Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Koga imate zelju upoznati ili sresti ........ » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (50): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tekija2 tekija2 is a Female
carica decembra '03


Poruka: 1116

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tigricu,Selmu,Idu,zvecku,,Miku,(Ajlic i Sedina 07.gif )
babu,,Giannia 02.gif ,dosadno, ma opcenito sviju.

Nek mi neko ne zmjeri ako ga nisam navela. 01.gif

___________________________________________________________________
ZaGuzicu.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tekija2 dana 06-08-2005 u 03:03.

12-05-2003 20:48 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mika:

    Kada citam Gandine postove, cini mi se da slusam mog muza, imaju apsolutno istu terminologiju, interese, smisao za humor.
    33.gif


Pa zar me toliko ne mozes.... 16.gif




Dje ces boja mene u muzeve.... 05.gif 04.gif 11.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

12-05-2003 21:17 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Black_Witch Black_Witch is a Female
rodjena




Poruka: 985
Location: na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma da, glupo je nabrajati a spisak se siri. tekija 10.gif

___________________________________________________________________
.............

12-05-2003 21:53 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od IDA:

        citat od celmica:

      Nema mi druge nego sa jednom tablom apaurina doci na tu festu. 01.gif


    pripremit se fantom 05.gif 19.gif 27.gif


Sa kOkAAA-KOLOM 19.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

12-06-2003 00:37 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
sehaaa sehaaa is a Male
trudim se


Poruka: 194
Location: u pm (da izvinete)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e nek se rondo i mene sjetio ali eto upoznao sam ajlic ali ne na standardan nacin i bas sto ajlic kaze pitaj sehu sta je sad hehehe sad je sve ok nismo se razumjeli moj rondo a sta je boze s ovim starijima sve svoju generaciju upoznaju a niko da se sjeti mladjih na kojima svijet ostaje navodno pa ja 14.gif sta ste se uzdali samo u vasu generaciju a ko vam to rece da cete moci imate festu ovde u mostaru 21.gif hehehhehehehehe 35.gif pa ja svi nesto organizujete i sta ti ja znam sta sve ali eto vas ako se zelite upoznati sta cu vam ja sto se nadjete malo negdje na neutralnom terenu nekad kad ste se tako pozeljeli jedni drugih a ne cekati godinu dana 13.gif hehehe eto sta sad volio bi i ja neke od ljudi upoznati nadam se da bi neko od vas volio i mene upoznati zasad pozdrav od mene 25.gif cao,cao

___________________________________________________________________

    ....jednom kad shvatis da u meni imas sve zivot kraj tebe tako lako proci ce a mene nece biti tu...

12-06-2003 01:11 sehaaa is offline Pregledaj poruke od sehaaa Dodaj sehaaa u listu prijatelja
nepoznata
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tekija2:

    Tigricu,Selmu,Idu,zvecku,meggi,Miku,(Ajlic i Sedina 07.gif )

    Tanu,babu,beli,Giannia 02.gif ,dosadno, ma opcenito sviju.

    Nek mi neko ne zmjeri ako ga nisam navela. 01.gif


Tekija nemoj mene i Sedina nikako zajedno stavljati,ko nebo i zemlja smo :) ne rade mi ovi smajlici pa mi krivo pravo ali sta mogu.Upoznat ces nas ali ne zajedno :)

A Rondo vidis sta ti Sehaa kaze,sad je sve ok jer se nismo razumijeli,znaci ipak ja nisam strasilo niti belaj :)))

12-06-2003 02:05
sedin
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tekija akobogda upoznaces sedina 10.gif nisam ja ni los ni zao kosto ajlic prica 26.gif

12-06-2003 08:13
sultan sultan is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 280
Location: Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam novi na forumu. neke od vas poznajem licno, neke znam iz vidjenja. nadam se da cu vas upoznati dosta.svaka vam cast. prava ste raja samo tako nastavite. 10.gif 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    12-06-2003 10:53 sultan is offline Pregledaj poruke od sultan Dodaj sultan u listu prijatelja
    babusha babusha is a Male
    Licnost Foruma '03




    Poruka: 2959
    Location: donji trap

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zuta evo jednog iz Zalika 13.gif
























    Dobro nam dosho 33.gif

    ___________________________________________________________________



        19.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 12-06-2003 u 11:12.

