Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Koga imate zelju upoznati ili sresti ........ » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (50): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mika Mika is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 310

Smile Koga bi volili upoznati? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uzivam svratiti na forum, mada ne provodim puno vremena tu, ali svaki put mi donese veliko zadovoljstvo. Po navici, prvo gledam ko je sve tu.Svi su mi dragi, ali ima nekoliko osoba cijim se postovima bas obradujem i sa nestrpljenjem ih otvaram. Nemam obicaj da se raspitujem o cinjenici ko se krije iza nickova, ovako mi zanimljivije, dam masti na volju. Naravno, neke pozelim da upoznam, prava imena nisu vazna, samo osoba. Da se pruzi takva sansa, koga bi volili upoznati, sjesti uz kaficu, laganu pricu? 33.gif

___________________________________________________________________

    08-21-2003 18:39 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
    gabor gabor is a Male
    guster


    Poruka: 72

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ganda mene zna,rece jednom,pa bih i ja njega ono ponovo volio upoznat...ali nikad se nejavi...neznam sto.

    ___________________________________________________________________
    svakoga dana,u svakom pogledu,sve vise.......

    08-21-2003 18:44 gabor is offline Posalji email za gabor Pregledaj poruke od gabor Dodaj gabor u listu prijatelja
    gabor gabor is a Male
    guster


    Poruka: 72

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I naravno, Lutka je moja preferansa..prioritet 01.gif

    ___________________________________________________________________
    svakoga dana,u svakom pogledu,sve vise.......

    08-21-2003 18:45 gabor is offline Posalji email za gabor Pregledaj poruke od gabor Dodaj gabor u listu prijatelja
    gabor gabor is a Male
    guster


    Poruka: 72

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mostarka mi draga cura,i poznanstvo je vec u po puta.. 33.gif

    ___________________________________________________________________
    svakoga dana,u svakom pogledu,sve vise.......

    08-21-2003 18:52 gabor is offline Posalji email za gabor Pregledaj poruke od gabor Dodaj gabor u listu prijatelja
    Mala
    Dobri duh

    Poruka: 310

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neke ljude sam znala, a vecinu ne.........dosla zadnja sa jos jednim clanom foruma, pa po redu, ko je ko....bilo je veoma zanimljivo vidjeti ljude koje "znas", a ustvari ima lik ne poznajes! Ma sta super, fantasticno i smijesno, jer pricas sa covjekom-zenom o apsolutno svemu, a vidis ga/nju prvi put u zivotu 01.gif
    Pogadjas .... radi se o festi, zadnjoj, na kojoj nas je bilo ihhiiihhhiiiiiii!!! 10.gif

    08-21-2003 21:17 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
    hanka kafanka
    carica, gaborka i prva nanulasica

    Poruka: 1118

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    -

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-20-2006 u 14:24.

    08-21-2003 22:12 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
    obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    znaju one vec pa ih ne bi ovdje imenima zbog raje 29.gif 29.gif

    08-21-2003 22:18
    daors daors is a Male
    brato




    Poruka: 817
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zaista bih zelio upoznati sve aktivnije clanove sa foruma
    svak mi je na neki nacin interesantan

    zanimljiva galerija likova

    sto Mala rece fantasticno i smijessno
    odjednom se ufatis kako si razvezo pricu sa nekom nepoznatom facom
    ko sa najrodjenijima pojma nemas cak ni kako je facin nick i pitas se koji je fluid u pitanju
    i onda skontas da je forum u pitanju
    nije ovo iskustvo samo sa feste i zbog onog Jegera

    vako bijase i kad smo se ponaosob upoznavali
    i niko nije pito jel smo sa ovog ili anamo 38.gif onog foruma 19.gif 05.gif

    ___________________________________________________________________
    Budi na kojoj si

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane daors dana 08-21-2003 u 22:49.

    08-21-2003 22:47 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    poseban dozivljaj ,je susret sa rajom foruma

    tesko objasniti ali je tako ,

    sto daors kaze pricas ,sa nekim kao da ti je najrodjeniji , a prvi put ste se sreli

    i sto je interesantno, bar meni ,licnosti su onakve kakve sam i zamisljala

    ima jos par ljudi koje bih rado srela

    ali nadam, se srest cemo se mi 11.gif

    08-21-2003 22:55
    Sjeta Sjeta is a Female
    seka




    Poruka: 528

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mislim da bih se voljela sastati s rajom iz NY. Iznogud, First Lady, tana, tarik. ne mora joki. 02.gif . ma salim se, daj i jokija, nas je. 02.gif

    ___________________________________________________________________

      08-21-2003 23:47 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
      Vuka - Mili Vuka - Mili is a Male
      Kauboj


      Poruka: 107
      Location: Houston, TX

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Lutkin Avatar.... 02.gif

      Ma nema s kim ne bi.

      Ko ce ih sve nabrojat...
      Mozda bi bolje pitanje bilo, recimo, kako zamisljate susret sa nekim sa foruma?
      Evo ja da pocnem, recimo nadjemo se ja i Sjeta.
      Ovde kod mene, u Houstonu.
      Prvo, odveo bi je u Astroworld, da joj se zamanta za sva vremena. Ne samo zbog mantanja, nego i da osjeti sta je "hell"~111~ ....
      Onda bi je odveo na pravi Texas size BBQ, da pukne....
      Onda bi je odveo u kakvo disco, za stariju raju...
      A onda ostalih 6 dana ne bi nosa pomolila vani....
      Jesam li skonto, Sjeta...
      Hajde, zaleti se, pa navrni...
      Sta je 2 dana voznje...
      A Babuska, Joj, sto bi sa njim devar bio....
      Pa sto kaze Sjeta ovi svi Jenkiji.
      MA ko ce nabrajat sve........

