Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » IQ Test ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
nepoznata
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

108 dobra sam,sama sebe iznenadila 13.gif

11-20-2003 03:16
tekija2 tekija2 is a Female
carica decembra '03


Poruka: 1116

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostarko sta je na onom linku jer sam se zaklela,kad ovaj tabijasus postavi nesto da mu necu klikati.
A interesujeme pravo evo me crvi izjeli 13.gif

___________________________________________________________________
ZaGuzicu.gif

11-20-2003 07:07 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ha sto me o jadu zabavi moj ferrari

moj skor je 125 - samo mi jedan fali da se upisem u klub

mozda se nakanim da ponovo rjesavam

a sto me na muku dade ....

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-20-2003 07:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

HA ! YES YES YES !!!!!!


uclanio se tana - 132

hahahahahahaha dance.gif

(crko bi da nisam 19.gif )

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-20-2003 08:29 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jes' fino bit' pametan 11.gif


Welcome to the International High IQ Society!

Congratulations on becoming the newest member of our global community!

    Though many people make the attempt, few actually pass our tests and receive an invitation to become a member of the IHIQS
. Therefore, we at the IHIQS look forward to the high quality contributions you will bring to our discussion forums, chat rooms, and to the Society in general. We are certain that you will find the IHIQS to be a vibrant and interesting place, and our members friendly and welcoming.

You should be able to log onto our site as soon as you receive this e-mail. If you should experience difficulty signing in as a member, please email us at:
    support@highiqsociety.org
.

After entering your username and password on our home page, you will be ready to take advantage of our many features available to members only:

1. Chat Room: You will enjoy the interaction of other members as you converse in real-time with one another in one of our chat rooms. You can access the main chat room by logging into the discussion forums and clicking the 'Chat' link in the upper left-hand corner.

2. Discussion Forums: We are excited to offer our recently upgraded, full-feature discussion forums, which offer subject-specific discussion areas. These forums allow you to create discussion groups on any topic, and to reply to posts of interest. You will also enjoy tailoring your profile and participating in Private Messaging with other members.

IMPORTANT NOTE: In order to gain access to our discussion forums you will need to create a separate username and password. The first time you visit the forum click on the 'New User' link and register with our forums. Your main username and password that you use to enter our website will not work in the forums; you need to create a second one.

3. Games, puzzles and tournaments: If you are interested in games, we offer chess, backgammon, bridge, and go tournaments. Our puzzle section, with the majority of our puzzles available only to members, is updated monthly.

4. Writing opportunities: Our new Society E-Novel, a collective effort, is the ideal place for talented writers to perfect their skills and enjoy sharing their work with other members. Our online magazine, IQ Magazine, is updated quarterly and consists solely of content submitted by members.

5. Contests: The Society has many contests for members to participate in. We have organized trivia contests every week, stock picking competitions, debate competitions, and various fantasy sports competitions ranging from football to the Tour de France. There are new contests announced all the time so check in the discussion forums for the details.

It is my sincere hope that you will enjoy being a member of the International High IQ Society, and will take full advantage of all that we have to offer. Member input is of utmost importance to the Society, and we are looking forward to your active involvement as a member.

If you have any questions, concerns, or ideas for the Society, please do not hesitate to contact me directly at:
    president@highiqsociety.org
. I look forward to hearing from you!

Sincerely,

Nathan Haselbauer
President
International High IQ Society

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-20-2003 08:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
nije mi vise 23 :)




Poruka: 460
Location: Mostar ;)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tekija2:

    Mostarko sta je na onom linku jer sam se zaklela,kad ovaj tabijasus postavi nesto da mu necu klikati.
    A interesujeme pravo evo me crvi izjeli 13.gif


ne idi tamo... nije ono za tebe 13.gif

11-20-2003 15:27 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tekija, ovo je bilo nisko ispod pasa 21.gif

Ne bi joj ja dala da lako prode 05.gif 07.gif

___________________________________________________________________

    11-20-2003 16:56 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Ferrari Ferrari is a Male
    mister foruma '03, '04




