Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » A Sta Ako? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ingrid Ingrid is a Female
liska foruma '03




Poruka: 701

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ja se salim 05.gif 11.gif



















s jadnom zenom 05.gif 13.gif

___________________________________________________________________
010101010101010................1 05.gif

11-30-2003 22:01 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gianni:

    Betty znamo te kakva si HAzmanka 04.gif 04.gif



ne znas, ne znas, da znas ne bi izaziv'o 13.gif 13.gif 11.gif

11-30-2003 22:01 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znaci i gora si 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

11-30-2003 22:13 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gianni:

    Znaci i gora si 04.gif 04.gif



samo po potrebi , inace sam plaho fina 19.gif

11-30-2003 22:27 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uhhhhhhhhhhhh umalo nepovjerovah 19.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

11-30-2003 22:34 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gianni:

    uhhhhhhhhhhhh umalo nepovjerovah 19.gif



pitaj idu, to mi je sestra po metli 13.gif 13.gif 13.gif

11-30-2003 22:35 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I ode tema u .....................

De boni otvorite temu za naprdivanja.......pa zar svaka mora da ode tamo gdje ne treba,
hajde sala, zeza, posalica,
ali bas ve i svuda........... 21.gif

12-01-2003 00:40 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
obrisana
Gost


RE: A Sta Ako? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    Zamislite situaciju .... Poslje hejbet godina se sretnete sa osobom koja vam je nekad

    drmala cijelo tijelo kada bi je sreli ili ste se nekad davno cak i zabavljali ....

    Ima li neko da mu se ovakvo nesto vec desilo? 13.gif




dobra tema pravo 02.gif

nego sta nego se vec desilo, doduse nismo se prije zabavljali nego ono samo nako 02.gif

ali zivim u nadi nikad nije kasno 29.gif

12-01-2003 11:34
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tako sam i ja mislila ali poslje nekoliko godina neko drugi ti ukrade srce i onda se prestanes nadati jer zivot ide dalje , ali ono pri svakom susretu te obuzme neko cudno osjecanje.

CAO ZAKASNICU NA POSOOO

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

12-01-2003 12:27 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko ga je krao krao 05.gif

12-01-2003 12:33
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4103
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ispocetka i jest neprijatno pogotovu ako se rastanes bez svadje.
Svaki susret ocekujes nesto ce se desiti(u mnogo puta, ni sam neznas sta)
E onda uvedes duplu ili jos bolje troduplu kontrolu gdje ces izlaziti,i kako ces se ponasati
da ne bi, kojim slucajem naletio na doticnu osobu, a kasnije vrijeme ucini svoje i
ostanes s'njom na pozdravu ili na par rijeci.Moje pitanje je vezano za ponasanje
kad ih dvije ili vise ugledas i to jos zajedno.Evo haj da ne okolisam, zabavljao se sa jednom u
osnovnoj(citaj prva ljubav), pa ona otisla u srednju, i ja se pocnem zabavljati sa drugom i
prekinem i sa njom i nakon nekoliko hefta upadam u kafic a njih ti ga dvije kahvenisu.Ja ih pozdravim, a one obe u bandak od smjeha, i normalno i ja se pocnem smijati, ali one 2-3
sekunde izmedju toga nije bas da ti je svejedno.... 21.gif 29.gif
Dobra tema... 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

12-01-2003 15:35 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko kad si vazda laf bio 13.gif

12-01-2003 15:41
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4103
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja moja ti.... 19.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

12-01-2003 15:47 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
William William is a Male
mofo beba


Poruka: 5
Location: Negde na ovom svijetu

Jednom sam je sreo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jednom sam je sreo.
Prolazeci gradom, bila je zadnja osoba, koju sam ocekivao da vidim. Sedela je u tom momentu pod bagremovim drvetom, i senka- koja je okruzivala- je licila na maleni oblacic, koji bi svakim momentom se srucio na nju. Njen pogled je bio uperen ka podu: Neznam sta je trazila, ali siguran sam da nije nasla. Njena njezna ruka, je kao pramencic , kao maleno pero, prosla kroz njenu kosu stavljajuci je iza uveta; u mislima sam to sam ponovio.
Prisao sam joj i tisina koja je nastala u tom momentu, me je svi visa secala, na njene sitne korake, koje su u noci- kad je ustajala- nadolazili kao plima. Nije me odma primetila, ali zeleo sam da samo jos malo ostane sagnuta ka podu, da neizgovorim ni jednu rijec. Onda me je ugledala, i njene oci su kao zasijale kao da ih je tad prvi put otvorila. Njen tihi glasic se jedva cuo, ali nije morala da prica. Ja sam bio naucio, da slusam kad prica srcem. Cekala je nekog, govoreci mi da je tu dosla uposetu u tom gradu, i da sutra opet odlazi, ali sto mi je bilo najvaznije: Ona je bila tu, pa makar i za jedan dan.
Pre toga nisam se usudio da joj uzmem ruku, jer bojao sam se , da bi mi pruzila sebe.
U tom momentu je dosla ta cekana osoba; momak od 25 ili vise. Pruzio joj je poljubac i osjetio sam da joj je bilo neprijatno, ali nije trebalo: Sigurno je i on voli kao ja.
"Vidimo se opet nekad?"- rece ona; "Ako nas vrijeme opet donese!"- rekoh joj. Ona je sagnula pogled, njena njezna ruka se sakrila pod njegovim pazuhom; njegov pogled se sklonio sa mene i ona je svoje malo nebo pogleda sakrila pod trepavicama, u kojima je pre toga toliko toga krila, da bi citav zivot trebao, da ih odnese. Prateci njene korake, i kuda je isla, razmisljao sam da se vratim kuci na brzinu, da uzmem jednu svecu- posto je noc vec pocela da pada- i da joj potrazim korake, i sve i jedan pokupim kao zvezdice, i razbacam po svojoj sobi. Vratio sam se, ali nisam nasao nijedan korak njen; ona je bila tu pre mene, i pokupila ih, da je nikad vise nenadjem...

