Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Rusija 2018 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    a ove ustase sto pjevaju "jebem te bosno" - jebemo i mi njih i nikom nista.

    nista novo. mostar je pun ustasa.
Lazesh Tana. Nije pun nego polu pun. 21.gif

07-13-2018 20:00 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5952
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

......tana, evo kako su Englezi doèekali svoje nogometaše......!

    https://www.facebook.com/uniladmag/videos/5060807987275553/

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 07-13-2018 u 21:36.

07-13-2018 21:33 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svi su isti,svi redom.Dijete su naucili da govori "noz ziccz Srebrenica"!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-14-2018 00:47 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Svi su isti,svi redom.Dijete su naucili da govori "noz ziccz Srebrenica"!


Bože moj, glup li si mi!

Evo ti, ali Tana... "pun ustaša"... To legendo, generaliziranje, to æe nas približiti, to je prava gradska raja. I ponosim se jer si i mene i moju raju, koju ogromnom veæinom barem nako znaš, u to glat strpao. Ali, zadovoljstvo mi je biti strpan u to generaliziranje pošto više govori o tebi nego o meni...

Zamisli da je neko, èak i ovde, napisao "svi su isti" kad je onaj vehabija u Konjicu povaljo èitavu familiju za Božiæ, ili kad su ubijali one policajce po srednjoj Bosni.. Ili kad je pola naselja razvaljeno auto-bombom, a rat davno sporazumom završio... Ili onaj grafit "Je**** sve mrtve pravoslavce i gamad katolièka- SDA - Nož, žica, Grabovica''

Èinjenica da je taj nepismeni balavac od 12-tak godina više osramotio mene i moj narod nego što je uvrijedio tebe ti ništa ne znaèi, i što su svi mediji, posebno ovi što naginju hrvatima, debila nazvali pravim imenom.

( evo ti recimo onaj koji najviše smatraju desnim
    https://poskok.info/potreban-je-samo-jedan-idiot-da-ukalja-jednu-mirnu-noc-punu-ponosa-slaveci-pobjedu-hrvatske-na-ulicama-mostara-djecak-uzviknuo-u-kameru-noz-zica-srebrenica/
)

Pa barem malo razmislite prije nego što pritisnete "pošalji"... Mislite tim tikvetinama, 50 vam godina u prknu!!!!

07-14-2018 19:43 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E jesi mi ti pametan sve ti se vidi kroz glavu.
Sta reci nekome koji nije bio u dva logora,maltretiran i fizicki i psihicki.
Eto vas tamo i daleko vam kuca od moje bila.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 07-14-2018 u 23:07.

07-14-2018 20:09 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Radobolja Radobolja is a Male
trudim se


Poruka: 222
Location: Den

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo komsije,svaka cast,sretno u finalu
Dalu sam upoznao dok je bio u Velezu ,divan,skroman i dobar covjek ,
Ekstremi sa svih strana od....te

07-15-2018 03:17 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
Radobolja Radobolja is a Male
trudim se


Poruka: 222
Location: Den

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sudija malo pogurao Francuze
Sve u svemu gledajuci cijeli turnir zasluzeno Francuzi

07-15-2018 20:07 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zasluzeno Francuzi. Mada su imali srechu na svojoj strani. Hrvati ravnopravan protivnik u svemu. Jedina razlika je bila shto francuzi imaju izvanseriskog napadacha ...Mbapea zvanog Nindza kornjacha. Chovjek je munja. Hrvati svaka chast na borbenoshchu , zalaganju i tehnici. Niste daleko iza prvaka. Modrich legenda. Od malenog pastira do gromade u Fudbalu. Naklon.

07-15-2018 20:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija
pokretac teme Thread Started by makso

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cestitke kockastim 10.gif

Pozrtvovani do zadnje sekunde


Steta sto su se izmorili (3 utakmice sa produzecima), to ih je ubilo drugom polvremenu

Nije mi se svidio futbal francuza, ali tako je to. Ubitacni u napadu i brzi na kontrama.

Nema se sta prigovoriti, pobijedili su sve utakmice na mundijalu i to nije mala stvar.

Dabogda nasi jednom ovako da urade.

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-15-2018 22:13 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Necemo kroz navijacku skupinu dozivljavati kompletnu naciju. Nase komsije su odradile odlican posao i jedni i drugi. Sinoc su Hrvati super igrali i osvojili drugo mjesto na svjetskom. Ako bude srece i mi ce mo na sljedecem evropskom u fudbalu nesto napraviti. Cestitke i Djokovicu na Wimbldonu. Zao mi je sto ne pogledah taj mec al nemoze se sve stici. Bio sam u Puli i gledali smo tekmu na velikom platnu...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-16-2018 08:43 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vvb:

        citat od berber:

      Svi su isti,svi redom.Dijete su naucili da govori "noz ziccz Srebrenica"!


