji

Idemo dalje.
Ako koristis Proxije, onda je jos teze doci do IP adrese.
Ako koristis Deep web , onda jos teze.

Ovo sve ukratko.

I na kraju, recimo da Javne sluzbe mogu da nadju TACNO MJESTO odakle se neko prikopcao.
Sta ako se neko prikopca anonimno iz internet kafica za marku?
Ili iz parka gdje je slobodan WIFI
Ili iz bara gdje pije kafu?

Zamisli dodje covjek iz cacka, proseta starim mostom, uzme WIFI gratis iz slasticarne, posalje poruku mrznje pa se ispari????

Onda ameri roknu raketu, izbrisu stari grad sa mostom sa lica zemlje, onda cemo moliti Praljka da se vrati

Eto ukratko, moze se sve, u pravu si, ali je kompleksno

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

11-02-2017 20:01 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk
pokretac teme Thread Started by vjetar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    ne razumijem se u kompjutere i internet i IP adresse...
    ali zar ne mogu naæi ti svi struènjaci sa koje IP adrese se izvozi to zlo, mržnja i otrov koji truje...
    saznaš Ip adresu rokneš im raketu i adio Mare....èudno u najmanju ruku




...evo vidis da mogu kad hoce 02.gif a u svemu tome ponekad im pomazu i same vlasti drugi drzava da stignu do cilja u zavisnosti njihovih interesa ..zna se sve ko je podrzavo te organizacije da stignu do Sirije i ko ih je sve naoruzavo i zasto .


    https://www.bljesak.info/vijesti/terorizam/sef-granice-kandic-je-u-siriju-prebacio-vise-od-20-tisuca-terorista/217540

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-02-2017 20:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

        citat od vjetar:

      ..ja mislim da on ne zasluzuje smrtnu kaznu jer to je za njega velika nagrada i obzirom da su danas smrtne kazne bezbolne mislim da nije adekvatna jednom takvom djelu koje je on pocinio ..mnogo bolji efekat kazne bio bi dozivotna tobija bez prava na pomilovanje ..vrijeme provedeno u tom zatvoru trebalo bi mu uciniti nesnosnim da osjeti svu tezinu te kazne ..jer bolje nije ni zasluzio ..toliko ratova u svjetu gdje ima legalno pravo da ubija ili da se bori za neku svoju ideju ili ubjedjenje zasto bi ubijo ljude na osnovu svoga religijskog ubjedjenja


    ako ga objese..biæe "šehid"...a ako ostane u zatvoru ...onda je samo obièni kriminalac....jamili ga za ovcu..
Kako mislish ,,,jamili ga za ovcu??? Tebi ne odgovara ama bash nishta. Da su ga ubili bilo bi....evooo vidite te demokratije ...nije ni sudjen i odmah ga ubishe. Sad kad ga nisu ubili ........shta je bola problem ???/

11-02-2017 20:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kakav muslimanski ekstremista mora da budesh kad tako razmishljash???? Odgovor.... Isti kao taj mazlum shto uchini ovaj belaj. Mrsh.

11-02-2017 20:16 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od STECAK:

      NPR je prije nekoliko dana javljao da ce se otvoriti svi dokumenti oko 3100 stranica ,o ubojstvu JFK u Dallasu Novembra 22.1963.Nece se otvoriti jedino dokumenti u kojima se spominju osobe a koje su danas zive .Inace naslusao sam se i nagledao ovih djelova o ubojstvu Kenedija .Nekome je mafija glavni izvrsilac, a onda neka rivalska familija s kojim su Kenedijevi u zavadi, pa LI Harvi Osvald i KGB.Inace KGB se ogradjuje od Li Harvija opisujuci ga kao osobu koja ne voli svoju zemlju a ne da voli SSSR-ovo je iz proslih novina ,tog vremena.
      Bio sam na mjestu gdje je izvrsen atentat na JFK i prvo sto me je zacudilo ali zaista zacudilo da je ta erija na kojem se ubistvo tj,atentat desio tako mali -prostorno kao jedna scena pozorisna.Nista nije udaljenije od nekih pedesetak metara .Prozor s kojeg je ,navodno pucao Li Harvi je nekih 30-40 metara zracne linije i neznam zasto bi mu trebao snajper -ali eto.Pa sam stajao na mjestu gdje je i danas ograda od koje je (najvjerovatnije) dolazio onaj drugi metak koji je Kenedija pogodio s prednje strane glave.Isto tako nekih tridesetak metara zracne linije .
      Promjena kursa kretanja kolone i samo mjesto odrzavanja "predstave" ne nalaze da je Li Harvi mogao da zna da ce predsjednicka kolona bas tuda da prodje i da se on pripremi .Dakle sprega njega i onoga glavnog izvrsioca (CIA) je postojala a ovi potonji su smo "potvrdili djelo Li Harvij Osvalda.Kojeg je poslije upucao (u holu suda) penzionisani policajac ,vlasnik nocnog kluba koji je potom umro u zatvoru (valjda od raka).
      Danas na mjestu njegovog(JFK) ubistva stoje dva X znak (prvi metak i drugi metak) kao trenutci i mjesto kad je predsjednik pogodjen hitcima -ta dva X znaka su tako blizu da ni najbrzi snajperista a ne LHOsvald nebi mogao napuniti cijev puske u tako kratkom periodu.
      Moguce je da je LHOsvald imao jedan hitac, pitanje je od koga je dosao onaj drugi s prijeda .
      Interesantno je da o religijama znamo svasta i poslanicima od prije 2000 godina a o ovome tesko da znamo uz sve snimke , istrage, svijedoke i vremenske distance od 54 godine.A sta da ti kazem 35.gif
    Shta te chudi mali prostor??? To je idealno za snajperistu....manje pokrivanje prostora. Daljnje izlaganje ima nekih dobrih obzervacija ali ima i puno toga shto ne stoji. 01.gif



Ti si meni ono ko "VEGETA" u sve se mjesas. 01.gif

11-02-2017 22:08 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:


    Ne znam je li ozbiljno pitas.
    (nadam se da @sg nece ulaziti u diskusiju)



Naravno da neæu, isto ko ni ti tamo gdje bi ti to trebalo biti posao, valjda si neki moderator ovdje...


    http://moforaja.com/thread.php?postid=2093944#post2093944




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

11-02-2017 22:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od pravimostarac:

      ne razumijem se u kompjutere i internet i IP adresse...
      ali zar ne mogu naæi ti svi struènjaci sa koje IP adrese se izvozi to zlo, mržnja i otrov koji truje...
      saznaš Ip adresu rokneš im raketu i adio Mare....èudno u najmanju ruku


    Ne znam je li ozbiljno pitas.
    (nadam se da @sg nece ulaziti u diskusiju)

    Ukratko.

    IP adrese su uglavnom dinamicke. Kad ukljucis router dadne ti prvu 'slobodnu' adresu (broj). Tako telekom operateri 'stede' na sirini broadbanda. Nama naplacuju fiksno a oni daju po potrebi.
    Elem neis. Ako se npr prikopcas iz Mostara, ne zna se jesi li iz Opina, ili Brankovcam ili Vrapcica, a mozda i CiMA
    Prikopcas se na SERVER koji je u tom trenutku najblizi a najslobodniji

    Idemo dalje.
    Ako koristis Proxije, onda je jos teze doci do IP adrese.
    Ako koristis Deep web , onda jos teze.

    Ovo sve ukratko.

    I na kraju, recimo da Javne sluzbe mogu da nadju TACNO MJESTO odakle se neko prikopcao.
    Sta ako se neko prikopca anonimno iz internet kafica za marku?
    Ili iz parka gdje je slobodan WIFI
    Ili iz bara gdje pije kafu?

    Zamisli dodje covjek iz cacka, proseta starim mostom, uzme WIFI gratis iz slasticarne, posalje poruku mrznje pa se ispari????