        12-06-2003 11:12 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
        Ingrid Ingrid is a Female
        liska foruma '03




        Poruka: 701

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        babo ne treba tebi avatar koji promovise viagru

        vec onaj sto promovise viagru light 05.gif 05.gif
























        cisto za lijep izgled u hlacicama 19.gif 19.gif 13.gif

        11.gif

        ___________________________________________________________________
        010101010101010................1 05.gif

        12-06-2003 21:06 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
        Ingrid Ingrid is a Female
        liska foruma '03




        Poruka: 701

        Big Grin Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od KENZO:

              citat od IDA:

                citat od celmica:

              Nema mi druge nego sa jednom tablom apaurina doci na tu festu. 01.gif


            pripremit se fantom 05.gif 19.gif 27.gif


          Sa kOkAAA-KOLOM 19.gif


        Nazim Berisa-Koka Kolja 19.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        010101010101010................1 05.gif

        12-06-2003 21:07 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3842
        Location: kod Hita...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        vidi Djemke vec rezervacije pravi......uranila, ples zgrabila 19.gif 13.gif 13.gif

        12-06-2003 22:07 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6105
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Meni se siri....spisak 11.gif 35.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        12-06-2003 22:12 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3842
        Location: kod Hita...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        vidis ja na to nisam jos mislila....odoh sastavljat postavu i ja 19.gif 07.gif

        12-06-2003 22:28 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3842
        Location: kod Hita...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
        aha, ono za nedaj boze 19.gif 11.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sandy dana 12-06-2003 u 22:35.

        12-06-2003 22:35 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        sedin
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

              citat od sedin:

            tekija akobogda upoznaces sedina 10.gif nisam ja ni los ni zao kosto ajlic prica 26.gif



          Sedine, nije ti brate Ajlic ni rekla 01.gif

          A jesi li ti vidio na prvoj strani da sam ja napisala tebe, ali da sam te poznavala prije 01.gif

          Hoces opet plesat sa mnom 07.gif


        kako nije djemko??eno na svakom me postu haka...ocera onu ennu od mene 35.gif 19.gif

        ma vidio sam ja da si i mene tamo stavila ali sa malim zakasnjenjem 23.gif
        drugi put kad dolazila recu tidzi da ti iznese buredzike, a nedonese vlaznu krpu35.gif
        a sto se tice plesa....vafå inte??

        12-07-2003 07:16
        tekija2 tekija2 is a Female
        carica decembra '03


        Poruka: 1116

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zanima me jel ikog sreo u Mostaru 27.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        ZaGuzicu.gif

        12-19-2003 22:24 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
        sehaaa sehaaa is a Male
        trudim se


        Poruka: 194
        Location: u pm (da izvinete)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        haj valjda cemo se svi upoznati ko zna samo sto krijete te feste ne zna se gdje ni kad osim da je ljeto i u mostaru dajte preciznije koordinate .......

        ___________________________________________________________________

          ....jednom kad shvatis da u meni imas sve zivot kraj tebe tako lako proci ce a mene nece biti tu...

        01-09-2004 02:34 sehaaa is offline Pregledaj poruke od sehaaa Dodaj sehaaa u listu prijatelja
        Sjeta Sjeta is a Female
        seka




        Poruka: 528

        Koga imate zelju upoznati ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sve ateiste sa foruma 11.gif

        ___________________________________________________________________

          01-09-2004 03:19 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
          Balnovac Balnovac is a Male
          trudim se




          Poruka: 176
          Location: Slovenija

          RE: Koga imate zelju upoznati ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Treba kakvu festu organizovat pa da se svi upoznamo.To bi bilo to. 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

          01-09-2004 11:52 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
          Stranica (50): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com