    Bože moj, glup li si mi!

    Evo ti, ali Tana... "pun ustaša"... To legendo, generaliziranje, to æe nas približiti, to je prava gradska raja. I ponosim se jer si i mene i moju raju, koju ogromnom veæinom barem nako znaš, u to glat strpao. Ali, zadovoljstvo mi je biti strpan u to generaliziranje pošto više govori o tebi nego o meni...

    Zamisli da je neko, èak i ovde, napisao "svi su isti" kad je onaj vehabija u Konjicu povaljo èitavu familiju za Božiæ, ili kad su ubijali one policajce po srednjoj Bosni.. Ili kad je pola naselja razvaljeno auto-bombom, a rat davno sporazumom završio... Ili onaj grafit "Je**** sve mrtve pravoslavce i gamad katolièka- SDA - Nož, žica, Grabovica''

    Èinjenica da je taj nepismeni balavac od 12-tak godina više osramotio mene i moj narod nego što je uvrijedio tebe ti ništa ne znaèi, i što su svi mediji, posebno ovi što naginju hrvatima, debila nazvali pravim imenom.

    ( evo ti recimo onaj koji najviše smatraju desnim
      https://poskok.info/potreban-je-samo-jedan-idiot-da-ukalja-jednu-mirnu-noc-punu-ponosa-slaveci-pobjedu-hrvatske-na-ulicama-mostara-djecak-uzviknuo-u-kameru-noz-zica-srebrenica/
    )

    Pa barem malo razmislite prije nego što pritisnete "pošalji"... Mislite tim tikvetinama, 50 vam godina u prknu!!!!


vvb ne znam zasto mislis da generalizujem, jer ja to ne radim. recenica "mostar je pun ustasa" uopste nije generalizacija nego je nazalost realnost. suvise je puno ispada da bi mogli to svrstati pod "nepismeni balavci" .... kukasti krstovi po gradu, partizansko groblje, pjesme, grafiti, ustaski koncerti, podrska zlocincima, itd ..... ja znam da je tebi kao postenom covjeku tesko ovo sve svariti (i meni je), ali trebamo biti realni.

generalizacija bi bila da kazem "sve su to ustase", ali ja to nisam reko. ja jako mrzim generalizaciju, i dobro vodim racuna da to ne radim.

pjesma "jebem te bosno" nije pjevana od strane jednog nepismenog balavca, nego od gomile ustasa. budimo realnio vvb.

drago mi je cuti da osudjujes ovakvo ponasanje. to mi je drago i od tebe nisam ni ocekivo drugacije. dakle nema mjesta generalizaciji.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-16-2018 17:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tana 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-16-2018 21:45 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Litice Litice is a Male
moforaja


Poruka: 3411
Location: Melbourne

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Super sportska tema ?

___________________________________________________________________
33.gif

07-17-2018 07:16 Litice is offline Pregledaj poruke od Litice Dodaj Litice u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja mislim da je epizoda sa ovim malim idiotom predimenzionirana...i primjer je zlonamjerne publicistike...i istina je da je vecina hrvtaskih medija to optuzila...pa cak evo i "poskok" koji je prilicno desno orjentisan...za mene je to vaznije nego cinjenica da neki balavac kaze nesto ruzno...

meni vise smeta ovo skandiranje u sirokom...to su ipak malo starija "djeca"...ali rekoh vec , i za to se moze naci lijeka...svi su na dzep najosjetljiviji...i to je demokratski nacin...vrjedjas mene , moju drzavu i moje osjecaje( i svoju drzavu , naravno)...pa prodaji tariguz i deterdzent nekom drugom...

zalosno je da se ovakve situacije, kao sto je npr cinjenica da je bar 80% bosnjaka navijalo za hrvatsku, ne koriste da bi se zategnuti odnosi bar malo popravili...ili neko ovakvim "navijanjem" upravo zeli pokvariti takve tendencije...i zalosno je , kao sto litice opazi , da se nama sve uvjek zavrsi na politici...u nas je definitivno previse politike i premalo razuma...

07-17-2018 11:43 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

btw...
ako odete na onaj poskokov link koji je vvb naveo i pogledate diskusiju oko ove teme , naici ce te na jednog lika zvanog "mono" , koji sistematski pije krv moderatorima...meni se kilometrima "cuje" na jednog od nasih bivsih forumasa...hahaha...isti stil , ista gulikoza...samo jos nije poceo analizirati recenicu po recenicu...posushaci , najebali ste... 13.gif 04.gif 13.gif

07-17-2018 11:50 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahahah sve je moguce jarane 05.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-17-2018 18:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5952
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    ja mislim da je epizoda sa ovim malim idiotom predimenzionirana...i primjer je zlonamjerne publicistike...i istina je da je vecina hrvtaskih medija to optuzila...pa cak evo i "poskok" koji je prilicno desno orjentisan...za mene je to vaznije nego cinjenica da neki balavac kaze nesto ruzno...