___________________________________________________________________
Odkad znam sta je ljubav, znam da bol nije sve sto boli.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane William dana 12-01-2003 u 15:58.

12-01-2003 15:54 William is offline Posalji email za William Homepage of William Pregledaj poruke od William Dodaj William u listu prijatelja AIM Screenname: Lorelo@aim.com YIM Screenname: William_Lorel@hotmail.com
Kise
Gost


RE: A Sta Ako? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    Zamislite situaciju .... Poslje hejbet godina se sretnete sa osobom koja vam je nekad
    drmala cijelo tijelo kada bi je sreli ili ste se nekad davno cak i zabavljali .... Ima li neko da mu se ovakvo nesto vec desilo? 13.gif




Ja ne znam sto mi se takve situacije stalno desavaju 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif

Ali sada kad ih sretnem vise se niti tresem, niti drmam. 05.gif
Ne znam za njih 19.gif 11.gif , pitat cu slijedeci put.

P.S. a eno ti izvukose onu temu "korpa" pa procitaj tamo, ne da mi se tipkati opet nesto slicno, jer ce me inace muz dobro prodrmati, a boga mi i protresti kod kuce 19.gif 13.gif 04.gif 04.gif 04.gif

12-01-2003 16:00
Kise
Gost


RE: Jednom sam je sreo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od William:

    Jednom sam je sreo.
    Prolazeci gradom, bila je zadnja osoba, koju sam ocekivao da vidim. Sedela je u tom momentu pod bagremovim drvetom, i senka- koja je okruzivala- je licila na maleni oblacic, koji bi svakim momentom se srucio na nju. Njen pogled je bio uperen ka podu: Neznam sta je trazila, ali siguran sam da nije nasla. Njena njezna ruka, je kao pramencic , kao maleno pero, prosla kroz njenu kosu stavljajuci je iza uveta; u mislima sam to sam ponovio.
    Prisao sam joj i tisina koja je nastala u tom momentu, me je svi visa secala, na njene sitne korake, koje su u noci- kad je ustajala- nadolazili kao plima. Nije me odma primetila, ali zeleo sam da samo jos malo ostane sagnuta ka podu, da neizgovorim ni jednu rijec. Onda me je ugledala, i njene oci su kao zasijale kao da ih je tad prvi put otvorila. Njen tihi glasic se jedva cuo, ali nije morala da prica. Ja sam bio naucio, da slusam kad prica srcem. Cekala je nekog, govoreci mi da je tu dosla uposetu u tom gradu, i da sutra opet odlazi, ali sto mi je bilo najvaznije: Ona je bila tu, pa makar i za jedan dan.
    Pre toga nisam se usudio da joj uzmem ruku, jer bojao sam se , da bi mi pruzila sebe.
    U tom momentu je dosla ta cekana osoba; momak od 25 ili vise. Pruzio joj je poljubac i osjetio sam da joj je bilo neprijatno, ali nije trebalo: Sigurno je i on voli kao ja.
    "Vidimo se opet nekad?"- rece ona; "Ako nas vrijeme opet donese!"- rekoh joj. Ona je sagnula pogled, njena njezna ruka se sakrila pod njegovim pazuhom; njegov pogled se sklonio sa mene i ona je svoje malo nebo pogleda sakrila pod trepavicama, u kojima je pre toga toliko toga krila, da bi citav zivot trebao, da ih odnese. Prateci njene korake, i kuda je isla, razmisljao sam da se vratim kuci na brzinu, da uzmem jednu svecu- posto je noc vec pocela da pada- i da joj potrazim korake, i sve i jedan pokupim kao zvezdice, i razbacam po svojoj sobi. Vratio sam se, ali nisam nasao nijedan korak njen; ona je bila tu pre mene, i pokupila ih, da je nikad vise nenadjem...



Predivan tvoj prvi post William 10.gif 33.gif
Dobro nam dosao i bolje nas nasao 01.gif 05.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kise dana 12-01-2003 u 16:03.

12-01-2003 16:02
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mala:

    ...ma ne mogu vise ni da pisem o tome.....uf........


nastavi,nastavi...stanesh kad je najsladje 19.gif 35.gif
23.gif 18.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

12-01-2003 18:41 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1082

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh ti momenti

Kad se sretnem sa starom ljubavi...29.gif 29.gif
'Nako malo se izgubim ali se brzo priberem i...























... kazem "hajmo do mene da se podjsetimo na dobra stara vremena" 27.gif 19.gif 18.gif

___________________________________________________________________
...

12-01-2003 19:44 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
rozalija rozalija is a Female
trudim se




Poruka: 239
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a ona vodi za ruku dvoje malih slinavih?! 02.gif 35.gif

___________________________________________________________________

    12-01-2003 19:46 rozalija is offline Posalji email za rozalija Pregledaj poruke od rozalija Dodaj rozalija u listu prijatelja
    adis b adis b is a Male
    rambling reck




    Poruka: 1082

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e onda je druga prica...

    onda joj kazem "prvo ostavi slinave kod nekoga pa navrati" (samo ako je jos u istoj ili slicnoj formi kao prije) 04.gif 19.gif

    ___________________________________________________________________
    ...

    12-01-2003 19:52 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
    Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com