      08-22-2003 00:01 Vuka - Mili is offline Posalji Email za Vuka - Mili Pregledaj poruke od Vuka - Mili Dodaj Vuka - Mili u listu prijatelja
      Dr.Lecter Dr.Lecter is a Male
      trudim se




      Poruka: 168
      Location: Helgoland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo kad Mala i Daors vec spomenuse one feste,

      samo da ih pozdravim kao i sve ostale koji su bili tamo

      vrijedilo je upoznati Vas sve 10.gif

      popiti koju i zapjevati sa Vama

      a svima koji ove godine nisu imali prilike
      preporucujem toplo takve stvari kad se sljedeca ukaze
      naucicete vise za jednu noc o tim ljudima
      nego za godinu kroz pisanje

      Koga bi volio upoznati . . .
      pa ovog Gabora, kazu da je prije bio legenda i kralj siparica 02.gif
      Samo Hople i Miki mogli sa njim 35.gif

      08-22-2003 04:02 Dr.Lecter is offline Pregledaj poruke od Dr.Lecter Dodaj Dr.Lecter u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma upoznati bi ih sve volila...

      ali nekako je lakse s ovim likovima pricati koji su svoju sliku postavili na forum...

      ovi sto nemaju slike, a ni godine rodjenja, ma nije da su godine vazne ali ono nema covjek predstave s kim prica. 04.gif

      mozda je lutka musko 14.gif 35.gif npr.


      inace nadam se da cemo se jednom dana uspjeti pokupiti u isto vrijeme dole pa da se profesta... 27.gif





      p.s. daors sorry 33.gif .......

      08-22-2003 09:06
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja samo znam ko je za sada upoznao najvise ljudi sa foruma/a 05.gif 35.gif i to mi je veoma, veoma drago.
      Sto kaze Lela vecina ih je upravo onakvih kakve sam i zamisljala, mada su me neki i iznenadili.
      Ili su mladji ili stariji od onoga kako sam ih zamisljala, i u prici totalno drugacije komuniciraju, nego sto to cine u postovima na forumu ili preko pp-ova ili privatnih mailova.

      I stvarno imas osjecaj da te ljude onda vec godinama poznajes - odjednom, odmah prilikom prvog susreta je toliko raznih stvari o kojima imate pricati 01.gif ( a trach necu ni da spominjem 19.gif ).

      A o onim koje sam upoznala, a ne zele da se zna 35.gif - o tome mudro shutim 11.gif

      I jedva cekam slijedece ljeto kada ce doci neki ljudi, koji su najavili svoj dolazak, a ove godine nisu bili u mogucnosti da dodju u MO.
      Mislim da ce nas slijedece godine biti ovde jos vise istovremeno - i to vam jedva cekam.
      Sto ce tek tada festa da padne to je chudo jedno 12.gif 05.gif

      Najvise i najzeljnije cekam da upoznam Vuku Milog 05.gif 11.gif

      08-22-2003 09:26
      cema cema is a Male
      rodjeni


      Poruka: 923
      Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kise stvarno mi je zao sto nisam bio na festi poslao sam ti pp pa se javi!A sto se tice foruma Bruka kako je dobar.nemozete ni zamisliti sta ovo znaci za nas dijasporce(kako nas od mila zovu)kad sam na forumu ko da sam u MOSTARU. JOS JEDNOM HVALA VAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

      08-22-2003 10:24 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
      gabor gabor is a Male
      guster


      Poruka: 72

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      doctore,svaka ti dala... 10.gif

      ___________________________________________________________________
      svakoga dana,u svakom pogledu,sve vise.......

      08-22-2003 13:52 gabor is offline Posalji email za gabor Pregledaj poruke od gabor Dodaj gabor u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja bi gandu volila upoznat 24.gif 25.gif 24.gif 25.gif

      08-22-2003 14:05
      Eddy Eddy is a Male
      puter




      Poruka: 76
      Location: DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo da i ja dam svoj
      skromni doprinos u
      hvaljenju raje sa foruma 07.gif
      i ja bih volio da upoznam svu raju
      koju ne znam.ove godine sam
      imao dobar pocetak.do godine
      se nadam i tim festama.
      sve u svemu dobra ste raja 10.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      u pustinji covjecanstva
      najdoh i ja oazu

      08-22-2003 14:15 Eddy is offline Posalji Email za Eddy Pregledaj poruke od Eddy Dodaj Eddy u listu prijatelja
      Supastar Supastar is a Male
      guster




      Poruka: 59
      Location: U sjedinjenom kraljevstvu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Na forumu sam samo par mjeseci,
      naletim kad sam na poslu i moram reci da mi je drago da mogu popricati sa ljudima poput mene koji su vezani nasim gradom.

      Posto nema Mostaraca gdje ja zivim drago mi se cuti sa svima i violio bih upoznati sve activne clanove. 10.gif 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Risto Podvožnjak sezdeset i osma 13.gif

      08-22-2003 16:55 Supastar is offline Posalji Email za Supastar Homepage of Supastar Pregledaj poruke od Supastar Dodaj Supastar u listu prijatelja
      Joki
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja bi volio upoznati sve zene foruma

      08-22-2003 17:23
      Stranica (50): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com