    Onda ameri roknu raketu, izbrisu stari grad sa mostom sa lica zemlje, onda cemo moliti Praljka da se vrati

    Eto ukratko, moze se sve, u pravu si, ali je kompleksno


Ozbiljno sam pito...
Danas kad se sve moze...prosto nevjerovatno...ali ok

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-02-2017 23:04 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od pravimostarac:

          citat od vjetar:

        ..ja mislim da on ne zasluzuje smrtnu kaznu jer to je za njega velika nagrada i obzirom da su danas smrtne kazne bezbolne mislim da nije adekvatna jednom takvom djelu koje je on pocinio ..mnogo bolji efekat kazne bio bi dozivotna tobija bez prava na pomilovanje ..vrijeme provedeno u tom zatvoru trebalo bi mu uciniti nesnosnim da osjeti svu tezinu te kazne ..jer bolje nije ni zasluzio ..toliko ratova u svjetu gdje ima legalno pravo da ubija ili da se bori za neku svoju ideju ili ubjedjenje zasto bi ubijo ljude na osnovu svoga religijskog ubjedjenja


      ako ga objese..biæe "šehid"...a ako ostane u zatvoru ...onda je samo obièni kriminalac....jamili ga za ovcu..
    Kako mislish ,,,jamili ga za ovcu??? Tebi ne odgovara ama bash nishta. Da su ga ubili bilo bi....evooo vidite te demokratije ...nije ni sudjen i odmah ga ubishe. Sad kad ga nisu ubili ........shta je bola problem ???/



Svaki put kad pomislim da ne mozes biti veci tokmak ti sam sebe nadmasis...
Jebote kakav je to koka mozak u tvojoj glavi da ne mozes skontati dvije recenice...
Od sad cu te zvati turpija...kazu to je tvoj znak u horoskopu...

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-02-2017 23:08 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I sad bi se neko ovdje trebao suknuti ko zadnji brav s tri èetiri uzastopna postova sa smajlijima,
nako, tek tako, niðe veze, èisto radi oglašavanja... poop, poop...

... sto posto forzza i dalje podmazuje pedale... ili je otišao na pivo s kolegama... ili kod prijatelja
na jahtu braon boje...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 11-02-2017 u 23:32.

11-02-2017 23:30 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma jok ....trazi u Thesaurusu... tokmak....tokmaking..tokmaked..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-02-2017 23:44 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ili internet ne forzzera....samo do 6 pm.

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-02-2017 23:47 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Postoje neki likovi koji nikada ne propustaju
priliku da ispa'nu glupi ,a bolje bi im bilo da
ispa'nu recimo iz autobusa 01.gif

11-03-2017 00:00 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kažu da imaju pretplate gdje se internet pušta samo u odreðena vremena i samo s dinamièkim
ip-adresama, da bi se uštedilo na parama...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

11-03-2017 00:00 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ono mislim.. c'mon dude...svaki put nesto bez veze ..gruhanje..
Bez trunke smisla....valjda ne procita do kraja ...sta li...
Pocinje me brinuti...sirijusli..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-03-2017 00:04 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jedan moderator ovdje je rekao da udarate po èovjeku koji reaguje, tj. udara na prvu,
pa eto, pokažite malo merhameta, to vam je glavna odlika preuzeta iz biblije, okrenite
i drugi obraz kad vam neko ðonom odvali maj geri 283 puta po istom, i uz to, nako radi meze , otvoreno jebe majku kroz zube u svakom postu...

sjedite s takvim likovima na kafu pa se saberite... "a ko nas zavadi, jebo majtu"...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

11-03-2017 00:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aj dont no, mejbi veter kvikli chendz in hiz
kaunti a to veri plaho utjece na pipl

11-03-2017 00:12 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo sta bi ponjeli na kafu...slovaricu..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-03-2017 00:15 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U starbaks ili dankin donats... 19.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

11-03-2017 00:17 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Stranica (19): « prva ... « prethodna 12 13 14 [15] 16 17 18 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com