    Poruka: 1841
    Location: Maranello
    pokretac teme Thread Started by Ferrari

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I moj je IQ oko 125

    a sta mislite koliki bi bio da jos razumijem engleski jezik 27.gif

    ___________________________________________________________________
    Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

    11-20-2003 20:43 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pa odigraj jos jednom ferrari i upisi se u klub 10.gif
    bogda ti fali

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    11-20-2003 21:24 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Jova Krcun Jova Krcun is a Male
    Ibro dirka nas




    Poruka: 442
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hm ja evo 2 puta i nikako da predjem 124. Ebu me ove neke njihove glupave fraze koje nikako ne mogu da skontam, sta hoce sa njima da kazu. sta mu znaci ono 20/20???
    Ili sta mu je ona nekakva rijec UMBAI ili tako nekako??? Nemam je ni u rijecniku? 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Ti si meni sve, ti mi hranis pse i kad tebe neima tesko mi je 10.gif

    11-21-2003 18:21 Jova Krcun is offline Pregledaj poruke od Jova Krcun Dodaj Jova Krcun u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    gdje pise 20/20 ... ne sjecam se

    i gdje pise UMBAI ... ne sjecam se ni toga.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    11-21-2003 18:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana

    RE: IQ Test ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Ferrari:

      Haj da vidimo koliki IQ imaju Forumasi



        Nadam se da ce biti preko 100 02.gif


      Uhhhhh..Tana....Ispadoh genije, a nije tako...Nesto ne fercera kako treba 21.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      11-23-2003 07:06 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana

      RE: IQ Test ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja ne smijem ni da pomislim da se "uclanim" jerbo ce zacas skontati da je negdje bila greska 35.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      11-23-2003 07:09 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pa kol'ko imas bona 23.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      11-23-2003 07:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      130 al' i dalje kontam da je bila negdje greska... 21.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      11-23-2003 16:56 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      First Lady First Lady is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1404
      Location: NY

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Jova Krcun:

        Hm ja evo 2 puta i nikako da predjem 124. Ebu me ove neke njihove glupave fraze koje nikako ne mogu da skontam, sta hoce sa njima da kazu. sta mu znaci ono 20/20???
        Ili sta mu je ona nekakva rijec UMBAI ili tako nekako??? Nemam je ni u rijecniku? 13.gif


      20/20 obicno koriste kada je sve u redu s ocima... tj perfektna vizija... ne trebaju cvike


      a ovo umbai ... pojma nema

      ___________________________________________________________________
      Live, and let LIVE!!!

      11-25-2003 05:57 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
      First Lady First Lady is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1404
      Location: NY

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tekija2:

        Mostarko sta je na onom linku jer sam se zaklela,kad ovaj tabijasus postavi nesto da mu necu klikati.
        A interesujeme pravo evo me crvi izjeli 13.gif


      jednom sam napravila gresku i otvorila jedan od njegovih linkova...
      drugi put sam napravila gresku i otvorila jedan od njegovih potpisa... 19.gif 30.gif 27.gif

      ___________________________________________________________________
      Live, and let LIVE!!!

      11-25-2003 06:01 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2959
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TigricaX:

        130 al' i dalje kontam da je bila negdje greska... 21.gif

      Jasta je moja
      u rezultatu 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          11-25-2003 07:31 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          TigricaX TigricaX is a Female
          zvrk hanuma




          Poruka: 6105
          Location: Nesvrstana

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od babusha:

                citat od TigricaX:

              130 al' i dalje kontam da je bila negdje greska... 21.gif

            Jasta je moja
            u rezultatu 13.gif 13.gif 13.gif


          Opet ti 21.gif

          A kol'ki je tvoj.....rezultat? 11.gif

          ___________________________________________________________________
          "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
          i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

          11-25-2003 18:25 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
          Sandy Sandy is a Female
          moforaja




          Poruka: 3842
          Location: kod Hita...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          21.gif 21.gif ovol'ko pametnih ljudi na jednom mjestu ja jos ne vidjeh.....

          ja ne smijem ono otvorit, farbam se u plavo, kontam mozda se farba primila pa djes od sramote 14.gif

          11-25-2003 18:28 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
          Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com