    meni vise smeta ovo skandiranje u sirokom...to su ipak malo starija "djeca"...ali rekoh vec , i za to se moze naci lijeka...svi su na dzep najosjetljiviji...i to je demokratski nacin...vrjedjas mene , moju drzavu i moje osjecaje( i svoju drzavu , naravno)...pa prodaji tariguz i deterdzent nekom drugom...

    zalosno je da se ovakve situacije, kao sto je npr cinjenica da je bar 80% bosnjaka navijalo za hrvatsku, ne koriste da bi se zategnuti odnosi bar malo popravili...ili neko ovakvim "navijanjem" upravo zeli pokvariti takve tendencije...i zalosno je , kao sto litice opazi , da se nama sve uvjek zavrsi na politici...u nas je definitivno previse politike i premalo razuma...


....pusti, bola, pAlitiku - raðe vidi ko nam dolazi u Koper....! 10.gif 07.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 07-18-2018 u 08:25.

07-17-2018 21:48 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Marginalna stvar je istup ovog djecaka,nije ni bitno dali je ovo pokupio od zadojenih roditelja ili
huligana koji svoje navodno domoljublje iskazuju mrznjom i vrijedzanjem
Masovnost desnicarenja sirokobrijeskih mudonja je stotinu puta gora stvar i za pohvaliti je istup
ovdasnjeg gradonacelnika
Milion puta ruznije poruke poslase oni sto skinuse zastavu sa kazu dobro cuvane zgrade federalne
vlade,pritom oskrnavise i zastavu hrvatske drzave postavljajuci je privremeno tamo gdje joj nije
mjesto
Bojkot sirokobrijeske produkcije nista dobro nikom ne donosi,po meni treba vrsiti pritisak na one
sto namjerno razvlace donosenje Zakona koji sankcionise fasizam i vrijedzanje ljudskog dostojanstva
drugih i drugacijih

07-18-2018 08:21 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
moki
SexNepoznat



Poruka: 17
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Najbolji su mi ovi "dežurni" koji su samo cekali nekakav glupi incident pa da bi mogli sve živo generalizirati. Toliko su jadni da su 12-eto godišnje dijete uzeli kao primjer " ustasa".
Od stotine tisuæa ljudi koji su se radovali,bilo je par neprimjerenih .....ili ti.ga 0,01% budala.

A svi ovi koji vjeruju da u 2018 jos uvijek postoje "ustaše" kojima bi se trebala davati vaznost.... mislim da treba poslati na lijeèenje u.neku ustanovu.

07-18-2018 12:57 moki is offline Pregledaj poruke od moki Dodaj moki u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Boza:

    Marginalna stvar je istup ovog djecaka,nije ni bitno dali je ovo pokupio od zadojenih roditelja ili
    huligana koji svoje navodno domoljublje iskazuju mrznjom i vrijedzanjem
    Masovnost desnicarenja sirokobrijeskih mudonja je stotinu puta gora stvar i za pohvaliti je istup
    ovdasnjeg gradonacelnika
    Milion puta ruznije poruke poslase oni sto skinuse zastavu sa kazu dobro cuvane zgrade federalne
    vlade,pritom oskrnavise i zastavu hrvatske drzave postavljajuci je privremeno tamo gdje joj nije
    mjesto
    Bojkot sirokobrijeske produkcije nista dobro nikom ne donosi,po meni treba vrsiti pritisak na one
    sto namjerno razvlace donosenje Zakona koji sankcionise fasizam i vrijedzanje ljudskog dostojanstva
    drugih i drugacijih


moze biti da bojkot ne donosi nista...ali nisam siguran...
meni je pun "kufer" te sirokobrijeske(i ne samo nihove) mrznje prema zemlji bosni...znam ja da ni vlastodrscima iz sarajeva nije maslo za ramazana...ali...cinjenica je da je siroki pun firmi koje najveci dio svoje proizvodnje ili posrednistva-(razna predstavnistva inostranih firmi) "prodaju" toj jebenoj bosni...od toga zive , i to jako dobro zive...i to meni nije krivo...neka zive i neka se bogate...to im niko ne moze osporiti...ali , tada im je Bosna dobra i tada im ne smeta...a cim se malo popije ili Hrvatska dobije neku utakmicu , onda bude "jebem te bosno"...pa dobro...evo sad cemo mi vas mali jebati bojkotom , pa cemo viditi ko je istrajniji i ko moze izdrzati duze...

mislim da bi ih to vise urazumilo nego ovi tvoji pritisci na donosenje zakona...domnosenje takvih zakona nije nimalo jednostavna stvar i procedura...jer se uvjek nadje neko pametan koji se suprotstavlja argumentima slobode govora i slicnih demokratskih tekovina...

07-18-2018 14:43 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Stranica (7): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com