Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » *** ima li boga *** 6 Votes - Average Rating: 2.336 Votes - Average Rating: 2.33 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (122): « prva ... « prethodna 117 118 119 [120] 121 122 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja sam siguran da se kur an nije mogo manipulisat od strane pisara jer onaj ko je donosio kur an mogo ga je i preslusat od onih koji su ga zapisivali ,ali je prvo naucio poslanika pa tek su ga onda pisali ..kako sad ako ja znam pjesmicu napamet kako neko kome je ja diktiram moze napisati nesto sto ja nisam rekao a da to izmakne kontroli a ja ga tu naucenu stvar preslushajem ka profesor djaka
Chuj ja sam siguran.....koja slijepa vjernost. Ni jedna sumnja? Iako nema opipljivih dokaza??? Ajde... A isto tako vjerujesh da nije chova sletio na mjesec iako ima million dokaza. Zanimljiv mozdani sklop. 01.gif

08-05-2017 23:54 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja vjerujem svojoj neni ,ona je rekla da su se samo popeli na neko brdo i ne na mjesec i dalje nisu otishli ,kasnije se pokazalo da je sve snimljeno u studiju .,nakon 50 godina nena je bila u pravu

..samo jedna primjer pa ti i dalje vjeruj dali su sletili

..na mjesecu je temperatura -250 stepeni ,radijacija odnosno zracenje je veliko .dali je bilo opreme za astronaute da ih zastiti od radijacije i temperature ,koja kamera ili forto aparat su mogli da funkcionisu na toj temperaturi

..zastava se vijori ,gore nema vjetra
..kad snimak sletanja dovredees u normalu ljudi normalno hodaju i ne skakucu ko kenguri
..onaj uredjaj kao toki voki stoji na mjesecevoj povrshini uspravno ,znamo da tjela lebde u bezvazdushnm prostoru
..na kacigama astronauta se vidi vise izvora svjetlosti sto je znak da su reflektori u studiju osvjetljavali prostor 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-06-2017 01:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovdje nema Boga
ovdje nema pravde
i zato
odlazim odavde. 35.gif

08-06-2017 14:46 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Pa to I govorim. Arapski svijet je doprinjeo mnogo toga za danashnji svijet. Bez njihovog doprinosa ovakav svijet koji danas poznajemo bi bio daleko primitivniji. Govorim o jednom islamskom kleriku koji unazadi tu civilizaciju sa svojih par dekreta. Islam se nije oporavio od tog klerika ni dan danas. Nazalost.

    Valjda znash ime tog idiota....




Ovdje stvarno ne znam na koga misliš.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-06-2017 15:31 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..koji bi kompjuter trebao covjek da napravi da da svakome covjek d kod ili taj cip da se u svakog covjeka to stavi ili ugradi sledeci hiljade godina i to vec traje milione godina i trajace dosta dugo do bozijeg odredjenje ..vjerovatno kad se potrose ti kodovi nstat ce smak svjeta


To je za mene kao :kad ce se na horizontu pojaviti bas isti raspored oblaka ,kao neznam, negdje drugdje tj,"duplikat" u poredjenju jednog na drugi ,ili da li valovi mora imaju nekada u nekom trenutku svog talasanja istu "konfiguraciju " valova.

08-06-2017 15:39 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..tesko mi je to poredit sa bilo cim ,isto kad razmishljma kolika je bezkonacnost svemira kojem nema kraja ,tako mi se cini i taj kod na otisku prsta kod ljudi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-06-2017 15:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Trebalo bi ipak pitati Provlera sta on misli o svemu ovome kako to da svaki covjek ima razlicit otisak prsta da nam on to iz ugla strucnjaka objasni

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-06-2017 u 16:10.

08-06-2017 15:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa , vjerovatno ce se lopta pimpnuti na drugu stranu
i trazit ce se da se nesto tako(objasnjenje)"kao realno" nadje
kroz svete knjige -ili tako nekako.

08-06-2017 16:07 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Trebalo bi ipak pitati Provlera sta on misli o svemu ovome kako to da svaki covjek ima razlicit otisak prsta da nam on to iz ugla strucnjaka objasni
To je toliko lahko objasniti da me to pitanje veoma chudi od obrazovanog chovjeka. Samo pogledaj malo oko sebe...prirodu ...floru I faunu. To mi je pitanje malo priglupo. Ali ako hochesh mogu to objasniti u dvije prostoproshirene rechenice.

08-06-2017 20:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

BTW ...nikakav struchnjak tu ne treba. Samo malo da muchnesh lubanjom. 01.gif

08-06-2017 20:47 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja neznam de mi ti objasni

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-06-2017 23:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.. imam osjeæaj da æeš se naèekat... 07.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-07-2017 00:33 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..otiso je malo u prirodu pa kad pogleda u prirodi on ce to odma objasniti

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-07-2017 00:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aha, kad ga klepi riba sa udice po glavi, pa ga još i mlat šibne usput. možda mu se upale lampe tada.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-07-2017 00:53 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

otis'o u gradski park ,
prostro deku
sjeo prekrstio noge ,(ala turke)
pruzio ruke ,oslonjene o koljena
zatvorio oci
meditira .
Najebo je ko zuti ako ga ko bude omet'o.
Putuje svemirom ,
01.gif

08-07-2017 22:28 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    .. imam osjeæaj da æeš se naèekat... 07.gif
Ko cheka I docheka. Samo mi nije hicha jer isto tako moja pitanja ostaju otvorena bez odgovora. Sooooo che da odgovorim kad ja imam vremena I zivaca za odgovor na totalno glupa pitanja. Ne toliko glupa ,koliko besmislena , bilo kome ko poznaje barem djelich biologije. 33.gif

08-07-2017 23:49 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne kontam shto se poteze pitanje otisaka prstiju????/ Otisak prstiju je dokaz da je bog neshto napravio unikatno samo za ljucki rod???/ Malo se bog shalio pa je Koali dao slichne fingerprintiche. Drugo je problem unikatnosti. Unikatno je mnogo toga pochevshi od lica , dlanova , noznih prstiju I zubala. Da li I to trebamo staviti u isti kosh sa otiscimea???? Mozemo onda staviti I ledjna peraja mnogih riba I sisara koji obitavaju u vodi. Sve je unikatno. Da ne nabrajam mnoshtvo drugih primjera. Znachi....nashi otisci nisu nishta specijalno. Pogotovo ne smatram da je bog napravio ili stvorio tu takozvanu specijalnost nashih vrhova prstiju.

08-08-2017 05:38 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pitanje za vjerovaoce u boziju nepogreshivost stvaranja ljuckog bicha . Shto nam uvali slijepo crijevo????

08-08-2017 05:45 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mojne odgovor ... To ONNNNN samo zna. De malo iz knjiga bozijih.

08-08-2017 05:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Pitanje za vjerovaoce u boziju nepogreshivost stvaranja ljuckog bicha . Shto nam uvali slijepo crijevo????



U nadi da bi se to moglo pretvoriti u tvoju drugu moždanu æeliju.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-08-2017 06:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (122): « prva ... « prethodna 117 118 119 [120] 121 122 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com